Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Matador

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Matador Lastik

Lastikler Matador

Matador lastikleri, Slovakya'dan gelen bir markadır. Bu marka ürünleri kullanıcılar arasında çok popüler ve onların piyasadaki pozisyonu çok güçlüdür. Türkiye’de bir çok araç Matador lastiklerine sahiptir. Markanın lastikleri mükemmel kullanım parametrelerinden ve makul fiyatlarından dolayı, sürücüler arasında çok popülerlerdir. Tanınmış otomobil imalatçılarının, araçlarının ilk donanımı olarak Matador lastiklerini seçmeleri göz önüne alınmalıdır. Web sitemizdeki ürünler arasında, çeşitli arabalar için uygun olan Matador lastikleri bulunmaktadır. Herkes, ihtiyacı olan ürünü burada bulabilir.

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Matador lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Matador modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Matador lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Matador

Lastik Yazlık Matador MP46

Lastik en çok uygun bir fiyata, misyonunu yerine - Ben kesinlikle arkadaşlara tavsiye ederim.
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu yaz ben hayatımda ilk kendimi arıyordum, yeni yaz lastikleri - Ben Falkenami, Hankookami (Bridgeston'y insanların tavsiye, ama benim bütçe sınırlı), düşünüyordum kullanıcıların yaptığı olumlu görüşler götürdü Matadorach MP46, ayağa kalktı. Ayrıca, babamın Skoda fabrikadan Matador lastikler gitti ve 6 mevsimler hakkında hayatta güçlü bir otomobil lastikleri olmasa bile. Ben bugüne kadar 6000km lastiklerinde sürdü - Ben çok memnunum. Ben premium markaları karşılaştırmak olamaz, ancak bu sınıf daha yaklaşık iki kat daha ucuz lastik gibi, ben onları suçlamak için bir şey var. Onları güvende hissediyorum Sürüş, ben hiçbir sorun Viraj sürücü. Bir lastik tarafından sunulan ek özellikleri ekledi - bu eksen üzerinde kaydedilmiştir ve kullanılmış olan yan ve km sürdü varsa.

Lastik Yazlık Matador MP16

Merhaba.
Yorum: 4,5 111150

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu modeli arkadaşım bana tavsiye etti, çünkü Matador MP16 satın almış. Hayal kırıklığına uğramış değilim. lastikler ucuz ama iyi. Ben hemen hemen tüm hava koşullarında kontrol ve başarısız olmadı. Lastikleri kuru üzerinde de sadece performans değil, aynı zamanda ıslak yollarda. Ben hızlanma ve frenleme de olumlu değerlendirirsiniz. Onlar etrafında slayt yok ve sürüş güvenli ve istikrarlı. Buna ek olarak, aynı zamanda nciht çok yüksek. Benim veoherigen lastikler gerçekten yüksek sesle ve neredeyse dayanılmaz oldu! Şimdi bu sorun yok. Sadece yüksek Geschiwndigkeit at yumuşak hum duyabiliyorum. In Ben Matador MP16 çok memnunum Gözat. Bu fiyata, daha iyi bir model bulmak imkansız!

Kış lastikleri Matador

opona Kışlık Matador MPS520

Fiyat için kışın bizim sürüş koşulları için daha uygun bir lastik bulamazsınız.
Yorum: 4,7 111170

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

İyi sürüş koşulları, soğuk, kar ve çamur hem de, derin ve yoğun kar, kar değil yani lastik slaytlar sürü şartlarında çekiş için iyidir sırtında lastik girintilerinden genelinde dağıtılan, sadece kar içine sokması ve iter ileri. Benzer şekilde, buz üzerinde, kızak fren değil, otomobil sürücüsü çok daha ucuz ve kalitesiz Çin lastikleri nasıl o aracın kontrolünü olduğunu hissediyor, değil, iyi davranır. Tüm sayar güvenlik ve sürüş konforu, fiyat değil ilk çünkü. Ben gerçekten uzun zamandır arıyordum ve vicdan bu lastikler öneririz.

opona Kışlık Matador MPS 530 Sibir Snow Van

para için çok faydalıdır değer
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben nakliye şirketinin sahibi. Satın alınan lastikleri satın zaman Avrupa'da binmek yaklaşık 22 bin sürdü. kilometre. Herhangi bir sorun olmadan, şu ana kadar. Çok sessiz lastikler, çok iyi karda araba yürütülmektedir. Diğer araçlarda kış lastikleri lastikleri Matador daha iyi olduğunu kanıtladı başka saygın bir şirket (daha pahalı) var. Ben çok başarılı satın alma fiyatı için düşünüyorum.

Ortalama lastik yorumları: 3,92 istinaden 22 yorumlar

Lastik modelleri Matador

Teklifimiz Matador lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Matador lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Kış lastikleri

Matador ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Matador ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Matador yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Matador lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Matador