Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Membat

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Membat Lastik

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Membat lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Membat modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Membat lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Membat

Lastik Yazlık Membat Passion

Böyle paniądze Büyük lastikler.
Yorum: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Hala VW Golf IV 1.9 TDI vardı ben lastikleri aldım. Temelde tahrik Szczytno-Viyana rota, bazı 850 km mesafededir. Ben sis + donlarından ile yağmur veya yağmurda, bu lastiklerin ve ısı seyahat ettim. Daha sonra Audi A6 2.5 TDI c4 arabamı değiştirdi ve tabii yeni bir araba bu lastikleri przeżyciłem. O inşaat büyük lastikler gelince, ben 42.000 km hakkında ve 4-5 çoğunlukla seyahat ve bir çingene gibi yüklenir ve araç da kendi içinde zordur, 6.4 mm ölçüldükten sonra onları bir araya yaptım. Lastik Büyük aktarma water'll bazen son düdük de frenli henüz hayal kırıklığına olsun ve asla iyi sıcak havalarda ve yağmur sırasında gerçekleştirir; / ​​Onlar sessiz, ve hatta 210 km autobanach 150-160 km / saat ortalama sürme / h oldukça sessiz, güvenilir ve çok rahat. Yakma yaklaşık 0.3 l önce Continental CS3 gibi daha az, harika. Onlar fiyat dikkate alınarak büyük çünkü gerçekten bu lastikleri tavsiye ederiz.

Lastik Yazlık Membat Passion

Ucuz her zaman kötü anlamına gelmez
Yorum: 4,1 111110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben bu lastikleri aldım ama onlar hakkında açıklamalarda bulundu hiçbir yerde oldu. Bir sezon sonra, ben buna değer olduğunu söyleyebiliriz. Lastik ıslak ve kuru yollarda iyi performans. Sen onlara giymek göremiyorum. Onlar çok daha iyi aşırı sürüş de birim başına 350 zł için alaşım jantlar Tabii markalı lastikler korumak için bir rant var, ama normal sürüş için, normal çalışma Membaty idealdir. Ben fiyat için bir Ancak böyle iyi lastikleri bekliyoruz, ve olmayacağını düşünüyorum. Ben bu gerçek ne ölçüde bilmiyorum, ama lastiğin sırt lastik sırtının Continetal modellenmiş olduğunu duydum.

Kış lastikleri Membat

opona Kışlık Membat Icebreaker

Çok İyi Kalite-fiyat
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Benim Garaj bu konuda bana önce bu markayı bilmiyordum. Benim kişisel arabada ve benim van kış Icebraker kullanın. Şimdi bunları kullanarak iki sezon sonra, diyebilirim: kuru ve ıslak İyi çekiş. Karda fren mükemmeldir. Genel Bu lastikler çok mutluyum. Ben sadece çok az ben beklediğiniz daha yüksek sesle, ama hiçbir şey abartmak olduğunu söyleyebilirim.

Ortalama lastik yorumları: 4,32 istinaden 4 yorumlar

Lastik modelleri Membat

Teklifimiz Membat lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Membat lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Membat ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Membat ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Membat yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Membat lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Membat