Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Michelin

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Michelin Lastik

Lastikler Michelin

Yaz lastikleri yorumları Michelin

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 5,0 11111 (1 Yorum)
Yaz lastiği Görüşler 5,0 11111 (2 Yorumlar)
Yazlık - kış kullanımına onaylı Görüşler 4,8 111180 (1 Yorum)
Yaz lastiği Görüşler 4,7 111170 (13 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (168 Yorumlar)
Yazlık - kış kullanımına onaylı Görüşler 4,5 111150 (9 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (74 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (93 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Michelin

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yazlık - kış kullanımına onaylı Görüşler 4,8 111180 (1 Yorum)
Kış lastikleri Görüşler 4,6 111160 (149 Yorumlar)
Yazlık - kış kullanımına onaylı Görüşler 4,5 111150 (9 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (183 Yorumlar)
Yazlık - kış kullanımına onaylı Görüşler 4,3 111130 (220 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (13 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,0 11110 (2 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,8 111800 (474 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Michelin lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Michelin modelleri.

  • Michelin PILOT PRIMACY
    Michelin PILOT PRIMACY

    Michelin Pilot Primacy premium (yüksek) sınıf bir yaz lastiğidir. Michelin firmasının Pilot ...

  • Michelin ENERGY SAVER GRNX
    Michelin ENERGY SAVER GRNX

    Michelin Energ Saver GRNX Binek araçlar için dizayn edilmiş yaz lastiğidir. Islak zeminde, ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Michelin lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Markanın tarihçesi

Herkes onu bilir – insan şeklinde bir maskot, bir çocuğun yaptığı Lego adam gibi, sevimli hayalet Casper veya efsanevi Golem. Michelin Adam ayrıca bir diğer adı Bibendum,firmanın yükselişi ile beraber büyüyen tanıdık bir yüz. Michelin ile ilgili  sözlerimize başlarken  bu güne kadar en çok bilinen sembolü hakkında söz ettik, ismi Bibendum ( Latince anlamı “içmek”) popülerliğini korumak için uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde çalıştı, bugün dünyada en iyi tanınan ve en karakteristik reklam sembollerinden biridir. Bu karakter şarkılara biler konu olmuştur, mesela Fransız regi müziği yapan Tryo, 1970 yılında çizgi roman Asteriks İsviçrede ve hatta literatürde bilim kurgu romanı olan William Gibson’un Pattern Recognition, 2000 yılında Michelin Man tarihin en iyi logo ünvanını kazandı.Bu logo aslında kazara doğan bir fikirdi, firma kurucuları Andre ve Eduard Michelin lastiklerin dizilişinde baktıklarında insana benzer bir şekil olduğunu gördüler, daha sonra kağıt üzerinde kollarını ve karakteristik gülümsemesini ekleyerek logoyu oluşturdular. İlk poster çizimini 1898 yılında ressam Marius Rossillon tarafından çizildi. Bir ziyafet sofrasında ; lastik adama kırık cam ve diğer keskin nesne parçalarının içinde bulunduğu bir kupa ve bir tost ikram ediliyordu, ünlü şair Horatius sözü olan “Nunc est bibendum!“ (şimdi içme zamanı)  sözünü ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Michelin

Lastik Yazlık Michelin ENERGY SAVER GRNX

Yazar:Ramazan30
Yorum: 4,2 111120

Fiyatı çok uygunken aldım lastikleri,yaz lastikleri olmasına rağmen kış koşullarına görede uyumlu bir lastik bence,geçen yıl mart ayının ortalarında değiştirdim kış lastiklerimle çünki ege ve akdeniz kıyılarında bir gezi planlamıştım kendimce,bu süre zarfında yağmurda ve çamurda deneme fırsatım olmuştu lastikleri ve gercekten çok tatmin edici performans sergilediler. daha önce kullandığım Goodyear UltraGrip ( bu lastikler kış için) iki lastiği karşılaştırdığımda şaşkınlık içinde kaldım,nerdeyse aynı performansı gördüm bu lastiklerde,yaz lastikleri arasında karşılaştırmak gerekirse daha önce Continental PremiumContact kullandım ve Michelin ENERGY SAVER la kesinlikle boy ölçüşemez!!! kuru koşullarda da mükemmel.yüksek hızlarda yol tutuşu çok iyi,Continental hakkında bunları söyleyemem.Kısaca işin özü 4x4 lük lastikler paranızın karşılığını kesinlikle alırsınız!

Lastik Yazlık Michelin ENERGY SAVER GRNX

Yazar:parss
Yorum: 4,2 111120

Ben herkese tavsiye ediyorum bu lastikleri,geçen yıl bir lastikciden satın aldım Michelin ENERGY SAVER ları, yaz boyunca kullandım lastikleri ve çok memnunum.çok sessiz bir lastik,ve yakıt tüketimine etkisi çok güzel.kuru zemin koşullarında çok iyi bir performans sergiliyor,aracımın yol tutuşu ve manevra kabiliyeti gerçekten gelişti bu lastiklerle,tabiki ıslak yol koşullarında biraz daha kötü performansı kuru koşullara bakarak ancak diğer kullandığım lastiklerle karşılaştırdığımda yinede üstün performansı var bu konudada.Fren mesafeside çok çok iyi.tek beğenmediğim özelliği lastiğin deseni :) ama ben lastiğin özellikleri için satın aldım görünümü için değil,bu arada yeni lastiklerimde kesinlikle ENERGY SAVER olacak bu nedenle.

Kış lastikleri Michelin

opona Kışlık Michelin Alpin A4

Çok yüksek lastik.
Yorum: 3,6 111600

Michelin Alpin A4 çok gürültülü bir lastik. Bugüne kadar aldığım 4. takım kışlık lastikler bunlar ve aynı zamanda şu ana kadarki en gürültülü lastikler. Kuru zeminde oldukça uğultu yapıyorlar. Tam bir trajedi. Kış şartlarında iyi, Fuldanın Kristal Montero' su ile arasında bir fark göremiyorum. Michelin Alpin A4 için sessiz olduğunu söyleyenler ya dizel araba kullanıyorlar ya da radyolarını son seste dinliyorlardır. Başka türlü bu gürültüyü duymamanın imkanı yok maalesef :)

opona Kışlık Michelin Alpin A4

Lastikler para değmez.
Yorum: 2,9 119000

Michelin Alpin A4 tam anlamıyla berbat bir lastik. Volvo S40 2.0D aracıma geçen sene aldığım bu lastikler daha aldığım ilk gün sorunlu çıktı. Neyse ki garanti kapsamındaydı.

Ortalama lastik yorumları: 4,16 istinaden 4019 yorumlar

Lastik modelleri Michelin

Teklifimiz Michelin lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Michelin lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Kış lastikleri

Michelin ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Michelin ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Michelin ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Michelin ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Michelin yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Michelin lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.