Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Minerva

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Minerva Lastik

Lastikler Minerva

Minerva, lastik üreten bir Belçika şirketidir. Bu markanın tarihi, XX yüzyılın başlarında başlamıştır. O zamanlarda firma, Rools-Royce markasının modelleri ile yarışan arabalar üretiliyordu. Oysa, kısa zaman sonra araba üretimini bırakıp lastik imalatına başlamıştır. Bu kararın çok yararlı olduğu ortaya çıkmıştı. Bugünlerde, Minerva markası bir senede bir milyon lastik satmaktadır. Minerva şirketi, lastik yelpazesini, başlıca Çin'de ve Rusya'da üretilen, yeni amaçlara uygun ve yeni ebatlara sahip olan ürünler ile büyütmektedir. Web sitemizdeki Minerva lastik seçeneklerine bakıp, aracınız için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Minerva lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Minerva modelleri.

 • Minerva 109
  Minerva 109

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

 • Minerva Transporter
  Minerva Transporter

  Minerva Transporter yazlık bir ticari araç lastiğidir. Araç ağır yük altında iken bile ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Minerva lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Minerva Transporter
  Minerva Transporter

  Minerva Transporter yazlık bir ticari araç lastiğidir. Araç ağır yük altında iken bile ...

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Minerva

Lastik Yazlık Minerva F105

Fiyat işini yapmış ve satın aldı
Yorum: 2,2 112000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastik yaklaşık 150 g / lastik dengeleme ve hala vurma, dengeli vermiyor. Birçok bağımsız atölyelerde Wyważałem ve lastik dengeleme değil. Vulkanizasyon atölye kısa süreli kullanım sırasında ben çünkü girişimleri doważeń çok şey öğrendim. Sürüş karayolunun yapımı sırasında titreşim nedeniyle stres non-stop, yandan Poljot atlar. Ayrıca, ıslak asfalt trajik davranış, sorunsuz kayma. Daha kuru, ama aynı zamanda zayıf, hiçbir sorun sırtını suçlayarak, ve ben zayıf CDI var için. Ön lastikler, çöpe atılmak zorunda hemen ağırlıkları 20-30 g dengeli yepyeni, kurdu, problemleri ortadan kayboldu. Henüz yeterince bu Minerva, o gidip yeterli olabilir, böylece küçük nedeniyle arka aks vurma ve titreşim. Hatta 10 zł için, Ben geldim, her durumda, daha hafif arabalar, ve belki bu yüzden talihsiz asla kontrol satın alabilirsiniz lastiği tavsiye etmiyoruz. Kendini yabancılaşmış.

Lastik Yazlık Minerva F105

Çok kötü lastik.
Yorum: 2,2 112000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bu lastikler intihar için muhtemelen ... kontrolden ıslak koşullarda araba içinde. Ben sadece 2p en Minerva ve 2 adet Pirelli Rosso edildiği üzerinde tekerlekleri ile bu lastikleri aldım. bu sezon onlar yeterince vardı ve hafif yağmur anlamıyla sadece birkaç damla geri anlamıyla yolda bir bisiklet sollarken dinamik sürücü yavaş yavaş geri suçlamak olabilir ölçüde, köşelerde atma! Katliamı. Bu yıl, onlar daha fazla motor tarafından aşağı ağırlıklı olacak ve çekiş frenleme ne yazık ki, aynı şey şimdi başlatırken yine yanar ve ABS devreye çünkü önünden bahis söyledi. Hepsi 4 Minerva sanki düşünmek korku ... Ben daha sonra MI tarafından gidelim düşünüyorum - yani Pirelli birini aldım ve hatta ucuz 6mm Mayıs ok satamazsınız nervy çok bana bu lastikleri ve nişasta binmek sınırlıdır :)

Kış lastikleri Minerva

opona Kışlık Minerva S210

minerva 210 225 50 17
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben çevrimiçi lastiğin 4 lastik satın almak ve lastik 2 ..... Ürünlerimiz üretici garanti kapsamındadır lastik jant fabrikası varsayılan .ve çevrimiçi lastik olasılık merkezi bana tüm bu sunar değil. Biz bunun için profesyonel bir lastiğin başarısızlığını belgeler zorunludur, onları değerlendirmek yapmak için lastikleri alabilir. Bunun için aşağıdaki prosedür: Put mevcut arızalı lastikleri sayılır. Bu dönüşü organize etmek, ihtiyacımız: uzmanlık sonucuna bağlı olarak bir profesyonel açıklayan (lar) Varsayılan (ler) / lastiğin (ler) den bir sertifika, aslında arızalı olup olmadığını (zaten bu lastik ile haddelenmiş çünkü) belirli bir yüzdesi içinde iade edilecektir. Bu uzmanlık 6 ila 8 hafta sürebilir. Lastik kusurlu ise, ancak, hiçbir tutar iade edilecektir; Üretici pahasına size lastik göndermek sunuyor. Bize rıza ilkesi verdiğiniz için teşekkür ederiz ve bize kabul kusurlu lastiklerin durumu tarihini ve yerini söyle. Kendinize yeni lastikler için yeni bir düzen geçmek teşekkür ederiz. Bir değişim mümkün değildir. Eğer ödeme yapmadan önce Biz ilk uzmanlık sonucunu beklemeniz gerekir. ...... Ne işi 6-8 örtülü hafta deneyimin tüm iyi ücret ve kural ama fiyat fain carrote bir size çevrimiçi lastik teşekkür oldu

opona Kışlık Minerva S210

minerva 210 225 50 17
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben çevrimiçi lastiğin 4 lastik satın almak ve lastik 2 varsayılan fabrika .ve çevrimiçi lastik ile bir olasılık lastik jant merkezi değil beni ..... Ürünlerimiz üretici garantisi kapsamındadır bütün bu sunuyor. Biz profesyonel bir lastik başarısızlığını belgeler zorunludur bunun için onları değerlendirmek yapmak için lastikleri alabilir. Bunun için aşağıdaki prosedür: arızalı hüküm sayılır lastikler koyun. Bu dönüşü organize etmek, ihtiyacımız: uzmanlık sonucuna bağlı olarak bir profesyonel açıklayan (ler) varsayılan (ler) / lastiğin (ler) den bir sertifika, aslında kusurlu (zaten bu lastik ile yarıştı çünkü) belirli bir yüzdesi içinde iade edilecektir. Bu uzmanlık 6 ila 8 hafta sürebilir. Lastik arızalı Ancak, hiçbir tutar iade edilecektir; Üretici pahasına size lastik göndermek sunuyor. Bize prensipte anlaşmayı verdiğiniz için teşekkür ederiz ve bize kabul kusurlu lastiklerin durumu tarihini ve yerini söyle. Kendinize yeni lastikler için yeni bir düzen geçmek teşekkür ederiz. Bir değişim mümkün değildir. Ödediğiniz önce ilk uzmanlık sonucunu beklemek gerekir. Burada isimli ...... 6-8 hafta deneyimin nasıl iş tüm iyi ve kural ödemek ama fiyat fain oldu online lastik carrote teşekkür

Ortalama lastik yorumları: 3,72 istinaden 26 yorumlar

Lastik modelleri Minerva

Teklifimiz Minerva lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Minerva lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Minerva ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Minerva ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Minerva yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Minerva lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Minerva