Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Nexen

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Nexen Lastik

Lastikler Nexen

Nexen lastiklerinin imalatçısının, lastik tasarımında ve üretiminde 60 yıllık tecrübesi vardır. Şirketin ismi, ana özellikleri çağdaşlık ve sürekli gelişim olan şirketi tarif eden next ("önümüzdeki") ve century ("yüzyıl") kelimelerinin birleşimidir. Bugünlerde Nexen lastikleri, dünyanın 120 ülkesinde mevcuttur. Uzun yıllardır Nexen markası, her lastiğinin güvenli, yüksek kaliteye sahip ve ekolojik olmasını sağlar. Bu firma, ekolojinin, her modern şirketin amaçlaması gereken ilke olduğunun farkındadır. Dükkanımızdaki Nexen lastik seçeneklerini,aracınıza mükemmel fiyatta lastik seçebilmenizi sağlar.

Yaz lastikleri yorumları Nexen

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (2 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Nexen

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,0 11110 (186 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Nexen lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Nexen modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Nexen lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Nexen

Lastik Yazlık Nexen N8000

Lastik herkese tavsiye ve gerçekten önde gelen üreticileri için ciddi bir rakip var.
Yorum: 4,8 111180

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler 100 £ birim başına daha fazla maliyet gerekir giyilir çünkü kesinlikle değer için para ile ilgili tüm sürücüler değil, bu lastikleri tavsiye ederiz. Ne hareket eden bir araç 226bg ve 280 nm bir çıkış geliştirir, ve ek olarak, bu FWD bir Ford Mondeo ST220 vardır. Lastik ESP benim durumumda lastiklerin daha az popüler üreticileri ilgi nedeni eski otomobil lastikleri bütçe sahip ama araba tavsiye vermelidir zamanki karabatak gibi 1.2 82km kapasiteli küçük bir motoru olan bir şehir olduğu gerçektir tatil ;) gidebiliriz böylece çekiş sağlar ve ortalama gitti. Bu yüzden yaz aldım ve kış KELLY Kumho ve özellikle kış lastikleri ile, memnun oldu. Ancak, çok daha güçlü ve ağır için araba değiştirme, Goodyear'y UG7 sonra kış için ulaşmaya karar verdik kask bir çok, kötü bir lastik dökülüyor. Sadece bir ya da kar, vb başlayan, ama ne yazık ki fren ve tutma virajlarda iyi bir işin üç parametre çok kötü. Yaz lastikleri de deneyimlerimi devam başka bir Koreli üretici aldım ve dürüstçe 10 bir kurşun olduğunu söylemek! Kumho Lastik NEXEN ve gerçekten çok iyi lastik var!

Lastik Yazlık Nexen N 3000

Yazar:tomi
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Merhaba ben başka bir artı, gerçekten çok keskin iniş 360 derecelik yay Haziran lastikler mükemmel çok iyi tutuş takviyeli iki gerçekleştirir am from sorunsuz atım üstgeçidin v = 100 çıtırtı ve belirsizlik olmadan km / s, henüz bybyło 15% çatal kadar açabilirsiniz, ama döndü frenleme dikkat bunu hızla bazen abs yok arabada bloke edilebilir gibi geliyor bana bir ışık, çünkü ben birbirine çevrelerin atlamak mümkün değilim, ama ışık olduğunda fren gerçekten güçlü olması dışında yüksek hızda viraj ağır yıpranmış lastik yan etkisi ama dayanıklı ben deliğe birkaç kez koştu, Polonya'da zor değildir ve ben kafamı assolist ve her iki tarafta tüm lastik ve jant hafif göçük gibi düştü, iki tür durumlarda, o yüzden oldukça iyi, daha iyi olabileceğini düşünüyorum, fakat su üzerinde bazı binmek Kalem başına 250 $ fiyat yasal mağaza için daha fazla sorun olamaz. Excel görüldüğü Slik yok kauçuk bileşiği,. Şiddetli sürücü rağmen, spin jantlar dış Sırtlı ek olarak minimal aşınma, kilitleme ödemek istemeyen kişilere tavsiye ederim kimse bilmiyor ne kadar lastikler

Kış lastikleri Nexen

opona Kışlık Nexen WINGUARD SPORT

Makul bir fiyata İyi bir ürün
Yorum: 4,3 111130

Bu Koreli üretici ilk lastikler olduğunu öğrendim. Öncelikle prim ve orta fiyatlı farklı marka, bir dizi faaliyet öncesinde. Lastikler birkaç yıldır Nexen lastikleri yaz ve kış kullanan bir arkadaş tarafından bana tavsiye edildi. Ben bu lastiklerin çok olumlu kalitesi duyuyorum. Dengeleme ile herhangi bir sorun mevcut değil, hoş bir görünüm. Biraz premium ürünler daha yüksek sesle, ancak ikincil markaların düzeyinde. Islak ve kar üzerinde örnek davranış. tavsiye ederim

opona Kışlık Nexen WINGUARD SPORT

Makul para iyi ürün.
Yorum: 3,7 111700

Ben ürünü tavsiye ederim. para için iyi bir değer. Korede üretilen lastikler. Dürüst olmak gerekirse, bu lastiklerin satın alma nedenim - NEXEN lastikler, arabada bir arkadaşımda dört yıl önce başlayan bombeleme vardı... Şimdi, şirket önemli ölçüde kendi ürünlerinin kalitesini artırmıştır. Benim düşünceme göre, lastikler sınıf preminium olanlardan farklı değildi. İyi bir lastik için iyi para.

Ortalama lastik yorumları: 4,12 istinaden 759 yorumlar

Lastik modelleri Nexen

Teklifimiz Nexen lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Nexen lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Nexen ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Nexen ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Nexen ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Nexen ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Nexen ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Nexen ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Nexen yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Nexen lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.