Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Nokian

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Nokian Lastik

Lastikler Nokian

Yaz lastikleri yorumları Nokian

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (1 Yorum)
Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (40 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (422 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (225 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Nokian

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,6 111160 (1 Yorum)
Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (294 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (24 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (600 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Nokian lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Nokian modelleri.

 • Nokian Line SUV
  Nokian Line SUV

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

 • Nokian Line
  Nokian Line

  Yüksek performanslı Nokian Line yaz lastiği, yaz aylarında hızla değişen yol koşullarına ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Nokian lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Nokian iLine
  Nokian iLine

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

 • Nokian Line
  Nokian Line

  Yüksek performanslı Nokian Line yaz lastiği, yaz aylarında hızla değişen yol koşullarına ...

Markanın tarihçesi

Ondokuzuncu yüzyılın ikinci yarısında 1865 yılında, Finlandiya’nın Tampere bölgesinde maden mühendisi olan Knut Fredrik İdestam küçük bir ahşap fabrikası kurdu. Bir zaman sonra bu işi Nokianvirta nehri üzerinde küçük bir kasaba olan Nokia’ya taşıdı. Bu işletme daha sonra ilerde kurulacak olan Nokia Corporation’ın 3 firmadan ilki olacaktı. Firma adını kasabanın isminden almıştır, ( Nokia Ahşap İmalathanesi ) , Noki Fince de aynı zamanda bir orman gelinciği anlamına gelir. Nokianvirta nehri üzerinde  Otuzüç yıl sonra 1898 yılında ismi Finnish Rubber Works olarak bilinen firma ( Fince Suomen Gummitehdas Oy ) kuruldu. 1904 yılında ilk FRW fabrikası olan Nokia faaliyete geçti. Ayrıca  firma yüzyılın başlarında Nokian Ahşap İmalathanesini devraldı ve 1967 yılında iki firma Finnish Cable Works 1912 yılında kurulan firma ile birleşti. Böylece Nokia Corporation doğdu. Arabadan önce bisiklet Lastik üretimine gelirsek , 1925 yılında Finlandiya Rubber Works bisiklet lastikleri üretimine başladı. Daha önce ayakkabı ve sanayide kullanılan kauçuk parçaları imalatı yapılıyordu. 1932 yılında Nokia fabrikası ilk otomobil lastiğini üretti. 4 yıl sonra firmanın en iyi lastiği olan Nokian Hakkapeliitta hazırdı. Başlarda Finnish Rubber Works İskandinavyanın soğuk hava koşullarına uygun lastiklerin üretiminde uzmanlaşmaya çalışmışlardır. Kolayca ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Nokian

Lastik Yazlık Nokian zLine

Kuru ve yağmur çok çok iyi bir iyi bir lastik.
Yorum: 5,0 11111

Yakın zamanda Goodyear lastiklerini yaklaşık 10 yıl kullandıktan sonra bunları denemeye başladım ve lastiklerden çok mutlu oldum. Arabam çok ağır ve biraz yüklü olduğu için her zaman iyi bir lastik lazım, güvenebileceğim bir şey var ve inanılmaz bir kilometreye sahip olmaktan çok mükemmel bir lastikle daha mutluyum ancak Goodyear Eagle F1s biraz pahalıya mal oluyordu Bu yüzden Nokian Z modelinde bulabildiğim tüm yorumları okudum ve onları denemek istedim dedim. Şimdiye dek çok mutluyum, yağmurda bir eagle F1 kadar iyi ve daha sessiz! Eagles'dan daha iyi giyiyorlar ve daha sessiz. İrlanda'dan İtalya'ya 5 hafta içinde gideceğim, böylece otoyol sürüşüne nasıl uyacaklarını göreceğim,iyi olacağna dair içimdeı bir his var. Fiyatı iyiydi ve benim Saab 95 Aero Combi ile gayet uyumlular . Otomobillerim için bunları tavsiye ederim, tüm arabalara uymuyor olabilirler, ancak küçük otomobillerde çalışan insanlarla birkaç değerlendirmeyi gördüğümde belki de büyük ağır otomobillerde daha iyi. Kesinlikle onları tekrar alacağım.

Lastik Yazlık Nokian zLine

Ucuz lastik üst sınıf, ama dezavantajları ...
Yorum: 2,3 113000

Nokiany zLine, önceki ZG2 ve WR G2 modelleriyle mükemmel bir deneyimden dolayı satın aldım. Ne yazık ki, bu kez oldukça hayal kırıklığına uğradım. 50 (215 / 50R17) lastiğin hiçbir koruyucu kenarı yoktur, ancak bu açıkça herhangi bir yerde yazmıyor. 6.000 km'lik sürüşten sonra lastikler oldukça gürültülü hale geldi. Temel olarak sessiz bir otomobilin içinde, sanki dönüyorlarmış gibi, kulübeleri içeri giriyor. Lastikler çok çabuk aşınmış - bu mesafeden sonra ön aks üzerindeki derinlik göstergesi 6 mm'yi gösterdi. Araba (C5 Break 211 KM A / T) ağırlığı ve ön tekerleklerin hızlandırılmış soyulması için biliniyor, ancak Nokian z Line durumunda bence çok kolay gitti. Yukarıdaki açıklamalar ve omuzdaki kesilmemiş tuzaklar (estetik) dışında başka bir itirazım da yok. İyi bir seviyede çekiş, ancak açıklamalar olmadan. Özetlemek gerekirse, gürültü, hızlı aşınma ve kenar olmaması nedeniyle karşı öneririm. Hatta uygun fiyat dikkate alınması gerekir.

Kış lastikleri Nokian

opona Kışlık Nokian WR D4

Nokian WR D4 215/55/R16 Kış Lastiği Ve Oponeo'nun Mükemmelliği
Yorum: 5,0 11111

Ford Focus 2013 model aracıma kış lastiği almaya karar verdiğimde İnternette ve piyasada epey bir araştırma yaptım. Bu araştırma 4 aya yakın sürdü. Birçok markanın bir çok lastik modellerini çokça inceledim. Bir çok satış yapan sitede ve piyasada fiyat karşılaştırması yaptım. Kafamda bir kaç lastiği belirleyerek aralarından kış lastiğinin mucidi Nokian firmasının lastiklerini almaya karar kıldım. Nokian almak için piyasadaki bayileri ve internet sitelerini çok araştırdım. Araştırırken karşıma Oponeo sitesi çıktı birçok siteye göre daha fazla ayrıntı veriyordu ve fiyat konusunda da diğerlerinden daha uygundu. Müşteri Temsilcilerini arayarak kış lastiği alacağımı söyledim. Ve gerçekten harika bir ilgi ile karşılaştım. Siparişimi Oponeo sitesinden verdikten sonra müşteri temsilcileri ile tekrardan görüşme yaptım ve lastiğimi bana 1 günde ulaştırdılar (İkamet ettiğim il Uşak). Her şey telefonda müşteri temsilcisinin belirtiği gibi eksiksiz bir şekilde elime ulaştı (Lastiğin üretim tarihi falan). Oponeo'dan alışveriş yaptığım için gerçekten çok memnunum. Nokian WR D4 lastikleri ise beklediğimden daha mükemmel bir performans sergiledi. Karlı havada olsun, sağanak yağışlı havada olsun, yağmurlu havada olsun kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Lastikleri aracımda daha çok uzun yolda kullanma fırsatı bulduğumdan bir çok arabanın düşük hızla ilerlediği yollarda lastiklerim sayesinde uzun yol hızlarında seyahat yaptım ve arabamı sürerken çok keyif alarak sürdüm. Nokian WR D4 lastikleri kış lastiği olmasına rağmen yaz lastiklerinin gürültü seviyesinde ve bazen hatta daha az gürültülü gibi geldi. Karlı, yağmurlu ve kuru ama kış ayı havalarında çok güzel performans sergiledi. Elbette lastiklerden harikalar yaratmasını beklememek lazım ama bir çok lastiğe göre gerçekten harika bir lastik. Tek kusuru belki lastikler biraz yumuşak yapılı ve çukurlara falan çok dikkatsiz girerseniz yapısında bozulmalar olacağını çokça duydum.Birde Nokian WR D4 lastikleri kış lastiği olup elbette buzda harikalar yaratmasını beklememek lazım buzlu yollarda daha dikkatli olmakta fayda var. Bir tek bunlara dikkat ederseniz çok memnun kalacağınız bir lastik. Yakıt tasarrufu bakımından kış lastiği olmasından dolayı biraz bir yakıt sarfiyatının arttığını hissettim ama kış lastikleri ister istemez yakıt sarfiyatını artırmakta ve Nokian WR D4 lastikleri kış lastiği olarak değerlendirirsek ideal olduğunu söylemek lazım. Finlandiya gibi soğuk bir ülkenin markası olan ve kış lastiğinin mucidi olan Nokian Kış Lastiğini almaktan ve lastikleri Oponeo firmasının sitesinden almaktan çok memnunum. Herkese Nokian WR D4 kış lastiğini ve Oponeo'dan almalarını tavsiye ederim. Özellikle de lastik alacak arkadaşlara Oponeo'dan almalarını kesinlikle öneririm. Hangi marka lastik alırsanız alın Oponeo'nun fiyatlarda mümkün olduğunca sağladığı avantajından, müşteri temsilcilerinin ilgisinden ve sunduğu hizmetten memnun kalacağımıza eminim.

opona Kışlık Nokian WR D4

Çok iyi bir lastik. O Nokian yolculuk "her türlü hava" dediği gibi o byłoi.
Yorum: 5,0 11111

Lastikler daha iki aydır var. Onları 1.5 ton ağırlığındaki biraz daha 1200km 150cio beygir araba sürdü. Bir sonraki kurye sonra ne dikkatimi çekti Temelde şehir içi, Okuduğum kadarıyla Nokian belki böyle sıradışı bir etkiye neden mix kanola yağı ekledi. Bu lastikler gerçekten başka kokuya sahip. Ben, sırtın görünümüne dikkat çekiyor beni tamamen kayıtsız biri değilim. Benim için, lastik, su ve çamur kar drenaj etkili olmaktır. İkinci olarak gürültü ve üçüncü yuvarlanma direncidir. Ama bu sırt görünüm tektir ve oldukça hoş görünüyor itiraf etmeliyim. Çekiş gelince. Kuru lastik üzerine sıkıca yol virajlarda squealing değil, çok sessiz sardı. Uğraşmadı karayolu lastik gürültü yüksek hızlarda, minimal ve Nokia için gerçekten büyük bir artı içindir. Ben gerçekten ağır yağmurlar sırasında kentte binmek için fırsat oldu. Yerine yolların akarsu büyüdü. Ben su ile başa çıkabilir, bu lastiğin olarak memnunum. 70 km / h bu koşullarda, sadece gürültü duydum su "penye", ve araba tutkal gibi oturdu. Su, tekerlek izi? Bu lastikler için önemli değil. Inhibition Bu yağmurlu havalarda 70 km / h kuru koşullara göre inhibisyon bir fark görmedim. Kar kış şartları gelince belki biraz daha birkaç gün oldu ve lastikler oturuyordu. Ayrıca kar tüm büyük sonra çamur üzerinde. Ama her nasılsa onların etkinliğini doğrulamak ve güvenilir görüşler vermeye yeterli değildir. Bu kredi 6 sahiptir. Hem kuru ve ıslak lastikler mükemmel uyum çünkü. Yuvarlanma direnci gelince bu kış lastikleri yaz lastikleri (Pirelli) değiştirebilirsiniz daha yüksek bir yanma kaydetti değil, çünkü bu lastikler üzerinde küçük bir kaçak değerlendirilmesi kaçınmalıdır. Dayanıklılık mesafe nedeniyle hakim olamaz. Eşitsizlik zayıflatılması - benim için biraz anlamsız parametre. Bunu şişirmek ve süspansiyon, lastik yüksekliğine bağlıdır. Bence prim lastikleri tüm sönümleme benzer parametreleri vardır. Bu benim sorunu neden burada da bir değerlendirme değildir. Eğer yavaş 1500 zł var ve kış lastikleri satın almak için isterseniz, dürüst onları öneririz. Değilse, ve Barumy tavsiyelerde, ama bence benim büyük endişe beni alacak ne kadar zaman sabah bu lastiklerin kurulmasından sonra, sonunda doğrudan yüzeye ... Nihayet açıklamaya bağlayan arabanın sadece bir parçasıdır, lastiklerin yatırım değer Ben lastikler bugünün aura ile baş vermek ister daha zaman üzerinde çalışmak için zamanınız varsa arabadan kar kaldırma ve.

Ortalama lastik yorumları: 4,32 istinaden 2053 yorumlar

Lastik modelleri Nokian

Teklifimiz Nokian lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Nokian lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Nokian ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Nokian ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Nokian ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Nokian ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Nokian ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Nokian ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Nokian yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Nokian lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.