Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Nokian

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Nokian Lastik

Lastikler Nokian

Yaz lastikleri yorumları Nokian

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (2 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,6 111160 (25 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (406 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Nokian

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,6 111160 (11 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (249 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,4 111140 (557 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Nokian lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Nokian modelleri.

 • Nokian WR D4
  Nokian WR D4

  Yol tutuş konusunda sınıfında lider olan Nokian WR D4, özel geliştirilen eşsiz değişiklikler ...

 • Nokian WR D3
  Nokian WR D3

  Nokian WR D3 aşırı kış koşulları için üretilmiş kış lastikleridir. Finlandiya şirketi Nokian, ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Nokian lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Nokian iLine
  Nokian iLine

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

 • Nokian Line
  Nokian Line

  Yüksek performanslı Nokian Line yaz lastiği, yaz aylarında hızla değişen yol koşullarına ...

Markanın tarihçesi

Ondokuzuncu yüzyılın ikinci yarısında 1865 yılında, Finlandiya’nın Tampere bölgesinde maden mühendisi olan Knut Fredrik İdestam küçük bir ahşap fabrikası kurdu. Bir zaman sonra bu işi Nokianvirta nehri üzerinde küçük bir kasaba olan Nokia’ya taşıdı. Bu işletme daha sonra ilerde kurulacak olan Nokia Corporation’ın 3 firmadan ilki olacaktı. Firma adını kasabanın isminden almıştır, ( Nokia Ahşap İmalathanesi ) , Noki Fince de aynı zamanda bir orman gelinciği anlamına gelir. Nokianvirta nehri üzerinde  Otuzüç yıl sonra 1898 yılında ismi Finnish Rubber Works olarak bilinen firma ( Fince Suomen Gummitehdas Oy ) kuruldu. 1904 yılında ilk FRW fabrikası olan Nokia faaliyete geçti. Ayrıca  firma yüzyılın başlarında Nokian Ahşap İmalathanesini devraldı ve 1967 yılında iki firma Finnish Cable Works 1912 yılında kurulan firma ile birleşti. Böylece Nokia Corporation doğdu. Arabadan önce bisiklet Lastik üretimine gelirsek , 1925 yılında Finlandiya Rubber Works bisiklet lastikleri üretimine başladı. Daha önce ayakkabı ve sanayide kullanılan kauçuk parçaları imalatı yapılıyordu. 1932 yılında Nokia fabrikası ilk otomobil lastiğini üretti. 4 yıl sonra firmanın en iyi lastiği olan Nokian Hakkapeliitta hazırdı. Başlarda Finnish Rubber Works İskandinavyanın soğuk hava koşullarına uygun lastiklerin üretiminde uzmanlaşmaya çalışmışlardır. Kolayca ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Nokian

Lastik Yazlık Nokian Line

yyyyyyy
Yorum: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

lastikler, 1.9 TDI sürücü ileriye Ibiza hiçbir szpery, sürücünün 62-38 ağırlık dağılımı, büyüklüğü 195 / 50-15 üstlendi. Kesinlikle harika tutun tavsiye ediyorum ve kuru ve ıslak zeminde, iki tarafın çok sert ama yumuşak abartılı değil bulunmaktadır. Sert viraj lastikte biraz koyar, ama bu rahatsızlık çok oldu bu yeterli değildir. Hatta daha düşük olurdu Çok iyi konfor, düşük -spalanie düşük direnç sert oldu. Ben barakada bulunan öncekilerin karşılaştırıldığında olmayacak - onlar Nokia daha zor yatıyordu aynı boyutta Michelin verimli kavrama kırık. Yapışma gelince kurumasını benzer ve ıslak biraz daha kötü ama ne kadar eski kırık ı yıpranmış süspansiyon eski zaman bu başlatan yazar ve bu, çünkü karşılaştırmak için başka bir şey var bu yüzden yeni menteşe kurdu nokianów varsayımı ile paralel olarak kesinlikle nesnel bir -zawias olduğunu Geliştirilmiş çekiş araba da bu yüzden vb benim tercihlerinde eğin ben değiştirecek tek şey üzeresiniz değil ben konfor daha spor için biraz daha fazla bir tercih var, çünkü yanaklar bit artan sertlik olduğunu. İtirazım yok kavrama ne, ben bu nokianami arasında düzeltmek ve Michelin, birbirlerine bu büyüklükte bir şekilde set başına fiyat ve iklim ortada Nokia kazanmak crossklimate, ama seninle bu en azından mevsimsel değişen üreticiye göre, unutmak iddia ediyorum lastikler bugün satın alma seçeneği önünde durdu lastikler. Biz bekliyoruz ve biz farketmez gitmek kar veya yağmur veya ısı eğer. Lastik her koşulda üretici tarafından çok iyi korur ve ben bunu seviyorum ve% 100 testleri nasıl göstereceğim olacaktır. Tam 10 için 10 üzerinden 9 benim tercih yargıç altında Nokia yan duvarların sertliğini arttı ama yoksul yol yüzeylerinde daha güçlü bir rahatlık olanlar yazdığı gibi bir avantaj, görünüm, benim için hiçbir rol oynar yargıç yok düşünün eksik. Tek lastik işleme fiyatına gelince, aşınma ya da değerlendirme sadece 1000 km yaklaşık üzerlerinde yapılan hiçbir karşılaştırma var. ve şimdi göz "sıfır" aşınma ve yıpranma için;) neyse sen testlerde bu konuda okuyabilirsiniz.

Lastik Yazlık Nokian Z

Yazar:Rafindol
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

TİPİK YAZ Nokian: Bu ünlü bir üretici kış lastikleri ve yaz çeşitli modeller test ettikten sonra yenilik, Nokia, bir hayranı olarak, ben kısaca söylemek istiyorum. Bunun anlamı: konfor, özellikle çukurlarda 1.Super. Böylece wyciszyłaby engebeli yollarda gelen sesler başka, yaz lastikleri, var! Sadece büyük bir TUNING AKUSTİK ASMA! Ikinci Lastikler, yağmurda da 3 parlak 4 (elektronik "otopilot" olarak karayolu üzerinde) önünde çalışan çok emin Böyle olup olmadığını Proxes TOYO Pirelli P Zero Nero veya DUNLOP SP 9000 - Ancak, ne yazık ki, biraz yavaş dinamik sürücü ve tipik bir spor yarışması temsil yüksek kalitede diğer lastikler gibi agresif bir slalom direksiyon hareketlerine çabuk cevap vermezler. Ama bu mükemmel bir konfor için fiyat. Nokia "Z" bizim 17-inç tekerlekler üzerinde yol delik korkuyorlar lastikler 225/45 giymek isteyenler için de tavsiye ederim .... Bu bizim ve kötü yollarda biraz sert süspansiyon için bir lastiktir. Yani Honda Accord, ST serisi Fords, Mazda 3 ve son OPLI VECTRA ASTRA III daha Toyota AVENSIS, diyelim ki, daha çok yumuşak. Nokian "Z" en pahalı ve göze alamaz herkes için bir lastik olduğunu ... hızlı lastik modelleri "top" örtüşen! Ve her şey, tavsiye gelemez olanlar için: şehir etrafında en çukurlu yollarda sürüş için lastik ikinci seti gibi, Nokia "Z" için satın ... Oh - Unutmuşum - "Kozmik" ve SUPER MODERN DESEN GÖSTERGESİ YAKIT, lastikler KADIN hakkında en ilgisiz bile etkiliyor ...

Kış lastikleri Nokian

opona Kışlık Nokian WR D4

Nokian WR D4 215/55/R16 Kış Lastiği Ve Oponeo'nun Mükemmelliği
Yorum: 5,0 11111

Ford Focus 2013 model aracıma kış lastiği almaya karar verdiğimde İnternette ve piyasada epey bir araştırma yaptım. Bu araştırma 4 aya yakın sürdü. Birçok markanın bir çok lastik modellerini çokça inceledim. Bir çok satış yapan sitede ve piyasada fiyat karşılaştırması yaptım. Kafamda bir kaç lastiği belirleyerek aralarından kış lastiğinin mucidi Nokian firmasının lastiklerini almaya karar kıldım. Nokian almak için piyasadaki bayileri ve internet sitelerini çok araştırdım. Araştırırken karşıma Oponeo sitesi çıktı birçok siteye göre daha fazla ayrıntı veriyordu ve fiyat konusunda da diğerlerinden daha uygundu. Müşteri Temsilcilerini arayarak kış lastiği alacağımı söyledim. Ve gerçekten harika bir ilgi ile karşılaştım. Siparişimi Oponeo sitesinden verdikten sonra müşteri temsilcileri ile tekrardan görüşme yaptım ve lastiğimi bana 1 günde ulaştırdılar (İkamet ettiğim il Uşak). Her şey telefonda müşteri temsilcisinin belirtiği gibi eksiksiz bir şekilde elime ulaştı (Lastiğin üretim tarihi falan). Oponeo'dan alışveriş yaptığım için gerçekten çok memnunum. Nokian WR D4 lastikleri ise beklediğimden daha mükemmel bir performans sergiledi. Karlı havada olsun, sağanak yağışlı havada olsun, yağmurlu havada olsun kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Lastikleri aracımda daha çok uzun yolda kullanma fırsatı bulduğumdan bir çok arabanın düşük hızla ilerlediği yollarda lastiklerim sayesinde uzun yol hızlarında seyahat yaptım ve arabamı sürerken çok keyif alarak sürdüm. Nokian WR D4 lastikleri kış lastiği olmasına rağmen yaz lastiklerinin gürültü seviyesinde ve bazen hatta daha az gürültülü gibi geldi. Karlı, yağmurlu ve kuru ama kış ayı havalarında çok güzel performans sergiledi. Elbette lastiklerden harikalar yaratmasını beklememek lazım ama bir çok lastiğe göre gerçekten harika bir lastik. Tek kusuru belki lastikler biraz yumuşak yapılı ve çukurlara falan çok dikkatsiz girerseniz yapısında bozulmalar olacağını çokça duydum.Birde Nokian WR D4 lastikleri kış lastiği olup elbette buzda harikalar yaratmasını beklememek lazım buzlu yollarda daha dikkatli olmakta fayda var. Bir tek bunlara dikkat ederseniz çok memnun kalacağınız bir lastik. Yakıt tasarrufu bakımından kış lastiği olmasından dolayı biraz bir yakıt sarfiyatının arttığını hissettim ama kış lastikleri ister istemez yakıt sarfiyatını artırmakta ve Nokian WR D4 lastikleri kış lastiği olarak değerlendirirsek ideal olduğunu söylemek lazım. Finlandiya gibi soğuk bir ülkenin markası olan ve kış lastiğinin mucidi olan Nokian Kış Lastiğini almaktan ve lastikleri Oponeo firmasının sitesinden almaktan çok memnunum. Herkese Nokian WR D4 kış lastiğini ve Oponeo'dan almalarını tavsiye ederim. Özellikle de lastik alacak arkadaşlara Oponeo'dan almalarını kesinlikle öneririm. Hangi marka lastik alırsanız alın Oponeo'nun fiyatlarda mümkün olduğunca sağladığı avantajından, müşteri temsilcilerinin ilgisinden ve sunduğu hizmetten memnun kalacağımıza eminim.

opona Kışlık Nokian WR D4

Çok iyi bir lastik. O Nokian yolculuk "her türlü hava" dediği gibi o byłoi.
Yorum: 5,0 11111

Lastikler daha iki aydır var. Onları 1.5 ton ağırlığındaki biraz daha 1200km 150cio beygir araba sürdü. Bir sonraki kurye sonra ne dikkatimi çekti Temelde şehir içi, Okuduğum kadarıyla Nokian belki böyle sıradışı bir etkiye neden mix kanola yağı ekledi. Bu lastikler gerçekten başka kokuya sahip. Ben, sırtın görünümüne dikkat çekiyor beni tamamen kayıtsız biri değilim. Benim için, lastik, su ve çamur kar drenaj etkili olmaktır. İkinci olarak gürültü ve üçüncü yuvarlanma direncidir. Ama bu sırt görünüm tektir ve oldukça hoş görünüyor itiraf etmeliyim. Çekiş gelince. Kuru lastik üzerine sıkıca yol virajlarda squealing değil, çok sessiz sardı. Uğraşmadı karayolu lastik gürültü yüksek hızlarda, minimal ve Nokia için gerçekten büyük bir artı içindir. Ben gerçekten ağır yağmurlar sırasında kentte binmek için fırsat oldu. Yerine yolların akarsu büyüdü. Ben su ile başa çıkabilir, bu lastiğin olarak memnunum. 70 km / h bu koşullarda, sadece gürültü duydum su "penye", ve araba tutkal gibi oturdu. Su, tekerlek izi? Bu lastikler için önemli değil. Inhibition Bu yağmurlu havalarda 70 km / h kuru koşullara göre inhibisyon bir fark görmedim. Kar kış şartları gelince belki biraz daha birkaç gün oldu ve lastikler oturuyordu. Ayrıca kar tüm büyük sonra çamur üzerinde. Ama her nasılsa onların etkinliğini doğrulamak ve güvenilir görüşler vermeye yeterli değildir. Bu kredi 6 sahiptir. Hem kuru ve ıslak lastikler mükemmel uyum çünkü. Yuvarlanma direnci gelince bu kış lastikleri yaz lastikleri (Pirelli) değiştirebilirsiniz daha yüksek bir yanma kaydetti değil, çünkü bu lastikler üzerinde küçük bir kaçak değerlendirilmesi kaçınmalıdır. Dayanıklılık mesafe nedeniyle hakim olamaz. Eşitsizlik zayıflatılması - benim için biraz anlamsız parametre. Bunu şişirmek ve süspansiyon, lastik yüksekliğine bağlıdır. Bence prim lastikleri tüm sönümleme benzer parametreleri vardır. Bu benim sorunu neden burada da bir değerlendirme değildir. Eğer yavaş 1500 zł var ve kış lastikleri satın almak için isterseniz, dürüst onları öneririz. Değilse, ve Barumy tavsiyelerde, ama bence benim büyük endişe beni alacak ne kadar zaman sabah bu lastiklerin kurulmasından sonra, sonunda doğrudan yüzeye ... Nihayet açıklamaya bağlayan arabanın sadece bir parçasıdır, lastiklerin yatırım değer Ben lastikler bugünün aura ile baş vermek ister daha zaman üzerinde çalışmak için zamanınız varsa arabadan kar kaldırma ve.

Ortalama lastik yorumları: 4,36 istinaden 1869 yorumlar

Lastik modelleri Nokian

Teklifimiz Nokian lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Nokian lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Nokian ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Nokian ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Nokian ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Nokian ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Nokian ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Nokian ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Nokian yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Nokian lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.