Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Nordexx Lastik

Lastikler Nordexx

Nordexx markası, NDI grubunun kapsamına giren bir Danimarka şirketidir. Grubun amacı ülkesindeki lastik piyasasının teknik olarak gelişmesini sağlayan çözümler tasarlamaktır. Bu grubun kapsamında üretilen Nordexx lastikleri, yolcu ve kamyonet araçlarının en yeni modelleri için bile uygundur. Nordexx lastikleri, Avrupa'da ve Amerika'da gereken bütün standartlara uygundur. Nordex ürünleri, hem hesaplı alışveriş, hem de güvenlik ve kalite sağlar. Web sitemizdeki ürün seçeneklerinde bu markanın birçok lastiği bulunmaktadır. Modelleri öğrenip kendiniz için uygun ürün seçebilirsiniz.