Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Pirelli

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Pirelli Lastik

Lastikler Pirelli

Pirelli şirketini kimseye tanıtmaya gerek yoktur. Uzun yıllardır, hem satılan lastiklerin sayısından, hem de ürünlerinin mükemmel kalitesinden dolayı, Pirelli dünyadaki lider lastik imalatçılarından biridir. İtalyan kartelinin başarıları etkileyicidir. Bu markanın son başarılarından biri, Formula 1 ralli arabalarına lastik sağlama sözleşmesidir. Pirelli lastikleri, çeşitli araçlara uygun olarak tasarlanır. Sayfamızdaki ürün seçeneğine bakıp, mükemmel kaliteye ve parametrelere sahip, aracınıza ideal olan lastiği kolayca bulabilirsiniz.

Yaz lastikleri yorumları Pirelli

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (89 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (25 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (1 Yorum)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (75 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (83 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (186 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Pirelli

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (99 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,3 111130 (77 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (109 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,1 111110 (7 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,8 111800 (187 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,6 111600 (251 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Pirelli lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Pirelli modelleri.

 • Pirelli SottoZero
  Pirelli SottoZero

  Pirelli SottoZero asimetrik sırt desenine sahip kışlık bir premium (yüksek) sınıf lastiğidir. ...

 • Pirelli SottoZero 2
  Pirelli SottoZero 2

  Pirelli SottoZero 2 soğuk kış mevsiminin tüm yol koşullarında güvenli bir sürüş sağlayan, ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Pirelli lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Pirelli P7 Cinturato
  Pirelli P7 Cinturato

  Cinturato P7'de, performans geleneği doğaya saygı anlayışıyla bir arada sunuluyor. Yeşil ...

 • Pirelli Carrier
  Pirelli Carrier

  Model yaz lastiği olarak üretilmiştir. Lastik premium sınıfta bulunmaktadır ve en yüksel ...

Markanın tarihçesi

Yüz yıldan fazla süredir Pirelli hikayesi motor endüstrisinin tarihi ile paralel olarak yazılmıştır. İnsanlığın ampulü icadından bile önce lastik sanayi tarihinin en önemli firmalarından birinin doğuşu gerçekleşti. 24 Yaşındaki vizyoner düşünceler 1872 yılında genç mühendis Giovanni Battista Pirelli Milan’da Pirelli & C yi kurdu. Yaşı sadece 24’dü , Pirelli büyük bir sektörün ilerde geleceğini öngörmüştü,kauçuğun elastik bir malzeme üzerinde büyük ölçüde gereksinim duyulacağı idi. 1879 yılında fabrikasında ilk yalıtımlı telgraf kablosu üretti. 1890 yılında Milano modeli başladı. Bunu 11 yıllık bir hazırlık döneminden sonra yeni yüzyılın başlarında ilk otomobil lasstiklerini “Ercole “ üretildi. Pirelli bugüne dek İtalyada büyük popülerliğe sahip olan motor sporlarında promosyon yapan bir firma. Yarışlar için üretim 1907 yılında Pekin-Paris Rallisinde  zafer alarak ilk spor başarılarını elde ettiler. Pirelli lastikleri Ferrari ve Alfa Romeo araçlarında kullanılarak büyük başarılara imza attılar,bu araçları kullanan ünlü yarışçılar Tazio Nuvolari, Alberto Ascari ve Juan Manuel Fangio idi. Pirelli yurtdışında aynı dereceleri yakalayarak muhteşem bir kariyer yapmıştır. Babalarına işletmede yardımcı olan oğulları ile Avrupada ve ötesinde başka şubeler açmışlardır. İtalya dışındaki ilk fabrika Katalonya 1914 yılında inşa ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Pirelli

Lastik Yazlık Pirelli CHRONO

asla
Yorum: 1,0 10000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Tire: 205/65R15C ben Temmuz ayında 35 000 km kadar gittikten sonra 2009 yılının bahar aylarında lastikler 2 adet aldım ve Eylül 2010 de lastikleri, altbilgi böylece lastiğin yan tarafında hasar bursted. şikayet bildirdi, ben mevcut durumu aracın anormal statik ve dinamik yükler sonucu olduğunu bir cevap aldı. Ben, T4 araç VW dört yıl Klebery kış patlatır aşırı olmadığını tanıklar var 120 000KM hakkında onları sürdü, sırt biraz yıpranmış ama sorun yok, ben Pirelli azından okuduğum kadarıyla herhangi bir Çince veya Türkçe bok yaptığı marka getiriyor. Ömür Boyu Garanti bildirildi BUBEL İÇİN BO MARKALAR önlenir

Lastik Yazlık Pirelli CHRONO

asla
Yorum: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben altbilgi böylece lastiğin yan hasarı, hem lastikleri bursted Temmuz ve Eylül 2010 yılında 35 000 km kadar gittikten sonra 2009 yılının bahar aylarında lastikler 2 adet aldım. şikayet bildirdi, ben mevcut durumu aracın anormal statik ve dinamik yükler sonucu olduğunu bir cevap aldı. Ben, T4 araç VW dört yıl Klebery kış patlatır aşırı olmadığını tanıklar var 120 000KM hakkında onları sürdü, sırt biraz yıpranmış ama sorun yok, ben Pirelli azından okuduğum kadarıyla herhangi bir Çince veya Türkçe bok yaptığı marka getiriyor. Ömür Boyu Garanti bildirildi BUBEL İÇİN BO MARKALAR önlenir

Kış lastikleri Pirelli

opona Kışlık Pirelli SottoZero 2

Gayet güzel lastik
Yorum: 4,6 111160

Jaguar XF 3.0 D 275 hp 245/45/18 Bu kış mevsiminde mükemmel bir lastik, sadece yaz aylarında olduğundan daha iyi giderse de buzda da iyidir. Lastiğin problemi "saf kış" olmasıdır; sıcaklık yükselmeye başlar başlamaz, hem kuru hem de ıslak performansınızı nasıl kazandığınızı görürsünüz. 7ºC'nin altında olduğu için 10-12ºC'de harika ve 20ºC'ye yaklaştığınızda çok iyi kaybetmediğiniz dereceler. Bu nedenle ılıman bölgelerde yaşayanların ve kayak yapmak için lastik kullanmamız ya da daha soğuk bölgelerde iç bölgeye gittiğimiz zaman bir dezavantaj oluşturmaktadır, çünkü yaşadığım yerde kış aylarında -15ºC'ye kadar buluyor. Ancak -7ºC'den daha azında iyi. Yağmurda 3ºC'de bir virajın ortasına gelin ve arabanın nasıl manevra tutuşu yaptığına dikkat edin. Islaklıkta da SottoZero2 gayet iyi. Kuru sıfırın altında da gerçekten iyi bir performans var ve etkilidir, frenler ve otomobil siteleri için nasıl mükemmel gittiğini fark etmek için normalde karda sürmediğinde kendine güven veriyor. Yeni düşen kar üzerindeki kavrama da mükemmel. Ancak sert kara güvenmemelisiniz ve özellikle çok sert kar ya da buz hızla kapasitesini kaybediyor ve gevşek karın içinden geçerken aniden sert ya da çok kar alanlarından geçerken kavramayı kaybettiğinize dikkat edin. Sabit, ne kadar kötüse performans, yazdan çok daha iyidir. Anlık süre yaklaşık 20.000 alıyor ve hala en az 10,000 km daha var. Onları aldım ve beni çok hoş bir sürpriz yaparak kış lastiklerinde beni endişelendiren rahat ve sessiz bir lastiklerdir. Bu yazdıklarım benim sürüş tarzıma göre olan yaşamış olduğum tecrübelerdir. Bu durumlar kişiden kişiye beklentiye göre farklılık gösterebilir. Herkese bu lastiği almayı tavsiye ederim.

opona Kışlık Pirelli SottoZero 2

kaliteli tavsyie ederim
Yorum: 4,6 111160

Herkese merhaba, bu portalda pek çok şey okumadan önce kendim yazmaya karar verdim. Lastik genellikle çok iyi. Benim oldukça güçlü arabamda (200 km'den uzun 3.0 V6) çok doğru bir seçimdi. Karda biraz zorlama var gibi, ama ön sürücüye göre ve güçlü motora göre değişir. Avrupa'da çok hızlı bir şekilde bazen kabaca 200 km / saat üzerinde sürdüm ve tartışmasız endekse rağmen hiçbir şey işe eksi görmedim. Yaz gibi. Islak bir zemindi ve hızlı bir şekilde yağmur yağıyordu. Tek hayal kırıklığı, resimden farklı görünüştür (sırt aynı fakat resim biraz daha güzel, daha canlı patates gibi görünüyor çünkü farklı olduğu için değil ama yine de hoş görünüyor, merak ediyorum çünkü lameller basittir ve zikzak değildir. Çok hızlı bir sürüş öneriyorum, Bir seferde yalnızca 8000km sürdüm. Lastikleri almanızı tavsiye ederim.

Ortalama lastik yorumları: 4,12 istinaden 2344 yorumlar

Lastik modelleri Pirelli

Teklifimiz Pirelli lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Pirelli lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Kış lastikleri

Pirelli ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Pirelli ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Pirelli ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Pirelli ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Pirelli yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Pirelli lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.