Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Pirelli

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Pirelli Lastik

Lastikler Pirelli

Pirelli şirketini kimseye tanıtmaya gerek yoktur. Uzun yıllardır, hem satılan lastiklerin sayısından, hem de ürünlerinin mükemmel kalitesinden dolayı, Pirelli dünyadaki lider lastik imalatçılarından biridir. İtalyan kartelinin başarıları etkileyicidir. Bu markanın son başarılarından biri, Formula 1 ralli arabalarına lastik sağlama sözleşmesidir. Pirelli lastikleri, çeşitli araçlara uygun olarak tasarlanır. Sayfamızdaki ürün seçeneğine bakıp, mükemmel kaliteye ve parametrelere sahip, aracınıza ideal olan lastiği kolayca bulabilirsiniz.

Yaz lastikleri yorumları Pirelli

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (89 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,5 111150 (25 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (1 Yorum)
Yaz lastiği Görüşler 4,4 111140 (75 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,3 111130 (81 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (182 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (133 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Pirelli

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,5 111150 (99 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,3 111130 (77 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (109 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,1 111110 (7 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,8 111800 (187 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,6 111600 (148 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 3,6 111600 (251 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Pirelli lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Pirelli modelleri.

 • Pirelli Scorpion Verde
  Pirelli Scorpion Verde

  Tip: premium sınıf yazlık lastik. Dizayn: SUV tipi otomobiller. Özellikler: Bu modern lastik ...

 • Pirelli P Zero
  Pirelli P Zero

  Pirelli P Zero premium (yüksek) sınıf bir yazlık lastiktir. Pirelli kaliteli lastikler üreten ...

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Pirelli lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Pirelli P7 Cinturato
  Pirelli P7 Cinturato

  Cinturato P7'de, performans geleneği doğaya saygı anlayışıyla bir arada sunuluyor. Yeşil ...

 • Pirelli Carrier
  Pirelli Carrier

  Model yaz lastiği olarak üretilmiştir. Lastik premium sınıfta bulunmaktadır ve en yüksel ...

Markanın tarihçesi

Yüz yıldan fazla süredir Pirelli hikayesi motor endüstrisinin tarihi ile paralel olarak yazılmıştır. İnsanlığın ampulü icadından bile önce lastik sanayi tarihinin en önemli firmalarından birinin doğuşu gerçekleşti. 24 Yaşındaki vizyoner düşünceler 1872 yılında genç mühendis Giovanni Battista Pirelli Milan’da Pirelli & C yi kurdu. Yaşı sadece 24’dü , Pirelli büyük bir sektörün ilerde geleceğini öngörmüştü,kauçuğun elastik bir malzeme üzerinde büyük ölçüde gereksinim duyulacağı idi. 1879 yılında fabrikasında ilk yalıtımlı telgraf kablosu üretti. 1890 yılında Milano modeli başladı. Bunu 11 yıllık bir hazırlık döneminden sonra yeni yüzyılın başlarında ilk otomobil lasstiklerini “Ercole “ üretildi. Pirelli bugüne dek İtalyada büyük popülerliğe sahip olan motor sporlarında promosyon yapan bir firma. Yarışlar için üretim 1907 yılında Pekin-Paris Rallisinde  zafer alarak ilk spor başarılarını elde ettiler. Pirelli lastikleri Ferrari ve Alfa Romeo araçlarında kullanılarak büyük başarılara imza attılar,bu araçları kullanan ünlü yarışçılar Tazio Nuvolari, Alberto Ascari ve Juan Manuel Fangio idi. Pirelli yurtdışında aynı dereceleri yakalayarak muhteşem bir kariyer yapmıştır. Babalarına işletmede yardımcı olan oğulları ile Avrupada ve ötesinde başka şubeler açmışlardır. İtalya dışındaki ilk fabrika Katalonya 1914 yılında inşa ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Pirelli

Lastik Yazlık Pirelli CHRONO

asla
Yorum: 1,0 10000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Tire: 205/65R15C ben Temmuz ayında 35 000 km kadar gittikten sonra 2009 yılının bahar aylarında lastikler 2 adet aldım ve Eylül 2010 de lastikleri, altbilgi böylece lastiğin yan tarafında hasar bursted. şikayet bildirdi, ben mevcut durumu aracın anormal statik ve dinamik yükler sonucu olduğunu bir cevap aldı. Ben, T4 araç VW dört yıl Klebery kış patlatır aşırı olmadığını tanıklar var 120 000KM hakkında onları sürdü, sırt biraz yıpranmış ama sorun yok, ben Pirelli azından okuduğum kadarıyla herhangi bir Çince veya Türkçe bok yaptığı marka getiriyor. Ömür Boyu Garanti bildirildi BUBEL İÇİN BO MARKALAR önlenir

Lastik Yazlık Pirelli CHRONO

asla
Yorum: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben altbilgi böylece lastiğin yan hasarı, hem lastikleri bursted Temmuz ve Eylül 2010 yılında 35 000 km kadar gittikten sonra 2009 yılının bahar aylarında lastikler 2 adet aldım. şikayet bildirdi, ben mevcut durumu aracın anormal statik ve dinamik yükler sonucu olduğunu bir cevap aldı. Ben, T4 araç VW dört yıl Klebery kış patlatır aşırı olmadığını tanıklar var 120 000KM hakkında onları sürdü, sırt biraz yıpranmış ama sorun yok, ben Pirelli azından okuduğum kadarıyla herhangi bir Çince veya Türkçe bok yaptığı marka getiriyor. Ömür Boyu Garanti bildirildi BUBEL İÇİN BO MARKALAR önlenir

Kış lastikleri Pirelli

opona Kışlık Pirelli SottoZero 2

Karda Asilzadem ve soğuk değil başka bir durumda yani
Yorum: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Jaguar XF 3.0 D 275 HP 245/45/18 Bu yaz çok daha iyi olmasına rağmen, sadece buz boğulma mükemmel bir kış lastiği durumdur. Sorun lastiği "saf kış" olduğunu olduğunu bu kuru ve ıslak koşullarda, hem sıcaklık bakmak ve faydaları kaybetmeye başladığında söyledi. 7 ° C 10-12 ° C düşük için büyük ve yakın 20 olsun o kadar iyi değildir notlar çok kaybedersiniz. Bu yüzden ılıman bölgelerde yaşayanlar için bir rahatsızlık olduğunu ve soğuk bölgelerde iç giderken biz kış aylarında oldukça sık aşıldığı çünkü ikamet 15 ° C benim yerimde, kayak gitmek lastikleri kullanın veya . Bununla birlikte en az 7 ° C buenísmas bulunmaktadır. Bir eğrinin orta ve sopalarla olarak araba notları size Yağmur 3 ° adım. Kabaca kendi kız kardeşleri Pzero daha ıslak. Kuru sıfırın da gerçekten iyi bir performansa sahip ve normalde karda araba duymayanlar turlar, size fren olarak kaydetti ve araba siteniz için mükemmel gider için güven çok verir. Yeni düşmüş kar üzerinde kavrama da mükemmel. Ancak çabuk kaybedilen kapasite nedeniyle sert kar ve özellikle çok sert kar veya buz güvenilir olmamalı ve size sert kar ya da çok bu alanlarda aniden gerçekleşmesi bağlılığı kaybetmek nasıl fark gevşek kar gitmek gibi mükemmel bir tutuş geçirebilirsiniz sert, kötü davranış, sürer yaz daha çok daha iyi olduğunu. Zamanın uzunluğu ve yaklaşık 20.000 kuyu hala en az 10.000 km artı yaklaşık taşıyacak. Onlar ben aldım ve çok hoş bir sürpriz ne zaman tekerlekleri kış beni endişeli rahat ve sessiz bir şey vardır. Tüm açıklanan ya da tavsiye alım için

opona Kışlık Pirelli SnowSport

Yazar:PIOTR
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben farklı kış lastikleri (- her zaman yeni iyi bir yıl, pirelli, michelin, conti, bf, Kleber) giderdim. İlk kış lastikleri PİRELLİ KIŞ 160 satın alındı ​​... Kopnym kar zincirleri olmadan dağlarda sürüş hiçbir sorun oldu ... İki yıl sonra, ben aynı arabaya GOODYEAR UG5 aldım ... Sadece bir felaket .... Hareket içine gitti Bu tepe zincirleri. Ben hemen sattı ve tekrar Pirelli üçüncü sezon için özür diledi. KLEBER - - Michelin - BF - O zaman ben PIRELLI değiştirmek için gitmek istiyorum CONTI ... Tekrar PIRELLI. Bana göre, bu piyasadaki en iyi kış lastikleri bazılarıdır. Ben dağlarda, kar, buz, sulu kar üzerinde sürüş amacı ile bunları satın ... ve şehirde usulüne 50km / h dönüm için! Geçen yıl Michelin Alpin P2 vardı ... ve lastikler düzgün gergin yok ve ben çok yavaş gidiyordu çünkü yol boyunca bir araba köşesinde durdu ilk kez ... Ben vaktim yok şimdiye kadar sağlam bir zincir oluşturmak için vardı çünkü utanç vericiydi. Bu yıl, deneyler yapılır ve bana başarısız asla lastikler için para şöyle tebliğ ediyorum. "MAD MAX'ów" için küçük bir not ... Kamu yollarda yarış pistlerinden değildir ve hiçbir kış lastikleri ile cesaret doğuran, kazadan önce sürücüyü kurtarmak olmaz

Ortalama lastik yorumları: 4,08 istinaden 2588 yorumlar

Lastik modelleri Pirelli

Teklifimiz Pirelli lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Pirelli lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Kış lastikleri

Pirelli ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Pirelli ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Pirelli ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Pirelli ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Pirelli yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Pirelli lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.