Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Platin

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Platin Lastik

Lastikler Platin

Şirketin 1986 yılında kuruluşundan itibaren, Platin lastiklerinin seçenekleri sürekli olarak genişletilmektedir. Piyasanın yüksek standartlarını ve müşterilerin beklentilerini yerine getirmek için, Platin lastikleri sürekli geliştirilmektedir. Yüksek güvenlik standartları dışında, Platin lastiklerinin ana avantajlarından biri, bu ürünleri olağan modellerden farklı kılan, markanın özel tasarımıdır. Otomotiv piyasasının her bölümündeki ihtiyaçları tatmin etmek için, Platin markası ürünlerinin yelpazesini sürekli olarak genişletmektedir. İmalatçının ürünleri lastik seçeneklerimizde bulabilirsiniz.

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Platin lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Platin modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Platin lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Platin

Lastik Yazlık Platin RP 400 DIAMANT

Yazar:KARMAGEDON
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben lastiklerch oldukça parędziesiąt binlerce sürdü ve ben çok memnunum. Ben 2 durdurmak zorunda - bir veya daha az bir sezon verir 3 mm. Onları ön Ben kurdunuz ve gerçekten bu noktada daha iyi araba tutamazsınız. tek sorun km / h artık lastiklerin çoğu gibi zaten onları duymak mümkün przekroszeniu 170 sonra, ancak sadece yaklaşık 150 km / h hızda gürültü yapmak için başlıyor olmasıdır. karayolu katowice üzerinde - 160 km / h ortalama hız için kira onlarla herhangi bir sorun yoktu. güzellik ya arklar gelir kuru veya ıslak. Ben suda kızaklama fark etmedi ve bu fırsatı 110 km / h hızda kez bir eğri oldu çamurda su bir sorun değildir. Ne yazık ki, özellikle müzik severler için dezavantaja sahiptir. Bir benim için de düşük profilli ve çok sert iki eşitsizlik düşük azaltan yapmak ama son derece hızlı ve keskin dönüşler tutulur. Ben buz üzerinde, ancak, tavsiye karda denemek ve kesinlikle yok. bir intihar. aşağı sıcaklıklarda - Karda 5 C sürücüsü Tamam ama sakin çekiş bile kayıyor.

Lastik Yazlık Platin RP 400 DIAMANT

Yazar:alfero
Yorum: 1,8 180000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

hayal kırıklığına, harika görünüyor! sadece bal ile alaşım jantlar - skoda fabia çok agresif görünüyordu! ama prakingu kaldırıma pazar ve delik - rahatsız - ve o tarafta. Daha sonra iki kez sert frenleme (ABSU olmadan) ve lastik gibi sadece sildi! iki yıl sonra - o Nówka! ne oldu? Ben tavsiye etmem!

Kış lastikleri Platin

opona Kışlık Platin Winter RP 30

Yazar:AirLoki
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

5 yıl için biz sadece bu kış lastikleri kullanın. Ben herşeyi biliyorum bu lastiklerle düşünüyorum! Kuru ve ıslak yollarda iyi performans Lastik manevra kabiliyeti ve suda kızaklama ile ilgili bir sorun yok. Ama kar düşer ve buz oluyor zaman lastik sinir olur ve bunu beklemek asla bilemezsiniz. Çok hızlı buz söz değil, kumanda ve manevra kabiliyeti, karda yokuş yukarı sabit ruszc kaybeder. Ben ancak Kasım ayında arkadaşlarım 9 çarpışma toplam vardı sessizce Ben çarpışma yoktu bu yüzden devam ettik! Değil yüksek hızlar için uygundur. Ben benzer para için böyle Dunlop ve Kleber gibi ünlü marka lastikler satın alabilirsiniz daha iyi olduğunu düşünüyorum. Eşim özel bir araç klebery olduğunu ve tüm koşullarda gerçekten kesin.

opona Kışlık Platin Winter RP 30

Yazar:Luks
Yorum: 3,4 111400

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Sırayla genellikle. Kar tutulması buz gibi iyi bir çok kötü. Bu lastikler ıslak zeminde iyi excel yanı biraz daha kötü köşeleri ile, (yıl Maloya Crono kıyasla belki daha iyi) inhibe, ama yine de iyi. Ancak, yüksek sıcaklıklarda (daha fazla veya daha az sözleşmeli 7 + daha) onlar, bazen kuru ve sıcak asfalt kolay kavrama kaybedersiniz çünkü dikkatli olmak zorunda zabuksować bile yere gaz basmadan. lastikler oldukça rahat, iyi yastıklı yüzeyi düzensizlikleri, ben onlar zimówkę kadar sessiz olduğunu düşünüyorum, ama yolculuğu açıkça duyulabilir pürüzsüz kükreyen, ama ben umursamıyorum. Ben makul bir fiyat için tavsiye ürünü olduğunu düşünüyorum.

Ortalama lastik yorumları: 4,00 istinaden 1 yorumlar

Lastik modelleri Platin

Teklifimiz Platin lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Platin lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Platin ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Platin ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Platin yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Platin lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Platin