Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Riken

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Riken Lastik

Lastikler Riken

Japon lastik imalatçısı olan Riken şirketinin tarihi, 1917 yılında başlamıştır. 20 yıldan uzun süredir bu marka, bütün dünyada tanınan, Fransız imalatçısı olan Michelin firmasının etkisinin altında kalır. O kadar tecrübeli üretici ile işbirliği, Riken lastiklerinin tasarım ve imalat yöntemlerini geliştirmiştir. Bu marka ürünlerinin iyi kalitesinden dolayı, en takdir edilen, ekonomik sınıfa giren lastik imalatçılarından birisidir. Bu sınıftaki üreticiler gibi, Riken lastiklerinin ana avantajı, fiyatına göre iyi kalitedir. Bu imalatçının ürünlerine göz atınız.

Yaz lastikleri yorumları Riken

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (6 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Riken

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,0 11110 (18 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Riken lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Riken modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Riken lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Riken

Lastik Yazlık Riken MAYSTORM 2 B2

Fiyat ve performans
Yorum: 4,9 111190

Sikintisiz bir lastik tavsiye edilir.

Lastik Yazlık Riken MAYSTORM 2 B2

Fiyat için iyi lastikleri aldım. Daha önce markalı uyarıcı basmış (döviz anda 10 yıldı). Ben olumlu şaşırdım!
Yorum: 3,7 111700

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Benim için Rikeny gerçekten çok iyi. Gerçekten bir savrulma araba girmek için kuru şartlarda zahmet gerekiyor. (Bir sürüklenme sığmaz - 600 midilli ile kaputun altında olmadığı sürece). Sürüş Tamam ıslak asfaltta sürüş. Tabii ki, it can kayma araba zorlamak istediğiniz gibi gelince, ama şehir için (hızlı) iyi anlaştım. Hatta frenleme benim için ok. Ancak bazen dinamik bir sürüş (niedzielniak) acil bir durum empoze çünkü ben yavaşladı ve olmazdı bir durum olmadı. Şimdiye kadar, çünkü biraz fazla 2,000 çok kilometre yapmış, ama en böylece kalite fiyat değil. Bir dinamik cha bir deli gibi anlamına gelmez! - Sadece güçlü trafik sıkışmasına neden olmadan ya da diğer sürücüler şüpheli durum için karışmış olması. NP. Bir adam ya da bir arkadaş son dakikaya kadar bekleyen olduğunda bir araba yaklaşıyor ve cocking bırakarak "eşek" hızını değerlendirmek ve onlar darbe olacaktır zaman hafifçe orta parmak göstermek nasıl bilmeden. Görünüşe göre ben dikkatli olmak zorunda ve aynı arzu var ne zaman o / o sadece bırakabilirsiniz. Aynı şeritten değişen için de geçerlidir. O / o kemer üzerinde tırmanmaya gibi dönüş ayarlar düşünüyor ve bunu yapmak için değil sipariş darbe edeceğini içerleyebilir henüz arabanın ortasına yapıyor ona / onu ne olursa olsun yol vermek zorunda ve ne zaman. Bu durumda her birinde kadar Rikeny kendilerini kanıtlamış.

Kış lastikleri Riken

opona Kışlık Riken SNOWTIME B2

mükemmel
Yorum: 5,0 11111

yol tutusu cok güzel

opona Kışlık Riken SNOWTIME

Çok güzel ve ucuz lastikler. Eğer araba sürerken bir sürü yaparsanız gerçekten bir çok kaydedebilirsiniz
Yorum: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastik satın alırken biraz daha düşük bir raf ile lastik satın almak, ya da birleştirilmiş sınıf ile bir şey seçmek için olup olmadığını merak. Ben ne kış lastikleri kış lastikleri ve Rikken için cazip olduğunu, ancak, belirtti. Bir süre kar yastıkları bir sürü vardı ve bu noktada ben iyi bir seçim olduğunu ikna etti. Nieodśnieżone yol sürüş hiçbir sorun vardı. Zaman yolun zalegalo çamur üzerinde sürprizler de vardı. Belki de çok daha yüksek bir fiyata daha iyi bilinen markalar. Bu lastikler ancak% 100 iş yok. Ve o kış düşünüyor 30.000 kadar sürebilirsin. km Ben bu lastiklerin satın alma, her iki yılda bir değiştirilmelidir, özellikle, önemli bir tasarruf olduğu düşüncesindeyim.

Ortalama lastik yorumları: 3,96 istinaden 88 yorumlar

Lastik modelleri Riken

Teklifimiz Riken lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Riken lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Riken ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Riken ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Riken ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Riken ebatındkai en iyi kış lastikleri.

Sezon

Riken yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Riken lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Riken