Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Sava

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Sava Lastik

Lastikler Sava

Sava lastikleri, Slav kökenleri olan, yüzde yüz Avrupa lastikleridir. Bu ürünler, Avrupa'da tasarlanıp, aynı kıtada bulunan, gelişmiş teknolojileri kullanan Goodyear fabrikalarında üretilir. Uzun yıllardır Sava lastikleri, cazip fiyata satın alınabilen iyi kalitesiyle meşhurdur. İmalatçının sunduğu ürünler arasında, hem binek, hafif ticari ve kamyon lastikleri, hem de SUV arabalarına uygun ürünler bulunmaktadır. Sava lastikleri, yüksek kalite gereksinimlere göre üretildiği için, aracı için donanım arayan her sürücü, bu lastiklerin her modelinden seçebilir.

Yaz lastikleri yorumları Sava

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (71 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,1 111110 (239 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 3,6 111600 (383 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Sava

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (88 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (361 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,0 11110 (3 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Sava lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Sava modelleri.

 • Sava PERFECTA
  Sava PERFECTA

  Daha az yakıtla daha çok yol alın. Perfecta, maliyet bilincine sahip sürücüler için uzun süre ...

 • Sava Intensa UHP 2
  Sava Intensa UHP 2

  Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Sava lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

 • Sava INTENSA HP
  Sava INTENSA HP

  Lastiklerinden daha fazla beklentisi olan sürücüler için intensa hp ideal bir seçimdir. Islak ...

Markanın tarihçesi

Neredeyse 90 yıl önce iki kardeş olan Franc ve Peter Sumi ile birlikte Alojz Pirc ve Jozko Veber kauçuk ürünleri ticareti yapmak için Atlanta Şirketi’ni kurdular. Böylece Sava’nın selefi doğdu, firma çeşitli dönüşümlerden sonra bugün Goodyear Grubunun bir parçası olarak Orta Avrupa’nın lider üreticisi konumunda. 1920 yılında bugün Slovenya’nın büyük şehirlerinden biri olan Kranj’da bir toplantıda ortak bir girişim için dört girşimci iş adamı hazır bulunmuştu. Kardeşler Franc ve Peter Sumi daha önce geçimlerini ticaret yoluyla kazanıyorlardı, Jazko Veber ve Zali Log’da az çok ticaretle uğraşıyordu, Alojz Pirc ise nitelikli bir mühendisti. Bu dört kurucu çeşitli kauçuk malzem dağılımı ile ortak faaliyete başladılar. Birkaç ay sonra üretime odaklanmak için bu şirketi kapatmayı seçtiler.1921 yılında Atlanta ismini Vulkan olarak değiştirdiler, kısa bir süre sonra kauçuk ayakkabı tabanı üretimine başladılar,bunun yanı sıra zamanla oyuncak,yağmurluk üretimi yaptılar. Vulkan on yaşındayken,kurucuları Avusturya firması olan Semperit’e satmaya karar verdiler. Bu değişim 1997 yılına kadar süren sadece bir başlangıçtı aslında. Sava – önce Semperit sonra Continental 1932’ye dönelim, firma Semperit’in kanatları altında iken faaliyetlerini bisiklet lastikleri üretimi dahil olmak üzere büyük ölçüde genişletilmiştir. Yeni sahipleri Kranj’da bulunan üretim ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Sava

Lastik Yazlık Sava INTENSA HP

Bu paraların lastikleri tavsiye
Yorum: 4,0 11110

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Genellikle, lastik lastik başka bir set bu yıl çok iyi aldım yapıyor. Ortalama bir şehir sürüş tarzı ve yol kullanılır. Çok iyi çekiş lastikler gerçekten iyi su dağıtmak hızında çamurların içinden yağmurda ıslak sürüş veya sürücü geliyor ve neredeyse mükemmel yol sarılmak. kuru zemindeki sürüş da yol nasıl lastik kulpları hissetmek için yüksek hızlarda viraj bile çok iyi bir tutuş sağlar. Bildiğim kadarıyla pencere ile ortalama lastik gürültüsü açın ve sürüş sırasında büyük yolları sakıncası yok gibi. Ne bir rahatlık bu boyut 205-65 R15 yüksek profilli lastikler ile bir BMW E39 kullanan ölçüde konfor bozuk yolların bastırır etkiler ve daha geniş bir yaşam sonuçlanan bazı süspansiyon rahatlatır. Bence bu lastiğin bir dezavantajı Genel paraya lastiği için oldukça yüksek yakıt tüketimi ile sonuçlanan yuvarlanma direnci çok ve daha savunmasız zarar ve sıyrıklar (Ben dengesiz kaldırıma bazen patlama bir) frenlemek yapan lastiğin nispeten ince inşaat tarafı Eğer her şey olamaz bu fiyata daha yüksek yuvarlanma direnci de (benim için çok önemli bir parametredir) kuru ve ıslak yollarda iyi hem çalışır tavsiye ediyoruz. tavsiye, bu fiyat lastiği özetlemek için.

Lastik Yazlık Sava INTENSA HP

Çok iyi lastikler!
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben kısa bir mesafe sürdü, ama ben bir görüş ifade edebilir. Lastikler mükemmel yol tutuşu vardır. Hatta asfaltta kuru, neredeyse "lokma" çok ıslak, çok daha iyi izlenim vardır. Ben yağmur, normal fırtınadan sonra iki kez fırtına sırasında hafif ıslak yüzeyde onları test (örneğin silecekler vermeyin bu tavsiye ve yol bir nehre dönüştü) yolda şaşırttı. Otomatik Gerçekten bir güvenlik duygusu verir. Hızlı gibi hiçbir kayma, tatil aşılması virajlarda bile çok iyi tutan. Bu lastikler ile zor koşullarda, bunu kavrama sadece kendi becerileri ve yolda duruma odaklanıyor konusunda endişe olamaz. Gürültü gelince daha önce tahrik olan Continenetal-e, daha değil yüksek sesle. Yuvarlanma direnci, hiçbir mucizeler değil, sınıf, ama ben böyle böyle bir artı biraz daha küçük bir yanma fark ettim. Yeterli değil, Tüketim sürdü (yaklaşık. 5 bin), ama şimdi için, bu sildi değil üstüne bile bir kitabe. Genel olarak, ben son derece size gerçekten hiçbir para kaybetmek yok tavsiye, ne przepłaci yaptım ve lastikler yüksek sonu karşılaştırılabilir olmasa daha iyi olacak.

Kış lastikleri Sava

opona Kışlık Sava Eskimo S3+

kış lastiği oldukça iyi
Yorum: 4,1 111110

kış lastiği olarak aldım,oldukça memnun kaldım. yumuşak buna bağlı olarak yol tutuşu oldukça iyi. yumuşak olması sebebi ile erime hızı daha erken olacağına inanıyorum. zaten amaç güvenli yol tutuşudur bence kışlıkların. ben memnun kaldım umarım sizde denersiniz...

opona Kışlık Sava Eskimo S3+

Süper lastik.
Yorum: 5,0 11111

Yine lastik alacak olsam sava alırım.

Ortalama lastik yorumları: 3,76 istinaden 2457 yorumlar

Lastik modelleri Sava

Teklifimiz Sava lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Sava lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Sava ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Sava ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Sava ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Sava ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Sava ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Sava ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Sava yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Sava lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.