Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Sava Lastik

Üreticinin değerlendirmesi
3,8
  111500
istinaden 2702 Yorum
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Sava lastikleri, Slav kökenleri olan, yüzde yüz Avrupa lastikleridir. Bu ürünler, Avrupa'da tasarlanıp, aynı kıtada bulunan, gelişmiş teknolojileri kullanan Goodyear fabrikalarında üretilir. Uzun yıllardır Sava lastikleri, cazip fiyata satın alınabilen iyi kalitesiyle meşhurdur. İmalatçının sunduğu ürünler arasında, hem binek, hafif ticari ve kamyon lastikleri, hem de SUV arabalarına uygun ürünler bulunmaktadır. Sava lastikleri, yüksek kalite gereksinimlere göre üretildiği için, aracı için donanım arayan her sürücü, bu lastiklerin her modelinden seçebilir.

Markanın tarihçesi Sava

Neredeyse 90 yıl önce iki kardeş olan Franc ve Peter Sumi ile birlikte Alojz Pirc ve Jozko Veber kauçuk ürünleri ticareti yapmak için Atlanta Şirketi’ni kurdular. Böylece Sava’nın selefi doğdu, firma çeşitli dönüşümlerden sonra bugün Goodyear Grubunun bir parçası olarak Orta Avrupa’nın lider üreticisi konumunda. 1920 yılında bugün Slovenya’nın büyük şehirlerinden biri olan Kranj’da bir toplantıda ortak bir girişim için dört girşimci iş adamı hazır bulunmuştu. Kardeşler Franc ve Peter Sumi daha önce geçimlerini ticaret yoluyla kazanıyorlardı, Jazko Veber ve Zali Log’da az çok ticaretle uğraşıyordu, Alojz Pirc ise nitelikli bir mühendisti. Bu dört kurucu çeşitli kauçuk malzem dağılımı ile ortak faaliyete başladılar. Birkaç ay sonra üretime odaklanmak için bu şirketi kapatmayı seçtiler.1921 yılında Atlanta ismini Vulkan olarak değiştirdiler, kısa bir süre sonra kauçuk ayakkabı tabanı üretimine başladılar,bunun yanı sıra zamanla oyuncak,yağmurluk üretimi yaptılar. Vulkan on yaşındayken,kurucuları Avusturya firması olan Semperit’e satmaya karar verdiler. Bu değişim 1997 yılına kadar süren sadece bir başlangıçtı aslında. Sava – önce Semperit sonra Continental 1932’ye dönelim, firma Semperit’in kanatları altında iken faaliyetlerini bisiklet lastikleri üretimi dahil olmak üzere büyük ölçüde genişletilmiştir. Yeni sahipleri Kranj’da bulunan üretim ... Devam et >

Müşterilerimizin görüşleri:
 • Luqas 4,2 111150

  Sava Eskimo S3+

  Bu yıl (bir) Gdansk zayıf bir kış olmasına rağmen iyi kış lastikleri, o kadar onlar hakkında yazamazsınız. Daha fazla >
 • Rafał Nowak 4,2 111150

  Sava Eskimo S3+

  Ben, üç yıl önce satın vakıf ve dengeleme ayarlayın. Büyük bir yatırım, benim için olduğu gibi. Ben yılda 10-12 bin mil sürüş, dördüncü sezonu, biraz yıpranmış lastikler üzerinde bir ay önce başladı. , Biraz przyprószonym kar buz ardından fren sessizce yayımlanan kamyonun tarafında ayakta cevapsız 20 km / h hızda belki iki metre kaydırdı - Gerçekten sadece bir kez daldı. Ön 2 kez geri, 2 kez ve terk - - 20 cm kar ulaştıktan sonra lastikler bir traktör gibi ısırırlar. Kar, çamur, çamur, su sansasyonel excel. Eğer itiraf etmeliyim gerçeği - Birisi bir salak gibi değil sürücü etrafında neler olup bittiğini anlamak zorunda çünkü hiçbir lastikler, ona yardım kalmamasıdır. STİL SÜRÜCÜ VE KURALLAR Daha fazla > VE KOŞULLARI AYAR. Ve ben agresif binmek istiyorum.
 • Karol Walor 4,3 111150

  Sava Adapto

  Ben Auto Bild testlerinde yüksek bir konum, ama aynı zamanda benim profil içine çok iyi uyuyor gerçeğini teşvik aldım. Benim için en önemli parametre çoğunluğunun aksine gürültü seviyesi. Sava onun popo kapmak ve hemen eklemek gerekir, böylece 70 dB geçilmez sınırı -. O ok Işık sürekli gürültü, orada hiçbir łuułuuułuuu muhteşem sırayla tutar :), ıslak (indeks C) herhangi bir sorun. Ben onları çok kısa olması, dayanıklılık yargıç yok. Ben Almanlar haklı Quatrakiem Vredestein arkasında lastiği yatırım düşünüyorum. Başka bir avantajı size Sava hayal kırıklığına uğratmayacak yaşadım bir mucize lastik ve uyarıcı fazı gerek duymuyorsanız :) Polonya'da Made in bir yazıt lastikler olduğu Daha fazla > gerçeği olsun. Ben kesinlikle tavsiye ederim.
 • Mariusz K. 3,5 111500

  Sava Eskimo S3+

  Bizim için ilk sezonu. Oldukça sessizce seyahat - genellikle çocuk ile. Şehir (Varşova) etrafında esas sürme. Ben Sava, Fulda, Michelin ve Nokian kiş lastikleri zaten sürdü. Şimdi yine, Sava ve ben belki Nokian dışında, kötü id diğerleri diyemeyiz (ama raf fiyatı değil). Bir çare olarak ancak bu koşullarda kışlar, lokmalar iyi ne yapılmıştır. Ben onlar hakkında 5 bin sürdü. mil ve şimdiye kadar hiçbir sorun - tüketim görülemez. ABS birkaç kez şaşırttı ve kasıtlı hareket - bu en OK şehir ve eteklerinde için ;) çalışıp çalışmadığını kontrol ettim. Sana ihtiyacım olarak inhibe istiyorum arabam nerede düz gidiyordu kar üzerinde, yukarı döndü. Ben bu sette en az iki mevsim yapacağını düşünüyorum. Daha fazla >
Kendinize lastik bulun Sava