Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Sava 225/55 R17 Lastik

Markayı Seçiniz

Aracınıza en uygun lastiği bulmak için arama motorumuzu kullanabilirsiniz. Markayı seçip daha sonra, model, motor gücü ve üretim yılı.

X
Ara
Genişlik Seçin
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Sava

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

TL TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Tüm filtreler

Aktif filtreler:

Ebat: 225/55 R17
Üreticiler: Sava

Kriterleri değiştir

225/55 R17 daha güçlü motora sahip otomobiller için popüler bir lastik boyutudur. Birçok popüler üreticiden temin edilebilir. Bu format en çok Kia Sportage SUV, Audi A8, Citroen C6, Subaru XV gibi otomobillerde bulunur. Bu ebattaki 1'den fazla lastik mağazamızda, 600 TL ile 601 TL arasında değişen fiyatlarla sizleri bekliyor.

NEDEN OPONEO?
  1. SSL Güvenli Ödeme
  2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
  3. Yeni ve orjinal ürünler
  4. 2 000 000'dan fazla müşteri
  5. Avrupa Satış Ağı

Tür:

Kış sezonu
Karşılaştır
Sava Eskimo HP2 225/55 R17 101 V XL
Değerlendirme: 4,3 111130 111130 5 yorum
2 ve üstü ücretsiz kargo
Stok Durumu:
4'den fazla
Adet:
601 TL / Adet
Satın Al

Sava

Sava lastikleri, Slav kökenleri olan, yüzde yüz Avrupa lastikleridir. Bu ürünler, Avrupa'da tasarlanıp, aynı kıtada bulunan, gelişmiş teknolojileri kullanan Goodyear fabrikalarında üretilir. Uzun yıllardır Sava lastikleri, cazip fiyata satın alınabilen iyi kalitesiyle meşhurdur. İmalatçının sunduğu ürünler arasında, hem binek, hafif ticari ve kamyon lastikleri, hem de SUV arabalarına uygun ürünler bulunmaktadır. Sava lastikleri, yüksek kalite gereksinimlere göre üretildiği için, aracı için donanım arayan her sürücü, bu lastiklerin her modelinden seçebilir.

Lastik ebatı 225/55 R17

225/55 R17 ebadındaki lastikler yüksek motor gücü olan arabalara yöneliktir. Lastik ebadından dört önemli bilgiyi öğrenebiliriz. İlk olarak lastiğin genişliğinin kaç milimetre olduğunu (225) öğreniyoruz. Ondan sonra lastiğin profil yüksekliği 225 milimetre olan lastiğin genişliğinin yüzde 55’ine eşit olduğunu anlıyoruz. R harfi sayesinde lastiğin radyal yapıya sahip olduğunu da biliyoruz.Son sayıdan ise 225/55 R17 ebadındaki lastiklerle takmaya elverişli olan jantın çapının kaç inç olması gerketiğini öğreniyoruz (17 inç). 225/55 R17 ebadındaki lastik modellerimize göz atın!