Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Sunny

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Sunny Lastik

Lastikler Sunny

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Sunny lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Sunny modelleri.

  • Sunny SN3630
    Sunny SN3630

    Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Sunny lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

  • Sunny SN3630
    Sunny SN3630

    Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Sunny

Lastik Yazlık Sunny SN3970

Bu fiyata daha iyi bir şey yok!
Yorum: 3,8 111800

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben, bu lastikler ay önce iyi bir antetli için nakit eksikliği nedeni aldım. Hepimiz iyi bir görünüm yok chinolach hakkında bildiğiniz gibi, korku ile emretti, ama ... Komple bir sürpriz, lastikler gerçekten sessiz, ben hałasowały acımasızca, falkenach basmış ettik! Köşeleri korkusu olmadan, çok sıkıca tutun, çılgın gidebilirsiniz, onlar çok iyi tutmak, bu fiyat için sansasyonel sırt gibi görünüyor. Toynak genellikle minimal kayma uzak sürüş, lastik asfalt iyi yapışır. Hiçbir sorunları dengeleme vardı, pompalama birinci yağıyor değilse fren 100km / s fren yere pedal ve şaşırtıcı keskin Unut hemen testi :) kuvvetli yağmur frenleme esnasında deformasyon neden yoktu, hatta abs kullanışlı değildir. Mükemmel tabiri caizse onları yeterince uzun olması Aşınmaya gelince köşelerinde koşturup, sırt su atılır. Ama şimdi, ben para için, kalite sansasyonel olduğunu düşünüyorum! Ben tavsiye

Lastik Yazlık Sunny SN3970

Hoş bir sürpriz!
Yorum: 4,3 111130

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben özellikle bir şey beklemiyordum, bu tür düşük fiyatlar ve bilinmeyen markalara lastikler her zaman olduğu gibi, tereddüt biraz bu lastikleri aldım ve yerine tekrar düşünmek divuto! Gerçekten çekici yanı sıra (güzel bir tasarım, agresif), aynı zamanda çok iyi lastikler kuru ve ıslak hem de gerçekten iyi çekiş var. Ben yaklaşık 6000km, çok değil gitti monte ve bugüne kadar bana herhangi bir sorun vermedik zaman, biz daha sonra göreceğiz. Genel olarak çok memnunum, onlar değiştirmek istediğinizde kadar alacak prorpio düşünüyorum. Tavsiye!

Kış lastikleri Sunny

opona Kışlık Sunny SN3860

trajedi
Yorum: 1,3 130000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bir buz pistinde Lastikleri. Kuru koşullarda yönetilebilir ama yine yüzme izlenimi verir, ama bir lastik plastikten yapılmış olacağını bile saymıyorum Hafif bir yağmur sonra kar sadece trajik bir deneyim. Rota eğrileri üzerinde, koklea 40km / h bir savrulma çalıştırın. Ne yazık ki otomatik iş ve araba lastikleri kalitesi üzerinde bir etkisi yoktur. Bury ve uyar! Özel bir araba lastikleri içinde ve teknik şeklinde Çinlilere karşı sıkışmış barum gibi hissediyorum lastikleri düşündüm.

opona Kışlık Sunny SN290C

tavsiye
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Uzun yolları değil, sadece karayolu ağırlıklı sürme araba. Lastikler satın alırken arabaya aldım. Ben de onları ikna ancak ilk binmek sonra hoş bir sürpriz oldu geçersizdir. herhangi bir önceki vardı, çünkü hiçbir şey markalı tip lastikler vb Falken, Dunlop, farklı değildir. Tek dezavantajı Ağustos ayında hafif diş olduğunu, ancak fiyat için en çok tavsiye edilen şekilde

Ortalama lastik yorumları: 3,60 istinaden 28 yorumlar

Lastik modelleri Sunny

Teklifimiz Sunny lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Sunny lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Sunny ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Sunny ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Sezon

Sunny yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Sunny lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Sunny