Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Minibüs ve Kamyonet Lastik

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Çok satanlar

Ticari araç lastikleri kullanıcılar tarafından nasıl değerlendirildiğini kontrol edin. Web sitemiz internet üzerindeki en büyük veritabanlarından biridir. En iyi ticari araç lastiklerinimi arıyorsunuz? Yaz ve kış lastiği değerlendirmelerimizi kontrol edin. Burada kullanıcılar tarafından belirlenen en iyi değerlendirmeleri alan yaz ve kış lastiği tekliflerini bulacaksınız.

Yaz sezonu
[[ txtOd ]] 774 TL Teklifi gör

En popüler ticari araç lastikleri

Müşterilerimize göre en popüler yaz ve kış lastiklerini en iyi fiyat ve yüksek kaliteli ticari araç için size sunmaktayız. Bu lastikleri kontol ederek en çok satan ürünlerden sizde satın alın.

Yaz lastikleri

4,6

111150

(34 yorumlar)

4,5

111150

(2 yorumlar)

4,6

111150

(1 yorumlar)

Kış lastikleri

4,1

111150

(22 yorumlar)

4,0

11110

(18 yorumlar)

4,3

111150

(8 yorumlar)

Hafif ticari lastikleri

Hafif ticari lastikleri

Ticari araç lastikleri azami yükleme oranı 3,5 ton olan ticari araçlar için tasarlanmıştır. Bu tip lastikler C işareti ile etiketlenmektedir ve iki yük indeksleri vardır (örneğin 113/111 – ilk gösterge ikiz janta takılmış lastiği, diğer gösterge ise klasik tek janta takılmış lastiği ifade etmektedir). Diğer tip lastiklerin aksine ticari araç lastiklerinin yük kapasitesi yüksektir, hız endeksi ise düşüktür. Deformasyona karşı yüksek direnç ve genel dayanıklık bu tip lastiklerin en önemli özelliklerindendir. Ticari araç lastikleri yüksek ağırlık taşıyabilmek, yük altındayken çukur ve çarpmalara dayanabilmek için oldukça sert olmalıdırlar. Ticari araç lastikleri ile donatılmış araç rahat ve sağlam bir şekilde sürülmelidir. Bu lastiklerin yönlendirme hassasiyeti de yüksektir. Tasarımcı ve üreticilerinin üzerinde çalıştığı bir diğer ticari araç lastiği özelliği ise en iyi sürüş konforu sağlanmasıdır. Onlar bu tip araçların daha uzun mesafeli güzergahları takip ettiğini ve bu nedenle sürücülerin daha düşük gürültülü lastikleri tercih ettiğini bilmektedirler. Ticari araç sürücülerinin talep ettiği başka bir özellik ise bu lastiklerin ekonomik olmalarıdır. Bunun için daha düzenli basınç dağılımı sağlayan bilgisayar tasarımlı optimizasyonlar uygulanmaktadır. Bu sayede lastiğin eskime süreci daha yavaş ve düzenli bir şekilde olur, dayanıklılığı yükselir ve yuvarlanma direnci düşer, böylece tasarruf artar. Ayrıca ticari araç lastiklerinin sırt deseninde kullanılan materyaller, binek araba lastiklerinin sırt deseninde kullanılan materyallerden daha serttir. Modern ticari araç lastiklerinde, sırt katmanının iç kısmına fazladan yerleştirilen güvenlik sistemleri (örneğin, çelik kuşak)bulunur. Bunlar lastiği ağır yük sebebiyle oluşabilecek deformasyonlardan korur ve sık yük değişimlerine karşı direnç sağlarlar. Ticari araç lastiklerinin yol tutuşu, diğer tip lastiklerdeki gibi trafik koşullarına bakmaksızın iyi olmalıdır.

Yeni yorumlar

 • 4,2 111150
  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Grzegorz

  Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Kormoran VANPRO WINTER
  İyi sürüş özellikleri, ıslak ve buzlu yüzeylerde sabit. Kar ve slush üzerinde yönetir. Şehir için mükemmel bir lastik ve küçük pistler (yılda 15.000 km'ye kadar). 10.000'i kapladıktan sonra pratik olarak rakipsiz km en az diş aşınması, hasar yok. Önceki Nokians'ta araba yaklaşık yarım litre daha az yakıt tüketti, ancak fiyat bu farkı telafi etti. Daha fazla kilometre ile, daha ekonomik Nokiany'e yatırım yapmaya değer. Çok başarılı bir satın alma. TAVSİYE!
 • 4,2 111150
  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: ryszard kobus

  Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Michelin AGILIS ALPIN
  Bu lastikleri birkaç yıldır kullanıyorum ve bunlardan hiç hayal kırıklığına uğradım (yüksek kilometre ve güvenlik). Diğer kullanıcıları tavsiye ederim.
 • 5,0 11111
  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Marcin Szczodry

  Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Michelin AGILIS ALPIN
  Gidilen gerçek mesafe 60.000'in üzerindedir. kış mevsiminde km. Ön / arka aksları her iki ayda bir değiştirdim, sonuç şaşırtıcı: 1 çift iyi 7-6 mm ikinci 4-5 mm, düşük yuvarlanma direnci, daha ucuz üreticilere kıyasla tasarruf, düşük yakıt tüketimi anlamına gelir, gerçek yakıt tüketimi yaklaşık 1.5 l / 100 km, yani sadece 2-3 ay boyunca yakıt ve dayanıklılık için yaklaşık 4000 PLN daha az, ama 1 kış mevsiminde barışçıl.
 • 4,4 111150
  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Marcin

  Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Nokian WR C3
  Ben tavsiye ederim. Taze kar ve sulu karda araba sürmek kesin. Diğer yönler de kabul edilebilir. Ancak, iyi bir seviyede gürültü biraz daha sessiz olabilir.
 • 4,6 111150
  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Przemysław Pochmara
  Zeetex WV1000
  Şimdiye kadar, lastikler çok iyi çalışıyor, bir yolcu otobüsü için satın aldığım VW 1000 de, yaklaşık 20.000 bin seyahat ettim. Geçen sezon boyunca kilometrelerce çok fazla lastik aşınması göremezsiniz. Benim düşünceme göre, lastikler harika ve üst düzey lastiklerle rekabet edebilir, fiyat çok fazla sıçramazsa, bir sonraki yaz mevsiminde eşimin koltuğu için de bu lastikleri alacağına inanıyorum.
Alışverişe başla