Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Tigar Lastik

Üreticinin değerlendirmesi
3,2
    111500
istinaden 14 Yorum
Genişlik Seçin
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla
Sırbistan markasının BF Goodrich şirketiyle işbirliğine girdikten sonar ve Michelin bu iki markaya birden sahip oldu bununla birlikte Tigar lastikleri en modern teknolojiler kullanılarak üretilir. Dolayısıyla bu markanın dünya lastik piyasalarındaki popülerliği büyümektedir. Michelin firmasının büyük yatırımlarının sonuçları göze çarpar. Tigar lastikleri ve diğer ürünleri (örneğin ayakkabısı) bütün dünyada takdir edilir. Artık efsane olan Michelin markasının fabrikalarında üretilen Tigar lastiklerinin web sayfamızda incelemenizi tavsiye ederiz.

Yaz mevsimi için lastikler Tigar

Müşterilerimizin Tigar lastikleri hakkındaki görüşleri:

Tigar lastikleri hakkındaki görüşler doğru modeli seçmenize yardımcı olabilir. Bu lastiklerin yol tutuşunu, ekonomik verimliliğini ve sürüş konforunu test etme olanağını bulan müşterilerinin onlar hakkında ne düşündüğünü kontrol edin.

  • wd 4,3 111150

    Tigar Sigura 195/65 R15

    Benim ihtiyaçları için de lastik yeterlidir. Sportif sürüş için muhtemelen uygun değildir. Aşırı gürültülü değil. Viraj, hem ıslak hem kuru nawierzhni Holding gayet iyi. Ama sınır przczepności kontrol etmedi. Ben sessizce sürme, yani ince benim için çalışıyorum. Ben, Michelin'a tarafından markalı daha o Sırp fabrika bu lastikleri tavsiye ederim. Daha fazla >
Kendinize lastik bulun Tigar