Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Toyo Lastik

Lastikler Toyo

Markanın tarihçesi

Toyo şirketinin doğru adı Gomu Kogyo anlamı “lastik firması” olarak çevirsek yanlış olmaz . kabushiki Kaisha Japon hukukunda bir kamu  limited şirketi  ile eşdeğerdir. Toyo firmasının Japonya’nın lastik üreticileri arasında en genç olmasına rağmen dikkat edilesi bir firmadır.  İleride borsada Bridgestone ve Yokohama gibi eski ve iyi bilinen rakiplerinin önüne geçen ilk firma oldu. Toyo 1949 yılının Mayıs ayında Osaka’da ilk çıkışını yaptı ve altı yıl sonra da Tokyo’da Japonya’nın en büyük ve en tanınmış borsasına girişi  büyük başarı olarak nitelendirildi. Osaka’da 60 yıl Toyo marka hikayesi Hirano Kauçuk Üretim A.Ş.  olarak Aralık 1943 yılında oluşturulması ile başlar. Sadece bir yıl sonra Toyo Tire & Rubber Company e dönüştü. Şirketin kurucusu Toyo tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Rikimatsu Tomihisa oldu, şirketin ilk kurulduğu yıllarda borsaya girme fikrinin ileride büyük başarılara sebep olacağını ozamanlardan kestirmişti. Firmanın merkezi Osakada idi ve bugün hala firmanın merkezi aynı yerde. İlk toyo fabrikası 1953 yılında İltami de kurulmuştur. İlk yıllarda sadece binek araç lastikleri ürettiler. Ancak yüksek satışlarını 1961 yılında araba lastiği pazarına girmek için daha iyi bir üretim tesisi inşaa ettiler. Ayrıca Osaka’da önemli bir konumda olan araştırma merkezi açtılar. Amerika ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Toyo

Lastik Yazlık Toyo Proxes CF-1

Toyo Proxes CF-1 175/65R14 summer tyre
Yorum: 3,8 111800

Bu lastikler önceki dunlop spor lastiklerimden daha iyi. Duplop lastiklerinden çektiğim işkence bu lastikleri almamı sağladı şu an memnunum.

Lastik Yazlık Toyo Proxes T1-R

Yazar:Paulus
Yorum: 2,6 116000

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben lastikleri teşvik hevesli görüşler aldım ve ben, itiraf etmek biraz hayal kırıklığına var. İlk pozitif: lastikler köşelerinde de sopa, gerçekten pek gelemez. Yağmur normal davranır, ama orada suda kızaklama. Rahatlık muhtemelen çoğu kullanıcı memnun, ama bana biraz zor olabilir, ama bunun için bir alışkanlık meselesi. Bir şey kesin - hatta düşük profilli çok zor olmayacaktır. Jant korumak için lipping için büyük +. Şimdi kusurları. 18 Yukarıda Lastik sıcaklığı - 20 derece çekiş kırmak ve hem de (ABS kuru koşullarda sıcak günlerde en az 3 konuştu - 4 kez bir gün) frenleme ve hareketi (neredeyse imkânsızdı yaz dinamik bir başlangıç) ile. O lastikler "sportif" olduğu görüşü nereden nedenle, bilmiyorum. İdeal bir çok eksik olmasına rağmen şu anda (~ 15 derece), biraz daha iyidir. Diğer kullanıcılardan daha az güçlü araba sınavı geçmek olduğunu biliyorum, ama daha güçlü bir araba kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Lastik genişliği nispeten büyük olsa Yuvarlanma direnci, fark edilebilir. Sürekli taşlama taşları nedeniyle aşınmaya ortalamasından daha yüksektir. Ben gürültü duyamıyorum, ama araba oldukça iyi kapatılır, bu yüzden bu gerçekten sahip olduğunu bilmiyorum. Görünüş olarak görünümü - Ben aldım, ama daha bile yan var çünkü olmayan bir toplam. Kışın, yaz lastikleri üzerine gitmeyin, bu yüzden karar vermeyin. Bir dahaki sefere çok daha rekabetçi bir şey satın almak.

Kış lastikleri Toyo

opona Kışlık Toyo Snowprox S953

Lastik her yere ulaşıyor ile. Büyük P tarafından önerilen
Yorum: 4,2 111120

Bu lastikleri gerçekten de test etmek istiyorsanız ASR' yi kapatmanız gerekir ancak bu biraz riskli bir iştir. Şöförün yapması gereken her şeyi zaten elektronik aletler yaptığı için değerlendirmek zordur. Toyo S953 her şartta iyi gidiyor, kar olsun yağmur olsun farketmiyor. Aynı zamanda bu lastikler çok sessiz, duyulmuyorlar bile. Toyo S953' ü tavsiye ederim.

opona Kışlık Toyo Snowprox S953

Makul bir fiyata iyi oponki.
Yorum: 4,1 111110

Bu lastikleri sulu kar ve yağmur zamanında kullandım. Toyo S953 İyi çalışıyor, yol tutuşu sağlam. Kar üzerinde henüz denemedim ama sanırım iyidirler :) Toyo S953'ü şiddetle tavsiye ederim.

Ortalama lastik yorumları: istinaden yorumlar