Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Uniroyal Lastik

Lastikler Uniroyal

Markanın tarihçesi

Veteran bir Belçikalı topçu subayının 1868 yılında Place aux Chevaux in Liège’de kauçuk ürünleri satan bir dükkan açtı. İlk zamanlarda işletme oldukça  yavaş ilerliyordu, bu yüzden ayakta kalmak için bununla birlikte  Englebert kağıt ürünleri satışınada karar verdi. Englebert hızla bu durumdan yararlanmaya karar verdi. Bu işlerin başına ise nitelikli bir mühendis olan kardeşi Gabriel’i geçirdi. Kendisi ise pazarlama ve şirketin yönetimini yürütüyordu. Ne yazıkki Gabriel kısa bir süre sonra öldü ve görevi Oscar’ın oğlu tarafından yürütülmeye başladı, Oscar Englebert Junior hala deneyimsiz bir öğrenciydi. Oscar Junior aynı zamanda babasından yönetimi devralmak için kendini hazırlamak zorundaydı. 1877 yılında aile şirketi ilk kauçuk fabrikasını açtı. 1894 yılında Engleberts ilk deneylerine bisiklet ve at arabaları için lastiklerle başladı.1898 yılında firma ilk bisiklet lastiğini modellerini üretti, bunu kısa süre sonra araba lastikleri üretimi izledi, böylece Avrupada Benelüks ülkelerinde bu sektörün öncülerinden biri haline geldi. Liège fabrikasında çalışanların çoğunluğu kadınlardan oluşuyordu . bu işgücü sadece firmanın kendi lastiklerini yapmıyor ayrıca Alman firması Continental firmasının lastiklerini özel sipariş alarak üretiyordu.Englebert firmanın tanıtımı açısından motor sporlarına yatırım yapmaya başladı. Englebert firmanın ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Uniroyal

Lastik Yazlık Uniroyal RainExpert 3

Genellikle Tamam, ama ...
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastikler bir sezon var (R15 91 H 195/65 boyutu), (özellikle şehir içinde, ancak daha uzun da bir kaç tatil gezileri oldu) 7.000 km onlara verdim. Kuru ve ıslak asfaltta - lastikler çok iyi tutun. Gürültü - 120 km / saat kadar - sessiz; 130 km / s'nin üzerindeki - Biraz daha hum, ama gürültü seviyesi hala kabul edilebilir (kulak hiçbir sonları ve hatta radyo, sen pogłaśniać gerekmez). lastik güvenli olması için, ve güzel görünmüyor ise - Görünüm bu hatalı olamaz rağmen, benim için fark etmez. 7.000 km lastiğin sonra fark giyerler. Genellikle, tüm Tamam, ama ... Daha önce (aynı araba) bir Uniroyal RainExpert 2 işletmek ve mükemmel izlenimlerle ve deneyimlerle dikkatli - bu tam da Ancak 3. RE, onların halefi aldım, ben "yeni daha iyi düşmanı haline" ve iyi "olduğunu hissediyorum "piyasadan kayboldu. bu kavrama gelince 2 RE sansasyonel: Yağmurda çamurda götürmek kesinlikle hızlı birikintileri içine girmek için korkuyor ya da daha hızlı değil - onlar sadece asfalt yapıştırılmıştır. RE 3 tür kesinlik ve barış ile hiçbir var: Böyle durumlarda, ben kenar kavrama üzerinde sallanmak lastikler, o suda kızaklama neredeyse olduğunu hissediyorum, ama - şaşırtıcı (ve minnetle) - hiçbir şey olmuyor. hafif bir kayma araba tanıtmak için bile bilinçli bir girişim - - Dahası tamamen başarılı değil. Ancak tatsız bir duygu - buzda sürüş gibi - her zaman beni eşlik eder. RE 2 ile benim önceki deneyim için değilse, 3 muhtemelen tavsiye ederim RE. - 2 RE - bir çıtayı yüksek oldukları için bekliyoruz, ama aynı zamanda selefi belki de çok fazla zaman: - Ama RE 2 ile karşılaştırıldığında biraz onları hayal kırıklığına duyuyorum. Belki de bu arabanın bir soru, ama benim Vectra için - daha doğrusu onları tekrar satın olmaz.

Lastik Yazlık Uniroyal RainExpert

Iyi bir fiyata iyi bir lastik - I recommend
Yorum: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Kesinlikle tavsiye. Satın almadan önce çeşitli yaz lastiklerinin yorumlara internet kazdık. Çoğu Uniroyal RainExpert hakkında çok olumlu - Bu web sitesinde. RainSport2 önceden planlanmış, ama değerlendirmeleri bana cesaretini yaptı. Burada mail order aldım, ve sonuçta bana yaz başında teşvik teşvik - Bir 185/60/R14 lastik için £ 150 fiyat benim için bir vahiy oldu - hiçbir şey karşılaştırılabilir kalitede satın olamazdı. Bu RainExpertach arasında pozitif oldukça haklı olduğunu ortaya çıktı. B Clincher güzel görünüyor, terbiyeli jant üzerine yerleştirilir (uç 5.5 korkulan balon ", ama kötü değil) Clincher bazı yüksek sesle görüşü benim için oldukça sessiz olduğu ortaya çıktı -. Oraya o przebijałyby herhangi bir ses veya wizgów duymuyorum . motor ve egzoz sesi araba ABS vardır, ancak bu bile oldukça dinamik frenleme ile lastik kavrama kaybetmek değildir, çünkü aktif değil -. asfaltın çok iyi sopa 'm da ıslak davranışı ile memnun - hatta dökülen yağmur gerçekten terbiyeli ve ABS davranırlar . deli ya da değil Elbette zamanda sürüş tarzı önemli ve kesinlikle özellikle ıslak, araba ile agonized değildir - ama ben emekli değilim: P ben çok hızlı gitmek sadece şikayet - hızlanırken bazen uzak ıslak zemin çekiş süpürüldü 3tys 2 sonra km var.. özel kullanım bakın naskładam para böyle bir satın, ailenin ikinci araç nasıl iyi bir fiyata iyi lastik -.. Ben özellikle benim Astra station wagon olarak kentsel araba, için, tavsiye ederim.

Kış lastikleri Uniroyal

opona Kışlık Uniroyal MS Plus 77

Geçerli kış için çok iyi bir ürün
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Kız arkadaşım bir amiral gemisi kriter ile arabaya bu lastikleri emretti: Onlar güvenli olduğunu. ehliyet sadece bir yıl için, ve araba bile ABS yok, çünkü o, deneyimsiz sürücü. Karda ve ıslak yollarda - Yani özellikle zor koşullar altında, mümkün olduğunca onu kış lastikleri affetmek istedi. sessizlik ek kriter oldu ve diğer hesaba almadı. Bu fiyat kategorisinde yerleşti, "nihai" çok Firestone Winterhawk 3 ve Uniroyal nedeniyle ıslak azılı çekiş kazandı ve geçen yıl ile benim kişisel deneyim hayal kırıklığına değildi Rainexpertami 3. Başka bir araba aldım geldi. Bu lastikler mükemmel kriterlere uygun ve bunu marka primi için fazladan ödeme değmez olduğunu çok memnunum. Su gibi, sırtı hızlı bir şekilde boşaltılır ve hatta bir izlenim gerizekalı neredeyse tam olmaması yol açmıştır dışında büyük sürüş deneyimi için yapmaz su ile dolu derin çamurda girmek. Ve bu çamurda ben araştırma amaçlı özel olarak bindi, bu yüzden ben söylüyorum biliyorum. Islak ile engellenen tekerlekler olmak zor denemek zorunda. MS Artıları aslında üst raf için uygun olması gerektiğini ortaya koymaktadır karda Ayrıca sadece Debica Frigo 2. maliyet aksine Genellikle, bu koşullarda, bu lastikler, güvenlik çok yüksek duygusu sağlar. Ayrıca, bilimsel amaçlı Ben sadece 100'ün üzerinde meskûn her zamanki 50 km / h speed przysypanej kar yüzeyi artmış ve araba hiç belirsiz hareketler oldu çok emin davrandım. Taze kar kavrama gözyaşı değil - hemen iki atma olmadan, normal olanlarla başlayabilir. Kuru için - gibi kuru - normalde, ama sonra araba biraz köşelerde yüzdü çünkü lastikler yumuşak olduğunu hissediyordu. Bu lastiklerin kurulmasından sonra dikkatimi çekti bir şey kabinde sessizlik oldu. sıyrılmış ve yaşla birlikte mikro çatlaklar dolu - Daha önce, yaz Daytonach D110 hareket eden bir araba, zaten çok hırpalanmış. kentsel hızlarda tekerlekleri herhangi bir gürültü duydum durdurdu. Lastik yuvarlanma direnci durumunda tamamen ortalama seviye için. Anlaşılan onlar kış lastikleri için tipik bir seviyede sınıflandırılan, ama yaz aylarında daha fazla yanacak gibi iyi performans otomobili karşısında düşündüm, ve öyle oldu edilir. Ve benim kız arkadaşım üstünde o bu araba gibi bir şey anlattı da Debice gözlenen artmış yuvarlanma direnci bir işareti olarak bir okuma hangi ", bu olamazdı sanki gidiyor". Özetle - özellikleri olduğu gibi arzu edilen küçük, kentsel toczydełka tamamen uygun yeni vardır, en azından kadar bu lastikler,, yüzde yüz buluşuyor. görünüşte olmasına rağmen onlar büyük otomobil seslendi. Ben temiz bir vicdanla öneriyoruz. kış aşınma bin sonra birkaç kilometre iz çünkü, sadece dayanıklılık için değil konuşmak.

opona Kışlık Uniroyal MS Plus 77

Ben kesinlikle tavsiye ederim
Yorum: 5,0 11111

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Bana nedense, araba Skoda Felicia Combi 1.6 çelik jantlar, Uniroyal bu lastikleri satın almaya karar kullanmak arkadaşlar okuma ve bilgi sonra çapı 13. ortasından Kasım 2014 den bu lastikleri kullanan söyleyerek başlayalım. Ben hayal kırıklığına değildi :) Ben şehir ve bazen rota çoğunlukla sürücü. Dalyan tarzı ılımlı. Ben bu lastikleri kış Barum ve Debica değişti ve ben kaymasını veya köşeleri devrilme ne olduğunu bilmiyorum. Ben bir araba, iki küçük çocuk sürücü ve ben 100km / h üzerinde araç gitmek hiçbir kaygıları var. Onlar hamuru yapılmış sanki asfalt sopa, onlar için 80-90km hiçbir sorun bir hızda döner ve herhangi bir squeaking duymadım. Islak çok sansasyonel olarak, virajlarda araba düşmek zor. Yalnız gidiş bir saatten fazla Gdynia-Bytów üzerinde ıslak küçük sürdü. Deli gibi kaldırdı yol lastikleri sadece przechylało araba amortzatorach için. kış bu yıl oldukça zayıf ama hiçbir sorun ben kar yığınları ile benim Skoda yola ve tampon üzerinde kar vardı nerede sürücü ve park etmek hiçbir sorun yoktu. Büyük dağınık su ve kar. Slush de ideal zemin tutun. Bu araba BMW, Opel otomobil, VW çıkardı ve herhangi bir kayma söz konusu oldu. Lastik sadece karda ısırır. Ben kısa bir yolculuk giymek ama ağır frenleme durumlarında (abs olmadan otomatik) bir çift vardı çünkü yargıç olamaz, ben bir yere yıpranmış veya sürüş esnasında tekerleği yendi olduğunu fark ettim. Hałasowały zor sadece işe yaramadı kadar ilk hafta için, şimdi ben onları hiç duyamıyorum. Sürüş konforu Ben bir çift atlama :) orta sınıf kesinlikle onlara tavsiye ile bir şok vardı mükemmel eşitsizlikleri bastırmak, mükemmel. Şimdi yaz satın almak ve kesinlikle "şemsiye" seçecek :)

Ortalama lastik yorumları: istinaden yorumlar