Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Uniroyal Lastik

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla
Şu anda, depolarımızda Uniroyal lastikleri bulunmamaktadır, ancak 100'ün üzerinde farklı lastik üreticisinden ürünler sunabiliriz.

Markanın tarihçesi Uniroyal

Veteran bir Belçikalı topçu subayının 1868 yılında Place aux Chevaux in Liège’de kauçuk ürünleri satan bir dükkan açtı. İlk zamanlarda işletme oldukça  yavaş ilerliyordu, bu yüzden ayakta kalmak için bununla birlikte  Englebert kağıt ürünleri satışınada karar verdi. Englebert hızla bu durumdan yararlanmaya karar verdi. Bu işlerin başına ise nitelikli bir mühendis olan kardeşi Gabriel’i geçirdi. Kendisi ise pazarlama ve şirketin yönetimini yürütüyordu. Ne yazıkki Gabriel kısa bir süre sonra öldü ve görevi Oscar’ın oğlu tarafından yürütülmeye başladı, Oscar Englebert Junior hala deneyimsiz bir öğrenciydi. Oscar Junior aynı zamanda babasından yönetimi devralmak için kendini hazırlamak zorundaydı. 1877 yılında aile şirketi ilk kauçuk fabrikasını açtı. 1894 yılında Engleberts ilk deneylerine bisiklet ve at arabaları için lastiklerle başladı.1898 yılında firma ilk bisiklet lastiğini modellerini üretti, bunu kısa süre sonra araba lastikleri üretimi izledi, böylece Avrupada Benelüks ülkelerinde bu sektörün öncülerinden biri haline geldi. Liège fabrikasında çalışanların çoğunluğu kadınlardan oluşuyordu . bu işgücü sadece firmanın kendi lastiklerini yapmıyor ayrıca Alman firması Continental firmasının lastiklerini özel sipariş alarak üretiyordu.Englebert firmanın tanıtımı açısından motor sporlarına yatırım yapmaya başladı. Englebert firmanın ... Devam et >

Müşterilerimizin görüşleri:
 • Leszek 5,0 11111

  Uniroyal Rainsport 3

  Üstün performans ile ilgili olarak çok düşük bir fiyat. Ben çok memnun ve kalitesi hoş bir sürpriz duyuyorum. Daha fazla >
 • józef lsd 4,4 111150

  Uniroyal MS Plus 66

  Muhtemelen dört diş kışın ve şaşırtıcı dövüldü 6 mm olacaktır. - Yanı sıra şehir girişlerini, buzlu otoparklar, taze kar sürüklenir: Bu büyük ekstrem dağ koşullarında hem lastikler vardır. Şehirde bu arabayı derin kum tepesini bile ön (FWD), hemen hemen her yerde park ortaya çıkar - problemu.Pieknie daima su kaldırmak veya sonbahar ve przedwiosennych koşullarında rollerini yerine olmadan ben gidiyorum. O zamanlar eklersiniz ise bir kez bir park yeri olduğunu ve en yakın Asansör yapıldı dar karla kaplı köprü aracılığıyla Spindlu wpakowałemsię (yarı-yasal olarak) bizim güney komşuları. Zahmetle ama çok sağlam köprü otomatik geçtikten sonra, ve o eski kaygan buz oldu taze kar içine çekilir Daha fazla > yukarı doğru durmadan - Sana neler olduğunu en hain ve kaygan türüdür. Ben, gidip gidip hiçbir lastik izleri vardı şaşırıyorum. Sonunda geldi. Oydu yerde park şu anda sadece kayak kiralama ve hizmet. Hizmetinde :) Konuk gibi uçtu çekiş olarak bilinir Subaru Impreza, oldu bir haşlanmış ve çok ben bile araç üzerinde kar gösterisi şey ovuşturdu ve benim lastikler izledim orada sürdü şaşırttı. Hayır zincirleri. Sadece Uniroyal 66 artı ve Kullanım üçüncü kış oldu! Az para için gerçekten büyük lastik. Ben temiz bir vicdan ile tavsiye!
 • Ingo 4,6 111150

  Uniroyal MS Plus 77

  Birisi benim görüşüme göre boyutu 145/70 R13 lastikler kış lastikleri için arıyor onlar rakipsiz. Piyasada No.1 ve bu boyutta başka hiçbir bunları eşleştirmek mümkün değildir. Bazen hatta biraz daha pahalı modeller, ama bu modelden sürüş sapma. Bir zamanlar benim satın alma ile çok mutlu değildi. Kendi sınıfında mükemmel lastik değerlendirmeleri okuma, arama listelerinde çok zaman geçirdim bulmak için, zamandan tasarruf edebilirsiniz, bu girdiyi test, güven sadece Uniroyal MD Artı 6. 77 geçiş sınavı Biz Nokia daha iyi olduğunu biliyorum, ama bu boyutta çünkü bunları üretmek değil Ben iyi bir şey yoktur 145/70 R13 boyutunda dikkat, bu yüzden buna değer, çünkü kendinizi bakmak ve cesaretle Daha fazla > satın kaydedin. O lastiğin bir kullanıcı olarak yazıyor ve kışları bana bir sürü olma eğilimindedir :)
 • PPawel 4,5 111150

  Uniroyal RainExpert 3

  Birkaç değerlendirmeleri okuduktan sonra satın alma işlemi yaptıktan ve hayal kırıklığına değildi. Lastik, sensationally ıslak zeminde iyi kavrama olan benzersiz güvenlik ve yağmur altında çalışan güvenilirlik sağlar. O da çok sakin ve yumuşak - tüm usulsüzlüklerin bastırmak, konfor çok yüksek düzeyde sağlar. Bir lastiğin yumuşaklığını çevirmek, ancak, tek dezavantajı içerir - daha dinamik bir sürüş ile araba "yüzme" hissediyorum, aracın kontrolünü eksikliği izlenimi neden olur. Bu nedenle, görece barışçıl o overground bu lastikleri tavsiye - Yağmur Uzman 3. Aşınma karar vermeyin lastikler ile bir araba kullanan eşim gibi konfor (seveceksiniz, mesafe gitti çünkü (yaklaşık 8 000 Daha fazla > km) ise, konuşmak için çok küçük lastiklerin biri neredeyse yeni gibi görünüyorsun.