Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yazlık Kormoran Lastik

Genişlik Seçin
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Şu anda, depolarımızda Kormoran yaz lastikleri bulunmamaktadır. Diğer üreticilerin tekliflerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Lastik Ara
Kormoran lastikleri, 1999 yılında piyasaya giren, bir Polonya markasıdır. Bu marka ürünlerinin kalitesi mükemmel ve fiyatları çok caziptir. Bugünlerde Kormoran ürünleri, lastik sanayisinin lideri olan Michelin tarafından üretilir. Marka lastiklerinin kullanım parametreleri (güvenlik, konfor ve dayanıklılık) iyi, ayrıca onların alımı mali yük oluşturmaz. Web sitemizdeki ürünler arasında, çeşitli arabalara uygun olan, hem yaz, hem kış Kormoran lastikleri bulunmaktadır.

Yaz lastikleri, üç lastik çeşidinden biridir. Bu lastik çeşidi, 7°C'ten daha yüksek sıcaklıkta daha başarılıdır. Bu lastikler, aracınızın yola uygun tutunmasını ve kısa fren mesafesi sağlayan karışımdan üretilir. Aracınıza uygun yaz lastiklerini mi arıyorsunuz? OPONEO.TR , kalite ve güvenlik standartlarını yerine getiren yaz lastiklerinin geniş seçeneklerini sunar. Web sitemizde , beklentilerinizi gerçekleştiren ve yaz mevsiminde zevkli bir sürüş sağlayan lastik modelini kesinlikle bulabilirsiniz. Alışverişe davetlisiniz!