Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yazlık Tigar Lastik

Genişlik Seçin
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla
Şu anda, depolarımızda Tigar yaz lastikleri bulunmamaktadır. Diğer üreticilerin tekliflerine göz atmanızı tavsiye ederiz.
Sırbistan markasının BF Goodrich şirketiyle işbirliğine girdikten sonar ve Michelin bu iki markaya birden sahip oldu bununla birlikte Tigar lastikleri en modern teknolojiler kullanılarak üretilir. Dolayısıyla bu markanın dünya lastik piyasalarındaki popülerliği büyümektedir. Michelin firmasının büyük yatırımlarının sonuçları göze çarpar. Tigar lastikleri ve diğer ürünleri (örneğin ayakkabısı) bütün dünyada takdir edilir. Artık efsane olan Michelin markasının fabrikalarında üretilen Tigar lastiklerinin web sayfamızda incelemenizi tavsiye ederiz.

Yaz lastikleri, üç lastik çeşidinden biridir. Bu lastik çeşidi, 7°C'ten daha yüksek sıcaklıkta daha başarılıdır. Bu lastikler, aracınızın yola uygun tutunmasını ve kısa fren mesafesi sağlayan karışımdan üretilir. Aracınıza uygun yaz lastiklerini mi arıyorsunuz? OPONEO.TR , kalite ve güvenlik standartlarını yerine getiren yaz lastiklerinin geniş seçeneklerini sunar. Web sitemizde , beklentilerinizi gerçekleştiren ve yaz mevsiminde zevkli bir sürüş sağlayan lastik modelini kesinlikle bulabilirsiniz. Alışverişe davetlisiniz!