Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yokohama Lastik

Üreticinin değerlendirmesi
4,0
  11110
istinaden 1732 Yorum
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Yokohama, dünyanın yedinci en iyi lastik ürünlerinin imalatçısıdır. Yokohama, büyüklük ve popülerlik konusunda, Japon piyasasında ikinci olarak yer alır. Bu marka ürünlerini, en modern teknolojileri kullanarak üretir. Yokohama lastikleri, özellikle spor araç sürücüleri tarafından çok takdir edilir. Bu marka ürünleri arasında hem yolcu, 4x4, sanayi, ralli araçlarına, hem de kamyonlara uygun lastikler bulunmaktadır. 24h Le Mans ve Intercontinental Rally Challenge gibi yarışmalarda, Yokohama lastikleri sık sık kullanır. Çok sayıda Yokohama lastikleri hakkındaki yorumlar, ürünün güvenilir ve her sürücüyü tatmin edebileceğini gösterir.

Yaz mevsimi için lastikler Yokohama

Markanın tarihçesi Yokohama

Yokohama iki faaliyet alanına sahiptir. Japon firmasının geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen okuyun. İlk bölüm lastik bölümü, toplam satışların %70’den fazla paya sahiptir ve kendi içinde üç ayrı pazar kategorisinde faaliyet gösterir; orjinal ekipman, ihracat için yedek lastikler ve lastikler. İkinci bölüm ise Çoklu İş Grubu bu grup lastik dışında her şey ile ilgilenir : kauçuk sanayi ve mühendislik ürünleri kemer,hortum,levha,kaplama ve hatta spor malzemeleri. Firma varlığının büyük bir kısmı için iç piyasaya ağırlıklı olarak konsantre durumdadır,ama Japon firma dünya lastik ve kauçuk sektöründe yerini sağlamlaştırmak için 20. Yüzyılın sonuna doğru coğrafi faaliyetini genişletmeye ikna oldu. Bu uluslararası etkinlik yeni ürünlerin sürekli oluşturulmasını sağlayarak  araştırma ve geliştirmenin önemi ile birlikte  üretici küresel rakipleri arasında güçlü bir konuma geldi.  Yokohama’nın başlangıcı 1917 yılında kurulan firma birçok Japon Endüstriyel firmalarından biri olarak 19.yüzyılın sonunda dış dünyaya açılma sonucu oluşmuştur. Yokohama Lastik gelişmekte olan Japon sanayi altyapısında yer bularak 1920’lerde genişletilmişti. O dönemde firmanın büyük başarısı bir kord bezli lastik üretimi ile oldu, bu lastik 1921 yılında piyasaya çıktı ve firmanın daha da geliştirilmesi için temel oluşturdu. Daha önce Japonya’da ... Devam et >

Müşterilerimizin görüşleri:
 • Łukasz R 3,8 111500

  Yokohama W.drive V902A

  Ben yorum ve sıralamaları (: Renault Scenic 1.9 dti Ben sürücü) bir sürü okuma, 2008 yılında bu lastikler (V902) satın aldı. Ilk kış przejeździłem sonra büyük sorunlar varsayarak, ama kışın bu kadar hayal kırıklığı başka bir grup. Su (yağmur, çözülme, vb) Lastikler an çekiş kaybetme, frenleme sırasında kötü davranırlar. Bunları da büyük zorluk neden tepeler ve rampalar kar gelince: Doğal gaz, düşük hızda yürüyerek ve yavaş yavaş tepeye doğru döndürün. Önümüzdeki kış için ben bir zincir aldım ve her nasılsa 3 kışlar przemęczyłem. Sonuçta, yaz lastikleri ve "bitiş" o, ve burada ilginç bir sürpriz olarak kullanmaya karar verdi: lastikler oldukça sessiz ve dayanıklı (değil çatışması) Daha fazla > Özet:. Ben kış lastiği olarak aldım + burada geçiş dönemi (yağmur, çözülme) ve bana göre yerine getirmiş ve onları tekrar satın olmaz.
 • D.M 4,7 111150

  Yokohama Blue Earth AE01

  Sonunda eski lastikleri değiştirilirken Yokohama problemów.lastikler hiçbir büyük dökme oldu böylece Yokohamy.Powiem almaya karar verdim ve büyük değil akıntı ağır günlerinde asfalt sopa herhangi ciężarek.Świetnie gitmedi kadar lastik seçimi üzerine merak Uzun bir süre Biz benimle bir toprak yolda taş, çakıl ve hiçbir delik ve lastiklere şaşırtıcı derecede çok sert baş büyük kałużę.Çok Iyi taşınmak zaman su ve arabayı çeker uszkodzenia.Bardzo geliştirilmiş ne sürüş konforu ve düşük yuvarlanma direnci için sessiz Hangi 100km başına 1 litre ortalama yakıt tüketimi düştü. Agresif sürüş onlar biraz daha hızlı öncekilerden daha çarpışacak, ancak neden lastikler büyük ve pahalı değil lepsze.Jak Daha fazla > bana cennet, bu nedenle fazladan ödeme vardır. Ben çok Yokohama tavsiye ederim !!!
 • Stevee M 4,7 111150

  Yokohama S.drive AS01

  Ben sırtında zaten Pilot süper spor (openeo başka parlak lastik) vardı benim ST önünde gitmek için bu satın ama benim s-sürücüler geldiğimde onlar boyutu için çok geniş bir lastik baktım fark (205) bu yüzden .. onları yerel garajda tekerlekler üzerine monte aldım eve var ve ben off üzerindeki michelin spor benim tekerlek aldı ve s-drive ile benim tekerleğe genişliği karşılaştırıldığında ... Ben s- görmek için hoş bir sürpriz oldu sürücüler hem lastiklerin aynı boyutta 205/45/17 olsa bile süper spor daha iyi inç geniş vardı ... Yani arkasındaki s-sürücüler koymak ve ön .... Benim ST süper spor anahtarlamalı Şimdi ... başka mutlu bir müşteri oponeo Pilot süper spor önündeki muhteşem bir Daha fazla > görünüm ve kavrama sahip iken geniş lastiklerle arka harika görünüyor 😀👍
 • Michał Jastrzębski 4,6 111150

  Yokohama Blue Earth AE01

  Mayıs ayında, ben Yokohama de yıpranmış-out Continentale Premium İletişim 2 değiştirdi. Şehirde ve karayolu üzerinde - hem gürültü seviyesinde fark gerçekten dikkat çekicidir. Ya da kuru veya ıslak üzerine hiç bir yapışma sorunları vardır. Araba giderek Karıma çeviriyor, çünkü yanma iyileşme değerlendirmek mümkün değilim ve onun sürüş tarzı tamamen farklı. Ama ortalama tüketim bozulmuş olmadığını biliyorum. Tüm bu saatten sonra dayanıklılık yargılamak zor, ama lastikler üzerinde hiçbir aşınma yoktur. Görme, sırt deseni sadece normal olduğunu, bu yüzden çok olumlu ya da olumsuz bir şey yargıç yok. Kıta karşılaştırmak için güçlü olmak, Daytonów D110 ve Fulda EcoControl ben Yokohama avantajı Daha fazla > için teşekkür ederiz. Bu lastikler büyük ve kesinlikle tavsiye!
Kendinize lastik bulun Yokohama