Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yokohama Lastik

Genişlik Seçin
Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Şu anda depolarımızda Yokohama lastiğimiz bulunmamaktadır.


Lastiklere göz atın 100'den fazla diğer üretici.

Lastik Ara
Yokohama, dünyanın yedinci en iyi lastik ürünlerinin imalatçısıdır. Yokohama, büyüklük ve popülerlik konusunda, Japon piyasasında ikinci olarak yer alır. Bu marka ürünlerini, en modern teknolojileri kullanarak üretir. Yokohama lastikleri, özellikle spor araç sürücüleri tarafından çok takdir edilir. Bu marka ürünleri arasında hem yolcu, 4x4, sanayi, ralli araçlarına, hem de kamyonlara uygun lastikler bulunmaktadır. 24h Le Mans ve Intercontinental Rally Challenge gibi yarışmalarda, Yokohama lastikleri sık sık kullanır. Çok sayıda Yokohama lastikleri hakkındaki yorumlar, ürünün güvenilir ve her sürücüyü tatmin edebileceğini gösterir.

Müşterilerimizin Yokohama lastikleri hakkındaki görüşleri:

Yokohama lastikleri hakkındaki görüşler doğru modeli seçmenize yardımcı olabilir. Bu lastiklerin yol tutuşunu, ekonomik verimliliğini ve sürüş konforunu test etme olanağını bulan müşterilerinin onlar hakkında ne düşündüğünü kontrol edin.

 • Simo76 4,3 111150

  Yokohama C Drive AC 02 235/50 R18

  Geçen sezon bu lastikleri aldım ve tüm yıl kış lastikleri ile alternatif. deneyim ezici bir çoğunlukla olumlu olmuştur. kuru kavrama iyi lastikler çok iyi, araba viraj bile güven çok veren sürücü ayarlarına çok iyi yanıt verir. Araç büyük ölçüde değişti önce ben vardı lastiklere kıyasla. çok daha verimli kavrama. Söyleyebileceğim yuvarlanma direnci üzerinde değerlendirilmesi zor ben önemli gürültü farklılıkları yaşamamış ve ortalama tüketimi değişmedi olmasıdır. Tavsiye Daha fazla >
 • Alexij 4,2 111150

  Yokohama BluEarth-A AE-50 120/65 R17

  Ben Yokohama lastikleri dalında AE50 birkaç aylık bir kullanıcı değilim. Ne kadar ben yeterli diyemeyiz - ıslak ve kuru koşullarda excel. Onlar bize düşük sıcaklıklarda bile kavrama ve bu günlerde yağmur hakkında bilmek verir. ve bu tür lastikler için bu nedenle daha iyi - Şimdi sıcak olacaktır. değil kış - Bu yaz sonunda. Lastik kesinlikle bir artı tekerlekler de güvenlik numarası vardır. Lastik gürültü çok iyi, kesinlikle önceki lastiğe kıyasla karayolu üzerinde hissettim azaltır. Lastikler sürümü (model) dalında AE50 lastik özelliklerine de Vmax 210 / 240km / h dayanacak, hedef - spor otomobil başka bir artı. Genellikle: sessiz kullanım yaklaşık bir yıl sonra, dayanıklı, tutmak kolay o Daha fazla > yıl sonra nasıl görüneceğini (bileceğim).
 • RebensJ 5,0 11111

  Yokohama Blue Earth AE01 185/60 R15

  Lastikler çok iyi ıslak yüzeylere yapışabilir. Ben kilometre bir sürü yapmak ve çok ben tüm koşullar güvenilir olması lastiğin bu istedik ve bu güçlü. performansını karşılaştıran ve görüşler Yokohama tam düştü. Şimdiye kadar 10 tys.km. üzerinde onlar için yaptık kuru yolda Tamam, gürültü seviyesi ve daha önceki lastikler aslında daha düşük gürültü üzerine. gerçek yüzü sadece ıslak bir yolda gösterir. Otomatik bazen yaptığı gibi "uçan" değil, köşelerde çeker değil, çok emin lider. Kesinlikle karşılığı değer Daha fazla >
 • Robert Jaworski 4,4 111150

  Yokohama S.drive AS01 205/50 R16

  Bu kullanan yeni lastik Yokohama, ikinci kümesidir. C-drive - - Önceki Ben Octavia kabul ve ben onlardan razı oldu. Şu anda çalışan S-drive AS01 ucuz değildir, ama fiyat onların değerlerini haklı. Benim için onlar yolda davranış her kategoride düzgün C-sürücü daha iyi ve özellikle kuru koşullarda onların kavrama çok iyidir. Iyidir ıslatın, ama ılımlı tutmak! Iyi bir karar oldu - benim Peugeot (oturma odasında yeni satın) 15 ". Kesinlikle beni hayal kırıklığına GoodYeary Eco, yeni ve daha büyük 16 lehinde onları düştü sürme bir yıl sonra" Yokohama S-Drive ve bir an için masraf pişman oldu! Ben götürmek ister diğer kullanıcılara bu lastikleri tavsiye ederim, sadece A noktasından B Daha fazla > noktasına hareket değil!