Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Yokohama

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Yokohama Lastik

Lastikler Yokohama

Yokohama, dünyanın yedinci en iyi lastik ürünlerinin imalatçısıdır. Yokohama, büyüklük ve popülerlik konusunda, Japon piyasasında ikinci olarak yer alır. Bu marka ürünlerini, en modern teknolojileri kullanarak üretir. Yokohama lastikleri, özellikle spor araç sürücüleri tarafından çok takdir edilir. Bu marka ürünleri arasında hem yolcu, 4x4, sanayi, ralli araçlarına, hem de kamyonlara uygun lastikler bulunmaktadır. 24h Le Mans ve Intercontinental Rally Challenge gibi yarışmalarda, Yokohama lastikleri sık sık kullanır. Çok sayıda Yokohama lastikleri hakkındaki yorumlar, ürünün güvenilir ve her sürücüyü tatmin edebileceğini gösterir.

Yaz lastikleri yorumları Yokohama

Yaz lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan yaz lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (95 Yorumlar)
Yaz lastiği Görüşler 4,2 111120 (30 Yorumlar)

Kış lastikleri yorumları Yokohama

Kış lastikleri sıralaması portalımız kullanıcılarının eklediği yorumlara dayanılarak oluşturulmaktadır. Bu sıralamada en yüksek oy alan kış lastiği modellerinin en iyilerini bulabilirsiniz.

Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (85 Yorumlar)
Kış lastikleri Görüşler 4,2 111120 (55 Yorumlar)

En yeni ürünler

OPONEO.COM.TR'nin en yeni Yokohama lastikleri. Yeni teknolojik çözümler ile yeni Yokohama modelleri.

Çok satanlar

Kullanıcılar arasında en popüler ve çok satılan Yokohama lastikleri , kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Markanın tarihçesi

Yokohama iki faaliyet alanına sahiptir. Japon firmasının geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen okuyun. İlk bölüm lastik bölümü, toplam satışların %70’den fazla paya sahiptir ve kendi içinde üç ayrı pazar kategorisinde faaliyet gösterir; orjinal ekipman, ihracat için yedek lastikler ve lastikler. İkinci bölüm ise Çoklu İş Grubu bu grup lastik dışında her şey ile ilgilenir : kauçuk sanayi ve mühendislik ürünleri kemer,hortum,levha,kaplama ve hatta spor malzemeleri. Firma varlığının büyük bir kısmı için iç piyasaya ağırlıklı olarak konsantre durumdadır,ama Japon firma dünya lastik ve kauçuk sektöründe yerini sağlamlaştırmak için 20. Yüzyılın sonuna doğru coğrafi faaliyetini genişletmeye ikna oldu. Bu uluslararası etkinlik yeni ürünlerin sürekli oluşturulmasını sağlayarak  araştırma ve geliştirmenin önemi ile birlikte  üretici küresel rakipleri arasında güçlü bir konuma geldi.  Yokohama’nın başlangıcı 1917 yılında kurulan firma birçok Japon Endüstriyel firmalarından biri olarak 19.yüzyılın sonunda dış dünyaya açılma sonucu oluşmuştur. Yokohama Lastik gelişmekte olan Japon sanayi altyapısında yer bularak 1920’lerde genişletilmişti. O dönemde firmanın büyük başarısı bir kord bezli lastik üretimi ile oldu, bu lastik 1921 yılında piyasaya çıktı ve firmanın daha da geliştirilmesi için temel oluşturdu. Daha önce Japonya’da ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Yokohama

Lastik Yazlık Yokohama C Drive AC 02

Yokohama C Drive AC 02 summer tyre VW Passat Variant 1.9 TDI (96kW) (B5 FL) (0)
Yorum: 4,8 111180

İNANILMAZ! Hayatımda kullandığım en iyi lastik! KURU yada ISLAK ve HIZLI kullanım için MÜKEMMEL!

Lastik Yazlık Yokohama PARADA Spec-2

Ben yürekten tavsiye ederim
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastiklerin sevenler için lastikler. Görünüm şahsen ben çok seviyorum ama bu zevk meselesi bu. Sürülebilirlik: Çok iyi! Önce Randy Firestone ile karşılaştırıldığında bu çörekler harika viraj manevra tutun ama yumuşak kauçuk yansır vardır. Araç eğerek sanki bir anlığına görünüyor ama şu an için Hareketli :) mutlu bir adam kadar kavrama kapmak ve frenleme gerçekten mükemmel. Ayrıca ben bu yolda çok güzel darbelere bastırır ve keskin o lastik çok zor oldu sanki izlenim döner fark ettim. Ama tek başına onlar çok daha iyi lastik koşullarına uyum neden lastik kauçuk bileşiği bir tükürük yayılmış olduğunu açıklıyor. Diğer lastik raflar ve artı veya eksi 5 km diferansiyel boşaltma su farkı davranır gibi yol yüzeyi çok daha az öngörülebilir kuru daha olduğundan ıslak asfaltta, / s daha yavaş götürmek gerektiğini, çünkü ıslak yollarda benim için bir rol oynamıyor. Yaz için bir lastik satın alırken basit bir ilkedir: kuru kaldırım ve yavaş ıslak yolculuğu daha iyi bir lastik satın almak daha iyidir. Şahsen ben donut Yokohama Parada Spec 2 böyle mükemmel kuru asfalt yüzeye yapışma, lastiğin görünüm gibi nitelikleri güveniyor insanlar öneririz. Ve en büyük aldatmaca onlar tür yüksek olmasıdır. Biraz kesinlikle onlar diğer ortak lastikleri daha yüksek sesle, ama bu bir abartı gürültü değil. Benim için bu itici :) Ve iyi sessize için bilinmeyen bir Honda Civic, sürücü ise bir sevimli szumik olduğunu.

Kış lastikleri Yokohama

Yokohama Y354

Bir bütün arazi olarak çalışır büyük tüm yuvarlak lastik
Yorum: 4,2 111120

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Büyük tüm mevsim lastiği .. Hırvatistan ve geri sıcak otoyollara yolda ve arazide kullanılmış VW T3 Syncro benim tek boyutu iyi lastikleri bulmak zor (205R14) .. 6000km gezisi (Yoko tüm sezon sadece kış gibi bunları listelemek), toprak parçaları, orman yolları, dağ onlara fazes .. karla şey geçer .. evet emin .. derin kaygan çamur, onları durdurur ancak AT adlı daha iyi çalışmıyor ve bu kış çok (kar tanesi ve dağ logosu) için onaylanmıştır. Çok iyi çok giyiyor gibi görünüyor

opona Kışlık Yokohama W.Drive WY01

Çok iyi lastikler tavsiye
Yorum: 4,6 111160

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Merhaba, ben Eylül ayında lastikleri aldım, Ağustos benim ve kuru koşullarda çok iyi excel. Umarım, Ağustos ayında 50.000 olacak size kar peri masalı beklemeye sonuçlar çıkarabiliriz Pomeranya ama bu birkaç gün içinde bu yıl çamur kayma gibi hiçbir küçük kar şu anda 30 bin ile onlara çok iyi yapmış olmalı ve çok iyi selamlamak

Ortalama lastik yorumları: 4,20 istinaden 278 yorumlar

Lastik modelleri Yokohama

Teklifimiz Yokohama lastiklerinin tüm modellerinden oluşur . Yaz, kış yada 4 mevsim Yokohama lastiklerinden birini seçebilirsiniz.

Yaz lastikleri

Yokohama ebatındaki yaz lastikleri. Yaz lastikleri ilkbahar dan sonrbahara kadarki sürede kullanılması önerilmektedir. Yokohama ebatındaki en iyi yaz lastikleri.

Kış lastikleri

Yokohama ebatındaki kış lastikleri. 7 derecenin altınjdaki sıcaklıklarda kış lastiği kullanılması önerilir. Yokohama ebatındkai en iyi kış lastikleri.

4 Mevsim lastikleri

Yokohama ebatındaki 4 mevsim lastikler. 4 mevsim lastikleri hem yaz hemde kış koşullarına göre üretilmektedir. Yokohama ebatındaki en iyi 4 mevsim lastikleri.

Sezon

Yokohama yaz , kış ve 4 mevsim lastiği tekliflerimize göz atın. Her Yokohama lastiği farklı mevsim ve iklime göre üretilmiştir.

Lastik ebatı

Lastik ebatlarında geniş bir yelpaze vardır.Size uygun ebatlı lastik tekliflerimizi kontrol edin Yokohama