Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

Yüksekliği ayarla
Jant çapını ayarla

Emin değil misiniz?: Otomobilini seç

Hepsi

Uygula

Tümünü Kapat

Tümünü görüntüle Uygula

Hepsi

Uygula

Hepsi
Hepsi

Uygula

Hepsi

Uygula

Fiyat aralığı

0 TL 0 TL
  TL   TL

x XL lastikler

Her lastik bir yük indeksine sahiptir. bu indeks Avrupa Lastik ve Jant Teknik Kurumu tarafından belirlenir. XL lastikler standart lastiklere nazaran daha yüksek dayanıklılığa sahiptir. Böylece daha fazla yük indeksine ihtiyacı olan araçların gereksinimini karşılar.

x Run on Flat Tyres

Run-flat lastikler basınç kaybına uğrasa bile sizi uzun süre yolda tutar. Patlak bir run-flat lastiği ortalama 80 km hızla toplam 80 km yol yapabilirsiniz.

Yokohama Lastik

Lastikler Yokohama

Yokohama, dünyanın yedinci en iyi lastik ürünlerinin imalatçısıdır. Yokohama, büyüklük ve popülerlik konusunda, Japon piyasasında ikinci olarak yer alır. Bu marka ürünlerini, en modern teknolojileri kullanarak üretir. Yokohama lastikleri, özellikle spor araç sürücüleri tarafından çok takdir edilir. Bu marka ürünleri arasında hem yolcu, 4x4, sanayi, ralli araçlarına, hem de kamyonlara uygun lastikler bulunmaktadır. 24h Le Mans ve Intercontinental Rally Challenge gibi yarışmalarda, Yokohama lastikleri sık sık kullanır. Çok sayıda Yokohama lastikleri hakkındaki yorumlar, ürünün güvenilir ve her sürücüyü tatmin edebileceğini gösterir.

Markanın tarihçesi

Yokohama iki faaliyet alanına sahiptir. Japon firmasının geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen okuyun. İlk bölüm lastik bölümü, toplam satışların %70’den fazla paya sahiptir ve kendi içinde üç ayrı pazar kategorisinde faaliyet gösterir; orjinal ekipman, ihracat için yedek lastikler ve lastikler. İkinci bölüm ise Çoklu İş Grubu bu grup lastik dışında her şey ile ilgilenir : kauçuk sanayi ve mühendislik ürünleri kemer,hortum,levha,kaplama ve hatta spor malzemeleri. Firma varlığının büyük bir kısmı için iç piyasaya ağırlıklı olarak konsantre durumdadır,ama Japon firma dünya lastik ve kauçuk sektöründe yerini sağlamlaştırmak için 20. Yüzyılın sonuna doğru coğrafi faaliyetini genişletmeye ikna oldu. Bu uluslararası etkinlik yeni ürünlerin sürekli oluşturulmasını sağlayarak  araştırma ve geliştirmenin önemi ile birlikte  üretici küresel rakipleri arasında güçlü bir konuma geldi.  Yokohama’nın başlangıcı 1917 yılında kurulan firma birçok Japon Endüstriyel firmalarından biri olarak 19.yüzyılın sonunda dış dünyaya açılma sonucu oluşmuştur. Yokohama Lastik gelişmekte olan Japon sanayi altyapısında yer bularak 1920’lerde genişletilmişti. O dönemde firmanın büyük başarısı bir kord bezli lastik üretimi ile oldu, bu lastik 1921 yılında piyasaya çıktı ve firmanın daha da geliştirilmesi için temel oluşturdu. Daha önce Japonya’da ... daha fazla

En son eklenen yorumlar

Yaz Lastikleri Yokohama

Lastik Yazlık Yokohama C Drive AC 02

Yokohama C Drive AC 02 summer tyre VW Passat Variant 1.9 TDI (96kW) (B5 FL) (0)
Yorum: 4,8 111180

İNANILMAZ! Hayatımda kullandığım en iyi lastik! KURU yada ISLAK ve HIZLI kullanım için MÜKEMMEL!

Lastik Yazlık Yokohama PARADA Spec-2

Ben yürekten tavsiye ederim
Yorum: 4,4 111140

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Lastiklerin sevenler için lastikler. Görünüm şahsen ben çok seviyorum ama bu zevk meselesi bu. Sürülebilirlik: Çok iyi! Önce Randy Firestone ile karşılaştırıldığında bu çörekler harika viraj manevra tutun ama yumuşak kauçuk yansır vardır. Araç eğerek sanki bir anlığına görünüyor ama şu an için Hareketli :) mutlu bir adam kadar kavrama kapmak ve frenleme gerçekten mükemmel. Ayrıca ben bu yolda çok güzel darbelere bastırır ve keskin o lastik çok zor oldu sanki izlenim döner fark ettim. Ama tek başına onlar çok daha iyi lastik koşullarına uyum neden lastik kauçuk bileşiği bir tükürük yayılmış olduğunu açıklıyor. Diğer lastik raflar ve artı veya eksi 5 km diferansiyel boşaltma su farkı davranır gibi yol yüzeyi çok daha az öngörülebilir kuru daha olduğundan ıslak asfaltta, / s daha yavaş götürmek gerektiğini, çünkü ıslak yollarda benim için bir rol oynamıyor. Yaz için bir lastik satın alırken basit bir ilkedir: kuru kaldırım ve yavaş ıslak yolculuğu daha iyi bir lastik satın almak daha iyidir. Şahsen ben donut Yokohama Parada Spec 2 böyle mükemmel kuru asfalt yüzeye yapışma, lastiğin görünüm gibi nitelikleri güveniyor insanlar öneririz. Ve en büyük aldatmaca onlar tür yüksek olmasıdır. Biraz kesinlikle onlar diğer ortak lastikleri daha yüksek sesle, ama bu bir abartı gürültü değil. Benim için bu itici :) Ve iyi sessize için bilinmeyen bir Honda Civic, sürücü ise bir sevimli szumik olduğunu.

Kış lastikleri Yokohama

opona Kışlık Yokohama W.drive V903

Yokohama W.drive V903
Yorum: 3,6 111600

En iyi fiyat ve performans! Küçük arabalar için mükemmel tutuş sağlıyor. (örn: : cuore l701 ).

opona Kışlık Yokohama W Drive

Japon Kalite
Yorum: 4,9 111190

Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

Ben jantlarda böyle iyi lastikler olmadı. Ben Yokohama zaten yaz sürümünde sahip olduğu doğrudur, ancak sınıf aşağıda. Mevcut lastikler hala olumlu bana sürpriz vardır. Ben doğrusu gördüm, ya da ilk şey, kendi sessiz çalışma duydum. Ben motora dinlemek edebilmek için radyo olmadan bir araba geri gitti ölçüde. Ben fark ikinci şey bdb.przyczepność olduğunu. araba geliyor ve kuru yolda kaymadan döner ve ıslak, karlı ve (ben özel kayma olduğu o anları saymazsak, ama kapmak kolay ve daha sonra asfalt) farklı yüzeyler üzerinde bitüm. Tabii ki, buz gitmek için değil, ama karşılaştırıldığında örneğin Michelin, eğlenceli. (Uygun frenleme tabii hariç) yüksek hızlarda başka bir şey içilebilir bir başlangıç. Mesajların Çok fazla gaz 'beyaz duman' anlamına gelir, ama ben oldukça hızlı yakalamak çekiş lastikleri yapar başında rulo araba izin (hatta kaygan yüzeylerde) fark, ve bir an Önünüzde koşar yapabilirsiniz. Bu diğer durumlarda olduğu, sorun hızlanan astarlı Raz-anlamında değil, iyi haber. Son bu lastiklerin muhtemelen daha az serin özelliği vardır, ama yine de güzel kendi görünüşü: ideal Japon otomobiller için uygundur, ve ben bir izlenim yaptı ve bence maluchu sadece marka (eğer tabii Yokohama gibi küçük parametreler). Güvenilir lastiği Özetlemek gerekirse! Ben çok yürüyüşçü ve biraz daha agresif sürüş veya driffting isteyenler tavsiye ve Pazar. Check up ve sürüş keyfini izin!

Ortalama lastik yorumları: istinaden yorumlar