Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Bridgestone Blizzak LM32

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Bridgestone
Sezon:
Kışlık
Adet:
478 TL / Adet
Satın Al
4,2
Değerlendirme: İyi 111120 119 yorum

Bridgestone Blizzak LM32 lastik özellikleri

Bridgestone Blizzak LM-32 Kış lastiği olup premium sınıfta bir lastiktir. Orta sınıf araçlar için iyi bir seçimdir. Karlı,buzlu ve ıslak zeminlerde hatta yoğın yağmurlu koşullarda bile iyi bir yol tutuşu sunar. Lastiğin enine doğru dizayn edilen olukları sayesinde suda kızaklanma riskini azaltır ve konforlu sürüş sağlar. Özel olarak tasarlanmış omuzları sayesinde fren mesafesini kısa tutar. Şehir trafiği ve uzun yollar Için ideal bir lastiktir.

Bridgestone Blizzak LM32 yorumlar

Genel değerlendirme: 4,2 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 119 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 11110 4,0
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 11110 4,0
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111130 4,3

119 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 32 Kişi
 • 4 75 Kişi
 • 3 9 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 3 Kişi

92% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

92%

Lastikler hakkındaki bilgiler 3292 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 119 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 957000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Daniel
  Değerlendirme: 4,7 111170

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  2 kişi 0 kişi

  Merhaba. Son zamanlarda lastikleri aldım ama şimdi her koşulda onları sürdüm. Kuru zeminde mükemmel davranırlar. Kar yağışı ve kar yağışında, çok tahmin edilebilir şekilde davranıyorlar ve her zaman araba üzerinde kontrolüm var. ABS gerçekten yapacak çok şey yoktu. Derin karda çamurla karışmada seyahat etmek bir problem değildir. Otoparktan bir yolculuk ... Yolun ortasında bir sürü kar var. Bir yıl önce, benzer koşullarda, Üflemeli yağmurda sürüş onlar için bir sorun var. Bugün Bialystok'tan 400 km'lik rota Malbork'un değerlerini doğruladı. Gürültü gelince, ben kış breezes (temp + 3-6 derece) gerçekten sevdim. Yaklaşık 100 km / saat (hızlı bir şekilde), sessiz bir lastik sesin duyulmasını sağlar, ancak duyulması çok keyiflidir. Karşılaştırma için - Fulda Montereo kafa şişene kadar kükrüyor. Her neyse, 100 km / saat'in üzerinde, iyi yazlar bile zaten duyulabilir. Araba Seat Alhambra, araba neredeyse 1800 kg ağırlığında ve 4 kişi + bagaj. Lastiklerin gerçekten yapacak bir şeyleri var. Merak ettim, İyi, Ultra Grip8'i çok seviyorum. Karşılaştırma için Blizzaki LM32 % 100 tavsiye ederim. Bunlar büyük paralarda gerçekten iyi lastikler.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: SAWDfan
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 1 kişi

  Bir Subaru otomobil sahibi olarak, kış koşullarının herhangi bir yaz lastiğinde korkunç olmadığını düşünüyorum. Subaru'm da Yokohama Geolandar dört mevsim lastikleri ile standart olarak donatıldı. Blizzaki'yi kazayla aldım çünkü orta sınıf lastikler alacağım. Promosyondaki Blizzaki, diğer şirketlerin orta sınıf lastikleriyle neredeyse aynı. Seri geolandaras ve karda blizzakach sürme arasındaki fark muazzamdır. Blizzaki'deki Subaru, çok zor kış koşullarında, her karla kaplı tepenin altında bir tank veya esp müdahalesine gerek olmadan giriş yoluna girer. Dahası, kar fırtınaları beni etkin bir şekilde karda eğilmekten alıkoymaktadır (elbette esp devre dışıdır). Karda fren yaparak olumlu bir şekilde şaşırdım - ABS sadece fren pedalına çok sert basıldığında açıldı. Elbette, dikenler olmadan gül yoktur. Lastikler yanmayı önemli ölçüde artırır - seri geolandarami ile karşılaştırıldığında yaklaşık 2l / 100km. 120km / s üzerindeki hızlarda (lastik genişliği 225) yüksektir. Özetlemek gerekirse: lastikler harikadır, ancak sadece kar düştüğünde onları takmaya değerdir, aksi halde yakıt tüketimi veya bu lastiklerin hacmi tahriş eder.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Falar
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Lastikler buz pisti dışında onu yüzeyde arkadan çekişte çok iyi performans ortaya. Taze / kurutılmış / donmuş kar, sulu, ıslak yüzeyde, aşırıyamayacaklar. Acil frenleme veya başlatma ile ilgili bir sorun yoktur. 'Buzda fren mesafesi nispeten değer (diğer kış lastikleri ile uygundur), uygun şartlarda ve virajlarda fren yoktur (sivri olmayan tüm lastiklerde olduğu gibi). Kuru bir yüzeyde, kavrama sansasyoneldir, ancak sadece düşük sıcaklıklarda. +5 ve üstü sıcaklıklarda (hala kış mevsiminde) dinamik sürüşlerde, lastikler açısından bir sürü aşınır ve kokar. Bir şey, kavrama veya aşınma için bir şey. Bir kenara sahiptirler, ama çok küçüktürler, daha güçlü bir kavrama ve janta zarar sağlar. Lastiğin yanında değil (enimin benim bedenim), eğriler içinde değil, çok da zor değiller. Orta zamanda eşitsizliğin bastırılması. Haddeleme gücü çok iyi, bir kış gibi buz gibi ama çok sessiz.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Tomi
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Rover 75 gibi ağır bir otomobilde 2 sezon için Bridgestone Blizzak lm 32 kullandım. Yukarıda belirtilen Blizzaki ile kıyaslandığında, yolda inanılmaz şekilde davranır. Karda fevkalade "ısırmak", karla kaplı ve buzlu bir yolda sürerken direksiyonun ateşli bir şekilde durmasını istemedim ve saf keyifle kış sürüşüne kendimi verdim. Lastikler ayrıca, slush, buz ve su üzerinde çok iyi performans gösterir. Firestones'un aksine, örneğin, bir çamurun içine sürüldükten sonra, arabadan bir taraftan diğerine nefret eder, sürücü gerçekten güvende hisseder. Kış lastikleri için de, çok iyi göründüğü söylenmelidir. Bu lastiklerin sadece eksi, biraz can sıkıcı bir gürültü, ama sessiz kış lastikleri bulmak zor .. Bridgestone Blizzak lm 32'yi her sürücüye öneririm ve kışın biraz “basmak” isteyenler, kendileri için çok güvende olurlar.
 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Radek Białystok
  Değerlendirme: 4,1 111110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Lastikler benimle 8,000 civarında seyahat etti. km ve sanırım bir şey söyleyebilirim. Profil çok iyi olmasa da, rutted karda bile güzel davrandı. Özellikle derin karda verimden çok memnunum, kısmen de tahrik olmasına rağmen, her şeye rağmen, bu gibi sürüklenmelerden zaten çok kötü kauçuk ile imkansız olduğunu basmıştım. Pek çok test fırsatı olmasa da, dağlarda harika çalıştılar ve yapabildiğiniz tek şey dayanıklılıktır - ne yazık ki, yavaş yavaş gidip geliyorlar - muhtemelen sıcaklık otoyol arızaları. Özellikle otoyoldaki yüksek hızlarda yüksek sesle. Çünkü kışın ne kadar dayanıklı olduğunu söyleyebilirim, çünkü dayanıklılık için güçlü 4'üm, çünkü kış lastikleri için en uygun sıcaklıklarda ve bu daha uzun sürecek gibi görünüyor. Genel olarak tavsiye ederim

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Bridgestone Blizzak LM32

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
205/55 R16 91 H 478 TL Satın Al
205/60 R16 92 H 545 TL Satın Al
235/55 R17 103 V 956 TL Satın Al
245/45 R19 102 V 1.367 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Bridgestone Blizzak LM32 test

2014 ACE/GTÜ test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Zeitung test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: özellikle tavsiye edilen