Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Bridgestone Blizzak LM32

Üretici:
Bridgestone
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Kışlık
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Kullanıcı yorumları

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Daniel
  Değerlendirme: 4,7 111170

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  2 kişi 0 kişi

  Hoşgeldiniz. Ama son zamanlarda ben tüm koşullar sürece onlara bir yolculuk vardı, şimdi lastikleri aldım. Kuru için mükemmel davranır. Kar ve sulu kar çok öngörülebilir davranır ve bütün zaman ben arabanın kontrolünü vardı. ABS gerçekten yapmak için çok fazla yoktu. Çamur zaten karışım derin karda Ride bir sorun değildir. Orta buzağı için kar kadar olan bloğun nieodśnieżaną dar yol arabayı bırakmak onlar için sıradışı. Bir yıl önce, benzer koşullar altında, bir kürek ve itme olmadan maalesef Fuldach. Yolun çoğu havuzları var yağmurda obwitym Sürüş da onlar için bir sorun değildir. Bialystok'dan ikinci Malbork için Bugünün 400km rotayı kendi nitelikleri doğruladı. Ben gerçekten onları kiş lastikleri huczenia (temp 3-6 derece) için tipik değildir sevdim gürültü gelince. Hakkında Gönderen (otoban üzerinde) 100km / h bir sıkıntı daha kulağa sessiz lastik ama daha hoş gibi biraz sesli ıslık olmaya başlar. Karşılaştırma için - kafa şişer kadar Fulda Montereo kükreme. 100km / s'nin üzerindeki hızlarda yanında bile iyi yıllar artık nasılsa duyulur. Seat Alhambra araba, otomobil neredeyse 1800kg boş tartı ve 4 kişi + bagaj ağırlığı vardır. Lastikler gerçekten hiçbir ilgisi yoktur. Merakı ile, reklamı Good Year Ultra Grip8 olarak bir sonraki satın .. karşılaştırma için. LM32 Blizzaki% 100 kendini öneririz. Bu büyük pieniążkach gerçekten iyi lastikler bulunuyor.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: SAWDfan
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Subaru otomobil sahibi olarak, ben kış koşulları herhangi lastikleri bile yaz benim için korkutucu olmadığını düşünüyorum. Ben karda binmek için fırsat vardı nerede Benim Subaru ayrıca standart lastikler Yokohama Geolandar birleştirilmiş sınıf ile donatılmıştır. Ben lastikleri orta sınıf satın almak için amaçlanan bu yana Blizzaki, şans toplam aldım. Blizzaki tanıtım maliyeti neredeyse kadar diğer şirketlerin orta sınıf lastikleri vardı. karda bir seri geolandarach ve blizzakach sürme arasındaki fark devasa olduğunu. Bir tank esp müdahalesi olmadan herhangi bir sıkı karlı tepe ya da araba gibi giren Subaru Blizzakach sert kış koşulları. Ayrıca blizzaki etkin bir yerine patinaj Otomatik çekişi korur (özellikle ders dışı) kar çörek yapımında beni rahatsız. Çok güçlü bir fren pedalı basıldığında sadece üzerinde ABS dönüş - Ben olumlu kar üzerinde fren şaşırdı. Tabii ki, bir diken olmadan gül yoktur. Önemli ölçüde lastik yakma artırmak - yaklaşık 2 lt / 100km seri geolandarami ile karşılaştırıldığında. Onlar 120km / h (225 lastik genişliği) Özetle aşan hızlarda yüksek sesle: harika lastik aşınması ama başka türlü lastikler tahriş yanma hacmi arttı çünkü kar düşer gibi buna değer
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Falar
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Lastikler buz kapalı herhangi bir yüzey üzerinde tylnonapędowym arabada çok iyi performans var. Açık / dayak / przymarzniętym kar, çamur, ıslak yüzey şimdiye kadar sürdü hangi iyi lastikler. Acil frenleme veya hızlanma sırasında hiçbir sorun yoktur. HOKEYİ frenleme (diğer kış lastiklerine kıyasla) nispeten iyi olduğunu, ancak çekiş ve viraj kavrama (Topuksuz tüm lastikler gibi) değildir. Kuru kaldırım kavrama, ama sadece düşük ısıda, sansasyonel. Dinamik temp 5 sürüş ve yukarıdaki (hala kış) ile, lastikler endişe verici bir oranda ve kıyameti yıpranacaktır. Şey, kavrama ya da giymek için bir şey. Bunlar koruyucu bir kenar var, ama çok güçlü przytarciu ve böylece uszkodzimy jant çok küçük. Lastiğin yan (en azından benim boyutu) yumuşak değil, köşelerde koymak değil, ama onlar çok zor değildir. Ortalama eşitsizlik Bastırılması. Herhangi bir iyi kiş lastikleri gibi, oldukça büyük yuvarlanma direnci, ama onlar çok sessiz.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Krzysztof S
  Değerlendirme: 2,8 118000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben bu lastikleri sürüş sonra, bir itibar marka ve başkalarının görüşler öne lastikler aldım, yaklaşık 10.000 km'lik bir mesafe, ıslak ve kuru asfalt fren söyleyebiliriz ve ivme hızlı şerit değiştirme yanı sıra, iyi bir seviyede olduğunu, ancak bu bir lastik Burada kış ve gürültü asfalt türüne bağlıdır, lastik çok hızlı değil kapalı losyonları, buzlu yüzeyin benzer kar sürme merdiven, bir angarya, inhibisyon neredeyse her zaman etkindir oluşur ABS-I olur başlar. Temiz bir vicdanla ben lastik şehir sürüş için en uygun ve birisi karla kaplı merdivenlerden dik tırmanıyor başlayabilirsiniz kayak için dağlara gider söyleyebiliriz. Ben bu lastik para değmez olduğunu düşünüyorum, ve şirketin itibarını daha az para için, çok daha iyi lastikler bulabilirsiniz, bir şeye taahhüt eder. Bir Blizzak ML 32 ve TS 850 Continental arasında seçim istiyorsa Ancak, vicdan olduğunu Conti lastik daha kapsamlı öneririz.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Tomi
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bridgestone LM 32 Blizzak, ben kış lastikleri, diğerleri arasında çeşitli vardı Geçmişte Rover 75 olan ağır araba, 2 sezondur kullanıyordum Firestone, Fulda, Dębica. Yukarıda bahsedilen kıyasla Blizzaki son derece öngörülebilir şekilde davranır. Kar içine Fantastic "ısırık", çok kötü karlı ve buzlu yol sürüş yapma çılgınca direksiyon simidini tutun yoktu ve ben kış sürüş keyfi şımartmak başardı. Lastikler çamur, buz ve su üzerinde de çok iyi yönetmek. Örneğin aksine,. Arabanın tarafta duramaz rüşvet girdikten sonra Firestonów için sürücü gerçekten güvenli hissediyor. Kış lastikleri gelince, o da çok iyi gibi görünüyor belirtmek gerekir. Bu lastiklerin sadece negatif, biraz rahatsız edici gürültü, ama :-) sakin bir kış lastikleri bulmak zor. Bridgestone LM 32 Blizzak her sürücü tavsiye ve kışın küçük bir "itme" isteyenler çoğu, onlar çok güvende hissediyorum.

Sayfa başına yorumlar:

Bridgestone Blizzak LM32

Bridgestone Blizzak LM-32 Kış lastiği olup premium sınıfta bir lastiktir. Orta sınıf araçlar için iyi bir seçimdir. Karlı,buzlu ve ıslak zeminlerde hatta yoğın yağmurlu koşullarda bile iyi bir yol tutuşu sunar. Lastiğin enine doğru dizayn edilen olukları sayesinde suda kızaklanma riskini azaltır ve konforlu sürüş sağlar. Özel olarak tasarlanmış omuzları sayesinde fren mesafesini kısa tutar. Şehir trafiği ve uzun yollar Için ideal bir lastiktir.

Lastik testleri

2012 Auto Bild test ebatında: 205/55 R16 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen