Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Bridgestone RE050A

Üretici:
Bridgestone
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Yazlık
4,0
Değerlendirme: 11110 163 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Bridgestone RE050A yorumlar

Genel değerlendirme: 4,0 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 163 yorum

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111600 3,6
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111800 3,8
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111130 4,3

163 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 27 Kişi
 • 4 90 Kişi
 • 3 43 Kişi
 • 2 1 Kişi
 • 1 2 Kişi

92% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

92%

Lastikler hakkındaki bilgiler 5158 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 163 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 2153000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Raffi

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Tartışma sonunda biz bile küçük huczenia zużyciach ortaya çıkabilir multi-link süspansiyon ile otomobil, bir lastik seçin. Bu dünyanın en iyi lastik olduğunu. Bu yaz Michelinów tersidir. Michelin deney kazanmak için tasarlanmıştır. 15 000 km sürüş sonra Michelin Primacy üzerine ıslak binemem - Onlar sessiz, düşük yuvarlanma direnci, daha az yanma araba, ama Michelin dedesi için bir lastiktir vardır! Ancak, Bridgestone sansasyonel! Hatta 30 sürdükten sonra 000 km lastikler zaten görünür aşınma rağmen, yağmur tutar. 0,5 L, hız kötüsü, daha hızlı ya da daha az, ancak güvenlik, köşe kavrama ile ilgili ve yağmur vahiy fazla sigara için Bridgestone Auto! Buna ek olarak, herhangi bir araba sığar! Porsche, BMW ve Subaru güçlü serisi bu lastikleri takın, böylece 050A öneriler olduğunu! Ben giyim olarak görüş sadece farklılıkları gülmek ve bu web sitesinde gözyaşı! Sevgili - nasıl sürdüğüm bağlıdır! Birden fazla 500 hp kapasiteli pist araba agresif sürüş, iki gün içinde lastik kullanabilirsiniz ve 25 bin km :) ile binmek ve 3 sezondur edebilirsiniz

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: em-pakro

  Ebat: 225/45 R18

  Değerlendirme: 4,3 111130
  Ben lastik harika olduğunu düşünüyorum. Bana rahatlık için büyük bir dezavantajdır defekti, başlayalım. Eşitsizliği aşmak hatta bazen konfor modu ayarları askıya çok rahatsız! Ama avantajları, iyi ağır sansasyonel şerit değiştirirken aniden arabayı önlemek başardı operasyon ABSU sırasında frenleme sırasında hızlı hareket direksiyon tutulur! Przyczpeność için ıslak geç Break, çok açık kurutun o bridgestony çünkü. Ben bu marka Almera bir salon (ama muhtemelen kötü raf ve multi-mevsimlik) bir trajedi vardı, ben 2 ay sonra, ben bile tehlikeli çünkü onları tutmak için "her ihtimale karşı" istemiyordu sattı. Bu model marka benim güven restore edilmiş. Ancak, kıta premium teması 2 veya Perelli Cinturato P7 ilgili dlaego değişim benim için çok zor ve profilini yükseltmek. Birisi kaba bir sürüş ve süspansiyon güvenlik twardze tavsiye seviyor, ama aslında oldukça zor süspansiyon olarak biraz yeniden düşünmek bizim yollarda izin verirsen. Biz muhtemelen Alman yol olsaydı ben onlarla kalmıştı.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı:

  Ebat: 265/35 R18

  Değerlendirme: 3,4 111400
  Bazı internet kullanıcılarının görüşlerinin dikkate alınmaması gerektiğini, çünkü benim iki sent eklemek karar verdi. Ilk Yeterli gibi niajtansze çince lastik - Bu lastikler sürücünün orta değerleri ile değerlendirmek zordur. Bu çok iyi çalışıyor, ama iyi. Ikinci Islak yollarda Tutuş da tekerleklerin genişliğine bağlıdır - büyük, sen binmek gerekir daha muhafazakâr - daha büyük boyutlarda (225 üzerinden) beceri ve dikkat gerektirir. 3rd O bazı büyük adamlar yazdığı gibi spor lastikler, zor değildir. Lastikler için daha büyük bir kavrama ulaşmak hızlı fiyat giyerler. Akut hızlı, güçlü araba sürüş Bunlar dayanıklı bir sezon, çok iyi. Bu sertlik ve aşındırma arasında iyi bir uzlaşma var. Genel olarak, şu anda daha iyi bir şey için çok iyi bir lastik arıyorum rağmen. Ama biz farklı gereksinimleri vardır ve sakin sürücüler daha pahalı lastikleri tavsiye etmiyoruz - hiçbir farkı hissedeceksiniz Sevgili.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Marek

  Ebat: 205/55 R16

  Değerlendirme: 4,2 111120
  Vetrze yılında aslen 215/55R16H lastik ölçüleri vardı - Bridredtone Turanza ER-30. Hız Potenza RE050A ile yeni bir boyut satın aldı. Davranış: doğruluk, kesinlik, hassasiyet - Bu lastiğin temel özellikleridir. Araç ile karşılaştırıldığında önden bir yerde kayboldu. Direksiyonu çevirmek için reaksiyon daha direkt. Dümdüz sürüş Direksiyon sert kalır - hayır "kek" yoktur. Yapışma önceki geliştirilmiş ıslak, ancak bu fark, uygulanacak olan en dar boyutunun çok büyük değildir. Konfor açısından, subjektif da yüksek olduğunu hissettim, ama ben kötü bekliyordum. Araba sallanan durdu. Bu eşitsizlik bir defada yutulur. Ek bujnięcia, daha önce olduğu gibi, vardır. Etkisi belki de daha zordur, ama hiçbir sallanan bu dengeler. Biraz gürültü arttırıldı. Bu gürültülü bir lastik değil. Sadece özellikle sağlıklı türü değil.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Maciek

  Ebat: 225/45 R17

  Değerlendirme: 1,0 10000
  Made in Poland. 5.000 km sürüş sonra Wyząbkowały lastikler. Onlar çok yeni olarak sırt ve zaten bertaraf edilmektedir. , Direksiyon elinde sallayarak, konuşma ile müdahale sıkıntı söz değil otoyol hızında Gürültülü. Bridgestone iddialar, elbette, anormal sırt aşağıdaki nedenlerden biri giymek gerekçe, bir şikayet değil idi:. lastik basıncı. süspansiyon tasarımı. geometri ayarları. sürüş tarzı. vb Bu model aracın yüküne dahil fabrikada takılan lastikler Benim modeli (BMW 320d), ve bu tür kullanım, amaçlanmıştır. O her zaman üretici sorumluluğu inkar doğruladı BMW, düzenli hizmet Araba. Bu macera boyunca ben Bridgestone kadar sopa başlayacak ve bazı I Pirelli ve Continental yönde gidiyordu.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 0 Hayır 0

Sayfa başına yorumlar:

Bridgestone RE050A lastik özellikleri

Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.