Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Continental 4x4 Contact

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Continental
Sezon:
Yazlık
4,2
Değerlendirme: İyi 111120 37 yorum

Continental 4x4 Contact

Continental’in hafif kamyonet, SUV ve Crossover kullanıcılarının asfalt üzerinde ihtiyaç duydukları performans, güvenlik ve konfor, asfalt dışı kullanımda da tutunma ve çekiş ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirdiği 4x4 lastiğidir. BMW, Mercedes-Benz ve Porsche tarafından Orijinal Ekipman olarak kabul edilen Continental Conti4x4Contact düşük sıcaklıklarda hatta hafif kar ve ince buz üzerinde de kullanıcısına vadettiği performansı sergilemeye devam etmekle birlikte, ekstrem taban genişlikleri bu kabiliyetlerin sınırlanmasına sebep olabilir. Continental Conti4x4Contact, her ne kadar dört mevsim çekiş için tasarlanmışsa da tüm dört mevsim lastiklerinde olduğu gibi yoğun kar ya da buzla kaplı zeminlerle bu yol koşullarını oluşturacak kadar düşük hava sıcaklıklarında, ağır kış şartlarında kullanıma uygun değildir.

Continental Conti4x4Contact’ta soğuk hava çekişi artırmaya yardımcı silika bazlı olarak geliştirilmiş dört mevsim hamur bileşiği kullanılmaktadır. Bu bileşik, lastik ömrünü uzatmak için yuvarlanma direnç değerlerinde iyileşme sağlayan en yeni simülasyon verileri yardımı ile optimize edilmiş simetrik bir sırt desen tasarımı içine kalıplanmıştır. Arttırılan lameller, köşeli blok yapıları ile karla karışık toprak zemin çekiş değerleri en üst seviyeye ulaştırılmıştır. Continental Conti4x4Contact’ta soğuk hava çekişi artırmaya yardımcı silika bazlı olarak geliştirilmiş dört mevsim hamur bileşiği kullanılmaktadır. Bu bileşik, lastik ömrünü uzatmak için yuvarlanma direnç değerlerinde iyileşme sağlayan en yeni simülasyon verileri yardımı ile optimize edilmiş Continental Conti4x4Contact’ta simetrik bir sırt desen tasarımı içine kalıplanmıştır. Continental Conti4x4Contact’ta arttırılan lameller, köşeli blok yapıları ile karla karışık toprak zemin çekiş değerleri en üst seviyeye ulaştırılmıştır.

Üretici bilgileri: Continental, yaklaşık 150 yıldır lastik üreten bir Alman şirketidir. Modern teknolojinin sistematik ve tutarlı bir şekilde geliştirilmesi sayesinde, Continental şu anda dünyanın dördüncü lastik üreticisidir. Alman şirketinin amacı binek otomobil lastikleri, minibüs, 4x4 ve SUV, kamyon lastikleridir.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,2 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 37 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 11110 4,0
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111130 4,3
 • Off-road özellikleri: Off-road sürüşü sırasında lastiğin performansı. 11110 4,0

37 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 8 Kişi
 • 4 26 Kişi
 • 3 3 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 0 Kişi

89% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

89%

Lastikler hakkındaki bilgiler 3937 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 37 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 491000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: col_Morales
  Değerlendirme: 4,8 111180

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben Mazovie ve Dalmaçya vahşi biten karayolu ile şehir sokaklarında yolların her çeşit lastikler kullanın. Her koşulda büyük. Ben toplam 45000 km dördüncü sezon gitmek ve ben sırt beşinci yıl yönetmenize yardımcı olabilir görüyoruz. , Ancak hava :) olmadan gidebilirsiniz - (belki de sadece kötü şans 3 kez) yenmek için duyarlılık. Ben üç delik vardı - Ben önünde delinme de çekmeye başladı nasıl hafifçe sadece fark etti. Arka delinme köşelerinde arkasında yüzme saptandı. Eğer bilemiyorum Dışarıdan, size przypatrzeć zorunda ya da basıncını ölçmek.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: szyszak
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Lastik kuru ve ıslak koşullarda hem de güzel çalışır. Çakıl yollarda iyi yapıyor. Sessiz. Bu ne frenleme sırasında yüksek hızda, yüksek sıcaklıkta (30 st) uzun bir sürücü sonra endişelendiriyor cool uğultu gibi görünüyor bulunuyor. Çok hızlı bir şekilde yüksek sıcaklıklarda tüketilen. Avrupa'nın güneyinde bir yaz macera etiketleri "ulaşmıştır (5 tys.km.) ön lastik,. Kışın yaklaşık 45 bin. Miles. Kötü değil alım (S + M) sürdüm sonra. Ben kış dönecektir düşünüyorum lastikler. agresif değil, iyi yollar Sürüş orman çakıl. çok.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Lukas
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben yarım yaklaşık bir yıl bu lastikleri kullanın. Asfalt kuru veya ıslak tutma nispeten sakin ve dayanıklıdır. Alanında olumlu, beni şaşırttı, bu simex değil ama genellikle tavsiye verir. Kopnym kum ve çakıl olumlu sürpriz yapabiliyor. Kışın, kar kaydetmek nasıl bilmiyordum. Tavsiye gerçekten değer kattığı. büyük bir artı! bir izlenim yapar nasıl bastırmak eşitsizlik keskin yüksek hızlı köşeleri karşılığında olduğunu! sanki araba yatmak doğru arkada oldu, ama bu sadece bir his!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Rosol
  Değerlendirme: 3,8 111800

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Kötü 10kkm üzerinde lastik görünümü - sadece Continental gibi Michelin lastikleri çok kötü görünmüyor. Ama, şarap dış kauçuk bileşiği kullanılır sanırım. Önceki Arabada - Toyota Avensis - Ayrıca ben Continentale (kış) vardı ve aynı oldu. Gerisi Tamam, ama bu lastik zaten yıllardır ve diğer üreticilerin bir çift zaten iyi teknolojiye sahip üretilir olduğunu hatırlamak zorunda.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Sławek
  Değerlendirme: 4,5 111150

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Lastikler, genellikle onlara 90.000 bin kilometre sürdü şu anda. İyi ve dayanıklı b ve ben bilmiyorum bunu bitirmek sezon sonu. Tekrar satın sonradan bir şey bulamazlarsa B lastikleri hayati, yaklaşık 30,000 sessiz ve rahat bir sonra, aynı seviyede yüksek sesle ve daha çok her zaman olsun.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Continental 4x4 Contact

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Continental 4x4 Contact 265/60 R18 110 H FR, MO 265/60 R18 110 H 736 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Sertifika

Continental lastiklerinin yetkili bayisiyiz.