Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Continental ContiEcoContact 3

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Continental
Sezon:
Yazlık
Adet:
192 TL / Adet
Satın Al
3,7
Değerlendirme: İyi 111700 575 yorum

Continental ContiEcoContact 3

Yaz lastiği olarak üretilmiştir. Asimetrik desenlidir.Her biri farklı türde bir performans için sorumlu olan iki parçadan oluşur. Sınıf: premium - en yüksek kalitede ve en yüksek performansın garantisi. Uygulama: şehir içi araba ve kompakt. 13 ila 15 inç ebatlarında. Continental ContiEcoContact 3, otomobil sınıfı şehir ve kompakt otomobiller için tasarlanmış bir yaz premium sınıfı lastiktir . Direksiyon hassasiyeti ve yön stabilitesi için rijit çevresel sırt dayama çizgilerine karşılık gelir ancak bunlar likiditeyi sağlar ve uygun sürüş stabilitesini korurlar. Aynı taban yüzü asimetrik bir yapıya sahip ve bu da iki bağımsız parçadan oluşması anlamına geliyor. Her biri farklı performanslardan sorumludur, bu nedenle model farklı koşullarda iyi performans gösterir.

İyi bir çekiş özellikle ıslak yollarda ve köşelerde lastik dış omzunda özel bakım kesikleri lastiği kullanan müşterilere keyif ve güven sağlar. Lastiğin çok iyi drenajı, lastik sırasındaki çevresel merkezdeki optimum dağıtım kanalları ve lastiğin iç bardaki diyagonal kesikler sayesinde mümkün olmuştur. Continental ContiEcoContact 3, yuvarlanma direncinin azaltılmasını sağlayan modern hafif karışımdan üretilmiştir. Bu, daha az yakıt tüketimi anlamına geldiğinden ekonomik tasarruf sağlar. Buna ek olarak, harman mekanik hasarlara direncin yanı sıra mukavemet ve uzun çalışma sağlar. Tasarımcılar, lastiğin uygun basıncını da bir seviyeye götürdü, böylece model yavaş ve eşit bir şekilde tüketildi - modelin ömrü boyunca tam performansı garanti ediyor. Lastik, özellikle yüksek performansa ve çevreye özen gösteren bir sürüşe güvenen sürücülere hitap eder.

Üretici bilgileri: Continental, dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biridir. Şirket, 1871 yılında Hannover'de kuruldu - aynı şehirde hâlâ merkezi var. Şirket, Barum, Viking, Uniroyal, Semperit ve Matador gibi bir çok markanın sahibidir. Marka, dünyada 22 fabrika ve araştırma merkezi içermektedir. Continental, Avrupa'daki lastik üretiminde pazar lideri - yeni araçların %32’nide orjinal ekipman olarak sunulmaktadır.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 3,7 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 575 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111700 3,7
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111800 3,8
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111800 3,8

575 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 42 Kişi
 • 4 226 Kişi
 • 3 285 Kişi
 • 2 17 Kişi
 • 1 5 Kişi

87% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

87%

Lastikler hakkındaki bilgiler 5388 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 575 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 8409000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • MUSA ÖĞÜNÇ
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 2 kişi

  Continental kullandığım ve kullanabileceği en iyi marka hem sürüş keyfi hem dayanıklılık açısından vazgeçilmez bir marka.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: trooper
  Değerlendirme: 3,8 111800

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  3 kişi 2 kişi

  Emeryckim CEC3 boyutu 195/65 R15H fabrikada yeni Octavia 2 TDI işletilen başlamıştı. Lastikler, çok doğru davrandım ıslak için çok fazla marj veremez, ya da özellikle sakin (veya yüksek) olmamıştır. Onları yaklaşık 60.000 km (: kışın yedek Dunlop BluResponse üzerinde 98.000 km ile 5.5 yıl sonra ve yaz aylarında yapılan uzun güzergahlarda, 60:40 yaz dolayısıyla tahmininin en) toplam yaptı çünkü top, onların dayanıklılık hakim. Herhangi bir kusurları olmadan - - 3-4 mm sırt ve hatta 4-5 mm sırtının iki ile iki lastik sonra henüz dojeździł bir sezon için bir arkadaşa bir taksi verdi. Bu lastikler üzerinde hızla birkaç kez Gdansk-Varşova rota binmeyi başardı, ancak bir süre için bile sözde "verimli" Dunlop BluResponse lastiklerin değişikliği ile, başarılı olamadı bir bilgisayara 5.0 litre (5,2 reel tüketim), yakılması ile. Böylece, tüketim yüksek için onlara olmamalı - lastik kendisi sıradanlık yukarıda da artmaz. Islak so-so davranış değil - lastik iyi gecikme sağlar, ABS, tepki zamanı yok. Ama (boyut meselesi) oldukça iyi su ile çamurda sürdü. Davranış kuru çok iyi. Oto baloniastego büyüklüğüne rağmen her zaman güvenle ve doğru, go-karting yol açtı - ben bile şaşırdım. Ben yani görünüşte Octavia, Golf devraldığı düşündüm. Ama bu büyük bir avantaj Conti olduğu ortaya çıkıyor. Şimdi ben, çok sessiz lastikler BluResponse Dunlopy, ama belirgin bir kötü trakcyjnie. Biraz yüzer düz, seviyeli yol araba 150 km / s'in üzerindeki hızlarda yan bir bora gibi salıncağı (hiçbir rüzgar olmasına rağmen), ve sıkı eğrileri etkisi davranış "duba" oluşur. Dunlopów tatsız bir sürpriz bana sahip gibi izlenim - Conti Eco Contact 3 çok daha iyi davrandım, çünkü ben onları özledim yüzden ... biraz sertti.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: betc
  Değerlendirme: 3,4 111400

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Tek dezavantajı ile çok iyi bir lastik - stabilością. Kuru koşullarda Olağanüstü viraj kavrama. Squealing pek sıkı dönüşler Aşar. Hemen yanı yağmurda - değil açık bir anlamda kavrama değişikliği, biz diğer lastikler ile çok iyi biliyorum. Ayrıca derin su birikintileri içinde kusursuz davranır. Değil çok iyi, ancak boyuna çamurda ile anlaşma. Biraz onlara istikrarlı ve direksiyon simidi üzerindeki bir göz tutmak zorunda. Küçük bir gecikme ile direksiyonu çevirmek Tepki. Önünüzde sürerken yanlışlıkla göze alamaz - Birileri bu forumda açıklandığı gibi yol, eşitsizlik neden olabilir: samoskręt :). Bunun sonucu olarak, bir çok tam karşısında parça kontrol yok. Başlangıçta, bu çok tatsız bir deneyim oldu, ama diğer yararları takdir, sen alışması çıkıyor. Özetlemek gerekirse: yaz aylarında tüm koşullarda mükemmel çekiş gücü ve daha düşük stabilite ile konforlu lastik.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Przemek
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  lastikler anda üretilen Fiat Punto için ilk montaj için "ulaşma". Punto II fl - Ben eski onları üstlendi. / Max 160km olan araba karda elbette, neredeyse her yüzeyde çok iyi bir performans sergiliyor ve buz gibi terimler 'kış lastikleri'), oldukça agresif sürüş tarzı olarak, çünkü dieselkiem 1.3 baş döndürücü hızlara hakkında burada yazmıyorum "bindi" olmayabilir h: genellikle D ama onun "popiszczą" ama genel onlardan razı olduğumu olur, ne döner. Sık sık szutrówkach gezdi Bulgaristan, Romanya, Sırbistan ve Türkiye, ben belirleyemez, böylece sadece otoyol "görülen" Diğer ülkelerde sansasyonel :) icra;) araç daha sonra 5 kişi + bagaj kutusu ve tam gövde yüklendi. Biz genellikle şehir ve tek yönde 30km sonra çalışmaya gidip. Bazı 10000km kayıp 1mm ön ve arka sonra 0.5mm. Özetle - Bu sınıfın araba - ben tavsiye :)
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: towek@interia.pl
  Değerlendirme: 2,4 114000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Lastikler 2007 (2p) ve 2008 yılında aldım (2 adet) ve mesafe 000KM, 70 ve 58 000 km yolculuk ve ne bugün :) (4,5 mm diş 3,5) Onlara Golf II aldım çünkü kendileri için en ilginç olan kim 2004 yılında getirilen continentalki kuruldu. İlginçtir ki, 2007 yılı Mart ayında Lastik (Alman inşaat) maliyeti 169 zł öğe başına ve Nisan 2008'de (Rumence veya Macar adam ben çok fazla hatırlamıyorum ama ben arabayı ;) görebilirsiniz) maliyeti 140 zł. Ben lastikleri Interia aldığım eklersiniz. Şu anda, fiyat 207 zł caydırmak olabilir ama gördüğünüz gibi lastik testi geçer çünkü vicdan, insanlar oyuncak araba eklemek bu lastiği öneririz. Ben o bile 5 yıl :) Beni çekmeyi başardı sanmıyorum çünkü benim golfík için bu tür lastikler daha fazla koyacağız

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Continental ContiEcoContact 3

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Continental ContiEcoContact 3 175/65 R14 82 T 175/65 R14 82 T 192 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Sertifika

Continental lastiklerinin yetkili bayisiyiz.