Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Continental ContiPremiumContact

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Continental
Sezon:
Yazlık
3,6
Değerlendirme: İyi 111600 524 yorum

Continental ContiPremiumContact

ContiPremiumContact, Konvansiyonel lastiklerden farklı olarak, SSR çalışma prensibi, takviye edilmiş kendinden destekli yanak temeline dayanmaktadır. Bu, lastiğin yanak kısmının yol ile jant arasında sıkıştırılmasını ve hava kaybı durumunda jantın içine doğru iyice girmesini önler. SSR’ın takviye edilmiş yanakları, yol koşulları ve araç ağırlığına bağlı olarak, arabanın, 80 km (50 mil)’ye kadar çıkması için maksimum 80 km/saat (50 mph) hız ile yoluna devam etmesine olanak verir.

SSR Runflat Lastiklerinin Avantajları: SSR lastikleri ile lastik patladığında sürüşe devam edersiniz. Gideceğiniz yere veya lastik tamircisine, patlayan lastiği yedeği ile değiştirtme sıkıntısı duymadan ulaşabiirsiniz. Standart jantlara uyumlu basit montelidir. Yer ve ağırlıkta, böylece yakıtta da tasarrufludur,[pogrubienie] 3 fit küp kadar daha fazla yük yeri sağlar.

Lastik ile sürücü arasındaki iletişim: SSR lastiklerinin verdiği iyi sürüş konforu sebebi ile, sürücüler, lastik patladığında, neredeyse hiç basınç kaybı fark etmezler; lastik patladığında hem emniyeti hem de normal sürüşteki performansı artırmak için, SSR sitemi, her ikisi de aynı biçimde Continental tarafından geliştirilen TPMS (Lastik Basınç Görüntüleme Sistemi) ya da DDS (Hava Kaçırma Kontrol Sistemi) hava kaçırma uyarı sistemleri ile beraber tedarik edilir. Bu uyarı sistemleri, eğer hava basıncındaki düşüş, aygıt panosu üzerindeki ekran aracılığı ile teftiş edilmesi gerekiyorsa, sürücüyü ikaz eder.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 3,6 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 524 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111100 3,1
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111800 3,8
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111800 3,8

524 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 16 Kişi
 • 4 194 Kişi
 • 3 306 Kişi
 • 2 7 Kişi
 • 1 1 Kişi

88% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

88%

Lastikler hakkındaki bilgiler 5536 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 524 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 8792000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Melchior
  Değerlendirme: 2,6 116000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Merhaba ve tüm sürücüleri için selamlar. Başlangıçta ciddi bu sayfada yorumlar için yaklaştı. Ancak, satın alma sonrasında PremiumContakt potestowania ve günaha karşı koyamadım. Sürücüler için sessiz lastik. Tüm ağır bacak yaşıyorsanız karşı uyarıyor. Orada keskin kavrama sınırının 80 km / saat 'lik bir hızda yenilgiye rağmen Tire kuru dağ flamalar üzerinde iyi lateral yumuşak, doğrulandı. Bu kurumaya başlarken traksiyon kırmak kolaydır. Ve güçlü bir araba değil, ama diğer lastiklere bir karşılaştırma. Iyi İnhibisyon - ABS pek załączał. Yüzey mokres üzerinde eğlenceli lastikleri ile kavga biter başlar var. Gölcük ama çok kötü yan yumuyor. Tüm otomobil eğrileri üzerinde. Ayrıca, hatta daha ucuz bazen diğer lastiklere göre. Bunlar, sessiz lastikleri değildir. Bir parça kapısı iyi bir başarıdır. Düşük kilometre Bana aşınma değerlendirmek için izin vermez, ancak 2000 km lastikler üzerinde bazı aşınma göstermiştir. Yani biniciler tavsiye, ama sakin sürücüler veya lastikler popiskać isteyenler yok.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: TOMI
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Merhaba, önden çekişli bir araç. Yüzey kuruması - araba çok iyi mükemmel frenleme tutmak. Islak yüzey - iyi bazen Torch ile güçlü, çok hızlı yolculuk bastırıyor! (A) yağmur yaklaşık 100 sürüş hatta yukarıda ve arabamı ben neredeyse yağmur olduğunu seçin (muhtemelen ama dikkatli hafif bir kurşun) gerektiği gibi tutulur oldu. Aşınma - Bu kategoride opowiednie lastikler benim için eğer varsa da ben bilmiyorum. Ben max sürücü genellikle kapatır. prekością yüksek hızlı ve güçlü inhibisyonu (sollama - fren - sollama vb ..). Paketi 5 arkasındaki 5 mm sırt - - 6 mm Ama hiçbir somut yaklaşık 25 bin ve ben yaklaşık 4 var ön sürdü. (2 aydan itibaren zaten bu yüzden ceza puanı geçti ve beni yakaladı değil yapmaya gitmek gerekmez). Rut - iyi değil ama hiçbir trajedi orada ne başka ama aynı boyutta (Bu benim ilk 205 olan) de bilmiyorum; orta derece. Rahatlık - iyi gibi geliyor bana.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: kopyt
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben küçük niej.ogólnie tek kelime wspaniałe.auto Matador lastikleri satın aldı ve onlar du çünkü çabuk ateş ... jeżdzić.conti bana bir güvenlik duygusu ve konfor vermek onlara korku edilirse pojezdziłem çünkü Şimdi ben bu lastik hakkında bir şeyler yazabilirsiniz Bu lastikler dolu bir gaz olması TEK BİR ÇOK seviyor VAR bu sistemler olmadan bir araba var abs ve asr.wszyscy diğer laczki.NO almak zorunda olması gerekiyor çünkü bu onların ini Pazar aşınma hiçbir üçüncü sezon binmek ORTAM HAVASI Başka lastik herhangi debilnej 10.000 'den fazla km.to sürüş tutmayın SADECE SZCZĘśCIA.i İLE BİR CUDA Letko bip IN WTEDY.Z GZAEM ONLARI YAPABİLİRİZ DO slikach bu lastikl.bączki KECI hakkında söylemek zorunda tüm, Birisi wiedział.nara gibi ve lastik kullanılmaması
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: kierowca po 100
  Değerlendirme: 2,6 116000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben bu lastikleri ile donatılmış, 2006 yılında araba aldım. lastik üretim tarihi 4904. Yani tekerlekler zaten iki yıl idi. Yaz ve - - sonbahar Ve iki bahar mevsimi içinde yıpranmış yapılabilir. Ben 50 tkm hakkında onları sürdü. Muhtemelen bir sürü değildir ve ben 10 yıl sürdü gibi onlara lastikler onlar bakmak. Taraf bölünmüş ve ön bir kel giyilir. Ben araba ile araç diagnostik istasyonuna gidene kadar ben bu şarabı düşündüm ama bu lastiğin bu arıza çıktı was ok. Sadece ben araba tarafına beni çeken bir durum vardı, o. Ben bu şarap çamurda veya yol düşündüm, ama sonra bunu lastik arıza olabileceğini okudum ... Ben başka almak istiyorsunuz bilmiyorum. Şimdi önümüzdeki lastik seçimi öncesi kalkıp İyi Yeary veya Dunlopy tutum düşünüyorum ...
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: virgo
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Lastikler 1.6 Golf 3 benz kullanılır. boyutu 205/45 R16 düşük profilli bir tür olabilir ama bu boyutta ben Polarisach Barum 195/50 R15 daha az yuvarlanma direnci hissediyorum. Ben kıta şiddetli bir fırtına sürerken fantastik çalıştı ve çamurda sular altında olduğunu itiraf etmeliyim, 2009 Człuchów rota Chojnice'dan Kościerzyna-Gdańsk araç çünkü su direncini aşmak için güç eksikliği sadece yavaşladı, ben sıkı exaggerating burada çok mutluyum benim Flinstone döner biraz ama kontrol duygusu veren kayar. Bu boyutta lastik beni Cennet ve Yeryüzü için Fulda Carat wyząbkowanej Progreso karşılaştırıldığında ucuz değil ama, ben 3 sezondur güçlerini anahat ve sonra onu genç varisi deneyin. lastikler kesinlikle bu tavsiye!

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Continental ContiPremiumContact

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Sertifika

Continental lastiklerinin yetkili bayisiyiz.