Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Continental ContiSportContact 2

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Continental
Sezon:
Yazlık
4,0
Değerlendirme: İyi 11110 62 yorum

Continental ContiSportContact 2

Continental ContiSportContact 2 lastikler premium sınıfında yer almaktadır. Lastiğin asimetrik sırt yüzeyi suyun hızlı tahliye edilmesini sağlar ve böylece kızaklama riskini ortadan kaldırarak sürücüye güvenilir bir sürüş sağlar. Lastiğin mühendisleri fren mesafesini kısaltmak adına başarılı oldular.

Lastiklerin üretiminde kullanılan karışım sayesinde Continental ContiSportContact 2’e ıslak ve kuru yüzeylerde çok iyi bir çekiş kabiliyeti kazandırdı. Continental ContiSportContact 2 modeli yüksek sıcaklıklarda bile esnekliğini koruyarak düşük yuvarlanma direnci sağlayarak yakıt tasarrufu olarak pozitif etki yapar. Ayrıca bu özellik doğaya daha az CO2 salınımı yapacağından ekolojik olarakda pozitif yansır. Lastikte kullanılan teknoloji sayesinde mekanik hasarlara karşı dirençlidir. Model şehir içi ve uzun yollarda çok iyi performans vermektedir. Continental ContiSportContact 2 modeli yalnızca sürdürülebilir performans değil aynı zamanda sürüş keyfi ile size seçici müşterilerimiz için ideal bir seçim olacaktır.

Continental dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biridir. Şirket üretiminde en kaliteli işçilik, maksimum performans ve konfor gibi Premium lastik sınıfında uzmanlaşmıştır. Barum, Uniroyal, Viking, General Lastik gibi alt markalarıda bulunmaktadır. Şirket 1871 yılından bu zamana üretim hayatına devam etmektedir.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,0 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 62 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 11110 4,0
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111110 4,1
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111900 3,9

62 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 15 Kişi
 • 4 34 Kişi
 • 3 7 Kişi
 • 2 6 Kişi
 • 1 0 Kişi

85% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

85%

Lastikler hakkındaki bilgiler 3095 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 62 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 808000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: HVAC Wojtek
  Değerlendirme: 3,9 111900

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben lastik ve araba hakkında biraz yazacağım: E46 320i; 170hp, arka tahrik, tabii ki. Lastik boyutu 225/45 / R17 / 245/40 / R17 (ön / arka). Lastikler üzerinde 10k km sürdü. Sorunsuz. Yüksek bir düzeyde tüm parametreler. Yüksek hızlarda Süper kavrama hiçbir etkisi yüzmek ve tabii ki uykuya dalın. Boyutu belki de biraz hak. Tek bilmeniz gereken gürültü. Benim düşünceme göre, 72dB hakaret olduğunu. Eğer 120kmh daha çok binmek ben (burada muhtemelen de lastik genişliğine üzerinde bir etkisi var) düşünmek tavsiye ederiz. Ama belirgin yukarıda 120-130 lastikler rüzgardan daha yüksek sesle mırıldanmaya başlar. Ben ılımlı sürücüleri öneriyoruz. O seamlessly'm kırma çekiş büyüklüğüne rağmen yağmur yağdığında. Ben frenleme esnasında :) çünkü ... hasar diferansiyel kuru üzerinde denemedim, hiçbir şey köşelerinde palpe sınır yapışma ve mükemmel tutuş çeker. Er parça ile bir araba daha sandalyeden düşmek :) Ben Dunlopach SportMAXX günü erken saatlerde sürdü (215/55 / ​​R16) ve onlara dönecektir dürüst olmak gerekirse. Sonuçta, onlar bu Conti daha sınıf sessiz.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: MS
  Değerlendirme: 4,7 111170

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Bu fiyat da iyi bir şey ve oldukça agresif sürüş kontrol dışarı bulmak zor azından ben çok bu lastiği tavsiye ederiz. Lastikler Michelin Energy Saver doğrudan değişti ve fark ayrıca da benim sürüş iyi çalışır Michelin Primacy HP ama Conti üzerinde bir an için tahrik hemen fark ediliyor, sert ve keskin virajlarda çok fazla bükmeyin. Herkes uzun yıllar boyunca yeterince ona lastik ama ne yazık ki sizi hayal kırıklığına zorunda bekliyor, ben bu lastikler 3 mevsim varan yolculuğu üzerine farz, ama bir şey için bir şey - Lastik tüketmek gerekir düzenledi. Bu ben seyahat hangi sessiz lastikler olmayan gürültü ve yüksek hızlarda gibi duymuş olabilir ama zor sıkıntı değil. Bir kez daha tavsiye ederiz.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Jackob
  Değerlendirme: 4,3 111130

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben eski Pirelli P6000 (geçirdi) değişti ve ben çok olumlu şaşırıyorum. Lastik oldukça yüksek olmalı (etiket üzerinde işareti) ama gerçekte çok daha sessiz P6000 daha vardır. Aynı zamanda, bu lastikler onları yenmek için daha yumuşak daha eşitsizliği, seçim (biz vb delikler bahsetmiyoruz, elbette, kabinde bir his var ama asfalt, vb bazı çatlaklar). Islak kuru ve mükemmel büyük çekiş. Yanma olmaması, ya da bir artı veya eksi fark. Bu Odak MK2 eski 5.6 l oldu. Ben bu model ile mutluyum ve ben birlikte kilometre taşınacak sevindim ;)
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: BOJ3
  Değerlendirme: 3,1 111100

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben hayran olup olmadığını bilmiyorum. Birçok araba Önceden yüklenmiş. o karda binemem çıktı çünkü ilk, kış lastikleri ihraç. Şimdi bir tekerlek üzerinde binlerce 18 yıl sonra kabarcıklar attı. Birileri diyecekler ki delik veya kaldırım. Ve evet ama bir kaç gün önce oldu ama diğer tekerleği. Peki nasıl? Ben Nokia'nın Accord için kullanılan, ağız kaldırılabilir ve lastiklerin bütün kırıldı. Ağır selamladı ve, en çok pahalı bir fiyat değer değildir. O sayılmaz olabilir sessiz. Öyle şey gibi, kış GY UG7 sessiz bulunuyor.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Tomas Fy
  Değerlendirme: 1,9 190000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben 2011 yılından beri bu lastikleri kullanın. Genel Onlarla memnunum ama ... alışverişine uygun 40000 km sürüş sonra ve çok az. Ben bir "yarışçı" Ben lastik ve yolda diğer oyunları sigara, squeaks olmadan, normalde gitmek :) değilim eklersiniz. Karşılaştırma için, ikinci arabada Dunlop SP Sport 270 ve 68000 km sırt sürüş sonra Conti gibi görünmüyor. Sadece ama büyük bir eksi bu lastikler olduğunu. En iyi hak pozitif :) geri kalanı

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Continental ContiSportContact 2

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Sertifika

Continental lastiklerinin yetkili bayisiyiz.