Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Continental ContiSportContact 3

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Continental
Sezon:
Yazlık
Adet:
716 TL / Adet
Satın Al
4,2
Değerlendirme: İyi 111120 76 yorum

Continental ContiSportContact 3

2012 yılında yaz testlerinde 235/40 R18 ‘’EVO’’ : Birinci sırada bitirmiştir. Son derece sportif ve güvenli modeldir. Bu tanımlama üreticisinin garantisi altındadır. Model tüm koşullarda çok iyi basa çıkabilmek ve günlük sürüş sırasında güvenliği sağlamak için üretilmiştir.Tasarımcılar mükemmel direksiyon hakimiyeti üzerinde çalışmışlar ve başarılı da olmuşlardır. Bu nedenle araç ani manevraları yaparken dahi yol tutuşunda yüksek istikrar sağlamıştır.

Lastiğin taban yüzü asimetrik olarak tasarlanmıştır. Bununla birlikte yağmurlu havalarda lastik tabanın su tahliyesi hızlı ve etkili olmaktadır. Yüksek performansı ile birlikte çekiş gücü ile de etkilidir. Bu özelliklerle birlikte mükemmel direksiyon hakimiyetini hissedebilirsiniz. Ayrıca Continental ContiSportContact 3 modeli etkili fren mesafesi ile de etkilidir. Hava koşullarından bağımsız olarak lastiğin yuvarlanma direnci düşüktür ve böylelikle lastiğin ömrü de uzun olacaktır. Direncinin düşük olmasından kaynaklı olarak yakıt tasarrufu da sağlamaktadır. Model havanın durumuna bakılmaksızın güvenli kullanım ve maksimum performansı isteyen sürücüler için idealdir. Benzersiz bir karışım harmanı sayesinde lastik, sakin ve rahat bir yolculuğu kullanıcıya sunar. Bu karışımın özelliğinden kaynaklı olarak lastiğin yapacağı gürültüyü önler. Yanı sıra bu karışım lastiğin ağırlığını da azalttığından Continental ContiSportContact 3 düşüş bir yuvarlanma direnci sağlamaktadır, böylelikle hem yakıtta ekonomik olur hem de doğaya salınacak karbondioksit miktarı azalacağından doğa dostu da özelliği kazanmaktadır.

Continental dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biridir. Şirket işçilik ve yüksek kalite bakımından en iyi parametrelerle adlandırılır. Avrupada üretilmiş araçların %32’si orjinal ekipman olarak Continentalin kalitesinden faydalanmıştır. Continentalin merkezi Almanyanın Hannover kentidir.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,2 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 76 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111800 3,8
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 11110 4,0
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111130 4,3

76 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 18 Kişi
 • 4 51 Kişi
 • 3 7 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 0 Kişi

90% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

90%

Lastikler hakkındaki bilgiler 3218 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 76 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 893000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Mahmut Alp ÖZSUNAR
  Değerlendirme: 3,6 111600

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  İÇERİYE ÇOK GÜRÜLTÜ ALIYOR... ESKİ MICHELİN LASTİKLERİMLE KIYASLADIĞIMDA MALESEF GÜRÜLTÜ SEVİYESİ YÜKSEK.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: JED
  Değerlendirme: 3,5 111500

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Ben çok olumsuz şaşırdım. Onlar hiç oldu mu iyi lastikler olduğu gibi, ikinci kez bu lastikleri aldım. Ve bu sefer, Ağustos ayında hayal kırıklığı. Birkaç yıl önce ben Subaru Impreza WRX STi (4x4, 320KM/520Nm) kullanılan - araba muazzam yol sarıldı - Ben konileri, vb arasında, yağmurda, havalimanlarında "pojezdżawkach" üzerine lastikleri test etti. Sadece TALE. Bugün, birkaç yıl sonra, Mercedes-Benz E350 CDI Coupe (RWD, 231KM/540Nm) için muhtemelen aynı boyutta yeni lastikler, (235/45 R17) kurdu ve onlar asfalt güç aktarmak mümkün değildir hiçbir kayma çıkıyor tekerlekler! Ayrıca yaklaşık 50 derece C ısıtılmış asfalt bunları test ve aynıydı - başında şiddetli gaz pedalına her zaman tekerleklerin kayması sonucunda, geriye "dans" ve çekiş kontrol sistemi meşgul (!)! Ben AWD RWD olmadığını anlıyorum, ama aşırıya kaçmadan - güç / tork ne tür? Birkaç kez bu ESP tekerlek büküm daha hızlı bazı 50-60km/hi ile, şehirde bir keskin eğri üzerinde müdahale etmek zorunda kaldı ki oldu. Ben bir çimdik yaşıyorum ...
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Norbert
  Değerlendirme: 3,5 111500

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Benim tahmini üzerindeki etkisi kesinlikle biz sadece başka bir deyişle çok zayıf yapıştırıcı tekerleklere aktarılan gücü çok fazla, belki de önden rozmieiaru 255 sırt ve 235 meselesi olan ıslak nawierzcni Mercedes SL500 için bu lastikleri taşımak bir araba olduğunu düşünüyorum. Üretici oznaczniem MO ile benim araba lastikleri homologated olmasına rağmen. Büyüklüğü 245 ve arka 275 FRONT içinde Michelin SportContat3 karşılaştırması. Her ikisi de kuru ve ıslak nawierzcni üzerinde parlak. Conti3 kesinlikle bu karşılaştırmayı kaybetmek, sahip ıslak gerçekten dikkatli ve sadece hızlanma sırasında değil, aynı zamanda sıkı virajlarda olmak.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Scott
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bu durdurulan bir utanç, onlar benim 197 standart geldi ve ben onlar satışı kapalı alınmıştır önce başka bir set kapmak başardı. Onlar yaklaşık 2 parça gün, çok sayıda hızlı dolambaçlı bir yol sürücüleri, benim gidip ve genel pottering yaptık ve hala bıraktığın hayat bol var. Onlar parlak kuru kavrama var ve hızla ayrılıkçı bekliyorsunuz ve doğru oversteer icar, çok ilerici olduğunu. ıslak ve sen giderek daha sıkı virajlarda veya Chicanesand aracılığıyla basıyoruz Onlar ab **** gibi yönlendirmek altında yapmak. Hepsi de, ben yine onlara sahip ve hızlı kuru sürüş üzerinde durularak genel tüm yuvarlak isteyen herkese tavsiye ederim.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Marcin
  Değerlendirme: 4,9 111190

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bu, bu lastiklerin benim ikinci seti. Sonunda ben 8tys.km. hakkında, şimdiye kadar, şu anda etrafında 45tys.km sürdü Kuru fren vahiy tutmak için büyük, kar test etmedi, sessiz. Boyutu 225/45R17 ile gerçekten iyi eşitsizliği azaltacak - lastiklerinin diğer modelleri ile bir karşılaştırma var. Ilımlı bir sürüş tarzı yıpratma 1-1.5 mm 10K. mil, arada - Lastik basıncını düzenli olarak kontrol tutmak onları pojeździcie üzerinde artık! Lastik ve mükemmel bir sırt deseni, göz lastikleri satın alma değil ama bu Continentale bakmak gerçekten iyi sanki! Ben onlar buna değer olmasaydı dahası, onları tekrar satın olmaz, tavsiye ederim.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Continental ContiSportContact 3

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Sertifika

Continental lastiklerinin yetkili bayisiyiz.

Lastik testleri

2011 Auto Bild Sportcars test ebatında: 225/40 R18 3. yer değerlendirme: memnun edici
Auto Bild test ebatında: 225/40 R18 3. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Zeitung test ebatında: 225/45 R17 değerlendirme: özellikle tavsiye edilen