Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Continental ContiSportContact 5P

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Continental
Sezon:
Yazlık
4,3
Değerlendirme: İyi 111130 41 yorum

Continental ContiSportContact 5P

Continental ContiSportContact 5P, günlük sürüş ve spor ve yüksek performanslı araçlar için için tasarlanmış premium sınıf yaz lastiğidir. Model, hava şartlarına bakılmaksızın spor özelliklerini ve mükemmel direksiyon hassasiyetini garanti eder. Yapının çok iyi sertliği, sırtın blokları ve ilave asimetrik kaburgalar ile birlikte yol üzerinde istikrarı ve güvenliği sağlayan sağlam bir merkezi oluklar sağlar. Model, dış lastik omzuna yerleştirilen esnek bloklarla yola uyum sağlar. Buna ek olarak, yol yüzeyinin temas yüzeyi Continental ContiSportContact 5P, alt tabakaya mükemmel yapışmayı garanti eden esnek bir kauçuk bileşiği kullanarak güçlendirilmiştir.

Siyah Chilli teknolojisini kullanan modelde lastiklerin ısınması ve hassas sürüşün hızlanması amaclanmistir. Islak ve kuru yüzeylerde lastik kazımasını sağlayan özel reçinenin sayesinde , fren mesafesinin azalmasına neden olur. En iyi performans için, ıslak yollarda iyi kavrama ve daha düşük bir fren mesafesi ("başlık") sağlamak ve hava koşullarından bağımsız olarak ("taban") dönme direncini azaltmak için "başlık" ve "taban" unsurlarının iki bileşenine karşılık gelmektedir. Spor ve yüksek performanslı araçlar için geliştirildi.Mükemmel direksiyon hassasiyeti ve sportif yol tutuşu.Virajlarda üstün yol tutuşu ve denge.Ön ve arka aksların özel gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlandı.Islak ve kuru zeminde kısa fren mesafesi. Tüm koşullarda mükemmel direksiyon hakimiyeti ve maksimum kavrama sağlayan ContiSportContact™ 5 P sayesinde aracınızın kontrolü sizdedir. Hangi yolda giderseniz gidin, ContiSportContact™ 5 P yola mükemmel uyum sağlar. Özellikle de sert virajlarda. Continental'in yenilikçi Black Chilli Teknolojisi sayesinde ContiSportContact™ 5 P yalnızca hızlı gitmez, aynı zamanda hızla da durur.

Continental ContiSportContact 5P tasarımcıları lastiğe etki eden basıncın optimum dağılımından emin olduklarından taban yüzü yavaş yavaş ve eşit bir şekilde kullanılıyor. Sonuç olarak, modelin tüm parametreleri, performans ve konforda kademeli bir azalma düşünmeksizin yaşam boyunca kullanılabilir. Model, yaz lastiklerine sahip sürücüleri her türlü yüzey, dayanıklılık ve güvenilirlik açısından dengeli bir performans gerektiren koşulları karşılayacak. Continental, dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biridir. Şirket, maksimum parametreler, mükemmel işçilik ve sürüş konforu ile karakterize edilen prim lastikli pazarı tedarik ediyor. Endişe Barum, Uniroyal, Semperit, Viking ve General Tire gibi markaları içerir.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,3 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 41 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111110 4,1
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111140 4,4

41 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 13 Kişi
 • 4 27 Kişi
 • 3 0 Kişi
 • 2 1 Kişi
 • 1 0 Kişi

100% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

100%

Lastikler hakkındaki bilgiler 2798 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 41 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 332000 km.

En iyi notu alan özelliği: Yol nitelikleri.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: ROB.R
  Değerlendirme: 4,3 111130

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Büyük boyutlarda, ben özellikleri sıraladı gibi sadece ...... sonraki oluyor, bu grup hakkında memnun değilim. Ben 2004 SPOORVORMINGEN.Mijn arabada çok deneyime de compiment olarak satıcı tarafından verilmiştir teknik% 100 tezgahın üzerine 60oookm ve, bu yüzden neredeyse yeni bir durumdur var. Yağmur yağdığında ya da yolda çok su kendi kendine, ıslak ve ıslaklık ben garip bir davranış hiçbir fark. CAR uzakta yürür çünkü trafik ışıkları ve yavaşlatmak gerekir ve ayrıca neredeyse her doğru şerit kızışma diğer yerlerde, o zaman houden.Tevens için iki elinizle gidon tahmin çok tehlikeli LANE değişiyor, ve GÖNDER elinden alınıp. Islak yollarda, ve yağmurda sürüş, hem de karayolu üzerinde karanlıktır, SWEAT o yoluyla çünkü şişmiş Eğer TRACK FORMATIONS orada yoksa ben direksiyona iki elinizle gitmek zorunda, bkz sıkıca bu eksiklik houden.TIjdens edebilirsiniz Otomatik arama ve onunla ya da ICE gibi zwefen görünüyor zaman gerçek buzlanma IS.Ben artık son derece belirsiz olur ve bu ÇOK GEREKSİNİMLERİ AM NE GÜVENLİĞİ açısından, bana üzerinde bir etkisi var merak kendimi rijd.Vraag STELT.Met güvenlik AÇIK, sık sık bezig.Hierover Ben SİTE ve diğer bilgi sitelerinde çünkü o, bu bandın seçimi için biraz zaman aldı bu band.Ik benim seçim çok hayal kırıklığına uğrattı benim iş için de duyuyorum başka bir şey ama iyi notlar gördüm ve bu bana şimdi bu wagen.Dit için doğru bant gibiydi ve benim için ikilem bu choice.I kayıp paranın çok oldu çünkü bu değerlendirme belirtilmeyen olduğunu düşünüyorum. Ben aslında oldukça umutsuz değilim, ve herkes burada çözüm bilen varsa ben duymak istiyorum.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Sławek
  Değerlendirme: 4,9 111190

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Zaten ben gruptan prim lastikleri çeşitli faaliyet ve ben lastikleri ile bu kadar mutlu olmamıştım itiraf etmeliyim. Ben bağlılık sınırı çok agresif ve sık sık sürücü, ama Conti henüz asla bir kez kendi davranışları ile bana sürpriz olmadı. Çok hızlı olursa olsun hız ve hava koşullarına bu lastiklerin çok iyi özelliklerini göstermek, dönüşler üstesinden. Önemi olmadan değil, aynı zamanda düşük sırt aşınma olduğunu. Ben, yaklaşık 20 bin, bu yılın mart ayından beri bu lastikler sürdü. km ve gerçekten ben lastik gibi iyi bir devlet şaşırdım. Bu lastikler 12-15.000 sonra değiştirilmesi gerektiğini oldu. Burada hiçbir sırt oldu ve bölgesinin çünkü ben hala 30-40000 ile sür bence. sürüş ve aracın gücü benim tarzı ile km.co çok tatmin edici bir sonucudur. Çok lastik ContiSportContact 5P öneririz.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: JBL
  Değerlendirme: 4,8 111180

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Onu fark etmedi ve bir lastik üzerindeki kesme tarafına gitti çünkü ben başlık altında Streamliner değil ama dizel Touran II 130 km 19.35.225 izler güzel ben biraz daha hızlı bir koştu dikkatli olmak gerekir büyük delikler için ne yazık ki sönümleme CoPES küçük delikler ile de baş edebiliyor tavşan için 3 cm hediye temelde olursa olsun ıslak Ağustos çok iyi onlar tutmak ne büyüklükte satın birisi haline izin tavsiye
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: David Pannell
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Arka tekerlek boyutunu değiştirmeden, bu araç için mutlak doğru kış lastiklerini satın aldığınızda alamadık. Genellikle kıta kış lastiklerinde yıl boyu sürmeyi tercih ediyorum, çünkü benim için en iyi aşınma, performans, emniyet ve diğer her türlü bileşimi sağlıyorlar. Genellikle kış sürüşü için değil, aynı zamanda gök gürültülü fırtınalar sırasında ve diğer sert hava koşullarında yaz sürüşünde de en iyisi.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Martin Chapman
  Değerlendirme: 4,8 111180

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Yeterince bu lastiği tavsiye edemez dışarı her yıl Nisan teçhizat onun Kasım'da benim beklenti yapıldı. Şaşırtıcı mühendislik bu lastik o kadar iyi performans yapmak. dikkatli Not ilk lastik almak zaman, aksi halde lastiğin özellikleri zayıf görünür, sen ayırıcı ajan agresif hızından frenleyerek, kapalı katman giymek emin olun. Ben Continental ContiSportContact ™ 5 P iyi bir seçim olduğunu düşünüyorum.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Continental ContiSportContact 5P

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Sertifika

Continental lastiklerinin yetkili bayisiyiz.

Lastik testleri

2015 Sport Auto test ebatında: 235/35 R19 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Bild Sportcars test ebatında: 255/35 R19 değerlendirme: Iyi
Auto Bild Sportcars test ebatında: 225/35 R19 değerlendirme: Iyi