Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Continental ContiWinterContact TS800

Üretici:
Continental
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Kışlık
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Kullanıcı yorumları

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: sabaka
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben lastikler.com burada kışın başında lastikleri aldım. Bu gemide yüksek bir rating ve görüşler Önerilen. Ben iyi bir lastik şirketi arıyor ve kıta karar verildi. Satın alma ben çok memnunum. lastikler.com aracılığıyla Sam satın sansasyonel. Lastikler hakkında hiç ama belki bir şey. Başında ben görmek için yaşamış Ağustos çevresinde ilk kar ve hiçbir Yılbaşı bekliyor, (çoğunlukla kuru) yeteneklerini test etmek için birçok fırsat yoktu. Bunun nedeni kuru ve büyük zaten kar yağmadan önce biliyordu ve çok kaygan asfalt alım değerli gördüm asfalt gerçekleştirir yağmurdan ıslak. Böyle durumlarda, orada kuru gibi kullanıyor ve ben böyle bir holding beklemiyorduk bilinmektedir. Ancak, lastikler sürüş güvenli ve kontrollü idi yaptı. Ben herkese tavsiye ederim. Gürültü yaz biraz yüksek sesle olarak bilinen ancak bir çok boyutu (Ben şikayetçi değilim), aşınmaya bağlıdır? Edilirse Yeterince tam olarak değerlendirmek için yapılan. Yuvarlanma direnci? kendimi değerlendirmek için de zor, ben hiçbir çekinceleri var. Sadece bir yığın mı? Muhtemelen, ama çok başka bir şey dışında için görünmüyor değişiklikleri gibi.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: cykli
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Hokey gibi hokeyi. Buz üzerinde iyi bir lastik bulunmaktadır. Kar ve yağışlı havalarda gelince Debica ve karabataklar ve bazı (isimlerini hatırlayamıyorum) orada Avusturyalı vahiy ile karşılaştırılır. Kar ve ıslak yollarda kayma söz konusu olduğunda gerçekten bir vahiy olduğunu. Bu yıl biz son birkaç yıldır kabul alanda zincirleri giymek yoktu Sadece o. Kesinlikle sessiz ve oldukça rahat vardır. Oranı yıpratma için yeterli kilometre kadar kusursuzdu. Ben sanattan 320 ödenen ve gerçekten pişman değilim. Performans söz konusu olduğunda, o zaman 160 sonra su birikintileri ve kar ile zaman, kuru, ıslak onları sürdü - 190 km / h (Tri-City Bypass). Korku ancak lastikler dolu Pantolon bana birkaç otomobilin önündeki zaman ve kesinlikle benim sağlık sadece kaydettiniz. Onları hayal kırıklığına değildi. Orada buz ve hareket de "gerizekalı" üzerinde kaymasını, ama yere arabayı oldukça küçük basınç hatam vardı.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: klient oponeo
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Lastik iyi. Zaten, bu yüzden biraz przepłacając sezon aldım ama pişman değilim. Bu ve UG7 + arasındaki seçti. Birisi daha önce o hiçbir şey sıyrılıyor coşku ve lastikler anlamıyor yazdı. Bu büyük bir artı. Bu, herhangi bir yüzey üzerinde en azından iyidir. Bazı kış lastikleri gibi ıslak kaldırımın üzerinde kayma etmeyin. Oldukça karlı kış geldi ve sessizce tavsiyeler verdi onu kaybetmek ve sonra Tamam oldu önce onlara birkaç bin km sürdü. Sonra bazı çekiş kapmak ve tüm koşullarda öngörülebilir - kar kopnym lastikler aslında bir an için farklı bir uślizg var çünkü, başlangıç ​​ve toplu olarak frenleme artırabilirsiniz. Şaşırtıcı derecede iyi yanal destek. TS830 biraz daha kötü, her şeyden sonra. O da mükemmel olmasa da. Bu model, onun yıllar olmuş gibi görünmektedir ve yeni bir şey ile değiştirilir çünkü Muhtemelen bir sonraki zaman ben başka bir satın. Her zaman örnek olarak bu hizmet oponoeo gelince.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: adamo
  Değerlendirme: 2,6 116000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben mutsuz değilim, ve ben bu lastiği tavsiye etmiyoruz. , Özellikle yüksek işaretleri tüccarlar beni şaşırtın. Şimdi satış bu lastikler üzerinde olduğunu size düşünmek için bir sürü verir. Ben dergi Gecikmiş ve orada sadece eski olduğunu düşünüyorum. Bu yüksek düzey adrelaniny isteyenler için bir lastiktir. Lastik gitmek ve iyi, spin içine düşmesine izin zaman asla bilemezsiniz çünkü Slush, bir piyango olduğunu ve kayma başlar. Kar zorluk başlayan ve özellikle sıkıştırılmış karda, fren. Sadece siyah ve ıslak yollarda mümkün olduğunca - Aslında, bu lastik Hollanda ve Batı Almanya'da kış şartları için uygundur. Dün test için ideal koşulları vardı. Ben bütün Almanya'daki bindi (o was iyi - kuru bir yolda, yağmurda) ve kabus çamur ve karda Polonya'da başladı. Peki, gece dondu ne bu sabah dram. Ben tavsiye etmiyorum! Polonyalı standartlarına göre Kabus.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Artur
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  lastikler garip olsa Şey serin bakmak. Ben lastikleri ve vahyin ikinci sezonu için gidin. Herhangi garip davranış düşen kar geçerek, sulu kar ve sıkıştırılmış. Islak ve kuru hem Sessiz. Sollama, belki 1.3 dizel bir sprinter değilken Süper uzanıyor ama onların mazotları yapım 1150 kg 170 Nm bir ağırlığı ben aynı arabaya ve Barum Polaris 2 üzereyken önce neler olup bittiğini bilenler vardır bir sınıf daha iyi bir söz değildir Ben benzer bir araç üzerinde test etmek için bir şans olduğunu Debice. ABS ile geçen sezon boyunca birkaç kez ben katıldı przędkością abartılı gibi. Buz saplamalar olmadan lastik tavsiye vermek kalmamasıdır. Bildiğim kadarıyla yıpratma lamelli ve yeni gibi sırt gibi. Fiyat korkutuyor çünkü kış sürüş bir sürü yapmak isteyenler için özellikle tavsiye ediyoruz.

Sayfa başına yorumlar:

Continental ContiWinterContact TS800

Tür: Kış lastiği.

Desen: Yönlü – V şeklindeki deseni sayesinde su tahliyesi çok iyidir.

Class: Premium – üst düzey kalite ve performans.

Amaç: Binek araçlar ve kompakt orta sınıf araçlar için tasarlanmış.

Ölçüler:13'den 15 inçe kadar.

Lastik Testleri:

2012'de: ADAC testinde 165/70R14 ebatlarında - 2. olarak,özellikler tavsiye edilmiştir,

2011'de: ADAC testinde 175/65 R14 T ebatlarında - 1. olarak , tavsiye edilmiştir,

2009'da: ADAC testinde 185/60 R 14 T ebatında - 3. olarak, özellikle tavsiye edilmiştir,

2008'de: ADAC testinde 175/65 R 14 T ebatında - 2. olarak, özellikle tavsiye edilmiştir,

2007'de: ADAC testinde 155/70 R 13 Q, S, T ebatlarında - 2. olarak, özellikle tavsiye edilmiştir.

Continental ContiWinterContact TS800 lastikleri kışın sert hava koşullarında daha güvenli bir sürüş ve üstün performans sağlar. Bu model şehir içi kullanımlar için binek,kompakt ve orta sınıf araçlar için uygundur. Yönlü sırt deseni sayesinde çamur,su ve buz üzerinde iyi performans vermektedir.

Kompakt (küçük araba) kategorisi için kişiye özel kış lastiğii:

Continental ContiWinterContact TS 800’de, denenmiş-ve-test edilmiş konseptlerdeki gelişmiş mühendislik sayesinde, kar altındaki yollarda olduğu kadar kuru yollarda da yol tutuş özelliklerini geliştirmeyi başardı.

Tüm yol koşullarında daha fazla güvenlik !

Lastik testleri

2012 ADAC test ebatında: 165/70 R14 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen