Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Continental ContiWinterContact TS830 P

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Continental
Sezon:
Kışlık
Adet:
811 TL / Adet
Satın Al
4,3
Değerlendirme: İyi 111130 103 yorum

Continental ContiWinterContact TS830 P

Tür: kış lastiği.

Desen: asimetrik - Sırt deseni iki bölümden oluşur dış kısmı dinamik bir şekilde viraj almanızı sağlar, iç deseni ise hızlı su tahliyesi sayesinde ıslak yollarda güvenliğinizden sorumlu bölgedir.

Class: premium – Yüksek kalite ve performans.

Amaç: Binek otomobillerde ve yüksek sınıf otomobillerde.

Ölçüler: 16'dan 18 inçe kadar .

Test sonuçları:

2012'de : "Auto Bild SUV and 4x4" testinde 235/55 R17 ebatında - 1. olmuştur,

2012'de: "Auto Bild Performance" testinde 225/45 R17 ebatında - 3. olmuştur,

Continental ContiWinterContact TS830 P lastikleri yüksek sınıf araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir kısş lastiğidir. iki bölümden oluşan asimetrik deseni ile kuru ve ıslak koşullarda çok iyi performans sergiler.

Buzlu ve karlı yollarda olağanüstü fren gücü :

Sırt deseninin ortasında yer alan katı yüksek bloklar ve kenar kavrama formunda olan çok sayıdaki yarıklar, ıslak ve buzlu yollarda gelişmiş fren gücü sağlar.

Karda daha iyi çekiş gücü:

Lastik omuzlarında yer alan yüksek sayıdaki bloklar ve yarıklar, çoklu kavrama kenarı yaratır ve sonuç olarak karda daha etkili çekiş gücü sağlar.

Uzun Ömür:

Katı blokların eşit dağılımı ve yola temas alanına eşit basınç dağılımı sayesinde ContiWinterContact™ TS 830 P, daha düşük ve eşit dağılmış yıpranmayla daha uzun ömürlüdür.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,3 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 103 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111110 4,1
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111140 4,4

103 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 37 Kişi
 • 4 57 Kişi
 • 3 8 Kişi
 • 2 1 Kişi
 • 1 0 Kişi

98% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

98%

Lastikler hakkındaki bilgiler 2698 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 103 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 1083000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehir dışı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: David Molyneux
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 2 kişi

  Öyle kışları satın almak zorunda Noel 2014 yılında Almanya'ya gidiyordum ama çok ayrı tekerleklerin gider ve hem kış / yaz lastikleri istemiyordu yıl başına sadece yaklaşık 5000 mil yapmak. Ben Continental'in Birleşik Krallık Web sitesi kontrol ve onlar lastik bir set çalıştırmak için sadece eğer, kışlar tercih olacaktır, İngiltere'de önerilir. Ben (çoğu insan yaz aylarında kış performansı endişe) ama daha da önemlisi, bir yaz lastiği inceleme bütçe markalar üzerinde bitmiş kış değerlendirmeleri bir dizi onlara puan üst gördükten sonra 830Ps satın aldı. Şahsen ben bu lastikler üzerinde hiçbir sorun vardı, onlar yaz aylarında ıslak ve kuru hem de sıfır ila 25 derece c alt gelen her koşulda iyi kavradı var. Ben karda tahrik değil ama onları iyi bir performans beklenir, unutmayın. Ben makul bir sağ ayak var ve kırsal arada :-) ile iyi bir tempolu bir sürücü gibi - aşınma açısından, sadece yerel BMW satıcı bir çeki vardı ve neredeyse 1 yıl ve 5k milden sonra cepheleri hala 8mm yakın ve arkaları aşınma sol öylesine bol 7mm altındadır. Ben şehir trafik sürüş ama arada 200 mil otoyol yolculuklarda özellikle bir karışımı var. Oldukça gürültülü ve rahatsız edici olma noktasına önceki yaz lastikleri biraz daha inişli çıkışlı ama genel değil hissediyorum. Eğer iki takım satın almak zorunda kalmadan, normal lastik boyutlarında kışları arıyorsanız o zaman ben iyice BMW bu lastikleri tavsiye ederim.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Middlesbrough Andy
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 2 kişi

  biraz dik yolu üzerinde eğimli I zaman okuma raporları ve kışın kar ve non-gritted yollarda eğilimli bir kırsal alanda şehir dışında iyi çalışıyordu olarak lastiklerin özellikle kış aylarında benim BMW için iyi olurdu araştırma harcadım böylece kışın zorluk potansiyeli yüksek oldu. Kar geldi zaman ben sadece sürekli mücadele vardı ya da sadece onları çekin birini bekliyor, yol kenarında terk edilmiş tüm araçların bakarak 1in4 benim yol yapılmış gibi sonuçlardan çok memnun oldu diyebilirim .. . kar birikimi diğer tarafta hafif çıktı çünkü ben sık sık ona ne olduğunu merak (... kör bir köşeyi yaklaşmakta olan, yokuş aşağı trafiğe yolun yanlış tarafında yokuş yukarı paten çalışırken Audi A4 bile salak ) kar, sulu kar ve sadece soğuk ve ıslak koşullarda tüm parlak lastikler Tüm. MPG beklediğiniz gibi biraz acı ama thats güvenli kullanım ve gelişmiş yol tutuşu için adil ticaret kapatır. Herhalde kış sonra ve onlar çok yumuşak ve MPG ve taşıma gerçek bir çekiç aldı ama sonra onlar için tasarlanmış gibi değil olduğu sıcak, kuru koşullarda çok uzun biraz onları bıraktı. Kış performansı neredeyse sadece bu yüzden kış lastikleri geçmek için rahatsız olamaz tüm insanlara bir kıkırdama olabilir önümüzdeki kış için arıyorum çok iyi oldu.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Basoovka
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Başka bir arabada üretici ve güvenle lastikler para değerinde olduğunu söyleyebiliriz lastiklerin başka bir set. Önceki benzer model Passat (yaz) tur (yaz), şimdi Galaxy (kış) ve sadece bir galaksi yaz aldım sürdü. Ben markalı lastikler aynı fabrikalardan çeşitli sözde yedek denedim (önerilmez), Michelin, pirelki, Debica. Son olarak, Continental koymak ve arkadaşlar için tavsiye. bu dayanıklılık söz konusu olduğunda, daha ucuz kopya daha hızlı biraz yıpranacaktır, ama onlar yolda kontrolden iyi bir fikir verir. Slush ve su yoğun kar bir süre hızla yaz atlar daima sonra, kesinlikle kış daha iyidir. Yağmurda güvenle karayolu ısıtabilir ve suda kızaklama olmaz. gürültü, zayıflama, dayanıklılık ve görünüş gibi diğer kriterler benim için daha az önemlidir, ama ben her şeyi gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Lastikler önemli bir parçasıdır ve ekstra küçük bir ücret değer ve iyi ekipman ve huzur sürerken var.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: john f white
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  30.000 milden sonra kolayca hala kış sınıf sırtı - tüm yıl boyunca lastikleri gibi benim Citroen C5 tourer aynı tip vardı. BÜYÜK AĞIR araba - Bu yeni alt profil çalışma daireler benim Citroen C6 üzerinde ar. her yerde herhangi bir sorun - yumuşak ve paketlenmiş kar Fransız Alpleri'nde gezi zincirlerinde kıyasla kavrama / kontrol onları üstün gösterdi. Benim C5 olanlardan daha gürültüsü biraz ama sonra alt profil ve çalışma daireler öylesine soğuk hava uygunluğu test bir sürü almak Drive 7deg C'nin altında motoways İngiltere'de çok beklenen - başka bir şey götürmek olmaz (ben onları tutmak tüm yıl -) bu yüzden bile iyi lastik sırtı aşınmasının olsun. Su kaplı kızak pan derin sırt mükemmel de (Merseyside) M62 olarak da bilinen ...
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Ninja
  Değerlendirme: 3,5 111500

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Artıları: Nispeten sakin, asfalt çarpma kraterleri dayanıklı denge, (benim takviye edilmiştir) kolay, hiçbir sorun ile kar ve çamur veya kuru yüzey-sürücü, iyi herhangi bir yüzeyde fren. Benim için büyük bir artı, onlar delikler rağmen, bir süre sonra dövmek değil ve 20-30 bin ders vermedi. gibi bazı Klebery km kadar ses rozlatującego rulmanlar. Eksileri: özellikleri hızlarda kuru ani yön değişikliği için çok pahalı 120 -150 km / h ve daha fazla, yüzme hissi verir ve niedopompowanej lastikler ıslak zeminde biraz gürültülü ve estetin için sırt - olarak traktöre maalesef römork

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Continental ContiWinterContact TS830 P

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Sertifika

Continental lastiklerinin yetkili bayisiyiz.

Lastik testleri

2013 Sport Auto test ebatında: 245/40 R18 değerlendirme: özellikle tavsiye edilen