Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Continental ContiWinterContact TS850

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Continental
Sezon:
Kışlık
4,4
Değerlendirme: Tavsiye edilir 111140 347 yorum

Continental ContiWinterContact TS850

ContiWinterContact TS 850 kompakt ve orta ölçekli araçlar için üretilen bir kış lastiğidir.

Lastiğin ana özellikleri:
- daha iyi kavrama
- ıslak zeminde daha iyi fren mesafesi
- geliştirilmiş yüzey dokunuşu
- geliştirilmiş uzun kullanım süresi
- daha az yuvarlanma direnci

Yeni ContiWinterContact TS 850 lastikleri kapsamlı inovatif teknik özellikler ile birlikte piyasaya sürülmüştür. Serinin önceki ürünleriyle kıyaslandığında, yeni ContiWinterContact TS 850 lastikler tipik kış koşullarında çok daha üst düzey yol tutuşu, daha kısa fren mesafeleri, geliştirilmiş yol hakimiyeti, daha uzun kullanım ömrü ve çok daha az yuvarlanma direnci sunmaktadır. Lastiğin daha güvenli, daha düşük maliyetli ve daha çevre dostu bir hale getirilebilmesi için Continental mühendisleri, kış lastiklerinde kullanılan yapısal bileşenlerin modern teknoloji ürünleri olmasına son derece dikkat etmektedir. ContiWinterContact TS 850 lastiklerini satın alarak hem bütcenize hem araç içindeki güvenliğinize katkı yapmış olursunuz.

Önemli noktaları

Karlı, buzlu ve ıslak yollar için mükemmel fren performansı

Tüm kış koşullarında üst düzey sürüş dengesi.

Yuvarlanma direncinin azaltılması sayesinde daha uzun ömür ve yakıt tasarrufu.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,4 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 347 yorumlar

tavsiye edilir
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111120 4,2
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111130 4,3
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111160 4,6

347 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 187 Kişi
 • 4 151 Kişi
 • 3 7 Kişi
 • 2 1 Kişi
 • 1 1 Kişi

96% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

96%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1953 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 347 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 2819000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Piotr Kowalski
  Değerlendirme: 3,5 111500

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Güçlü benzinli motor ile Avrupa otoyollar Audi A6 araba - Ben özellikle iyi yollarda, oldukça çok seyahat. Araç tam olarak yararlanır hafif spor karakteri vardır. Hız V (kadar 240km / h) ile belirtilen Kış lastikleri, Continental TS850 prim sınıfı lastikler teorik benim gereksinimlerini karşılamak gerekir. Ne yazık ki, o değildi. Ama baştan başlayacağız. Satın aldıktan sonra gitti ilk kilometre sonra lastiğin özelliklerine göre hoş bir sürpriz oldu. Kuru yollarda mükemmel yol tutuşu, ıslak - çok büyük, lastik bana göre şu ana kadar diğer ülkelerden verilen kesinlikle daha sessiz. Kış hepimiz karda bol değil hatırlıyorum, ve ben tam dağlara jednīm baskını dışında kış özelliklerini test etmek için hiçbir fırsatı vardı 2014/15 - kar vardı, lastik benim beklentileri bir araya geldi. Benim endişe uyandırdı değil - - Yaklaşık 500 kilometre mesafe, "dayak" lastiğin veya lastiklerin ilk işaretleri kapsayan sonra lastikler "ułożyły" jant üzerinde ve kilolu tekerlekleri yeniden gereklidir. Tekerlekleri dengeleme iken, "dayak" tekerleklerin neden ille bunları dikkate olmadığı tespit edildi - sadece kaba / eksantrik lastik. Bu eşitsizlik elde edilen yüksek hızlarda çok belirgindir civarında 1-1.5 mm oldu. Bütün otomobil titreşimleri içine düşüyor. Tabii ki bu lastiği reklamı, OPONEO sevkiyat aynı sette binmek için başka aynı aldım lastikler önce sonra lastik geri gönderilir. Benim şikayeti karşısında ben kusur, şikayet asılsız olduğunu "uygun" olduğunu belirten bir ret aldı. Ben kusurlu bir olmak üzere beş lastikler, kaldı - "rezerv" bıraktı, zordur. Bunun üzerine ben "dayak" ile benim sorunları sona ermedi. Diğer Lastikler sonra aynı fenomeni uygulandı. Kış sezonunun sona ermesinden sonra, jantlar lastikler çıkarıldı ve satıldı. Onlar 4000km hakkında kaçmıştı. Özetle - sert gaz pedalına basın gibi sürücüler için kesinlikle uygun değildir CONTINENTAL KIŞ TS850 İLETİŞİM boyutları 225/55 / ​​R17 V opny. Lastik çok hassastır. Agresif yarış ile kalıcı deformasyonlar oluşur. BİZ ÖNERMİYORUZ.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Zweimall
  Değerlendirme: 4,3 111130

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Boyut 205/55 / ​​R16 T. Opel Astra H lastikler Ben 2012 yılında piyasada bir yenilik olarak aldım. Şimdi kış lastikler 4'e ve yaklaşık 20.000 km olacak. Ağırlıklı olarak şehir, expressways, karayolları, şehir etrafında agresif Binicilik. Benim izlenim kuru üzerinde, çok iyi. Ben de iyi frenleme, 180-205km \ h hızda karayolu üzerinde kış gitmek için fırsat sessizce emin taşıma, hiçbir dayak (indeks izin biraz daha -5 derece sıcaklık, kuru yolda, sürücü T çalışır) vardı. Ama sadece, aynı zamanda fren yaparken çörek gibi çabucak alınan virajlar ... vazgeçmek edildi sıcaklığının üzerinde 5-10 derecenin altına düşük sıcaklıklarda vardı kaymaya istiyorum. Islak harika, harika yönlü sırt su deşarjları üzerinde 4 mevsim rağmen siz cesaretle de deszczu.Hamowanie sırasında ıslak çok iyi 120-140km / h gidebilirsiniz. Kar lastikler da çok iyi taze kar 15 cm olmasına rağmen, garaj bırakmak için bir sorun yoktu, gerçekleştirir. İyi çörek kar ısırır sıkıştırılmış karda çok iyi siz sürücülerin :) Önlemesinin geri kalanından daha yüksek hızlarda gelemez. 0 derecenin üzerinde slush çok iyi. Başka bir artı ücretsiz tüketir, 4 mevsim başlar sırt ve yaklaşık 5-6 mm yoktur. Eksileri: Göbekli üzerinde 1.Podmarzajace rüşvet, dizel ama gaz ve Donuts hafif ilave torku suçlu olup olmadığını bilmek kendi kavrama kaybetti bilmiyorum ... 2.Zuzycie yakıt 100 km 3 FİYAT başına yaklaşık 0.9 L yaz lastikleri ile karşılaştırıldığında artmıştır! !! Ben sadece bir kar yağışı sonrası donut satın alırdım. Şehir karayolu üzerinde büyük lastikler. Kesinlikle daha hızlı sürmek için. Ben basmış dağların ardından. Hiçbir fiyat ise wszytskim tavsiye :)
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Zweimall
  Değerlendirme: 4,5 111150

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben en kısa sürede son model olarak, çıktı gibi bu donut aldım. Yani artık bu lastikler zaten 3 kış olacak. Ben bir yere daha zaman zaman, kentte çoğunlukla sürücü. Büyük şehir çok iyi kurulayın, ancak hızla alınan dönüşlerde Ağustos bend gibi hissediyorum üzerinde 10 derecelik bir sıcaklığa ve 0 altında böyle bir izlenim çok yumuşak hamowania.Przy sıcaklıkları mükemmel yazıyor lastikler.Na. Daha yüksek hızlarda sürücü Eh, geceleri Varşova kez bindi ve 200km / h, hiçbir titreşim (çelik jant). Islak vahye, yönlü sırt çalışmaları, bu lastikler, büyük drenaj suyunun güçlü biridir. Başka bir artı Yaz dunlopow daha o sessiz bir izlenim var, sa sessiz. Kar çok iyi, taze kar 20cm bile olarak garaj bırakmak için bir sorun olmamıştı. Sıkıştırılmış karda da yüksek hızlarda gelemez. Başka bir artı ben 3-4 mevsim henüz yeterince düşünmek, 3 sezon raf ömrü lastikleri zaten başlayacak ve önemli bir kayıp göremiyorum. Sakıncaları gaz hafif eklenmesiyle kendi kavrama börekler kaybetmek, przymarzajacym çamur kayma Göbekli üzerinde biniyor ve belki de sadece turbo dizel ve yüksek tork sürücü bu geçer. Başka bir dezavantajı yaklaşık 0.8-1L başına 100km arttı yanan yaz lastiklerine göre, yakıt tüketimi. Ama belki bu sadece kış için. Şehir ve daha hızlı sürmek için tavsiye edilir Genellikle eğer.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: zweimall
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 2 kişi

  Ben Firestone Winterhawk 1 satın almak istedi, ama artık üretmek, bu yüzden sırt simillar sahip lastikler arıyordu. Seçim Continental düştü. Ben bir sezon lastiklerch sürdü ve ben onlarla memnunum. Clincher sessiz ve ben karda sürmek için sessizce ve przyjemnie.Dobrze kuru Dunlopy.Na benim yaz daha Ağustos ayında daha iyi çalıştığını hissediyorum -. Kez ben gömülü garajda (15-20cm tıkızlaştırılmamış kar) erken ayrılmak için hiçbir sorun olmadı Gotta dikkatli olun przymarzajacym slush, bir küçük dar dolambaçlı, onların tutuşunu kaybeder, ama çünkü ben daha yüksek bir torka sahip dizel sürücü olduğunu sorgulayabiliriz. Islak Çok iyi. Buz kramponları sadece pomoc.Oznak aşınma yok olabildiğince buz üzerinde. Sadece eksilerini fiyat - Ben depoda 420zl/szt için satın aldı ve önceki gün 379zł için jeszce vardı :/ ikinci dezavantajı yakıt tüketimi - Ben bu kış olmadığını bilmek ya da çelik jantlar üzerinde kış lastikleri var aslında yok, ama yanan arttı 1L/100km hakkında. Onlara büyük sürmek ek olarak, ben şehre öneririz. Ben karayolu üzerinde 190km / h bir dizin T ile börekler var ve herhangi bir titreşim, gürültü, sadece lüks :) onları 202km/hi bindi ettik
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: zweimall
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Firestone Winterhawk Bir satın almak istedi, ama artık üretmek, bu yüzden benzer sırt ile lastikler arıyordu. Seçim Continental.Przejechalem lastiklerch bir sezon düştü ve ben onlarla mutluyum. Clincher sessiz ve ben benim kuru yaz Dunlopy.Na sessiz çalışır ve przyjemnie.Dobrze Ağustos kar yol açar daha iyi bakmak izlenimi var, bir kez garaj dışına gitmek için sabah gömülü bir sorun diş (sıkıştırılmamış kar 15-20cm) yoktu. Dikkat gerekiyor Göbekli przymarzajacym rüşvet onların kavrama kaybeder, ama ani aşınma pomoc.Oznak olamaz gibi bir ıslak bir Ağustos açıkça glosniejsze.Na buz hokeyi üzerine çörek yapıyor, iyi ıslak daha yüksek bir tork dizel obrotowym.Bardzo ile egzersiz için önemli çünkü . Sadece eksilerini 379zł :/ 2 eksi yakıt tüketimi için jeszce vardı önce 420zl/szt için depo ve gün satın fiyattır, bu çelik kış lastikleri için böylece kış olduğunu ve olmadığını bilmek jantlar ama yanma / yaklaşık 1L arttı yok 100km. Onları büyük drivin 'Ayrıca, şehre tavsiye ederiz. Sadece lüks :) herhangi bir titreşim, gürültü 202km/hi onlara sürme karayolu üzerinde bir dizin T 190km/ha ile çörek var

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Continental ContiWinterContact TS850

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Sertifika

Continental lastiklerinin yetkili bayisiyiz.

Lastik testleri

2015 Auto, Motor und Sport test ebatında: 225/50 R17 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Zeitung test ebatında: 185/65 R15 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
ACE/GTÜ test ebatında: 255/50 R17 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
Auto Bild test ebatında: 185/60 R15 1. yer değerlendirme: örnek
ADAC test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Auto, Motor und Sport test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
Auto Zeitung test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
ACE/GTÜ test ebatında: 205/55 R16 2. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
AUTO Straßenverkehr test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 195/65 R15 1. yer değerlendirme: tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 175/65 R14 1. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Stiftung Warentest test ebatında: 225/45 R17 değerlendirme: tavsiye edilen
ACE/GTÜ test ebatında: 185/60 R15 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 185/60 R15 1. yer değerlendirme: tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 225/45 R17 1. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Zeitung test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
Auto Bild test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: örnek
ADAC test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: tavsiye edilen
auto motor i sport test ebatında: 205/55 R16 2. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen