Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Dębica Frigo 2

Üretici:
Dębica
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Kışlık
3,6
Değerlendirme: 111600 3500 yorum
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Dębica Frigo 2 yorumlar

Genel değerlendirme: 3,6 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 3500 yorum

ortalama
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111600 3,6
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111600 3,6
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111700 3,7

3500 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 321 Kişi
 • 4 1176 Kişi
 • 3 1896 Kişi
 • 2 91 Kişi
 • 1 16 Kişi

83% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

83%

Lastikler hakkındaki bilgiler 5435 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 3500 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 40720000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kar ve buzda sürüş.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: İlyas

  Ebat: 195/65 R15

  Değerlendirme: 3,7 111700
  Ben otomotiv edüstrisinin fanatik bir hayranı değilim ancak sıradan bir sürücü olarak fikirlerimi belirtmek isterim :) Dębica Frigo 2' nin en büyük artısı fiyatıdır. Kar performansı ise gerçekten iyidir. Ben dağlarda yaşayan, vicdan, ben tek bir "gömülü" olmadığını söyleyebiliriz, kimse kar yığınları ile ve kış boyunca delmek zorunda. Slush buz + viraj hakkında benim görüşüme göre buz üzerinde Davranış, başıma bu arabayı biraz koşmak arkasında. Bu saplamalar olmadan tüm lastikler için normal bir davranış olup olmadığını bilmiyorum, ama bu sadece yavaşlatmak gerekir, çünkü rahatsız edici bir şey değil ve çok iyi davranış kuru ve ıslak yollarda ok :) olduğunu. Beni rahatsız eden şey, o bir patlama, ama buna alışmak. Ben sadece herhangi bir karşılaştırma yok çünkü gürültü, iyi olup olmadığını söylemek değil. Yılda kilometre küçük bir miktar yapıyor kişiye gelince, genellikle kar binmiş, dağlarda yaşamak - Ben :) Bu Micheliny veya diğer tür için 2 kat daha fazla ödemek için hiçbir mantıklı öneririz. Gelince bana tam yeterli Debica.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 2 Hayır 6

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Burak22

  Ebat: 195/65 R15

  Değerlendirme: 4,4 111140
  Bu sitedeki değerlendirmeleri okuduktan sonra Golf 4 Kombi aracım için Dębica Frigo 2 almaya karar verdim. Kış aylarında aracımı sık kullanıyorum ve bu yüzden lastiğin sağlayacağı güvenlik de benim için oldukça önemlidir. Bu zamana kadar kullanmış olduğum lastikler: Goodyear UG5, Goodyear UG7+, Fulda Kristal, Michellin A2, Continental Conti 780. Bu lastiklerden her birinin kendine has artıları ve eksileri var, ancak kış için en iyileri diyebileceğim Goodyear UG5 ve Continental Conti 780. Dębica Frigo 2, Goodyear UG5' in sırt desenini içerdiğinden bu lastikleri seçtim. Bu lastikler muhteşem! Karda, çamurda, buzlu yollar da dahil çok iyi performans gösteriyor. Devrim niteliğinde bir lastik! Lastik kendinden zincirli gibi adeta karı ısırıyor :) Fiyat ve performans açısından diğer markalardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Herkesi selamlıyorum ve Debica Frigo 2' yi öneriyorum.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 4 Hayır 2

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Osman

  Ebat: 195/65 R15

  Değerlendirme: 4,4 111140
  Debica Frigo 2' yi bir çok koşulda test etme şansım oldu ve bu nedenle burada edindiğim tecrübeleri paylaşmak istiyorum. Genel olarak arkadaşalırmdan duyduğum aşırı pozitif yorumlardan dolayı şüpheliydim bu lastiklerden ancak kar performansı ve kısa fren mesafesi gerçekten bu lastiklerin iyi özelliklerinden. ABS ile birlikte gerçekten fren mesafesi azalıyor. Arkadan itişli araçta bile yüksek hızlarda kontrolü yüksek olan bir lastik (kar üzerinde). Diğer bir şaşırtıcı özelliği de düşük gürültülü olması. Debica Frigo 2 kuru zeminde çekince olmaksızın kullanılabilecek bir lastik. Bu fiyata Debica Frigo 2' nin performansını almak büyük avantaj. Seçiminizi yapmadan önce bu lastiği düşünmenizi öneririm.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 2 Hayır 2

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Recep

  Ebat: 175/65 R14

  Değerlendirme: 3,8 111800
  Debica Frigo'yu iki defa aldım, ama daha önce Goodyear UltraGrip5 kullanıyordum Sonraki lastiklerim de Firestone Winterhawk 2 idi. Hemen belirteyim Firestone almayın. Kar üzerindeki fren ve yol tutuşu performansı tamamen yetersiz. Dębica Frigo 2' ye dönersek, iyi ... Ben şehir merkezinden 10 km uzakta yaşıyorum ve yollar burada genellikle karlı. Dębica Frigo 2 gerçekten çok iyi. Yol tutuşu süper, bu lastikler asla kara saplanmıyor. Ben kalite-fiyat açısından rakibinin olacağını düşünmüyorum. Bu avantajlarının yanında tabi ki dezavantajları da var Dębica Frigo 2' nin. Mesela ıslak zemindeki performansı daha iyi olabilirdi. Ancak eğer kış lastiği arıyorsanız Dębica Frigo 2 benim tavsiyem olacaktır.

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 4 Hayır 1

 • Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Ibrahimkara

  Ebat: 185/70 R14

  Değerlendirme: 3,4 111400
  Bu lastikleri ilk defa kullanmıyorum. Daha önce Ford Escort modelinde ve bundan da önce Ford Mondeo' da da bu lastikleri kullanmıştım. Dağlık yerde yaşadığım için lastiklerin karlı, çamurlu veya buzlu yollardaki perfromansı benim için önemlidir. Dębica Frigo 2 bu anlamda fiyat-performans açısından gerçekten çok iyi. Özellikle gürültü seviyesi konusundaki yorumlar bana biraz abartılı geldi. Aracımı gelende dağ yollarında kullandığım için aldığım lastiklerin profili biraz daha yüksekti. Bu da virajlarda biraz dezavantaja neden oldu benim için. Ancak Dębica Frigo 2 lastiklerinden gerçekten memnun kaldım. Bu fiyata bu kalitede lastikler gerçekten süper. Tavsiye ederim !

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet 1 Hayır 2

Sayfa başına yorumlar:

Dębica Frigo 2 lastik özellikleri

Dębica Frigo 2 binek otomobiller için tasarlanmış bir kış lastiğidir. Ekonomik fiyatıyla zor kış koşullarında iyi performans garanti eder.

Lastik testleri:

 • 2011: “Motor” 195/65 R15 ebatındaki testlerde - kar üzerinde en iyi performans
 • 2010: “Motor” 195/65 R15 ebatındaki testlerde - kar üzerinde en iyi performans
 • 2009: Autocentre.ua 175/65 R14 ebatındaki testlerde - ıslak zeminlerde iyi performans ve su kızaklama direnci

Dębica Frigo 2 Yönlü V-desenli sırt balık sırtına benzemektedir. Bu tür oyuklar, lastiğin altından su ve sulu kar tahliyesi sağlar. Sonuç olarak ıslak zeminde güvenlidir. Üretildiği kauçuk karışımı kışın düşük sıcaklıklarda iyi esneklik sağlar. Modern lamel sistemi sert kış koşullarında tutunmayı artırır (frenleme ve manevralarda dışarı kayma riskini azaltır). Çevresel ve enine oluk sayısının fazla miktarda olması ile karakterize edilmesi nedeniyle, suda ve ıslak zeminde lastiğin altından etkili bir şekilde su atılır. Lastik olukları ayrıca su kızaklaması riskini minimize eder.

Dębica Frigo 2 Debica markası altında Polonyada üretilir. Marka 1995 yılından beri Goodyear’a bağlı bir firmadır. Bu firma Polonyanın en büyük ihracat yapan firmaları arasındadır. Tüm ürünlerdeki etiketler dünya standart ve gereksinimlerine uygundur. Dünya çapında yüzlerce ve binlerce sürücü tarafından test edilmiş olan Goodyear UltraGrip 5 lastiklere karşılık gelmektedir.

Dębica Frigo 2 test

2018 ADAC test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: memnun edici
ÖAMTC test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: tavsiye edilen
TCS test ebatında: 175/65 R14 değerlendirme: tavsiye edilen