Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Dunlop SP Winter Response 2

Üretici:
Dunlop
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Kışlık
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Kullanıcı yorumları

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: DarkM
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben zamanla gereksiz tüketmek ya da kendi özelliklerini kaybetmez umuyoruz. Şimdiye kadar neredeyse yeni yani değerlendirme temelde eksik. Dunlopach yılında on / sürme sırasında özellikle biz uğraşmak zorunda en sık bu kış ıslak veya çamurlu koşullarda, üzerinde emin ve rahat hissediyorum. Birkaç gün izin soğutulmuş gözlük kaldırım bunları değerlendirmek. Gerçekten de onları takdir ediyorum. Bilinen nedenlerle bu arabada cümbüş imkansız olmasına rağmen böyle ekstrem koşullarda, fren ışıkları altında buz yüzeyinde başlayan ve çok iyi baktı. Ben araba oldukça küçük olduğundan bastırma ve eşitsizliği oranı ve oldukça sert süspansiyon, bu nedenle değişiklik olmayacak böyle bir durumda rahat speeder'lardan ve aynı lastikler değil, ama bence oldukça yumuşak değildi. Ve tabii ki bu lastiklerin basıncı en bağımlı ve son derece değişken ortam sıcaklıkları bu kış. Nispeten yüksek Qubo sakince nispeten yüksek profilli onların ışık sapmasını hissediyorum keskin köşeleri, yaklaşım gerekir. 5 yuvarlanma direnci reyting için kışın ortalama yakıt tüketimi yüzden bu artış dahi bir mazot için küçük değil benim görüşüme göre 0,4 L. sadece arttı çünkü.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Marcin
  Değerlendirme: 4,9 111190

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben diğer kullanıcıların görüşleri öne aldım. Bu "kalabalık" yanlış olmadığı ortaya çıktı. Lastikler büyük. Gevşek kar veya kuru koşullarda sitesinde kayma içine düşemez ve ben lastiği kontrol etmeye çalıştı. En fazla ESP aktif ve o kadar. araba her zaman yerden ve hemen hareket ediyor. Biraz daha kötü yağmur lastikleri genellikle hassas sorunlar kapalı sürüş çünkü burada. Ben başlamadan önce sadece bir dakika zamielić gerekir bir savrulma koştu. Ben hizmet etmek yok çünkü tüm zimówiki ben öyle düşünüyorum olabilir. Ben çok değişken ilkesine hava koşulları, bir kar fırtınası içinde Varşova A2 gitmek oldu: güneş, yağmur, karla karışık yağmur anlarında, kar sürüklenir ve küçük, sis, yağmur ve tekrar güneşe ve 140 de bir saat uğratmadı için. Ayrıca rüşvet ve aynı zamanda çok büyük yaptı. Yaz için lastikler de marka olacak. Ben herkese tavsiye ederim.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Jarek
  Değerlendirme: 4,8 111180

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Sırtının, mükemmel benim için lastiğin görünümünü ek olarak. Bu benim eski bir araba vardı ve bir kez daha Dunlop marka güven verdi yaz aylarında Dunlopów ikinci seti vardır. Hayal kırıklığına uğratmak değil. lastikler buzlu kaldırım oldu siyah buz (ben bilmiyordum ki), keskin yokuş yukarı zakęt beni kurtardı .. ama o bile kuru koşullarda olur - özellikle hızlı startowaniu ile - ıslak Sürüş esp çok nadiren döner, herhangi bir sorun neden olmaz yaklaşık 80-90 km / saat hızda. Onun tırmanış sırasında neredeyse onun sokağın sol, ancak gaz, hızlı kontra wypadełm değil yol eklemek ve ne zaman onun bant üzerinde çok hızlı bir şekilde geri geldi. Bu nedenle, bu lastikler için büyük bir artı. ps. Aynı gün, köşe hendek diğer iki araba vardı. Ben iyi lastikleri kurtardı düşünüyorum. Ben tavsiye ederim.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Stefan
  Değerlendirme: 3,4 111400

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ne yazık ki, lastik sıcaklığında, arzulanan bir çok şey bırakıyor onu (sakız yapılmış sanki 0 derece daha yüksek (bu kış neredeyse günün en edilir), lastik davranır yolun rut eşitsizlik türü vurur özellikle -. Bizimle bulur herkese bir dizi ile bir atı çamurda olmadan yol). İlk düşündüm başta, "uçan" olarak araba, ama ben fark arabanın kapsamlı bir incelemeden sonra mekanik "Polonya'da" Made in bu küçük harfler böyle bir durumun neden olduğunu, çünkü "Ben askıya bazı lastik tersledi". Bir alt rafına Japon lastiğin bir kez daha ilginç nedir, bu tür sorunlar yoktur. Bu lastiklerin tarafından aldanmayın Do - onlar sadece adı olan Dunlop !!!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: casjusz
  Değerlendirme: 4,3 111130

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Mağaza önemli bir çekinceleri var olduğu gibi - hızlı ve verimli bir şekilde teslim edilen malları, mağazada sadece etiketleri (danışman bunlar bu sayfada böylece sağlanan sonucuna) kabul etmiyorum, ama ben bir şans aldı ve lastikler üzerinde etiket farklı olduğunu ortaya çıktı Etiket (Doğru). Ne lastik gidiyor ve başında binmek için ne sessizlik bastırma ve konfor vahiy yaklaşık eşitsizlik, ekonomi ya da köşelerinde küçük bir güven eksik varsa -. Yay ötesine çıkarken küçük bir eğilim, ancak ułożyły ve iyidir. Vahiy yanında. Çok büyük, rüşvet, kar, kuru veya ıslak vahiy Fren, buz tek sorun yapabilir, ama ben sadece buz ani olduğunu düşünüyorum.

Sayfa başına yorumlar:

Dunlop SP Winter Response 2

Tip: kışlık lastik.

Sınıf: premium – en iyi kalite ve performans.

Sırt Katmanı: yönelimli – V harfi şeklinde dizayn edilmiştir, bu sayede ıslak zeminde mükemmel derecede kısa fren mesafesi elde edilmiş olunur.

Dizayn: binek araçlar.

Rozmiary: 14-15’’

Lastik testleri:

2013:185/60 R15 ebatları ACE/GTÜ testinde - 2. sıra, lastik özellikle tavsiye edilmekte.

Üretici şirket hakkında bilgi: Dunlop markasının tarihi 1888 yılına uzanmaktadır. Bugün Dunlop, dev Amerikan şirketi Goodyear’ın bir parçası olup, sadece Avrupa’da üç adet lastik araştırma-geliştirme merkezi bulundurmaktadır. Dunlop tüm tarihi boyunca motor sporları için üretimde bulunmuştur. Markanın prestijli yarışlardan 24h Le Mans’da 34 zaferi vardır.

Üretici şirket tarafından açıklama: Dunlop SP Winter Response 2 kar üzerinde (virajlar dahil) çok iyi yol tutuşu, her türlü zeminde kısa fren mesafesi, ıslak zeminde yüksek çekiş gücü ve düşük dönme direnci özelliklerini sunmaktadır. Karlı ve buzlu zeminlerdeki virajlarda çok iyi yol tutuşu, lastiğe 45° açı ile yerleştirilmiş olan lameller sayesinde elde edilir. Buna ek olarak lastiğin zemin ile olan geniş temas alanı, fren ve hareket halinde yol tutuşunu yüksek seviyelere çıkarmaktadır. Dunlop SP Winter Response 2’nin özel şekli, deformasyonlara karşı dayanıklı olup lastiğin dönme direncini de azaltmaktadır. Bu lastikte kullanılan sayısız teknolojiler, her kilometrede lastiğin performansını korumasını sağlamaktadır. Bu sistemlerden biri olan Multi Blade, lastiğin performansını bir yüzey tipinden diğer farklı bir yüzey tipine kendi kendine adapte olabilmesini, bu sayede lastiğin her türlü kış koşuluna iyi bir şekilde uyum göstermesini sağlamaktadır.

Lastik testleri

2017 Auto Zeitung test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: memnun edici
ÖAMTC test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Zeitung test ebatında: 185/65 R15 değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 165/70 R14 3. yer değerlendirme: tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 185/60 R15 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen