Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Dunlop SP WINTER SPORT 3D

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Dunlop
Sezon:
Kışlık
Adet:
512 TL / Adet
Satın Al

Dunlop SP WINTER SPORT 3D

Dunlop SP WINTER SPORT 3D yıllardır kış lastiklerinin en ünlü ve popüler modellerden biridir. Çok yönlü ürün, kışın Avrupa'da karşılaşılan değişken koşullarda iyi hakimiyet, kar ve ıslak yollarda kışın yüksek güvenlik seviyesi, uzun hizmet ömrü ve mükemmel performans verir.

Dunlop SP WINTER SPORT 3D blok tip bol lamelli desen yapısı ve özel sırt karışımı, buzlu ve karlı zeminlerde yüksek performans ve fren emniyeti sunar. Kauçuk karışımı Dunlop üretiminde kullanılan SP Winter Sport 3D modelin, ünlü marka, garanti, yüksek kaliteli, aşınmaya dayanıklı ve dirençlidir.

Dunlop SP WINTER SPORT 3D tam silikalı sırt karışımı ile düşük sıcaklıklarda esnekliği koruma ve karlı/buzlu zeminlerde yüksek tutunma kabiliyetine sahiptir. Premium sınıf otomobiller için tasarlanmış bir kış lastiğidir.

Dunlop SP WINTER SPORT 3D (müşterilerimiz dahil) sürücüler tarafından takdir edilen mükemmel bir üründür. Ayrıca, bu model lastik testlerini gerçekleştiren ünlü kurum olan ADAC tarafından tavsiye edilmektedir.

Kullanıcı yorumları

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: leon
  Değerlendirme: 3,4 111400

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Domestos ve lastik o başkalarının olumsuz görüşleri. Eh, ADAC testleri ve diğer oto dünya ośrodkówczy gazete gazeteci bir dizi test yapımcıları boyutu lastiklerin en iyi üretim sürü getirmek ve test organizasyonu sırasında güzel bir piknik, dinlenmek için olduğu amacı ve eğlence, organize gerçeği güveniyor. Ve etkisi konulardan biri Mart 2006 autoświata, muhtemelen 2czy 3.lük de yaz lastiği testinde Debica furio olduğunu, öyle değil! Hepimiz lastik davranır ama gazeteciler böyle yüksek bir pozisyonda test sonra kabul biliyorum. Bir istisna olmasına rağmen İkincisi, ADAC testleri, Alman pazarında üreticisi ile ilgili bir sermaye göstergesi ile çok seçici: aynı zamanda yüksek övgü (ama görünüşe göre onlar tartışılmaz wwyniki çünkü onlara vermek olmuştu) sahiptir Bridgestone ER300,. Ayrıca, autoświecie gibi Alman arabaları (Opel motorları fazla 100k kilometre dayanacak olamaz türbin ve przpływomierze vw tdi düşmeye mercach elektronik düşüyor olursa olsun) dünyanın en iyi oldukları teorisini terfi. Test için kış lastikleri kış binmek gibi dikkatle yorumlanması gerekir.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Andrzej
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Çok iyi lastikler. Şikayeti olmayan görünüm, performans ve kullanım özellikleri (Almanya'da yapılan). Çok iyi sıfırdan kuru koşullarda ve bu şartlar ve koşullarda artı birkaç derece veya bize Polonya'da "kış" sırasında ve daha sık olur sıcaklıklarda. Sonra neredeyse davranırlar bu boyutu yaz lastikleri gibi, 160 km otoyol, çekiş, denge ve mükemmel çekiş için yüksek hızlarda kadar gelişebilir. Kış koşulları, sıcaklık, olumsuz ya da çok iyi, ben ikinci sezonu için bu lastikleri binmek. Taze kar ve kar ve sıkıştırılmış kar lastiği büyük miktarda 6 lokma yapıyorsun fantastik ve muhtemelen kurşun otomobil oldu. 90 km - ince bir rüşvet değil 80 bir hız için. Hızlı sollama ile ben tavsiye etmiyorum bu yüzden öngörülebilir 120 km fark kayma de karayolu üzerinde çamur, aynı zamanda kabin ağırlığı sorgulayabilir. Lastik satın almaya değer, bu kış açılan hızlarda itidalli davranmaları ve tek buz hokeyi paten için ücret olmayacaktır neredeyse her ortamda güven verir! Ben tavsiye!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: marm312
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bir önceki Passat birkaç kış mevsim de her şekilde mükemmel eski modeli Dunlopach sürdü ben lastikleri Dunlop Kış sporları 3D almaya karar verdim. Herkes bu koşulların ele alınabileceği sadece görebilirsiniz Ne bu yılki kış. lastikler çok sessiz ve güvenlik ve konfor yüksek düzeyde sağlamak, hem dondurulmuş ve ıslak yollarda kurulayın. Köşelerinde Çok iyi tutun. Buna karşılık, kar düşer kez, hala çok az nerede. Online kullanıcılar korkularımı okumak çok iyi değerlendirmeleri rağmen, ne yazık ki, olduğunu kanıtladı. Önceki modellere kıyasla, bu yeni Dunlop lastikleri kar ve çamur pośniegowym ile ilgili bir çok farklıdır. Bu etki hemen sırt deseni önerir ama sağduyu görüşler güvenilir değil. Biz kar gibi deli olmadığını biliyorum Öte yandan, o tatsız olaylar bizi koruyabilir. İkinci araba (Toyota Auris) Ben UG8 Goodyear kış koşulları ve daha onları öneririz.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: amigo2
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben genellikle lastikler durumda aldım - Şimdiye kadar, Goodyear UG7 UG6 değiştirmek için planlanan kullanılan ancak, muhtemelen bir artı olarak çıktı çok uzun bekleme süreleri, değiştirmek zorunda. Aralık ayının ortalarından beri, farklı koşullar altında, onlara 20.000 'den fazla km sürdü ve hiçbir şikayetleri var. Hatta karda, çok iyi kar Excel. Ben sonra UG6 daha kötü olacağını korktum ıslak, özellikle çamurda - bu sadece de olduğu ortaya çıktı. (Ben ortalama tutmak için 5 koymak) ani yok çünkü, buz binmek asla. P406 özellikle keskin direksiyon için bilinen, ancak bu lastikler üzerinde güvenen sürüş (en azından benim kopya) mükemmel değildir. Terbiyeli tüketimi - 50.000 KM dayanmak gerekir. Son fakat en az değil - gürültü seviyesi çok düşük - büyük bir artı, özellikle büyük günlük geçitler. Ben kesinlikle tavsiye ederim!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: rider
  Değerlendirme: 3,7 111700

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Kuru yollarda sürüş yaparken çok emin, çok iyi bir lastik. Islak, hatta yüksek (150-170 km / s) hızında düz bir çizgide büyük bir iş yapar güvenilirlik, istikrar ve aracın kontrolünü sağlar. Islak köşeleri içine bile biraz daha agresif giriş, lastik takip edemez, sorunlar ortaya çıkmaktadır, oto açık 'go ahead' ve bir kavrama hafif bir kayıp hissediyorum vermek. Islak ve buzlu hem fren yaparken ek olarak, dikkatli olmak gerekir, buzlu yüzeyler (özellikle kaba) - lastikleri kolayca kavrama kaybeder, sen hafifçe fren pedalı işlemek gerekir. Genel olarak, lastik oldukça iyidir, ama bunu hak ediyor olsun - isminden de anlaşılacağı gibi - 'spor' adı - bu söylenebilir. Böyle Goodyear UltraGrip 7 olarak kesinlikle daha iyi lastikler vardır

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Dunlop SP WINTER SPORT 3D

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Dunlop SP WINTER SPORT 3D 235/60 R17 102 H AO 235/60 R17 102 H 512 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2011 Auto Bild Allrad test ebatında: 255/55 R18 1. yer değerlendirme: örnek
Auto Bild Sportcars test ebatında: 245/45 R18 1. yer değerlendirme: Örnek
Auto Zeitung test ebatında: 195/65 R15 3. yer değerlendirme: Iyi