Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Gerutti DS838

Üretici:
Gerutti
Araç tipi:
Ticari araçlar
Sezon:
Kışlık
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Kullanıcı yorumları

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Janusz
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben Ducato Maxi bu lastikleri var ve ben olumlu şaşırdım demek zorunda .. International egzersiz, geçen kış onlara przejezdzilem ve verdi ama hatta yoğun kar yağışları ile hile. Ben 3.5 t çapraz olmamalıdır, çünkü ağır bir yük altında nasıl davranacağını bilmiyorum ama oldukça sağlam görünüyor. Bence uçurumunun içinde tentür karşılaştırıldığında.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: dymek1973
  Değerlendirme: 4,7 111170

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Hoşgeldiniz. Şimdiye kadar,% 100 OLUMLU. Üç hafta önce satın alınan, yaklaşık 15 bin km yapmış. Tam yük ve aşırı koşullarda testleri geçti. Kaçmak veya hava değiştirme hakkında yazıyor bir meslektaşım tekerlekleri izin veya değiştirmek atölye sağlar.

Sayfa başına yorumlar:

Gerutti DS838

Gerutti DS838, minibüsler için tasarlanmış bir kış lastiğidir. Aşırı kış koşullarında , tam yükte sürüş yaparken bile iyi bir şekilde çalışabilmesi için güçlendirilmiştir. Simetrik sırt deseni sayesinde model, aracın süspansiyonlarına bakılmaksızın her türlü kaldırımda dengeli performans sağlar.

Model, ağırlığı azaltılmış modern bir harmandan oluşturulmuştur. Bu özellik, Gerutti DS838’in yuvarlanma direncini azaltmaya yardımcı oldu. Buna ek olarak, modeli oluşturmak için kullanılan harman mekanik hasarlara ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Tasarımcılar aynı zamanda, lastik yüzeyinde basıncın eşit dağıtılmasına özen gösterdiler, böylece lastiğin sırt yüzeyi yavaş yavaş ve eşit şekilde aşınmaktadır. Bu, yaşamı boyunca Gerutti DS838’in tüm özelliklerini kullanmanızı sağlar. Yoğun lameller ağı sayesinde hızlı ve su , çamur drenajı sağlar ve hava koşullarından bağımsız olarak iyi bir çekiş garantisi verir. Suyun verimli bir şekilde boşaltılması sayesinde, su altında kayma riskini azaltmakta ve bu da sürüş keyfi ve mükemmel çekiş gücü sağlar.

Gerutti DS838, optmize edilmiş sırt tasarımı, sadece düz yolda değil aynı zamanda virajlarda ve dinamil manevralar sırasında da dengeli ve mükemmel bir sürüş sağlar. Tam yük bile olsa, lastik direksiyon komutlarına hızlı ve hassas bir şekilde performans göstermektedir. Güvenilir, makul fiyat ve dayanıklılık, önerilen bir model haline getiren Gerutti DS838’in avantajlarıdır.

Gerutti, ekonomi sınıfı lastikler konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir lastik markasıdır. Bu şirketin ürünleri dengeli performans, uygun fiyat ve uzun süreli kullanım ile adlandırılır. Gerutti lastikleri, tüm dünyadaki sürücüler tarafından beğenilmektedir. Şirket, günlük araçlardan spor araçlarına ve yüksek performanslı araçlara kadar geniş bir yelpazeli araç kullanıcılarının ihtiyaçları için lastikler üretmektedir.