Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Goodyear DURAGRIP

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Goodyear
Sezon:
Yazlık
Adet:
230 TL / Adet
Satın Al
3,8
Değerlendirme: İyi 111800 480 yorum

Goodyear DURAGRIP

Bugünün aile ve şehir araçları için tasarlanmış yakıt tasarruflu lastik. • Daha mükemmel yakıt verimi ve kilometre performansı, • Hassas yol tutuşu, • Yüksek kızaklama direnci, • Sessiz sürüş. Daha mükemmel yakıt verimi ve kilometre performansı: Kolay dönen lastikle yakıt maliyetinizi düşürün. DuraGrip'in eşit derecedeki basınç dağıtımı daha iyi yakıt verimliliği sunarken lastiğin daha uzun süre dayanmasını sağlar. Hassas yol tutuşu: Goodyear’ın geliştirdiği 3D-BIS Technology® artırılmış yol tutuşu için kauçuğun yolla temasını arttırır. Asimetrik sırt deseni güvenle virajı almanızı sağlamak için gergin omuz alanına sahiptir. Yüksek kızaklama direnci: DuraGrip'in sırtı kızaklama riskini azaltarak ıslak yüzeylerde suyu hızla boşaltmak için tasarlanmıştır. Sessiz sürüş: Sessiz, konforlu bir sürüşün tadını çıkarın. Lastik sırtı ve blok modelleri lastik gürültü seviyelerini azaltmak için optimize edilmiştir.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 3,8 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 480 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111800 3,8
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111800 3,8
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 11110 4,0

480 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 41 Kişi
 • 4 251 Kişi
 • 3 182 Kişi
 • 2 3 Kişi
 • 1 3 Kişi

92% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

92%

Lastikler hakkındaki bilgiler 3821 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 480 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 6606000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: MARLON
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Yüzeye daha iyi sopa, onlar için çok uzun bu yüzden önümüzdeki sezon ucube yüzünden 35.000 kilometre seyahat sonra 4 mm diş ile olmuştur ve onlar açıkça daha yumuşak ve bu nedenle belki de daha güvenli çünkü üç kat daha hızlı Polonyalı daha çarpıştı olabilirdi . Ben onlar için 93.000 km bu yıl sürdükten sonra kış lastiklerinde ise zaten arka değişti ve hala yaklaşık 2 mm diş oldu ama sitede freze giyiyor oldum. mesela gibi Persil toz aynı isim ve paketleme rağmen Polonya ile Almanya imal edilmektedir, bu sonuç, ancak aynı değildir ve fark Alman yararına para olarak görülebilir. Eğer isim değil, aynı zamanda üretimin ülke ve belki de araba ve lastiğin boyutu sadece gördüğünüz gibi çünkü çok farklı ama aynı ve yıpratma tür bir mesafeden tüm değerlendirmeleri ele alınmalıdır lastik atıfta önemsiz değildir ve bu nedenle herkes farklı hakim olabilir. Ben kilometre ulusal ve Alman arasında bir sürü yapmak çünkü hızlı bir küçük dizin ile sadece Polonya satın dahaki sefere üç kat daha hızlı lastik aşınması ek farkı belirlemek ve farkı göremiyorsanız o zaman neden daha yumuşak satın alamazsınız ...?
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Dzagoda i Kamil
  Değerlendirme: 3,5 111500

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  lastikler ablam için emretti. "Teslim nakit" rağmen kurye 24 saat içinde bunları teslim çünkü Mağazası büyük yaptım. Ayrıca, ücretsiz bir araç kozmetik aldı. Ben bazı bok düşündüm ama oldukça güzel :) olduğu ortaya çıktı. lastikler muhtemelen, büyük bir fiyata net en düşük ve ben wulkanizacjach daha pahalı 60 / Gdansk / için alay düşünüyorum. As lastikler tarihi ve üretim yeri tarif. Onların kalitesi çok iyidir. Tamam görünümü, birkaç km yargıç rağmen ıslak ve kuru zeminde performans onları iyi yaptı. Şimdiye kadar, farklı araba Debice Michellin MXT, barum briliantis, fuldach, üzerine sürdü. Kalite ve titreşim olmaması Michellin iyi dengeyi. Braum kuru ve ıslak kayma gammazlamadım, Fulda lastikleri O derin / ıslak su, son sel / nasıl kurumaya hem mükemmel çalışır bir golf mk2 Debica binebilirsiniz. 1st Michelin, Goodyear 2nd, Debica 3.lük, 4.lük ve Fulda barum, Dunlop, conti dengeleme, bir üretim-Rusya, Türkiye, Romanya ile ilgili sorunlardan dolayı teşekkürler.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: vandeleo
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Lastikler, özellikle yolda delilik gibi ya da orta sürücü olmayanlar için tavsiye. , Dosdoğru sürüş, fren - frenleme mükemmel her zaman, ama eğrilerinin davranışı bazen farklı - kuru Tamam, ama keskin alırken sırayla her giriş Bu sadece döner eklersiniz :-) kayma sona erdi düşer drenaj, vb ücretsiz olarak kapalı hareket ediyor. Bir avantajı lastiklerin dayanıklılık olduğunu - Ben 30k etrafında sürdü. mil ve çok fazla yakıt görmedim (araba ile satılan, aksi takdirde sol olacaktır). Orada gibi sessiz ve yakıt için artan iştah neden olmaz. Genel olarak tavsiye ederim, ama benim sürüş stili (keskin köşeler) göz önüne alındığında, yeni bir araba bir daha "sportif" gitti.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: J.B
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben 5 yıl sonra lastikler değiştirilmelidir. Daha önce Michelin Energy. Tek lastik kurarken ben ancak gerçekten büyük ağırlıklar denge başardı deformiteleri vardı. Sonuç "galopowało" ile yolda bir araba oldu. Ben yeni bir kusurlu lastiğin değiştirilmesi ve bu yönde bir şikayet verdi - Ben üretici merak yanıtı değilim. Bu lastikler hakkında çok önceki, iyi bir sürüş konforu (değil diken diken üzerinde pound), müthiş yol tutuşu daha sessiz bulunuyor. Biliyorum ki hayat eski Michelin için bir sorun değildir umarım hemen sırt sonuna kadar indik ama şekli çok görünür hasar rağmen kaldı. Genel olarak, bu mesafe Çok Iyi lastikler.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: keevvee
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben km yaklaşık 5000 ve an az sırt aşınması için sürdü. Lastik AB'de üretilen, lastiğin ortaya ortalamasıdır. Görünür birçok Tourneo (döküm artıkları, vb). Bununla birlikte, lastik çok iyi davranır. Sürüş konforu iyi. Eğer minimum oversteer köşeleri keçe. Tabii ki, bu kesinlikle arabama ile ilgilidir ancak önceki lastikleri (Pirelli) bu etkiye sahip değildir. Ben konumlandırma ve dengeleme lastik / jant kontrol - Tamam gibi. Ben kış lastikleri değişti ve bir katliam önce lastikleri kış ve kar şaşırdı eklemek için ilginçtir. Biz bu yaz Pirelli lastikleri ama daha önce belirtildiği biliyorum, karda, çok daha iyi sayılırdı.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Goodyear DURAGRIP

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Goodyear DURAGRIP 195/65 R15 95 T XL 195/65 R15 95 T 247 TL Satın Al
Goodyear DURAGRIP 195/65 R15 95 T XL # 195/65 R15 95 T 240 TL Satın Al
Goodyear DURAGRIP 185/65 R15 88 T RE 185/65 R15 88 T 229 TL Satın Al
Goodyear DURAGRIP 185/65 R15 92 T XL 185/65 R15 92 T 230 TL Satın Al
Goodyear DURAGRIP 185/65 R15 88 T 185/65 R15 88 T 222 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2010 Auto Bild test ebatında: 185/60 R15 değerlendirme: sufficente
Auto Bild test ebatında: 185/60 R15 değerlendirme: yeterli