Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Goodyear EfficientGrip

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Goodyear
Sezon:
Yazlık
4,2
Değerlendirme: İyi 111120 545 yorum

Goodyear EfficientGrip

Goodyear EfficientGrip, diğer performans özelliklerinden ödün vermeden yakıt tüketimini azaltan bir lastiktir. Bir lastikten bekleyeceğiniz üstün yol tutuşu ve kısa fren mesafesine sahip olmanın yanı sıra, düşük dönme direnci sayesinde daha yüksek kilometre performansı ve daha az yakıt tüketimi sağlamaktadır. Yakıt Tasarrufu Teknolojisi ile Goodyear EfficientGrip, üstün performansı ile birlikte yakıt tasarrufu sağlayarak hem ekonominize hem de çevreye büyük katkıda bulunur. Çevre ve cüzdanınız için üzerine düşeni rahatlıkla yapar. • Konforlu ve sessiz sürüş, • Yüksek Kilometre Performansı, • Üstün ıslak zemin fren performansı, • Gelişmiş yakıt tasarrufu, • Çevre dostu, • Islak zeminde daha iyi fren performansı.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,2 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 545 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111120 4,2
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111120 4,2

545 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 159 Kişi
 • 4 336 Kişi
 • 3 35 Kişi
 • 2 7 Kişi
 • 1 8 Kişi

92% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

92%

Lastikler hakkındaki bilgiler 3071 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 545 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 5172000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: jan kowalski
  Değerlendirme: 4,1 111110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  2 kişi 2 kişi

  garaj tarafta yatıyordu biraz tozlu kırık, ama meraktan genellikle kuru bir kuyuya sopa kuru lastikler çok iyi de ıslak, mükemmel frenleme büyük yapıştırıcılar ısıttıktan sonra kuru üzerinde, otomobilin ön başladı, ben 1500 km ile bunları yaptık diye onları wyciagłem beri szpery 1130 kg deposu dolu ebatlı lastikler olmadan garaj, ön sürücü araç 195 / 50-15 80 v oldukça iyi gidiyor olabilir ama ben zaman zaman onu Winkiel gördüğünüz gibi ben kavrama sınırı gitmek ve ben lastik ve aslında I niepasuje bir dezavantajı Ben eski lastikler ile bir suçlu olmadığını bilmiyorum max yerleştirilen = korkunç yan aşırı yük disqualifies onlar tamamen yeni davrandım eğer bilmiyorum, çatlak oldukça yorgun ve kendinize zaman ve iki tarafın bir sürü yatıyordu tozlu ama aynı de Amiga için porpawy ile büyük bir kase gibi görünüyor profilli lastikler, ben bunu bir dahaki sefere aldım bu modeli niewykluczam lastikleri ama benim arabada farklı bir profil ori 195 / 45-16 ve sadece büyük ölçüde ama harmana, köşelerde yatay döşeme lastiği ortadan kaldırmak gerekir bir kazık dahaki sefere Bu profilde çalışmaları arkasında bir 2 satın c zamocno ilk kazık 2 ptrzód için.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Jacek
  Değerlendirme: 3,3 111300

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 1 kişi

  Ben Focus II Estate 1.8 TDCi motor için aldım onları. İlk 1000 km için ben sevindi. Ve o zaman başladı. Lastikler araç taze el yapımı geomatrii ASO üzerine monte edilir, disk frenler tüm yeni olanlar var, yeni bir DEZENT alaşım jantlar vardır. 1000 km İlk 90km / h, direksiyon simidi üzerindeki dövmeye başladı sonra, şimdi 70km / h kiralayabilirsiniz Hizmet doważył tekerlek aksı - değişiklik yok. Şikayete bir üretim hatası bir lastik, - yol testi fonksiyonu ile balans lastik İncelenen. Ben onun eski Michelin arkasına koymak, ama titreşim çözümlenemedi. Ne yazık ki, lastiğin geri kalan Goodyear'ın normaldir. Bu izole bir durumda olmadığını görebilirsiniz. Benim düşünceme göre, bu lastiklerin geri kalmış durumda ve tüketim kalitesi önemli ölçüde düşer sahip. Ne yazık ki, çöpe inecek (ve benim de 1200zł) ve Michelin geri dönün. Ben tavsiye etmiyorum!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: poldak
  Değerlendirme: 3,6 111600

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bir dizel motor, ağır ön Araba. Ön lastiklerin kurulmuştur. Önceki Pirelli P7 fabrikada takılan. Bu Googyear'a için Pirelli zor olduğunu bana görünüyor ve araba daha serttir. Şimdi, dönüşlerde yüksek hızlarda ön sallanacak de. Genellikle karşılaştırabilirsiniz böylece çalışmak için aynı rota binmek. Frenleme için büyük bir artı. Araba neredeyse yerinde. Daha önce, iş her zaman sert fren ABS olduğunu. Eski obony zaten geçilen olduğu gerçeği. Düşük yuvarlanma direnci, gürültü, tüketim gibi tüm bu pazarlama hileler çıkıyor yakıt üzerindeki etkisi - bu diğer kullanıcıların ve üretici değerlendirmeleri okuduktan lastikler üzerinde Tempted. Benim sybiektywna değerlendirilmesi. Lastik bir pazarlık fiyata satın almış. Şimdi, ben oldukça ucuz seçsin. Pirelli 50,000 seyahat ettim. Pojeździmy o Goodyear kayıt nasıl bakın.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Tomek Jaworski
  Değerlendirme: 1,0 10000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  5 - Birisi kiliseye sığmayan bu lastiklere iyi her Pazar ve tüm .... gider bu lastikler sanırım iyi olduğunu iddia ederse ,, bu lastiklerin yeterli kesinlikle harika görüş ... yaklaşık 4 Satış Temsilcisi olarak üstesinden thous. Yeni lastikler şirketten alınan ayda mil. Aslında eriyik lastiğin sıcaklığının üzerinde 18 derece !!!! onun 12 yıllık geçmişi firmamız farklı sürücülerin yaklaşık 40 şikayet sonra Nokian, Pirelli, Dunlop, Continental, ve şimdi tam paszczury ... już- yeniden işlenmiş olarak, biz marka satın almak durdu. 2012 Toyota Avensis aslında hayat için bir tehdit, bu lastikleri sipariş asla bir vagon kullanır ve. . Sıcaklık yüksek yolda daha fazla dram .... size lastikleri Goodyear EfficientGrip hissediyorum tam olarak .... sıcak plaka üzerinde spor ayakkabı giymek gibi - AL ETMEYİN !!!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Misiek
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bu lastikler yeni satın araba (Mondeo 160bg) yüklediniz. Bir çok binek (iş) sürme ve çeşitli üreticilerden güvenli lastikler (ille ucuz) satın almaya çalışın. 2 ay boyunca ben onlara 18000 km sürdü ve ancak şimdi objektif kalitesini değerlendirmek olabilir. Bunlar en iyi lastikleri bazıları kesinlikle kuru ve ıslak yollarda fren sessiz, mükemmel, ben başkalarına sataşmak titreşim (ben otoyol alabilir 180km / h veya daha fazla ve lastikler ile yanlış bir şey yok olduğunu test nitelendirdiği bulamadık, rode ) olur. At köşeler agresif sürüş için biraz yumuşak gibi görünüyor. Ben ilk yeni araba lastikleri, çünkü yakıt tüketiminde azalma değerlendirmek mümkün değil, ancak o zaman yuvarlanma direnci, üretici tarafından sağlanan gibi bir izlenim sürdü diğer araçlar, söz konusu olduğunda.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Goodyear EfficientGrip

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Goodyear EfficientGrip 195/65 R15 95 H XL 195/65 R15 95 H 272 TL Satın Al
Goodyear EfficientGrip 195/55 R15 85 V FO 195/55 R15 85 V 302 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2012 ACE/GTÜ test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: tavsiye edilen
AUTO Straßenverkehr test ebatında: 195/65 R16 değerlendirme: Iyi