Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Goodyear Efficientgrip Performance

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Goodyear
Sezon:
Yazlık
Adet:
236 TL / Adet
Satın Al
4,5
Değerlendirme: Tavsiye edilir 111150 582 yorum

Goodyear Efficientgrip Performance

Daha az yakıt ile daha fazla kilometre: FuelSaving (yakıt tasarrufu) teknolojisi ile geliştirilen Goodyear Efficientgrip Performance daha az dönme direnci sayesinde yakıt tüketimini azaltır. Bu sayede tüketiciler tasarruf sağlarlar. Buna bağlı olarak karbondioksit salınımını da azaltarak çevre kirlenmesini azaltır. Goodyear’ ın kendi bünyesinde gerçekleştirdiği kapsamlı testlerin dışında, bağımsız Alman test kuruluşu TÜV SÜD Automotive, Goodyear Efficientgrip Performance’ ı test ederek rakiplerine göre yılda 30,6 litre daha fazla yakıt tasarrufu sağladığını onaylamıştır. Patentli CoolCushion Katmanı: Takviye olarak kullanılan termoplastik bileşenler lastik ağırlığını düşürür ve ısı üretimini azaltır. Bu sayede lastiğin dönme direnci azaltılmış olur. Gelişmiş Hamur Bileşimi Malzemeleri: Gelişmiş kuvvetlendirme ve bağlama malzemelerinin en uygun şekilde kullanılması ile bileşenlerin termal kararlılığı iyileştirilmiş ve böylece lastiğin dönme direnci de azaltılmıştır. Özellikler: • Lastik dönüş direncini artıran maddeler azaltılmıştır, • Silisyum ve polimerler arasında olan etkileşim artırılmıştır, • Sırt deseninin mikro yapısı en uygun hale getirilmiştir, • Polisilik aromatik yağ içeriği düşürülmüştür, • Lastik tabanında eşit yük ve basınç dağılımı sağlanmıştır, • Su aktarımı etkilidir, • Yol tutuşuna etki eden çok sayıda kenar içermektedir, • Yüksek hızlarda bile dengeden ödün vermemektedir, • Ses frekans tepe değeri azaltılmıştır.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,5 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 582 yorumlar

tavsiye edilir
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111140 4,4
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111140 4,4
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111160 4,6

582 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 345 Kişi
 • 4 217 Kişi
 • 3 15 Kişi
 • 2 2 Kişi
 • 1 3 Kişi

95% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

95%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1476 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 582 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 5437000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • İsmail kam
  Değerlendirme: 4,5 111150

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Almak isteyenler için şunu belirteyim, yere sağlam basmak güven verir.
 • Ufuk şevik
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Satıcı ve lastik çok iyi ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Łukasz Frączek
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  7 kişi 11 kişi

  12 bin km sonra ben objektif Goodyear lastikleri Efficengrip Performans yorum yapabilirsiniz. Ben en büyük avantajı, ıslak yollarda sürme düşünüyorum. Su her birikintisi ve hatta daha büyük bir yoğunlukta, bu lastikler için bir engel teşkil etmez. Büyük ıslak kaldırımın yanı sıra viraj ve fren üzerinde araç tutarak. Için ıslak lastik sansasyonel. Ne bir yolculuk kesinlikle benim konfor arttı oluyor. Küçük usulsüzlükler büyük çok iyi yapıyor tamamen ve hatta bastırır. Şüphesiz bu sarsıntısız eşitsizliği üstesinden gelmek için daha iyidir. Bu, bu lastik miękciejsza ama çok yüksek aşınma fark nedeni de olduğu doğrudur. Ben bile daha fazla kilometre sürüş sonra tarif olabilir. Ne bir fark etmedi dürüst yakmak için. O yakma kazanılan ama kesinlikle kayıp değil gibi geliyor bana. Genel olarak, araba daha az kışın daha yakar ve farklılıkları görmek. Ben gerçekten bu lastiğe bağlı tek şey gürültü olduğunu. Bana gelince, A sınıfı etiketi abartılı üzerinde kesinlikle. Tamam bu çok sessiz bir lastik ama 100 km bence. 100 km yukarı, ne yazık ki, gürültü yapmaya başlar. Daha hızlı karayolu üzerinde biraz gidiş gürültü hoş değil, çünkü kapalı pencere olması daha iyidir. Ve hatta kapalı windows ile ortada bulaşıcıdır. Ayrıca, lastik gürültü sorunları var. Ne onu aramak için Bryce karakter verir. Süper bakış. Kendinizi çok zafer reklam olarak bu kadar sessiz olmadığını ısrar rağmen ve vicdan genel tavsiye ediyoruz.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: jan kowalski
  Değerlendirme: 3,4 111400

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  3 kişi 8 kişi

  merhaba ben bu lastikler aslında yatıyordu kabul çünkü taraf ile tozlu garaj Speke vb Nowki davranacaktır aynı napsiac, ama ben büyük bir diffrence olacağını düşünüyorum kimse burada görüşüne bakılırsa olamaz ki. Mianowciei noktası yan sinekler gibi onlara araba. Onlar yan bir biz jant sürüş edildi an ve lastik olduğunu böylece izlenim üzerinde bir lastik koymak gibi agresif köşeleri beirze nasıl bu kadar yumuşak. Ben sportif sürüş tarzı, sadece dram takdir eden insanlar için bu lastik boyutunu 195 / 50-15 v endeksi önermiyoruz. Bir süre önce biz Goodyear Ibiza ve Barum kurulan 25 sadece lastiğin davranışı açısından Goodyear maizdzy değil mi benzer bir gezici CD'sinde barum bravuris 1 rpzejechac için fırsat oldu. Racelogiciem üst köşesinde maksimum hız testinde Goodyear göre hemen hemen tüm viraj yalan yapmaz, Goodyear tarafında / h 62 km yayımlandı, o (gerçek barum sadece 60 km / h alınan ve lastik Sydney, yavaşça dışarıya başlatan dışa) ama 5 sınıfların sürüş dengesi prim Goodyear ise daha iyi ve barum budzetowka vardır. Emekli kilise, vb seyahat için sürece ben kesinlikle bu lastikleri tavsiye etmem bunu bana çok çok değerlendirirsiniz bu lastiği kabul etmek için hangi köşelerde beni uzandı değil olsaydı sıcaklığı 15 dereceden fazla yapıştırıcılar gerçekten kötü değil olduğunda przyzanc Çünkü.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: jamesb
  Değerlendirme: 4,7 111170

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  3 kişi 9 kişi

  Daha önce, ben şirket GY lastikleri bir orta iyimser görünümü vardı. Ancak, 2013 baharında. Ben (boyut 205/55/16V) yeni lastik almak zorunda kaldı. Testleri ve ince okuma, bu lastik çevrimiçi forumlar, çoğunlukla testler sonrasında, için değerlendirme "risk" Bu lastikler satın yaptı. Testlerde GY ve Dunlop BluResponse sivrildi. Ancak, GY karar verdi. Şimdi kısaca. Ben şimdiye kadar 8tkm sürdü. 2013 yılında, Polonya'da yaptı. Tüm yüzeylerde kavrama (kuru / ıslak asfalt) çok iyi. Gecikme (ama önceki Dunlop SP Sport 01 V MO MFS göre biraz daha yavaş) olmadan oldukça hızlı bir bazı kontrol tutmak büyük inhibisyonu,. Bu yaz, önceki Dunlopów daha çok belirgin iyi kış lastikleri (Uniroyal MS 66), gibi konfor sönümleme GY eşitsizlikler,. Genellikle düşük gürültü. Dayanıklılık - 0,4 mm (haber ve bugüne kadar gelen metre ölçülen - - yeni, vardı eşit 8,0 mm) hmm ön 0,7 mm ve ancak sildi arka hakkında şimdiye kadar gitti. Yani genel olarak oldukça iyi. STYLE: sakin / orta. Sırt Bak - Sevdiğim, deli değil, ama sorun yok. Ve lastiğin görünümünü, alt nerede? - Benim için çok iyi. Peki, şimdi bu kadar. Satın alma kesinlikle değer kauçuk. Ben çok şirkete hafif kaçınma rağmen, bu terlik tavsiye, durum tüm ilgili ve benim satın alma ile çok çok mutluyum. KESİNLİKLE TAVSİYE.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Goodyear Efficientgrip Performance

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2017 Gute Fahrt test ebatında: 215/55 R17 2. yer değerlendirme: çok iyi
ADAC test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto, Motor und Sport test ebatında: 225/50 R17 değerlendirme: tavsiye edilen
ACE/GTÜ test ebatında: 205/55 R16 1. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
AUTO Straßenverkehr test ebatında: 225/50 R17 değerlendirme: tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 185/60 R14 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 205/55 R16 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Bild test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Zeitung test ebatında: 215/55 R16 2. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Gute Fahrt test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: Iyi
AUTO Straßenverkehr test ebatında: 205/55 R16 3. yer değerlendirme: çok iyi
ADAC test ebatında: 185/60 R15 değerlendirme: tavsiye edilen