Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Goodyear EXCELLENCE

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Goodyear
Sezon:
Yazlık
3,7
Değerlendirme: İyi 111700 1649 yorum

Goodyear EXCELLENCE

Mükemmel kavrama, yol tutuşu ve konfor sağlayan üç özelliği barındıran lastik. • Islak zeminde olağanüstü kavrama • Hassas yol tutuşu ve eşit oranda aşınma • Yumuşak, sessiz sürüş Islak zeminde olağanüstü kavrama: Islak koşullarda mükemmel yol tutuşundan faydalanın. Excellence, yağmurlu havalarda size kısa fren mesafesi sağlayan ve yola yapışan yeni bileşen polimer özelliğine sahiptir. Hassas yol tutuşu ve eşit oranda aşınma: Otoban hızında sürerken güvenilir yol tutuşunu tecrübe edin. Şarampol dengeleyicileri viraj alırken sert kavramayı muhafaza etmeye yardımcı olur. Daha iyi yol tutuşu ve her tarafı eşit sırt aşınması için, basınç lastik bağlantı parçasına eşit olarak dağıtılır. Yumuşak, sessiz sürüş: Gürültü emisyonlarını azaltan optimize edilmiş sırt deseni sayesinde tüm seyahatlerinizi konforlu hale getirin.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 3,7 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 1649 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111500 3,5
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111800 3,8
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 11110 4,0

1649 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 73 Kişi
 • 4 752 Kişi
 • 3 760 Kişi
 • 2 54 Kişi
 • 1 10 Kişi

85% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

85%

Lastikler hakkındaki bilgiler 4678 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 1649 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 25578000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Yoğun şehir içi kullanımı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: ANDRIU
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Okuyucular Merhaba. lastikler aluski üzerine kurulmuş, şimdi tüm zarif vagon üzerine monte arasında bir denge. Atölye Yeni lastikler memnuniyetle ayrıldıktan sonra zaman ve tekerleklere sarma kilometre geçişi ile doğru orantılı olarak azalır. İlk bir rut giriş ve ben yakaladım sanmıştım "düz lastik." Sıkıca çamurda içinde lastikler sürücü adrenalinki bir kısmını sebep için çalışmaktadır. Sadece direksiyonu tutmak ve zor alışmak çamurda bu lastiklerin çalışmaları. Sonraki Not: prensibi bu lastikleri: Birincisi, çarkı, daha sonra otomatik döner. Ve dahası, gaz pedalına çiğnenmiş, ben bir ipucu hız 100 km / h taşınan .... Ben el direksiyondan nöbetler var. Burada süspansiyon tanısal inceleme içine gitmek - yine 120 km / s dygawki - Ben kattaki bazı basit sandalet, 100 puan için gidiyorum. Işe yaramadı Dengeleme. Başka bir şey de bu lastikleri yapıyor. Araç fren yaparken nazik titreşim içine düşüyor ve öfke arabayı bana sallayarak, böylece bu lastikler iş olduğunu. Bu arada, başkalarının görüş için teşekkür ederiz. Her zaman yalnız acı değil kolay. Artı tarafta ben lastik viraj davranış, düşük gürültü sayılabilir. Bununla birlikte, muhtemelen dezavantajları ileride bu lastikler alım bana tedavi başlangıcında belirtildiği.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Yarko73
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bu lastikler böylece sessiz değildir, çok asfalt türüne bağlıdır ve çok iyi ve hatta çok küçük deliklerden gürültü ıslatın. Bu bağlamda, özellikle Polonya yollarda tam konfor, sessiz oldukça büyük bir motor ile benim araba biraz süspansiyon gürültü bastırır özellikle beri. Tamamen farklı bir yolculuk ... Bu "istedikleri gibi, git" ama 215, genişliği ile bu lastikler çamurda için herhangi bir sorun yapmayın burada okumak ruts've bir sürü gelince. Bir arkadaşım lastiğin boyutu izlemek için özellikle şanssız vulcan 205 olduğunu söyledi - ve aslında benim eski araba 205-Tkach olsun ne işiniz "istediği gibi gitti". Yüksek hızlarda viraj çok güvenli ve büyük bir artı görünüyor zaman 140 az araba tam anlamıyla yolun yapıştırılmıştır. Basit bir sert frenleme, özellikle Kanımca, ıslak özellikle farklı değildir ya da diğer lastiklerden artı veya eksi. Negatif oldukça büyük yuvarlanma direnci olabilir, ancak yumuşak lastikler ile kaçınılması mümkün değildir. aşınma - Bilmiyorum, bir şey söylemek için kısa bir yolculuk. Benim genel görüşü büyük bir konfor + güvenlik. Bununla birlikte, çok da araba bağlıdır.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Balu21
  Değerlendirme: 3,3 111300

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  205/55/16 91V hız endeksi, üretim: Fransa, üretim tarihi: 4811 ve 4911 Merhaba, ben (odb. kendi) boyutu Yarışması'nda 4 adet Goodyear Excellence aldım. Biz şiddetle bu lastikleri satın karşı tavsiye,% 100, bazı öncekilerden katılıyorum, lastikler eğrileri gibi, onlar yanal salgıyı bir sürü var. Yaklaşık 100 km / h ve direksiyon titreşimleri büyük rahatsızlık sürüş neden bir hızda, ön aks üzerinde kurulmuştur. Aşınma lastikler de çok arzulanan bırakır. Niezłymi sürüş özellikleri ve güzel tasarım dışında Özetle, lastik çok fahiş bir fiyat için büyük saçmalık. Bu ucuz bir Çinli lastik satın almak ve para boşa atılan hiçbir pişmanlık olması daha iyidir. PS. Tabii ki, lastik kür dengeleme çeşitli web sitelerinde bir kaç kez vardı ve tekerlekler mükemmel düzdür - raylar üzerinde yeni ContiPremium 5 süzülme. Tabii ki, iddia etkisiz lastik çıktı, goodyear dayak standart olduğu şirket olarak tanınmaktadır. Hayatımda aldığım bu markanın son lastiği. Kesinlikle tavsiye ederim. Açık bir vicdan ile para için, iyi ve güvenilir bir Fulda veya Uniroyal satın alabilirsiniz, ve en zorlu Continentale tavsiye etmek.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Solo
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Böyle yağış sırasında Polonyalı yollar gibi bir çok öngörülemeyen koşullarda benim güvenliği sağlayacak bir lastik arıyorum. Ben çok hızlı ve dinamik bir sürüş için, benim için en önemli hedefimiz bizim olgumuzda olduğu gibi, su dolu çamurda ile ıslak yollarda güvenliği oldu. Ben lastik büyük su birikintileri ve sular çamurda tarafından çok iyi rulo seçilir. İdeal kuru kaldırım üzerinde yer alır, ancak kireçtaşı wyślizganych ile karıştırılır Hırvat yollar, sürüş esnasında, lastikler ASR rağmen başında biraz kaymış. Ancak bu, yerel bir anomalidir ve ardından Haziran, 30 yılında 35 derece olmasına rağmen, dikkat çekti - otomobillerin% 40 10 bin kilometre mesafe geride bırakıldıktan sonra öylesine ön aks ;-) Mükemmellik kış lastikleri yumuşak lastiği var. Ben henüz binmeyi söylemek zor ama onlar neredeyse yeni ;) benziyorsun. Onlar sarkma ve zıplatma etkisi yoktur. Genel olarak benim seçim ile çok mutluyum. Bu, çeşitli yaz yağış için bir lastiktir. Ben selamlıyorum ve kilometre genişliğinde, düz yollar ve binlerce diliyorum. 2012 ;-) tarafından karayolları
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Robert Rutecki
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Hannover ve arka, yani karayolu üzerinde (180 km / h) ve Lehçe yollar (130 - - 140 km / s), çamurda, kuruması için düz bir yüzeye ve yağmur rotayı Varşova ile ilgili kanıtlanmış. Ben belki çamurda kendi davranışları, garip bir hastalık boyutu 195/60R15 hakkında şu görüşü kabul etmiyorum. Islak bir yolda Tire sansasyonel eylemler - 140 yorum yapmadan lateral kemerler üzerinde sorunsuz çalışan Alman otoyolu üzerinde km / s, hiçbir gürültü, az üzerine ıslak zeminde frenleme ve fark hataları olmayan kuru. Çok rahat, sakin kazanmış ben televizyon reklamcılığı ve sitenin satıcı görüşler üzerine streç verdi düşünerek, burada okumak incelemelere kaybetti. Önceleri, I endeksi H Dunlopie Sport 01 gitmek istiyorum ve bunu iki lastik arasında herhangi bir fark olup olmadığını, çok küçük ve muhtemelen Goodyear bir göstergesi herhangi bir zayıf hissetmiyorum ve aslında beklendiği gibi geliyor bana. Aslında açık bir vicdan ile tavsiye ederim, ama benim durumumda tamamen doğru değildir hala entrika bana görüşler öncekilerden.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Goodyear EXCELLENCE

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Goodyear EXCELLENCE 235/60 R18 103 W AO 235/60 R18 103 W 643 TL Satın Al
Goodyear EXCELLENCE 215/55 R17 94 W 215/55 R17 94 W 623 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı: