Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Goodyear UG 8 Performance

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Goodyear
Sezon:
Kışlık
4,5
Değerlendirme: Tavsiye edilir 111150 67 yorum

Goodyear UG 8 Performance

Goodyear UG 8 Performance Premium sınıf otomobiller için tasarlanmış bir kış lastiğidir. Zor kış şartlarında en iyi performans için bakmak sürücüler için üretildi. Bağımsız bir Alman örgüt ADAC tarafından yapılan test sonucunda ve dergi "Autobild", "Auto Motor und Sport" ve İngiliz "Auto Express" tarafından ödüllü Goodyear Ultra Grip ile 7+’nın halefidir.

Goodyear UG 8 Performance Virajlı su kızaklamasında direnç artışı - (düşük sürtünme katsayısı ile asfalt üzerinde) % 4 ıslak yollarda durma mesafeleri azaltılmış. Mühendisler önceki modelle, Ultra Grip ile 7+ ile karşılaştırıldığında, lastiğin performansını % 16 düzeyinde artırmayı başardı. Islak yollarda % 5 karlı yollarda% 3 kar üzerinde fren mesafesi kısaltılmış ve artan çekiş. Verimli tüm yüzeye BIS (Blok Interlocked Sistemi) 3D sistemi ile agresif bir yönlü sırt deseni ile frenleme kısa mesafede sağlanır. Silika ve özel polimerler ile kauçuk karışımından yapılıan sırtın yüzeylerde düşük aşınma, lastiğin çeşitli çok iyi yapışma, değişken yüzey tipleri (kar, buz, çamur, kuru yol) ve düşük süratte bile iyi çekiş sağlar. Lastikler Goodyear Ultra Grip ile 8 kauçuk üretiminde düşük sıcaklıklarda mükemmel performans veren, özelliklerini koruyan elastik kauçuk kullanmıştır.

Goodyear UG 8 Performance Yakıt ekonomisi, düşük CO2 emisyonu ve düşük yuvarlanma direnci sunuyor. Goodyear Ultra Grip modeli geliştirilmiştir. Goodyear dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biridir. 1898 yılında kurulan ve 1926 yılında bu lastik en büyük üreticisi oldu. Goodyear diğer kimyasal ve kauçuk ürünleri de üretir. Şirket, dünya çapında ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,5 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 67 yorumlar

tavsiye edilir
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111140 4,4
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111150 4,5
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111150 4,5

67 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 30 Kişi
 • 4 35 Kişi
 • 3 2 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 0 Kişi

97% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

97%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1477 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 67 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 555000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Bartek
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben yaklaşık 2 ay önce lastik bir dizi satın aldı. fiyat bugün daha yüksek, ama bu lastikler üzerinde harcama herhangi dolar pişman değilim. Bana Tri bir vulkanizasyon hiç tanıdık çalışan ... Onları talimat Ve böylece (onlar :) bu arabayı "layık" değildi çünkü) Ben, birkaç gün sahibinin ilave edilmediği için Ekim ayında araba, kış lastikleri aldım ... başladı Daha sonra, dönüştürdükten sonra muhtemelen "Tüm internet üzerinden," Ben buldum onların lastikleri hakkında biraz bilgi istedim çünkü ben, bir vulkanizasyon gitti, ve onlar orada mülayim Nokia WR şey sansasyonel sonbahar ve ADAC Conti Kış İletişim Continentale veya böyle bir şey sınar. Bu vulkanizasyon bir çalışanın sadece bu benim için ya da hukuk anne için lastik olmak soran, bana güldü ben, lastiklerin yukarıda belirtilen modeller için sorulan şirketin farkında şey girdi? Aslında ben Kıta ve Nokian alay gibi çünkü nasıl, bu çalışanın kahkaha anlamadı? Kahkaha çalışanın voleyle Goodyear, ancak, bitkinin fiyat ama biz internet ve Oponeo.com.tr var ne, ezici ne konu bana sonra? Tesisin web sitesinde Fiyat lastikler zaten fiziksel bir işçi sipariş olurdu yaklaşık 90 PLN / pc düşüktü. Ancak, Oponeo.com.tr satın almaya karar - commuting olarak, - (bir sorun olmadan gitmek kar, çamur) o Otomatik, prensip olarak, tüm arazi, ben şehir dışında yaşayan bu lastiklerde başa çıkabilirim ... Bu web sitesinde ilk alım değildi iş - çalıştırır. Ben satın eş seçimi gibi kafasına çivi vurdu düşünün;). Kararsız% 100 tavsiye ederim. Yukarıda yazdığım gibi: Ben bu lastiklerin üzerinde harcama herhangi dolar pişman değilim. Seninki
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Maciek
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 1 kişi

  Başlangıçta ben agresif hızlı ama sürücü hakkında seçmek için sürüş tarzı ölçeği verilmemesi olduğunu diyecekler. Ve bu bir seçim değil. Ben xl INDEX HAS LASTİK SABİT olması gerektiğine inanıyoruz. Bir satıcı oldu Vulcanizer, bu lastikler bu XL güçlendirilmiş performans lastikleri ile bir lastik olduğunu bana güvence verdi. Ne yazık ki, lastik yumuşak ve bu etkinin sonra ben hemen bu hissedilen ve lastik Eğer herhangi bir zarar göremiyordu dışarıdan jantın iç kenarı (dan tahrip olduğunu ortaya çıktı durdu rağmen, "terlik yakalandı oldu. ETKİSİ son- ... çamurda başka 630 zł prim sınıfında lastikler çok pahalı ve iyi ilişki kalite yok inanıyorum - fiyat kış sonra, bu yüzden bir yaz lastiği, Diğer Markalar "aldım ve kısaca söylemek ... Ben olumlu fiyat kalitesi ile şok ediyorum sürdü. zaten 9 bin kilometre ve lastik aşınma belirtileri gösterir ve set boyutu 215/55/17 için ben yarım önceki lastiklere kadar ödedi. hızlı bir yağmur sonra ve viraj kuru kayıyorlardı. lastikler sansasyonel davranır, büyük ve iyi tutun görünüyorsun. Ve kendi adını OVATION Ve ben biliyorum, ben ...... Çinli lastiği biliyorum ama zaman bu lastiklerin satın alma her zaman 2500 arasındaki set başına ödeme sözde prim sınıfta lastiklere tahrik sizi temin ederim -.. 3000 ZL Ve burada 940 için ayarlanır zł .... muhteşem. Ben kesinlikle tavsiye ederim.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: MR JM
  Değerlendirme: 4,9 111190

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Onlar kış aylarında beni kesinlikle hiçbir sorun yaptı, çünkü çok iyi lastikleri için teşekkür ederiz. Nesnel minion kış çok araba için talep değildi, bu yüzden gerçekten zor durumlarda lastikleri kontrol hiçbir yolu yoktu. Ben sadece iki uzun mesafeler (birkaç yüz kilometrelik), ancak bezśnieżnych koşullarda yapılan. Bu havalarda diğer düşük-ucundan lastikler de sessizce başa, ama ben ailemle birlikte binmek ve bana en kaliteli parametrelerini saymak. Ben ödemek için, ama onlar kader özendirmek için her şeyi yaptık huzur olmasını tercih edenler ile yaşıyorum. Bu kış çok kötü yol koşulları sadece birkaç gün hatırlıyorum, ve bu gün lastikler gerektiği gibi çalıştı ve olası bir yol olay beni kurtardı varsa, buna değdi!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Maciej
  Değerlendirme: 4,5 111150

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bir şirket arabası satın aldı. Genellikle, rota benim geziler% 90. Lastikler öncelikle sürüş konforu (jant kenarları korumak oldukça yumuşak, tatlı balon) geliştirdi. İkincisi, beni yanan yaklaşık 0.7 l / ve aynı sürüş tarzı ile 100 km düştü. Genel olarak çok başarılı satın alma. Ben 20 bin hakkında kış yaptı. km yani :) yorum yapamam. Lastik neredeyse görünmez giymek ama tedbir yoktu. Gerçekten bir şey hata değil - Büyük bir artı gürültü seviyesidir. Onlar kışın ortasında Spindleruv Mlyn da vardı test edilmiştir. dizeleri olmadan ve sorunsuz (sadece ön sürücü) dik bir tepenin (sokak paketlenmiş kar) kadar indi. temiz bir vicdanla insanları arasında değişen tavsiye ederim. Sen hayal kırıklığına olmayacaktır.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Piotr
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben bu yıl ilke olarak bu lastikleri aldım ve sadece kış Şehirde neredeyse hiçbir kar ama bu birkaç gün orada iyi bir seçim olduğunu gösterdi. Çekiş kontrolü aktif hale asla yoktur, lastikler şimdi binmek yaz Michelins daha sessiz, çok sessiz. Gözüme çok güzel bir görünüm. Fiyat önemsiz değil ama mantıklı bir uzlaşmadır. Bu başarısızlık veya aşınma hakkında bir şeyler söylemek tüketmek edebilmek için çok kısa. Kış ikinci araba için aynı lastikleri satın almadan önce Oponeo bazı cazip fiyat teklif edin.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Goodyear UG 8 Performance

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Goodyear UG 8 Performance 225/60 R16 98 H 225/60 R16 98 H 423 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı: