Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Goodyear Ultra Grip 7+

Üretici:
Goodyear
Araç tipi:
Kişisel Araçlar
Sezon:
Kışlık
TÜKENDİ

Malesef bu ürün
stoklarımızda tükenmiştir.

Benzer lastik önerileri için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Tel.: 0212 705 53 15
(Müşteri hizmetleri servis konuşma tarifesi operatörünüz belirlediği ücrete tabidir.)

Kullanıcı yorumları

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Borsq
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben Atos Prime II gidin, bu araç için lastikler biraz abartılı gibi görünüyor diye. Bu lastikler - Diğer taraftan, binmeyi kutusunu sağkalım paralarını değer bir şansı artar bir şey olduğunu. Ben sadece sezon 4 başlıyorum. Zaten kış ve kar ve soğuk ve sıcak ve ıslak. Kar veya kar rozjeżdżony gelen bir vahiy - bilirsin başlatırken köşelerinde büyük sopa, iyi, inhibe - herhangi bir molaları çekişi ne kadar przygazuje olduğunu. Harika bir şey bu kayma (kural genellikle nasılsa kontrollü olarak ve çıkış için bu lastikler) içine düşüyor uzun zaman önce bu direksiyon simidi üzerindeki direnci azaltılmış duygusu şeklinde bir uyarı sinyali olmasıdır. 2x camın önündeki acil durum ışıkları inhibe ve 2x toplam tampon kaydedilen (önümde araç, ancak kötü inhibe ve yavaş yavaş uzaklaşıyor). Islak yıllarda Rainexperty çok iyi Uniroyal gibi tutun. Sadece not: Bu tipik bir kış lastiği olduğunu - kış sezonu Nisan (güneş parlıyordu ve C 12 idi) aniden sona erdi gibi, çünkü ben, Ekim sonuna kadar İlk dondan sonra kurmak için teklif sıcak asfalt üzerine lastikler (eylem şiddetli dohamowaniu ABS ile akmasına yol olduğunu ) ve sadece, öldürmek gibi koşullarda onlara zarar. Pojeździłem Ben 3 mevsim var ve ben hala en az 2 binmek düşünüyorum
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Dan
  Değerlendirme: 3,0 11100

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Birkaç mevsim UG7 przejeździłem ve lastiğin mükemmel olduğunu düşünüyorum. Çoğunlukla sürü (Polonya yaygın olduğu gibi), ya da kötü temizlenmiş karda temizlenmemiş karda yollar, şehir dağ arazi dışına taşınıyor. Hayatının yapılmış, böylece bu bu kadar emin çok iyi çünkü ben UG7 + aldım. Ama yine de bir fark var. Lastik üretimi için kullanılan karışım (imalatçı tarafından verilen) aslında lastik aşınma azalır, fakat ... kar kötü çekiş! Aynı araba, selefi (UG7) meydana gelmedi aynı dağ, ve ben UG7 + devam edemez, kullanım sonra bile 3 sezondur. Ne yokuş yukarı taşımak zor az aşınma (aslında öyle) sahip lastik yaptım. Şahsen, mevsim lastikleri daha az olması ve kar kırmaya muktedir tercih. Lastikler UG7 bir yan not + ince çıktı, ama yine de kullanımı bir sezon sonra, şişkin. Bir şeyler yanlış oldu. Diğer lastikler arıyorsunuz. Önceki modele karanlıkta önerilen, bu artı-eksi. Ben tavsiye etmiyorum. Bence şehir olduğunu.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Soprano
  Değerlendirme: 4,9 111190

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Goodyear Ultra Grip 7 - özellikle bir SUV için kış için çok iyi bir lastik. Iyi yol tutar. Kadar yeni dökülmüş 40-50 cm ye kar kolayca copes - onlar başka bir araç için uzattı, çok iyi ve sorunsuz seyretti. Islak asfalt sopa ve kabul edilebilir hızlarda sadece bulunuyor. Onlar harika bir şekilde tutun. Onları aldım ve bu lastikler gibi geniş bir yelpazede giderek daha zor hale gelmektedir kadar doğru bir seçim yaptı. Tek dezavantajı fiyatıdır. Bu düşük olabilir, ama bizim güvenlik kendimize bu soruyu sorayım değer budur. Ben hızlı devam ettik ama birisi aracın Herhalde benden daha mevsim sessiz ödemek için vardır. Ben bu lastik öneririz. Saygılar
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Krzysztof S.
  Değerlendirme: 2,3 113000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  (taze ve sıkıştırılmış) kar, sürücü yanal tutuş ben vardı gitti genelde küçük bir tepenin içine düz gidiyor bir bükülme ile, orada genel olarak aracın ben oto direksiyon başında ayarlayın, aynı hareketi kontrolünü kaybeder kimseye bir araba olarak vermediler bu lastikler kesinlikle çöktü olurdu. Goodyear Polonya Dębice frigo2 üzerinde grip7 + takas Ultra ve bu lastikler, her araba mağlup kar fantastik, kış yumuşak en iyi ve paketlenmiş kar üstesinden hep. goodyeary para atılan pişmanlıklar (ve kimse frigo2 satın önce, ben inanmadım ve bu yüzden lastikleri bir dizi yeniden satın almak zorunda söyledi)
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: HANS
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben erken Eylül ayında bu lastikler aldım. Benim seçimim Hakkında Gerçekten güzel fiyat verdi. Ben nedeniyle yakın ve sert kış ilanından Ekim ortasına koydu. Ben daha 15 * C'de sürdü Bu koşullar altında, mükemmel lastik. Ben sessiz kiş lastikleri, büyük fren, viraj bakımlıdır hissetmiyorum. Sadece ıslak Revel. Birkaç gün için biz kış var ve sert yaklaşık 500 km sürdü. Genel olarak, ben de fren, hiçbir sorun ile kar yokuş yukarı hareket, mutluyum. Ben karda yanında tutmak için sevmiyorum tek şey. Biz, örneğin, dikkatli olmalı, karla kaplı dolambaçlı olarak girer. Sansasyonel görünüm Lastikler.

Sayfa başına yorumlar:

Goodyear Ultra Grip 7+

Tip: kışlık lastik.

Sınıf: premium (yüksek) – en iyi sürüş parametreleri.

Sırt Katmanı: yönelimli.

Dizayn: binek araçlar.

Ebatlar: 13 - 16 inç arası.

Lastik Testleri:

2010: 205/55R16 ebatları "Auto Motor und Sport" testinde - 1. sırada,

2010: 205/55R15 ebatları "Auto Express" testinde - 1. sırada,

2010: 195/65R15 ebatları "Auto Zeitung" testinde - 2. sırada,

2010: 185/65R15 ebatları ADAC testinde - 2. sırada, özellikle tavsiye edilmekte,

2010: 195/65R15 ebatları "Auto Bild" testinde - 3. sırada,

2009: 205/55 R 16 H ebatları ADAC testinde - özellikle tavsiye edilmekte,

2009: 185/60 R 14 T ebatları ADAC testinde - özellikle tavsiye edilmekte,

2008: 175/65 R 14 T ebatları ADAC testinde - özellikle tavsiye edilmekte,

2008: 195/65 R 15 T ebatları ADAC testinde - özellikle tavsiye edilmekte.

ve „Auto Moto” dergisi 195/65 R15, Auto Motor und Sport 205/55 R16 H ve Auto Zeitung 195/65 R15 T ebatlarında tavsiye edilmekte.

Üretici şirket hakkında bilgi: Model UltraGrip 7+, UltraGrip 7’nin daha da iyileştirilmiş versiyonudur. Sırt deseninin üretiminde modifiye edilmiş kauçuk karışımı kullanılmıştır. Kauçuk, yeni jenerasyon özel polimer komplementler ile zenginleştirilmiştir. Orta Avrupanın karakteristik olan sıcaklık değişimlerine karşı eşsiz derecede dayanıklıdır. Buzlu zeminlerde yol tutuşunu geliştirmektedir.

Üretici şirket tarafından açıklama: Opona UltraGrip 7+ jest ulepszoną wersją modelu oznaczonego cyfrą 7. W nowym wydaniu została zmodyfikowana rzeźba bieżnika i zmieniony skład mieszanki gumowej, do którego wprowadzono specjalny polimer nowej generacji. Tworzywo to doskonale sprawdza się w zmiennych temperaturach poprawiając przyczepność na śliskich nawierzchniach.

Islak ve buzlu zeminde stabiliteyi geliştirmek için sırt deseni yönelimli şekilde tasarlanmıştır. Lameller 3D-BIS teknolojisi kullanılarak tasarlanmış ve yol şartlarından bağımsız bir şekilde optimum yol tutuşu, araç çekişi, akıcı olmasının yanı sıra yüksek konforlu bir sürüşü mümkün kılmaktadır.

Kemer yapısı dönme direncini düşürmektedir (daha az yakıt tüketimi), ayrıca sırt deseninde bulunan bloklar sürüş sırasında oluşabilecek gürültüyü indirgeyerek sürüş konforundan ödün vermezler.

DİKKAT! Lastik hamurunda kullanılmış olan farklı içerikten dolayı aracın bir tarafında Goodyear UltraGrip 7+ ve diğer tarafında Goodyear UltraGrip 7 kullanılamaz. Tüm lastik takımının değiştirilmesi gereklidir.