Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Goodyear Ultra Grip 9

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Goodyear
Sezon:
Kışlık
Adet:
169 TL / Adet
Satın Al
4,5
Değerlendirme: Tavsiye edilir 111150 261 yorum

Goodyear Ultra Grip 9

Goodyear Ultra Grip 9 zorlu kış koşullarında üstün performans gösteren üst düzey lastiktir. Lastiğin sağlam tasarımı sayesinde dinamik yol tutuşu ve buzlu ve karlı zeminde direksiyon hassaslığı sağlar. Teknolojisine göre satın alınabilecek en iyi ücrete sahip lastiktir.

Goodyear Ultra Grip 9 karlı ve buzlu yollara uygundur. Goodyear’ın 3D BIS teknolojisini, üstüm performans sağlamak için kullanur. 3D Block Interlocking sistemi kilitleme sistemidir, sırt sertliğinin optimum düzeyde olmasını sağlar ve bu durumda kuru ve ıslak zeminde geliştirilmiş direksiyon hakimiyeti sağlar. Ayrıca buz ve kar üzerinde yol tutuşu gelişmiştir. Çok sayıda lamelleri bulundurması karda ve buzda ekstra yol tutuşu sağlar. Bu sebepten dolayı ekstra lameller köşeler sağlar. Bu köşeler de kara tutunur ve bunun üzerine yoltutuşu geliştirilmiş ve çekiş artırılmış olur. Bu inovasyon lastik yolla temas etmeden önce açlmasıyla çalışır, bunun üzerine lastik daha iyi “tutunma” yapar.

Goodyear Ultra Grip 9 sırt deseni hidrodinamik içeren oluk sistemi verimli şekilde lastikten su kanallayıp uzaklaştırmaya yardım eder. Etkili şekilde su kızaklama riskini azaltır. Aynı teknoloji, kış koşullarında lastikte bulunan fazladan karın lastikten atılmasına yardımcı olur ve zorlu koşullarda daha güvenli sürüş yaptırır. Goodyear dünya genelinde Amerikalı şirket olarak bilinir. 1898 yılında Frank Sieberling tarafından kuruldu, 1943 ten beri kendi araştırma laboratuvarı ile Goodyear piyasaya öncülük eden firmalardandır. Düzenli olarak lastik endüstrisine yeni fikirler ve teknolojiler sağlarlar.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,5 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 261 yorumlar

tavsiye edilir
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111140 4,4
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111150 4,5
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111150 4,5

261 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 134 Kişi
 • 4 121 Kişi
 • 3 5 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 1 Kişi

97% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

97%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1038 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 261 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 1962000 km.

En iyi notu alan özelliği: Lastik görünümü.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: NN
  Değerlendirme: 3,9 111900

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 2 kişi

  / R15 / 91 T tanınmış, Bydgoszcz şirket online olarak satın 195/65 UG9 Goodyear lastikleri. Lastik kendisi can ve kötü ama ben endeks H başka lastiği satın almak ya da birkaç dolar yapmak ve daha yüksek bir hız endeksi seçmek için para endeksi T. iyi bu lastiği tavsiye etmem. ucuz modeli süpermarket "promosyon" olarak küçük bir kireç olduğunu. şeytan ayrıntıda, yani dört lastikler felerne bir kanıtladı emretti. dengeleme Kaoma Lambada dansı olarak çekti. Şirket şikayeti dikkate almadı ve atölye böyle durumlar olmuştu doğruladı. Görünüşe göre, lastiğin kullanımı sırasında çalışacaktır. (?!) Lastik kendisi için konuşuyor dengelemek için gerekli ağırlıkların sayısı. Şarap üretimi ve lastik depolama işlemi ise bilmiyorum ama ben bu endeksi (T) Bu lastiği tavsiye etmem. Kış zaten ben bu lastiklerin sürüş oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz biraz bugün (20 Mart), doğrulanmış ancak ben onlara ikinci kez satın almak olsaydı, ancak, ben bu birkaç sözler birisi, genişliği yararlı olacaktır endeks H. bu lastikleri satın alırdım.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Piotr
  Değerlendirme: 3,7 111700

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  2 kişi 3 kişi

  Lastikler araba yaklaşık 2 ton ağırlığında satın aldı. Hemen satın aldıktan sonra önceki kış lastikleri (bazı Çinli) kuru koşullarda zayıf çekiş fark ettim. İlk yağmur inanılmaz bir sürpriz bundan sonra lastikler ıslak tutkal gibi sopa, bana ne oldu. Viraj hafif sallanan hissediyorum sessiz lastikler, yumuşak tarafı var. Yanlışlıkla bunları kesmek için dikkatli olmalıdır kaldırım üzerinde açın, tehlikeli derin (pres. Lastik 2,7) wginają kar hala onları bir deneyin verilmemiştir. Yanma değişiklikler herhangi görmedim. Ben esas olarak kirli, birbirine yapışmasını, kurye, bir balçık kaplı bütünden var lastiklerin görünüm açısından hoş olmayan şaşırdım ne. Bir lastik açıkça beceriksiz kaplamanın tarafından yapılan sanki lastik boşluğunun iki tarafında birbirine düşürdü. Presi bazen bu lastiklerin sınıf ama Tourneo olur ve endişelenecek bir şey olduğunda o garip olduğunu söyledi.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Bonobo
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Daha önce bütçe barumy polarisy 2 Tamam ama 5 mevsim sertleştirilmiş sonra ve son zamanlarda yoğun sürüş nedeniyle daha iyi bir şey, yeni bir çizgisine zamanı olduğunu bu yüzden ıslak kaymaya başladı kullanılan; ve bu nedenle Goodyear Ultra Grip 9 (yaz da şirket kullanın). Böyle ağır şartlar vahiy şekilde kar vardı sonra zararsız sadece minimal kayma ile sabah "siyah buz", sigara-kış lastikleri, tutkal gibi konfor harika, ıslak tutuş olarak çok sessiz her şeyden kesinlikle başarılı seçimi, henüz bir şansı vardı değil ama "Cam" kar ile iyi gidiyor üzerindeki herhangi bir sorun olmamalıdır. Sadece downer lastiklerin biri attıktan sonra lastik pedi yapışma tarafında olduğunu (?) Yarı uzun devre kendi sınıfında biraz oldukça lastik Sırtı ama ne nazikçe marangoz bıçak ha ha ha onu şerit olacak. Neyse, ben tavsiye ederim.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Irek L.
  Değerlendirme: 4,1 111110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Görüş 1 kullanım mevsime ve 6000 boyunca (+ ekspresówka şehir) sonra. 8,6mm anlamına gelir, lastik sırtının üzerinde bıraktığı (4 mm'ye kadar) 75 000 km istikrar çevirir 1000 km, 0,066 mm tüketimi. Lastik sessiz, görünüm, yargıç yok. Nispeten kolay o (kuru asfalt, yaz Michelin EnergySaver bir karşılaştırma) açmak için gazın ekleyerek kavrama kırmaktır. Benim için lastiğin en büyük dezavantajı yüzmek onun yapışkanlık / eğilimidir. Bu olgu yaklaşık 100km / h hız kaynaklanmaktadır. O arabanın reaksiyonu direksiyonu hareket bir gecikme gibi hissediyor. Daha da (yaz Michelin EnergySaver karşılaştırıldığında) bora wiartu hissedilir. Belki de bu yüksek taban ve bir yumuşak kauçuk bileşiği nedeniyle, ancak etkili sürüş konforu azaltır. Bir önceki arabada (Focus II 2007) kış lastikleri Continental WinterContact benzer etkilere neden olmaz.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: FLOR
  Değerlendirme: 4,9 111190

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Goodyear ve Michelin, Goodyear ama sağduyu arasındaki seçimi hakkında merak uzun süre anlattı. Ucuz, zaten kaliteli lastik raflı da, bana göre uygulanan. Aslında, iyi seçimdi, ben bile çok iyi bir söyleyebilirim. Kilometre sayısı bir ay içinde sürücü, Goodyearach üzerinde przejeździłem ay sayısına göre çarpılarak, ben lastikler gerçekten zekice excel olduğunu söyleyebiliriz. Islak kaldırım? Sıfır sorun. Kar? Daha iyi olabilir, ama ben de arabanın tasarımına bağlı olduğunu fark ettim ... Komşu VW Passat B6, aynı model var ve biraz farklı davranır - kendi araba belki yükünü? Gürültü? Ben onlar inç mükemmellik biraz eksikliği düşünüyorum, ama kötü sonuçta, Goodyearów satın bana ilham olmadığı bir minimumdur. Ben yaz aylarında bir sonraki seti arıyorum. Ben saf bir kalp ile tavsiye ederim !!

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Goodyear Ultra Grip 9

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Goodyear Ultra Grip 9 175/65 R14 82 T 175/65 R14 82 T 241 TL Satın Al
Goodyear Ultra Grip 9 165/70 R14 81 T 165/70 R14 81 T 169 TL Satın Al
Goodyear Ultra Grip 9 175/65 R14 86 T XL 175/65 R14 86 T 178 TL Satın Al
Goodyear Ultra Grip 9 175/70 R14 84 T 175/70 R14 84 T 208 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2015 Auto Bild test ebatında: 185/60 R15 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Zeitung test ebatında: 185/65 R15 değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 165/70 R14 değerlendirme: tavsiye edilen