Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Goodyear Vector 4Seasons

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Goodyear
Sezon:
Butun mevsimler
Adet:
272 TL / Adet
Satın Al
4,2
Değerlendirme: İyi 111120 170 yorum

Goodyear Vector 4Seasons

Goodyear'ın Weather Reactive Teknolojisi Vector 4Seasons'ın mevsimsel değişikliklere adapte olmasına yardımcı olur. Eşsiz SmartTRED tasarımı, yol şartlarına uyum sağlayan özel sırt bölgelerine sahiptir.Çevre dostuDaha kolay dönen bir lastikle daha az yakıt kullanarak daha uzun mesafe kat edin. Vector 4Seasons basıncı eşit olarak yayan yassı bir şekil ve 4 mevsim bileşeni sayesinde size ayrıca daha fazla kilometre performansı sağlar.Tüm yol koşullarında çekiş gücü

Yüksek yoğunluklu 3B zikzak dişler ile Vector 4Seasons, mükemmel buz ve kar çekişi sunar. Lastik, özel kış lastiklerinin resmi standartlarını karşıladığı anlamına gelen kar tanesi sembolüyle sertifikalandırılmıştır.

Goodyear Vector 4Seasons farklı hava koşullarında çok iyi uyum göstermesi ve bir dört mevsim lastik lastikte olabilecek her türlü özellik bulunmaktadir. Bu lastik yaz ve kış hem şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır, böylece değişen mevsimlere uyum modeli sağlayan Hava Reaktif teknolojisini kullanır. mükemmel özellikleri ve esneklik Goodyear Vector 4Seasons kullanılan modern karışımı lastiğin karakterestik özelliğini oluşturmuştur. Bu özellik kar ve buzda ve mükemmel yapışma daha iyi çekiş sunar ve birlikte lastiğin temas yüzeyini artırmak için yardımcı olur. Düz lastik profil basıncının eşit dağılımını sağlar ve bu lastiğin dayanıklılığını artırır ve daha çevre dostu hale getirir. Merkez kaburga kavrama artırmak ve ıslak yollarda frenleme kolaylaştırmak için yiv çok sayıda ile donatılmıştır.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,2 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 170 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111120 4,2
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111110 4,1
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111130 4,3

170 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 51 Kişi
 • 4 106 Kişi
 • 3 8 Kişi
 • 2 5 Kişi
 • 1 0 Kişi

92% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

92%

Lastikler hakkındaki bilgiler 2864 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 170 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 1833000 km.

En iyi notu alan özelliği: Diş derinliği.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • yy
  Değerlendirme: 4,8 111180

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Henüz bir tam yaz ve bir tam kış geçmediğinden sağlıklı değerlendirme olmayacak.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Tomas125
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  7 kişi 2 kişi

  . Lastikler: Vredestein Quatrac 3 <> Goodyear Vector 4Seasons Vredestein Quatrac 3 yaklaşık 6 bin kilometre, ön tekerlek Peugeot 206 sürücü lastikler üzerinde sürdü ve lastikler Goodyear Vector 4Seasons - yaklaşık 60 bin km.. Goodyear Vector 4Seasons göre Vredestein Quatrac 3 Yorumlarım: - Plastik Vredestein yumuşak, daha esnek bir karışımı - lastikler "żelkach" (biraz çok esnek) sürme bir belirtisi vardır; bu araba parça, hızlanma sürüş istikrarsızlığa neden olur ve bölgeyi hızlandırır. (. Sıcaklık alanı 25 santigrat) 80 km / s araba (tarafta sürme - güvenliğini düşürür) sağa veya sola sürüklenir; Ancak, delik - eşitsizliği sönümleme nedeniyle daha fazla esneklik reçel Goodyear biraz daha iyi olduğunu; - Lastiğin yuvarlanma gürültü parametreleri Goodyear (71 dB) ile karşılaştırıldığında (. Yaklaşık 68dB) aşağıda açıklanmıştır:. Benim deneyim Vredestein nedeniyle enine kaburgalar fazla gürültü yapar gösteriyor - kemancı rahatsız edici (lastikleri bir gitar oynamak, örneğin bir rezonans kutusu gibi biraz hareket -) pnömatik / azot ile dolu lastiklerin duvarlarından duymak gürültü güçlendirilmesi; Bir traktör sürüş gibi biraz - Goodyear (V-şekilli sırt) değildi; - Yuvarlanma direnci Vredestein Quatrac 3 Goodyear Vector 4Seasons açıkça yüksektir (araba yavaş gidiyor - maksimum hız için, yavaş hızlar); Ben yaklaşık olarak yüksek yakıt tüketimini verecek 0.5 litre / 100 km).; - Vredestein Quatrac 3 Goodyear Vector 4Seasons ile karşılaştırıldığında daha kötü (daha az verimli / daha az verimli) olan lastikler üzerinde lastikler su drenajı. Birçok kullanıcı Goodyear biraz daha iyi gibi bu lastikleri değerlendirmek, ama benim deneyim Goodyear Vector 4Seasons daha iyi bir lastik (bu teselli geldiğinde özellikle) olduğunu göstermektedir.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Tomas125
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 4 kişi

  Goodyear Vector 4Seasons - (32 santigrat derece üzerinde) yaz aylarında onlara yaklaşık 60 bin km sürdü ve kış (don, kar ve buz) - iyi bir performans; Ben Pirelli (yaz) ve Barum (kış) karşılaştırmak - Yukarıda belirtilen lastiklere göre kalite ve konfor içinde çok büyük bir gelişme; yumuşaklık büyük delik - düzensiz, çok yüksek sürüş konforu üzerinde büyük zayıflama - araba bir limuzin olarak gitmeye başladı; böylece önemli ölçüde uygun kalite lastiğin etkilenen şüpheli asla; haddeleme gürültü - daha önce kullanılan lastiklerin önemli ölçüde daha az - Bu Goodyear'y sessiz; enine yiv değil gürültü - - Sen haddeleme sesini duyabiliyorum V-şekilli sırt çapraz koydu, düşük gürültü neden olur; V şeklinde dezavantajı yüksek hızda viraj bulutlu kuvvetli sürüklenme; lastikler çok iyi yüzeye sopa - sert fren - araba "yerinde" (I 3 kat frenleme için acil ihtiyaç vardı) neredeyse durur. Ben bu mükemmel ürünü tavsiye. "E" ve "C" (frenleme) ve 68/69 dB benzer bir hacim - ancak farklı taban deseni - ön aksta ile koymak gerekir: Şimdi aynı etikete sahip çünkü ön tekerlekler (sürücü) Vredestein Quatrac 3 eklemeye çalıştığınızda keskin virajlı. Uygulama - onlar bu lastikler değer ne gösterecektir. Arka aksta Goodyear'y Vector'y bırakın.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Obywatel
  Değerlendirme: 3,9 111900

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Çünkü gumiarzy sık sık ziyaret için isteksizlik bu lastiklerin seçim yapılmış ve arabanın kullanım şekli - kış sezonunda (3000 km) düşük kilometre kentin öncelikle yapılır. Ayrıca ben yaz boyunca çoğunlukla yol gitmek. Lastikler, ancak mevsimlik lastikler için iyi bir alternatiftir - gizlemek için hiçbir şey - kafası susmak değildir. Çok sıcak asfalt biraz ispiyon virajlarda rağmen kuru olarak ben, hiçbir itirazım yok. Yaz çok daha iyi, ama Debice Frigo çok daha az - Kar bir moda olduğunu. Islak 3 değerlendirmesini verdi, ama kesinlikle ıslak ve su birikintileri üzerinde sürüş için için - çünkü lastikleri takan normalde yapmaktan edilir - ama ıslak asfaltta sürüş için. Bu sadece bir drama - bir kaç kere zaten ben azgın bir absi ile kayaklar üzerinde seyahat gibi! Zaten iyi düşer ve asfalt ağır ıslak gibi İlginçtir, bu sorun yok. Yani ıslak asfaltta sürüş bu lastiklerin en büyük zayıflığıdır. Sürüş güven, denge kolaylığı, sakin ve konfor gibi şeyler söz konusu olduğunda, bu harika. Biz prim lastikleri ile ilgili olduğunu görebilirsiniz. 150 km / s ufak bir rahatsızlık olmadan saat gibi işliyordu.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Ivan Grozny
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Çünkü düşük popülerlik sadece bu inceleme yazma, hatta ülkenin dört mevsim lastikler alay ediyorum. Bu arada Vectory 4Seasons iyi daha iyidir. Kış aylarında, kış lastikleri iyi ben Krynica ve Zakopane onları kullandı, gibi davranırlar. İki kez traksiyon ile sorunları vardı - otoparkta 20 santimetre rozjeżdżonym ve ıslak kar (ama benim kendi gitti ve başka sürücü daha fazla zaman geçirdim eziyet etmeyin) hakkında da. Ben korktum ben yaz aylarında iyi bir kış sürüş ödediğiniz fiyat. Ama hiçbir şey olmamış gibi, ben lastik klasik yaz (- 94V XL kısmen bu boyutu için artan kapasitesi ile lastik aldı Bu duruma çare olarak) daha yumuşak olduğunu fark yoktur. Virajda yönlü lastik arıza hissettim ve yanal asimetrik lastik gibi bu nedenle kadar iyi değildir. Ben fark (yılda 20 bin. Kilometre) hissetmek için sık sık lastik değiştirmek yok çünkü benim için yargıç zor aşınma.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Goodyear Vector 4Seasons

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Goodyear Vector 4Seasons 205/55 R16 94 V XL 205/55 R16 94 V 272 TL Satın Al
Goodyear Vector 4Seasons 175/70 R14 84 T 175/70 R14 84 T 290 TL Satın Al
Goodyear Vector 4Seasons 185/60 R14 82 H 185/60 R14 82 H 201 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2016 Auto Bild Allrad test ebatında: 215/55 R16 değerlendirme: Iyi