Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Goodyear WRANGLER Duratrac

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Goodyear
Sezon:
Yazlık
4,3
Değerlendirme: İyi 111130 20 yorum

Goodyear WRANGLER Duratrac

Goodyear WRANGLER Duratrac premium sınıf bir yazlık lastiktir. Özellikle arazide performans denemesi yapmak isteyen sürücüler düşünülerek tasarlanmıştır. Modern sırt deseni yapısı sayesinde çok zorlu koşullardaki arazilerde bile iş görmektedir. Tam bir kontrol ve yüksek yol tutuşu garanti eder. Yolun olmadığı çamurlu alanların yanı sıra asfaltta da yüksek yol tutuşu sunmaktadır.

Sırt yapısında TractiveGroove™ teknolojisi kullanılmıştır. Devrim niteliğinde olan bu gelişme, zor şartlarda yüksek performans sunulmasını mümkün kılar. Bu yapının temeli sırt bloklarının en uygun açılarla yerleştirilmiş olmasına ve zigzag şeklindeki mikro-kanallara dayanmaktadır. Bu sayede daha iyi bir yanal stabilite ve ıslak, hatta karlı yollarda optimize edilmiş bir kontrol elde edilir. Yüksek dayanıklılığı garanti altına almak amacıyla lastiğin sırt deseninin yapısına kauçuk eklenmiştir ve bu sayede lastik, bombe oluşumu da dahil olmak üzere büyük ölçüde dayanıklı hale getirilmiştir. Koruyucu katman lastiği virajlarda oluşabilecek mekanik hasarlardan korumaktadır. Jant bariyerleri de lastiğin janttan kaymasını önleyip, dengesini sağlayarak ek koruma sağlamaktadır. Goodyear WRANGLER Duratrac model lastikler profesyonellere olduğu kadar amatör sürücülere de hitap etmektedir. Zor işler için kullanılabilir, ör: araç çekimi veya haftasonlarında şehir dışına çıkmak gibi. Geniş boyut seçenekleri sayesinde Land Rover, Mercedes, Nissan, Toyota, Jeep veya Hummer gibi 4x4 araçlara montajı da mümkündür.

Goodyear dünyadaki en büyük lastik üretici firmalarından biridir. Şirketin içerdiği diğer markalar ise şöyledir: Dunlop, Fulda, Sava ve Dębica. Firma 120 yılı aşkın süredir lastik üretiminde faaliyettedir. Şu anda şirket 26 ülkede bulundurduğu 60 şubede, farklı lastik materyalleri ve kimyasal içerikler de üretmektedir.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,3 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 20 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111800 3,8
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111110 4,1
 • Off-road özellikleri: Off-road sürüşü sırasında lastiğin performansı. 111130 4,3

20 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 9 Kişi
 • 4 9 Kişi
 • 3 2 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 0 Kişi

90% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

90%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1845 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 20 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 202000 km.

En iyi notu alan özelliği: Lastik görünümü.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Sakin kullanım.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: rubicon
  Değerlendirme: 2,7 117000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Ben Expedition SUV sadakatle bana hizmet 8 yıl BFGoodrich MT KM başvuru için bir yedek olarak lastikler değiştirilmelidir. Kesinlikle ortodoksi alanında bu gidiş pişman değilim. Arazi lastikleri alırken bizim kil yüzeyleri çünkü hemen yağmur onların sızıntıları ile yaptıktan sonra sınıf AT almayın. Eğer alan ve bir villa için doğru yolu terk etmek istiyorsanız MT lastikler, bir zorunluluk vardır. Ama MT-ki ırksal asfalt üzerinde yüksek sesle ve de uzak tutmak yok. Goodyear MTR mutlu bir ortamdır. Çünkü yerine Kevlar tarafta çelik uçlar genellikle daha yumuşak MT. Kalın ve yumuşak, asfalt üzerinde daha iyi ama çamur için hala iyi Runner. Sadece yüksek aşınma. Ama bir şey için bir şey. Çok MT-NEB daha sessiz. Lameller onları kışın kullanacağız, ama bu kış lastikleri tipik değildir. Yasa buna izin beyaz yol, sürüş için saplamalar için Orijinal delik. Genel olarak, çok off-road tavsiye ve günlük olarak. Bunun yerine talihsiz MT ya da hardcore AT "evrensel" değerler.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Michał
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Ben son derece farklı yüzeylerde de böyle iyi bir performans beklemiyordum. Çakıl yollarda, tarla ve orman (ayrıca rozmokłych) üzerine asfalt, büyük tutuş sürüş için tatmin edici performans. Lastiğin bütün yıl boyunca olduğu gibi kışın iyi yapıyor. Bana gelince, bu efsanevi BF Goodrich daha iyi yol performansı ve off-road ATV (AT BFG) için lastiktir. Benim için sadece bilinmeyen dayanıklılık / aşınma olduğunu. Gücü 60 bin km BFG. Birisi yaparsa yüksek kilometre asfalt iyi bir yaz ve iyi kauçuk tipik kış satın almak için daha iyi olabilir. Araç asfalt üzerinde biraz çalışır Ama eğer, tarla ve orman yolları, ve birisi biraz kiş lastikleri Duratrack ekstra bir set yatırım yapmak istemiyor MÜKEMMEL bir seçimdir! Lastikler Ford Ranger 2.5 TDCi çalışacak.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Marcin
  Değerlendirme: 4,3 111130

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Asfalt ve orta-ağır alanda süper lastik. 60 bin alanında kullanım için hala uygun sonra, ama en asfalt sıkı gürültü ve fren ispiyon başlar. Eğer BFGoodrich lastik olmayan bir şey üzerinde bir muhafazakar, klasik narzekającym olmadıkça, pişman olamaz diğer MT büyük bir seçim ile karşılaştırıldığında. Arnavutluk, Romanya ve diğer Balkan kayalık dağlar ve hiçbir başarısızlık sürüş bir sürü. Çok düşük basınçlı (0.8) üzerine sürmek, ve tekerlekler asla bırakmadı! Birisi isterse kolayca çamur ve keskin kayalara girilebilir asfalt hakkında daha fazla sessiz ile lastik çekinmeden tavsiye ederim. Toplamda, bir şey vermelidir belki de sadece benim 5 kompleti değişen var 400 bin (Wrangler ve L150) ile ilgili bu lastikler üzerinde sürdü
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Romek
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben lastik arıyorsunuz ve sefer bulundu. Hafif arazi ve uzun yolculuklar için ile için. Şaşırtıcı çamur ve karda, ıslak yollarda iyi kuru yollarda, kir ve çakıl yollar üzerinde çok iyi yapmak. 10000 km sonra sırt kaybı bulamadı. Ben buz üzerinde lastikleri test etmek için fırsat olmadı. Ne üretici lastik takviyeli yapının yan ilan rağmen, kaya ve orman içinde mekanik hasarlara karşı direnç olarak benim için bilinmemektedir. Dezavantajı tercih edilen boyutu 235/85 R16 (ABD'de mevcut) yokluğunda, Avrupa piyasada boyutları küçük bir sayıdır. Daha önceki AT-kol GENEL GRABBER hatta tersine, yanma büyümemiş ile karşılaştırıldığında, ancak biraz daha yüksek değildir. Her durumda selefi aşmak kullanım özellikleri gelince.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: nissan manio
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben Vinçler AT sürüş off-road için evrensel bir lastik arıyorum, ama aynı zamanda ve kış edildi. DuraTrac olan bu tip lastiğin en az biri gibi özellikleri kış sahiptir. Henüz kar przetrenowalem sürüş, bu yüzden on-road ve off-road sevk edecektir. Asfalt lastik sessiz, eşit Ağustos yol üzerinde, 100 km / saat yüksek sesle olmayacaktır sürebilirim. Ayrıca ıslak 'çok iyi kuru fren, abs fren firma bastığınızda tepki zorunda değildir. Kara-çamur ya da çim sırt, burada da yüksek hızlarda asfaltta tehlikeli çamurda olan bir lastik, sırt araba sürmek, kum, kum kuyu olur yapışmasını değildir. İletken aesthetes-Ağustos güzel araba sunulan için 've bu beyaz altyazı 5 + olarak genel bir tahmin, çalışır :)

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Goodyear WRANGLER Duratrac

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:

Sayfa başına sonuç sayısı: