Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Goodyear Wrangler HP All Weather

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Goodyear
Sezon:
Butun mevsimler
3,5
Değerlendirme: Ortalama 111500 103 yorum

Goodyear Wrangler HP All Weather

Goodyear Wrangler HP All Weather premium (yüksek) sınıf, yol koşullarına mükemmel bir şekilde uyum gösteren yazlık bir lastiktir. Goodyear şirketi bu lastiği yüksek hızlara çıkabilen dört çekişli araçlar için dizayn etmiştir. Goodyear Wrangler HP All Weather yaz ve kış mevsimlerinde arazi yollarında mükemmel bir yol tutuşu sağlamaktadır. Özel sırt deseni yapısı yüksek sürat halinde konforlu bir sürüş sunmakta, aynı zamanda güven ve tam kontrol özelliklerini de beraberinde getirmektedir.

Goodyear Wrangler HP All Weather yapısında, özelliklerini zeminin durumuna göre adapte edebilen, silisli modern kauçuk karışımı kullanılmıştır. Lastiğin elastikliği sayesinde yol tutuşu önemli derecede artmış ve bu özelliği aşınmaya karşı olan yüksek dayanıklılığı sayesinde tüm sezonlarda korumayı başarabilmektedir. Goodyear Wrangler HP All Weather’ın sırt deseni yapısında aynı zamanda devrim niteliğinde olan SmartTred Design kullanılmıştır. Lastiğin orta kısmı, çakıl gibi kaygan zemilerde yol tutuşunu artırma özelliği göstermekte, sert sırt kısmı da yüksek sürat halinde iken veya ani frenlemelerde stabiliteyi sağlamakta ve kuru otobanda performansı yükseltmektedir. Dış tarafta bulunan uzun çift yönlü oluklar suyu ve sulu karı dışarı atmakla yükümlüdürler. Bu sayede aquaplaning (su yastığında kayma) riskine karşı önlem alınmış olunur ve ıslak zeminde güvenli bir sürüş sağlanmış olunumaktadır. Bu olukların derin olması sayesinde de ıslak zeminde fren mesafesi oldukça kısaltılmıştır. Goodyear Wrangler HP All Weather’ın olukları sürücü asfalt üzerinden kum gibi daha yumuşak zeminlere geçişlerde de benzer şekilde çalışmaktadır. Lastiğin alt kısmındaki özel profil, performansın artmasını ve yüksek kontrol elde edilinmesi sağlamaktadır. Goodyear Wrangler HP All Weather’ın sırt deseni blok sıralamasının değiştirilmesi sayesinde zemin ile olan temas yüzeyini artıran özel bir blok yapısına sahiptir (SilentBlock Design). Bu sayede lastik hissedilir derecede daha az gürültüye sahiptir ve sürüş konforu artmaktadır. Sırt kısmındaki elemanların birleştirilmesi sayesinde de ek bir destek oluşmaktadır.

Goodyear Wrangler HP All Weather tüm yıl için kullanılabilen, çakıllı yollarda ve ortalama „off-road” koşullarında yüksek konfor sunan bir lastiktir. Eşsiz sırt deseni yapısı her türlü hava koşulunda yüksek yol tutuşu sağlamaktadır. Lastiğin kauçuk karışımı yeterli derecede elastiktir ve düşük sıcaklıklara karşı dayanıklıdır.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 3,5 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 103 yorumlar

ortalama
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111700 3,7
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111700 3,7
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111900 3,9
 • Off-road özellikleri: Off-road sürüşü sırasında lastiğin performansı. 111400 3,4

103 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 5 Kişi
 • 4 56 Kişi
 • 3 31 Kişi
 • 2 10 Kişi
 • 1 1 Kişi

66% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

66%

Lastikler hakkındaki bilgiler 5126 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 103 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 1509000 km.

En iyi notu alan özelliği: Lastik görünümü.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Off-Road / Şehir dışı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Bartolomeo
  Değerlendirme: 2,6 116000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 1 kişi

  Başında ben, tüm yıl boyunca lastikler ile konfor tadını iyimserlik değişen değil düşünce araba aldım zaman. Ama uzun süre. Hiçbir şey eskiye oranla değişti - aynı yeni bir dizi satın zaman (bir önceki oldukça eski ve tüketilen), ben bu lastikler "mucizeler" veya başka oluyor olduğunu gördüm. Yaz aylarında, araba hala bekleyen ve acı çarptı, ve benim hislerim ağır. (Vurma garip ortadan kaldırmak için - tekerlekler yenerek gibi, süspansiyon defalarca kontrol ve tekerlekler dengeli ve ileri-geri ve X laması edildi). Ben Goodyear Ultra Grip + SUV aldığımda pateni gibi kar ve çamur .. Sorunlar kayboldu. ŞİİR !!! Wranglerów Tüm Hava kıyasla.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Bogdan
  Değerlendirme: 3,0 11100

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Hoşgeldiniz. Her şeyden önce, ben bu kullanmak için lastik wrangler HP ikinci seti olup olmadığını kontrol edin. Yeni Ford kugi alırken Üretim için yeni bir Honda CRV aldım, ve bana ikinci bir "hit". Eski durumda, gürültü sorunları dokuz bin sonra başladı. km. Bu kullanım üçüncü ay oldu. Etkisiz - şikayet çalışılıyor. düzgün olmayan sırt aşınması neden operasyon sırasında hiçbir rotasyon (çevirme) lastikler - Üreticiler yanıtlayın. In sonraki seti lastikleri veya aks her 5 bin partileri değiştirin. km -. acımasızca lastik kükreme Bugüne kadar sağlam bir 6 ay (20 bin km..). Kimseye satmak ÖNERMİYORUZ. Ben selamlıyorum
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Buzzer
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  dağlardan tüm yüzeylerde mükemmel kavrama ile Büyük lastik, pianuta denemek için şehir merkezine, ne yazık ki şu anda henüz bunu bulmak için bir şans olmadı çünkü Temmuz ayında satın alınan kar gerginlik değerlendirmesini veremez Noel'de kesinlikle de bu fona onları çalışacağız geliyor! Eğer 2 kez 90 Euro yapmak değişikliği başına 45 Euro ortalama hesaplamak durumunda, o dirrei bir yıl çok yüksek bir maliyet conn lastikler iki kere değiştirmek zorunda çırpıcı olmadan tüm nHayır için bir lastik isteyenler tuttti Önerilen iki tren, bir yaz ve bir kış kıyasla bu lastiklerin maliyeti aksine, eşsiz!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Pawel
  Değerlendirme: 3,0 11100

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Alış lastikler yıl karar verdi. Öyle ki Mitubishi preinstalls (ABD) Polonya değildir. Good Year iyi bir yedek olarak görünüyordu. Sürüş deneyimi iyiydi gibi davran. Kış çekişi büyük değil, ama bir kent için yeterli sürüş. Yaz lastikleri de ilk sezonunda Tamam yapıyorlardı. Çok gürültülü araba gidiyor - Ben tekerlekler rulman kırık olması gerektiğini düşündüm çünkü bu yaz ben sitesine gitti. Orada sadece birisi bu lastiklerin derece kükreme anlattı. Ve ne yazık ki doğrudur. İlk yıl lastik M + S, ikinci yıl olduğu gibi oldukça sessiz iken çok yüksek olmuştur. Ben tekrar değil seçti sanmıyorum.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Miastowy
  Değerlendirme: 2,1 111000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  "Wilosezonowa" lastik asfalt kış daha kötü davranabilir mi? Belki! Kış değişimi frenleme sırasında birkaç "anlar" atlattı sonra. Ultra-Grip kış sonra, sakız yapılmış görünüyor. Hala ucuz olduğunu için! Eh, konukevleri bu boyutu (255/55r19) herhangi :/ O "terenowości" sayılmaz gerçekten ucuz olan bu lastiğin kayda değer değildir. Tipik sokak sırt, Michelin Energy gibi, bu alanda çalışan ve hiçbir şey yapmaz. Iyi ölçmek için sırt ortasında bir sopa kırdı.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Goodyear Wrangler HP All Weather

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:

Sayfa başına sonuç sayısı: