Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Hankook Kinergy eco K425

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Hankook
Sezon:
Yazlık
4,4
Değerlendirme: İyi 111140 498 yorum

Hankook Kinergy eco K425

Hankook Kinergy Eco K425, çevre üzerindeki zararlı etkilerin azaltılmasına yardımcı olan bir lastiktir - hem üretim hem de kullanım esnasında oldukça çevre dostudur. Model, otomobiller için tasarlandı ve her iki şehirde de gündüz sürüşlerinde ve daha uzun rotalarda mükemmel bir şekilde uyuyordu. Eşsiz asimetrik taban yüzü lastiğin suyun yanlamasına yan yana hızla dağılmasını sağlar. Böylece kayma olasılığı da ortadan kalkmış oluyor.

Hankook Kinergy Eco K425, hava koşullarından bağımsız olarak mükemmel bir çekme özelliğine sahiptir. Yenilikçi bir şekilde üretilen yeni karışım ile (yeni bir karıştırma teknolojisi kullanılarak) lastik son derece düşük yuvarlanma direncine sahiptir. Açıkçası, bu yakıt tasarrufu özelliği, yakıt tasarrufuna önem veren tüketiciler için idealdir. Hafifliğe ek olarak, içeriğinde bulunan karışımlar modeli daha güçlü hale getirmiştir. Model yavaşça yıpranır ve uzun ömürlüdür ; bu da ekolojinin yararına olan bir diğer unsurdur. Yeni teknolojiler silis, ıslak yollarda frenleme performansını ve gürültüyü azaltmada katkıda bulunur. Benzersiz özellikleri sayesinde mühendisler kullanım esnasında lastiklerin yaydığı sesi derhal bastırmayı başardı. Sonuç olarak, konforlu bir sürüş keyfi vermektedir. Hankook Kinergy Eco K425, çevre üzerindeki zararlı etkilerin azaltılmasına yardımcı olan bir lastiktir - hem üretim hem de kullanım esnasında oldukça çevre dostudur. Model, otomobiller için tasarlandı ve her iki şehirde de gündüz sürüşlerinde ve daha uzun rotalarda mükemmel bir şekilde uyuyordu. Eşsiz asimetrik taban yüzü lastiğin suyun yanlamasına yan yana hızla dağılmasını sağlar. Böylece kayma olasılığı da ortadan kalkmış oluyor.

Hankook, lastik satışı açısından dünyanın 7. sırada yer alan Koreli bir şirkettir. Üretim hatları işletmeleri, dünya çapında 170'ten fazla ülkeye ulaşan binek otomobilleri, 4x4, kamyon, yarış ve vanlar için lastiklerini bünyesinde barındırmaktadır. 1941'de kurulan marka, orta sınıf lastiklerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Hankook lastikleri ile güvenli ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilir.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,4 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 498 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111120 4,2
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111130 4,3
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111140 4,4

498 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 210 Kişi
 • 4 262 Kişi
 • 3 20 Kişi
 • 2 5 Kişi
 • 1 1 Kişi

95% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

95%

Lastikler hakkındaki bilgiler 2597 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 498 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 4017000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: MM
  Değerlendirme: 3,9 111900

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 2 kişi

  Ben 1.5 yıl 80'000km bu sette sürdü. HABERLER DAN: Gösterimler şunlardır + mega sessiz sermaye sönümleme + çok iyi sönümleme eşitsizliği, otomatik konfor + güçlü yapışma aldı ıslatması için çok iyi bir yapışma + kuru + süper yapıştırıcı, ABS bile zor (diğer lastiklere göre) frenleme aramak zordur - ortalama oldukça tıknaz ama daha az önemli - Made in China .. maalesef şu anda Çin'de yapılan, bu aşınma ve ben o ~ PO 80'000km bir mesafe olduğunu düşünüyorum hızlı müjdeledi - vardır artık o kadar sessiz, ortalama - huzurlu, bu mesafe ve revü olmadan ekonomik sürüş onları ~ 3-4mm yemek veya gözüme oldukça hızlı bir şekilde gitti. kaygan üzerinde var daha dikkatli, küp, ağzına olmak, kolayca "kaçış" - direnç hissediyorum haddeleme artmış ve hatta araba tekrar yakmak - + Islak hala büyük sopa +/- kuru zaten so-so (daha sadece Uniroyal RainSport vardı) manevra güçlü + tamamlanması herhangi çalıştırmak değil, bu yüzden bir acil değildir. - Otoyolunda onlar yeni çok daha sessiz olduğu zaman yüksek sesle. - Kış biz zayıf var ve ben bu yüzden orada değişti ve ben onlar genel olarak, olması oldu diğer yaz açısından kaygan koşullarda yoksul olduğunu açıkçası diyecek hiçbir kar olduğu yerde, toplam oraya gitmek, hatta hafif pośniegowe çamur, bu pek mümkün gitmek için kar ile herhangi bir tepeye yapar .. fırsat vermeden, ama adil olmak zorunda belki zaten 80000km przjeechane ve ancak yarım sırt sahip değişikliği alır. Ben tekrar satın alırdım İster? Ben Nokian ve Vredestein, ve çok daha fazlası arasında seçti. Wiedizałem .. onlar ve henüz hiç değil, bu çin yapılacaktır düşünmek sonraki Vredesteiny veya başka herhangi bir prim satın. Birisi szalejeto uzun sürmelidir değil ve orada sırt beklenenden daha hızlı uçtu, onlar birisi daha uzun ve böylece bir sonraki satın başını gider gibi sert lastikler daha az güvenli, ancak söylüyorlar. başkalarına bunları karşılaştırmak ben Uniroyal RainExpert vardı daha iyidir ve yağmur ve kötü hava için mükemmel bir lastik ve sıcak havalarda, kötüydü böyle yıpranmış ve bu kadar uzun olacağını düşünüyorum. Ben lastikleri görünür olduğu, daha doğrusu sakince sürücü, 4 hemen hemen aynı tüketir.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: MK
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  2 kişi 1 kişi

  Otomatik Golf IV Variant 1.9 TDI 74kW 2002. Yüzeyler:% 80 otoyol / Ekspres / yerli, kentin% 15,% 5 daha kötü. Stil: Sakin% 85, dinamik% 15. Önceki lastikler: Dunlop, Michelin, Uniroyal RainSport2. Bu çerçevede her şekilde naklepsze geçmiş bulunmaktadır. 1) çok sessiz! Bu nasıl bir fark garip. 2) düşük yuvarlanma direnci - araba şimdi 4,7 / 100 hassas sürmek 5.2 / 100, yanıyordu. Aynı şekilde bu kadar öncekilerin olarak muaf kılmaz hissedin. Yapmanız ama duygular hakkında yazmak gerekir, ancak 2x daha hafif direksiyon simidi gibi bir yerde, dolaşmak. 3) Çok emniyetli şekilde bağlanmış bir ıslak, Uniroyal 4) yumuşaklık sadece biraz daha iyi - öncekilerden çok daha iyi Seyreltme titreşim, delik, rahatça hakkındaki gerçek sessizce, ama bütün lastiğin hakkında değil, yumuşak kauçuk bahsediyoruz Ağustos yakında çatışma. 5) 2000km sonra veya aşınma iz. 6) ne yazık ki - Hankook artık Koreli üretim - MADE IN CHINA. Ancak, yine de bu yüzden ben tavsiye ederim kaliteli bir üründür. Henüz geçmişe atıfta - seçim Dunlop biraz daha pahalı ama daha hızlı Görünüşe göre çatışma. Daha iyi görüş vulcanısers göre ya da değil - Orada Vredestein bu fiyata da vardı. Ben de Uniroyal Rain Sport alabilir - yağmur büyük ama bunun için ödenen ve hızlı aşınma ve operasyonda kusurları olduğunu ancak vardı - yakında sırayla sıcak asfaltowi ve oto yüzerek yenik düşen gösterilmiştir wyzabkowaly ve Hırvat sıcak var. Hankook yüzünden ıslak yolda ve fiyat düşük yuvarlanma direnci ve iyi davranış seçti. Wulkanizatorzy ve kararlı bu seçilmiş 4/5 1/5 Hankook Vredestein ile mekaniği, diğerleri aşağı olarak kabul. Çinli şirketlerin gelince - öğenin başına 20-25zl ucuz lastikleri satın alabilirsiniz. Buna değer mi? Şüpheliyim. Hızla çatışma ve Chinol, hızlı F ya da daha kötüsü var. M.Ö. sınıf lastikleri yerine gerekirse AB aralığında dezavantajlarını kapmak. Fiyat Hankook Vs. arabamda fark ÇİN yanma farkı 3000km tamamlamak ödedi. Kötü şirketi seçerken Yani tamamen değmez!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: jamjest
  Değerlendirme: 4,1 111110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  4 kişi 1 kişi

  Bu lastikler nispeten yüksek düşünme ve ben internette bulabildiğim bir dizi test analiz seçtiniz. Ben üst düzey lastik türlerini kabul. Benim yıllık kilometre 10k daha az, çünkü çok küçük. mil. Değil çünkü herhangi bir gerçekten üstün bir lastik yatırım ödemez benzer bir yıllık ders varsa bu ders ile hissedeceksiniz. Yuvarlanma direnci, gürültü, aşınma Hankook Kinergy Eko yüksek bir düzeydedir. Hayal kırıklığına değildi. Gerçekten iyi bir fiyat için çok iyi bir lastik. Ben pek çok web sitesi arama ve Oponeo en ucuz fırsatlar biridir ve satın alma Bu sayfada için kesinlikle büyük bir deneyim belirleyici oldu. Bu tatlandırmak ve onlar için tanıtım yapmak bakmak, ama kendiniz görün ve google arama yapabilirsiniz. Ben rekabet daha pahalı lastik başına 20 $ ödemek için tercih ama "W" durumunda bu şirket hala var ;) olduğunu biliyorum. Ben lastikleri son zamanlarda Polonya geçti kuru, sıcak havalarda iyi davranmak olduğunu eklemek istiyorum. Bu bulutlu ve ıslak olduğunda aynı durum geçerlidir. Vagon lastikler 115bg motor Özetle harika ve ben herkese tavsiye. Bu Goodyeary ve diğer pahalı börekler için fazladan ödeme için ödeme yapmaz .. Bu bence ;) Başarılı seçimi ve güvenli sürüş var.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: JmZ
  Değerlendirme: 4,5 111150

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Lastik kendisi ile ilgili - ben daha önce kabul etmişti Presto, gelen yol tutuşu ve gürültü açısından hem de çok daha iyi, bunun için ne kadar ödedi bilerek göz memnun. çok iyi bir ıslak yolda copes, sadece gerçekten derin bir su birikintisi hafif kaymayı neden olur parça nakavt etmek zordur. frenleme tahmin edilebileceği davranır sırasında, anı duygusu ve sahada kavrama kırarak çok sık ABS włączało Presto, yener kolaydır. döner ve hızlı virajlarda muhtemelen yol açacaktır. Şimdiye kadar kış lastikleri ilkbahar geç ilk kış aylarında kullanılan Aralık 2013 yılında satın bu marka vardı ve 2104/2015 sezonunda, Kasım ayında nedeniyle yaz terlik eksikliği başladı düne kadar yaz ve önümüzdeki kış 2015/2016 przejeździły. Toplam przelatały içinde 80 bin km olan yaklaşık 45 bin tipik bir yaz sezonu. Cepheler gösterge aşınma kış ile eşit üzerinde yürümek sonra (TWI bazı 2mm oldu) ve arka lastikler bir kış sezonu için uygundur, bunlar 4mm diş göstergesi "kış" daha üzeresiniz. Bu yüzden yaz Hankkok'i eşit sağlam olacak ve markanın kış lastiği olarak mutlu olarak onlarla birlikte olacağını umuyoruz.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: kondzio777
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Yeni lastiklerin üzerinde düşünce çok, ama benim Vulkan onları bana tavsiye. O lastik etiketinde beni ikna etti. Islak B? Benim boyutu için daha iyi bir lastik bulamadı, çoğu CE vardı. Hatta çamurda başka bir araç sollama çok kararlı, kuru lastikler, hiçbir sorun vardır. Araç dinliyor. Kuru frenleme çok iyi. Cichutka avantajları büyük biridir. Peki, ama kuru öylesine herkes iyi olabilir. Ve ne ıslak? Ben inanamadım! neredeyse fizik ilkesine aykırı ıslak sopalarla lastik, hiçbir chrobotania veya sıçrayan vardır. Sen çok yüksek hız ve tam gaz hareket edebilir, ve hiçbir Tekerlek patinajı yoktur. Tabii ki, bazı debriyaj çekim ile abartılı olmadan. su birikintileri mükemmel yapışma. Göbekli sonra, bir yay ile, Ancak :) wylecicie kusmuk daha erken tam gaz ile dolaşmak ve bir kusur aslında biridir. Çabuk yıpranacaktır. 6 ay ve yaklaşık 7.500 km sonra yaklaşık 2 mm kayboldu. Bu lastik standart olarak çok fazla sırt yok düşünüyor bir çok şey. Bir şey için bir şey, ıslak bu kavrama almak için bir şey olmalı.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Hankook Kinergy eco K425

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Hankook Kinergy eco K425 185/65 R15 88 H 185/65 R15 88 H 219 TL Satın Al
Hankook Kinergy eco K425 215/60 R16 99 H XL 215/60 R16 99 H 359 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2016 ACE/ARBÖ test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
ACE/GTÜ test ebatında: 195/65 R15 2. yer değerlendirme: özellikle tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 185/65 R15 değerlendirme: tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 185/60 R14 değerlendirme: tavsiye edilen
ADAC test ebatında: 195/65 R15 3. yer değerlendirme: tavsiye edilen
ACE/GTÜ test ebatında: 195/65 R15 değerlendirme: tavsiye edilen