Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Hankook Ventus Prime2 K115

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Hankook
Sezon:
Yazlık
Adet:
271 TL / Adet
Satın Al
4,3
Değerlendirme: İyi 111130 271 yorum

Hankook Ventus Prime2 K115

En son teknolojiyle birlikte üstün performans ve sorunsuz yolculuk sunan yaz lastiği-Ventus Prime2’nin gelişmiş ve sorunsuz bir sürüş ile birlikte, mükemmel ıslak ve kuru zemin kavrama gücü sunar.Artırılmış kavrama gücü için biyonik desen tasarımı.Jaguar dişi şeklindeki tasarım, hızlanırken ve viraj alırken en iyi omuz kavramasını sağlar. Bu özellikle tüm sürüş koşullarında daha iyi sürüş performansı sunar. Geliştirilmiş Islak Zemin Performansı TeknolojisiLastik deseninde bulunan üç çağlı tasarım, ıslak zemin koşullarında maksimum kavrama gücünün korunmasına yardımcı olur.

Genel olarak bu yıl, Hankook OE, Mercedes S-Serisi'nin çoğunu onayladı ve nedenini görebiliyoruz açıkcası. Hankook Ventus Prime2, ıslak yollarda mükemmel çekiş sağlar ve su altında kaymaya karşı güvenlidir. A sınıfı ıslak yol tutuşu sertifikası sayesinde mutlak direksiyon hakimiyeti elde edebilir, hava şartlarıyla daha etkin bir şekilde mücadele edebilirsiniz. E sınıfı yakıt tasarrufu sertifikası ile gelen model, aynı zamanda sürüş keyfinizi maksimuma çıkaracak 69 DB’lik bir ses izolasyon sistemi ile donatılıyor. Etkin bir fren mesafesinde, ıslak ya kaygan yolları başarılı bir şekilde tutan ürün, kuru zemin performansı ile de beklentileri fazlasıyla karşılıyor Islak bir pistte, arabanın davranışı oldukça küçüktür - biraz Pirelli sürüşünü anımsatan, ancak her ikisi de hızlı gitmenize izin verir. Ve kuru zemin kalkışlarda - hızlı ve keyifli. Hankook, Pirelli ile aynı değerlendirmeleri yaptı: Hankook, 150 km / s'lik bir hızda bile direksiyon hassasiyeti ve lastik konforu için tepki veriyor.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,3 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 271 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111120 4,2
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111140 4,4

271 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 100 Kişi
 • 4 150 Kişi
 • 3 14 Kişi
 • 2 5 Kişi
 • 1 2 Kişi

97% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

97%

Lastikler hakkındaki bilgiler 2337 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 271 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 2515000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Krzysztof Nidecki
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Eğer hala daha ucuz alabilirsiniz, ancak ben, bir bütçe yazıyorum. Para lastikler kesinlikle değer. Aslında, parametrelerin her rollerini yerine getirmek ve olumludur. Benim BMW gibi arabada o prestij benim için önemli olmayabilir de görünmüyor. Snob views kadar benim gerçekçi inanç vardır. Lastik güzel olmak zorunda değildir, güvenle vardır ve konfortowo olarak beni tahrik! Hankooki Bu bulunmaktadır. Ben evde ve yurt dışında, yaklaşık 15.000 km satın sürdü. Olarak sessiz, ıslak yollarda. Ben seçici olmak olsaydı Nitekim, onlar aşırı yumuşak değildir. Ama küçük bir kusur? Bu bireysel bir konudur ve biz de bildiğimiz gibi, tüm sürücünün tercihine bağlıdır. Sam tekrar sefere Hankooki satın. Bu lastik, gerçekten, birbirlerine fiyat ve parametrelerini de beni ikna etti. Ben ders ve bana benzer bir görüş giymek için izin umuyoruz. Henüz biliyorum, ama geçmiş deneyim olumlu bir performans beklemeyin. Ben tavsiye ediyorum! Ben, onların görüşlerini ifade açıkça ben normal bir kullanıcı olduğumu işaret ve üretici ile hiçbir profesyonel bir ilişki var gibi bizim suskunluk ve şüphecilik bilerek, birini jeszce. Ah, bir memnun müşteri sadece!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Maro
  Değerlendirme: 4,5 111150

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Uzun, seçim markalı için ya da belki bazı yeni üretici yapmak için merak. Hankook seçti ve ben çok memnunum. Ucuz bir süper üreticilerin daha onlar niteliksel farklılık yoktur. Dardzo kuru iyi yapmak, araba muhtemelen yola yapıştırılmış gibi yol açacaktır. çok iyi de ıslak, ben kızaklamayı fark etmedi. Onlar çekiş ve sadece eksi ıslak kaybetmek ister çünkü yalnızca dinamik çekiş ile dikkatli olmak gerekir. Sırt oldukça yumuşak ama aşırı aşınma neredeyse hiçbir belirti ile bir sezon sonra tüketilen olduğunu. Konfor kötü değil yaklaşık 17 at konuşabilirsiniz ... sırt deseni süper-hiper-modern olmayabilir ama bu muhtemelen durum böyle değil, bu yolda sağlam bir kavrayışa sahip ve öyle. Ben yanma hafif bir azalma fark ettim. Kesinlikle onların para ve Lastikler zaman ... Kore Kore bok uzun sona ermesinden bu yana olduğunu göstermektedir gerek yok. Ben Hankook için arama değil yüz kesinlikle diğer arabalar lastikler için arıyor olacak olursa!
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Szymon
  Değerlendirme: 4,7 111170

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Merhaba, ben bir gün ok.40km yenerek her gün bir araba. Benim sürüş tarzı ben şehirde biraz yolculuğu ve şehir dışına biraz, bu yüzden arabanın dinamikleri değişiyor, çünkü olarak ılımlı nitelikli, ama en noktaya dönelim. Lastiğin üzerindeki Benim görüşüm ben lastik üzerinde yapılan, ancak duygu ve izlenimlerini paylaşmaya karar düşük kilometre içerir. Yani, kuru yollarda olduğu gibi, diğerleri gibi bir lastik çok iyi yapıyor, viraj iyi yolu tutar. Islak bahsetmişken, onu kavrama şaşırdı. Dönüşler harika üstesinden gelir ve evet söyleyebilirim ıslak yollarda frenleme için, ben araba kayarak ve hatta ABS geçmediniz yaklaşık 50-60km / h hızda test acil fren yaptı. Bunu hissetmek için yeni bir araba yok, çünkü delik yanma ve bastırılması üzerine ben, konuşmak yoktu. Lastiklerin yol tutuş ve güvenlik sorusunu göz önüne alındığında kolayca küçük para için iyi bir lastik için isteyen herkese tavsiye ederim. Selamlar
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: S
  Değerlendirme: 1,9 190000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Ben 05.2013 bu lastikleri var ve baştan ben otoban hızları acil frenleme de ek onların felernosc ... Ne yazık ki ıslak çok kötü yapışma ve kolay kızak ... fark biz sorun bir tek şeritli araba tutarak olduğunu nedenleri ... Under yıl (yaz sezonunda 3) kurulan maalesef bu lastikler kaybolur bu açı .... 40-50tys km hakkında onlara Toplam kilometre vardır, benim görüşüme göre, yoğun olarak kullanılan (yaklaşık 4.5 mm) sırt ... hangi kuvvetle alışverişinde zorunda kısa bir lastik ömrü ... ek olarak, lastikler bile nemli yüzeylerde merhametsizce slayt o kadar da zor hale gelmiştir ... bu son öğe (tüketim 2 yıl / mevsimler !!) o, benim tavsiye nötr olacağını olabilir değilse gösterir - ama şimdi değil ... üzgünüm, ama bu lastikler Belki diğer iyi lastikler karşılaştırmak ... uzun bilgi için çok zayıf: Avrupa ve Dunlop ContiSport İletişim SPSport, ama fiyat farkı, ne yazık ki, kalite telafi etmez ...
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Paweł
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Ben bu lastikleri satın almak için danışman Oponeo tarafından ikna edildi, ben Michelin satın almak istedi ... Ve o danışman parçası üzerinde çok iyi bir seçim oldu. Hankook, gerçekten başkalarının yazarken gerçekten büyük ve sessiz bir lastiktir. Michelin kuru temizleme benzer Davranış, ıslak çok, çok daha iyi! Bu ikinci arabam var ve ben o çünkü, Michelinami enrgy koruyucu ile karşılaştırın. Herkes merak ediyor, o gerekiyordu değil. Seçim gerçekten mükemmel - premium sınıf gerçekten çok iyi bir fiyata. Fantastik (genellikle yakındaki Göbekli, araba biraz kaymış ve pastırma gittik), ıslak asfalt davranış, sen cesaretle kuru neredeyse sessiz hiçbir kayma jantlar, gidebilirsiniz, sansasyonel lastiğin görünümü. Yaz için de benim ikinci araba satın. Güvenlik duygusu araba muhtemelen gider ve durur, gerçekten büyüktür. Bana bu lastikleri tavsiye bu lastiklerin ve hizmet Oponeo çok memnunum.

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Hankook Ventus Prime2 K115

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:
Hankook Ventus Prime2 K115 225/40 R18 88 V FR 225/40 R18 88 V 392 TL Satın Al
Hankook Ventus Prime2 K115 235/65 R17 104 H 235/65 R17 104 H 483 TL Satın Al
Hankook Ventus Prime2 K115 195/45 R16 84 V XL 195/45 R16 84 V 271 TL Satın Al

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2017 Gute Fahrt test ebatında: 215/55 R17 değerlendirme: çok iyi
Gute Fahrt test ebatında: 205/55 R16 3. yer değerlendirme: çok iyi
AUTO Straßenverkehr test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: Iyi