Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Hankook Ventus Prime3 K125

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Hankook
Sezon:
Yazlık
4,4
Değerlendirme: Tavsiye edilir 111140 91 yorum

Hankook Ventus Prime3 K125

Ürünün teknik açıklaması henüz mevcut değil.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,4 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 91 yorumlar

tavsiye edilir
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111130 4,3
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111120 4,2
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111150 4,5

91 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 43 Kişi
 • 4 46 Kişi
 • 3 2 Kişi
 • 2 0 Kişi
 • 1 0 Kişi

97% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

97%

Lastikler hakkındaki bilgiler 661 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 91 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 413000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehirde.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Lechu
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  piyasada tamamen yeni olduğu için, sadece bu sezon başından beri bu lastikleri var ve şimdiye kadar çok mutluyum. Ben kuru ve ıslak yollarda hem de kavrama kesinlikle itirazım yok. Eşitsizlikler çok iyi bastırılmış olma eğilimindedir, ve aslında bir çok arzulanan yaprakların görünümü - resim daha iyi baktı, ancak lastikleri, çok iyi kendilerini;) büyük dezavantajı gürültü gibi görünüyor, ama kesinlikle istifa kadar ciddi bir mesele değildir onun sınıf lastiklerinde olduğu gibi, oldukça ucuz ve daha da önemlisi bu büyük ve satın alma. Burada yuvarlanma direnci ıslak ve C sınıfı en yüksek A sınıfı en önemli olanı var. gürültü seviyesi 3 puanlık bir ölçek 2kę vardır, bu yüzden her şey siyah ve beyaz görüntülenir. Anladığım kadarıyla, bu fiyata sınıfının kesinlikle en iyi sonuç, hangi belki tek rakibi Uniroyal Rain Uzmanı 3. Bildiğim kadarıyla dayanıklılık lastik üreticisi am önceki sürümünde kullanıcı geribildirim okurken, bu parametreyi değerlendirmek için çok erken tabii olarak sakin ve kendine güvenen ve bu lastikler yaklaşık 5 sezondur bana hizmet edeceği.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: ASZ
  Değerlendirme: 4,5 111150

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 1 kişi

  Yeni lastikler bu yıl koydu. Ben nedeniyle görüş az sayıda 1kkm daha onları biraz daha yapılmış olsa bile bir fikir verecektir. çok güzel genellikle lastik, önceki Bridgestone daha sessiz. o ekonomi gelince ben fark göremiyorum çünkü ben bir şey diyemem söyledi. Şimdi sürüş hakkında biraz: lastikler gürültülü değildir ve iyi yüzeye sopa. gölgede hava sıcaklığının yaklaşık 30 derece ulaştı ben geçen hafta sonu sıcaklığı 5 derecenin altına düştü, onları sürdü ve. Sıfır sinirlilik, kayma ve diğer sorunlar. Buna karşılık, tabii ki, muhtemelen (daha doğrusu olsa bir ralli pilotu değilim). Yağmurlu hava birkaç kez vurmak ama büyük sağanak kez geçti. Çatıda Bisiklet yüzden hızlı değil ama kesinlikle ve sürekli olmasına rağmen. hasar Duyarlılık başka bir aracı çekiyorsanız kaldırıma kadar çekti (oldukça yüksek ve sivri) bu oldu. bükülmüş tekerlek lastiği yan bir kenar ve hiçbir şey, ne kenarında bir tümör veya çizikler dayanıyordu ve ben bir şey hasarlı olduğundan emin oldu. Şimdilik, birkaç kilometre tahrik ve böylece durum yeterince eleştirel oldu.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Mateusz
  Değerlendirme: 4,5 111150

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Uzun bir süre için bir lastik için, ben Hankook Ventus Prime3 bulundu. Sadece daha düşük fiyatlarla satın almak için eğildi, ama o bir yenilik olduğunu beni istenir çünkü. Her yenilik diğerleri yok bir şey inncyh arasında öne gerekir. Ve bu bir hit oldu. kuru ve ıslak yüzeyini korumak için Lastikler harika bir yoldur herhangi bir fark hissetmez. Sadece bir vahiy. Genellikle çukurlu yollarda seyahat ve eşitsizliği azaltan mükemmel. Buna ek olarak, diğer lastik markalarından daha sessiz olduğunu söyleyebiliriz. Ben Hankook güveniyorum ve her zaman çalışır. fiyat cazip lastikler sadece ama modern üretim teknolojisi sayesinde sürüş bazılarıdır ve daha önceki öncekilerle karşılaştırıldığında daha kısa durma mesafeleri var. Bu nedenle, Hankook her açıdan lastiklerini genişler. Ben de azalmış yanan araba çok daha iyi sürüş konforu geliştirilmiş ve en önemlisi güvenlik olduğunu ekleyebilirsiniz.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Łukasz
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Lastikler son zamanlarda Ama onlar hakkında bazı güzel sözler söyleyebilirim. Nawierznia kuru veya ıslak fark etmez - bir vahiy! Ben ağır araba çok hassas olabilir bunun korktum ama yanılmışım. Bu satın alma ile mega mutlu. Öyle sürüş harika bitüm bir karşılama ve hoş tutun lastikler Nowki. motorun ortasında sessizce sadece duydum. Hayatımda hiç artık tırtıllanmış lastikleri veya kullanılan satın almak. Ama daha ucuza lastikler fabrika yeni yendi apar topar geri kalan her şey. görüş en samimi olduğunu. kim ne seviyor çünkü birisi, uymayabilir. 0-10 ölçek 9+ verir küçük km sürdü için, tam 10 neden vermez. Bir keresinde 1000 zl için Fulda EcoControl aldım ve hiçbir fark kesinlikle yoktur. Ben arabaya ayakkabı komple bir set satın almak gerekecek tekrar varsa kesinlikle yeni lastik ve Hankooki olacak :)
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Arczik
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Merhaba. Bana tarafından kullanılan lastiklerin üzerinde görüş paylaşmak istiyorum. Satın almadan önce kendimi büyük bir sorun seçimi vardı. seçim gümrük oldu ben bir Ventus Prime 2 biliyordu ve ben onlardan razı oldu Haberlerde koymak bilir ve 3. ventusy aldım !!! Belki araba, hız iblis var 205 / 50R 17 ve ağır araba profil ve bu lastiklerin hala çok kullanılması bir zevk değildir. köşeleri etrafında kuru hiçbir gürültü tutar. güvenli sürüş sonu yok kayma değil, ıslak asfalt öngörülebilir kullanım kaçar. durumda aşınma izleri görülemez. Ben her gün çalışmak için 130 km'ye ulaşacak ve böyle bir kullanım için bu lastikler fantastik ve bunun için ben onları kış mevsimini yani çok iyi bir fiyat biliyor aldım. Ben lastik seçimi ile benzer bir sorun olması tavsiye. Sen pişman olmayacaksınız !!!

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Hankook Ventus Prime3 K125

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Lastik adı: Ebat: İndeksler: Fiyat: Adet:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2017 Motor test ebatında: 205/55 R16 değerlendirme: tavsiye edilen