Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Hankook Ventus S-1 Evo2 K-117

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Hankook
Sezon:
Yazlık
4,3
Değerlendirme: İyi 111130 56 yorum

Hankook Ventus S-1 Evo2 K-117

Islak ve kuru zemin performansı arasındaki en iyi dengeyi kurar.Ventus S1 evo2 K117, en aza indirilmiş yuvarlanma direnci ve iyileştirilmiş desen tasarımı sayesinde yüksek hızlarda kesin, kontrollü viraj alma ve çevre dostu performans sağlayan birinci sınıf bir performans lastiğidir.Islak Zemin Sürüş Kontrolü sayesinde Hızlı su tahliyesi sayesinde üstün ıslak zemin performansı sağlar.Üç katmanlı blok sistemi ile lastik yol aldıkça ortaya katmanlar, lastiğin tüm ömrü boyunca aynı performansı göstermesini sağlar.Soğutma Sistemi teknolojisi sayesinde yüksek hızlarda su tahliyesini artırırken, ısıyı da eşit miktarda yayar.Ara soğutucu ile aşırı ısınmayı kontrol eder. Ayar göstergesi,ile Sürücü, iç veya dış aşınma kontrolü sayesinde kendi başına aracın ayar durumunu kontrol edebilir.2016 Sport Auto UHP Yaz Lastik Testlerinde Pozitif olarak Kuru ve ıslak çok kısa fren mesafeleri, kuru taşıma özelliklerinde ön plana çıkmıştır.Yüksek dağılımlı silika bileşeni sayesinde geliştirilmiş kuru ve ıslak zemin çekiş gücü ve daha düşük yuvarlanma direnci sağlar.Geniş çelik kuşak katmanı daha iyi kuru ve ıslak zemin yol tutuş performansı sunar.[pogrubienie]Güçlendirilmiş iskelet yapısı ile yanak sertliğini ve dayanıklılığını arttırır.

Hankook Ventus S-1 Evo2 K-117 orta menzilli otomobiller için tasarlanmış bir yaz lastiği olmaktadır. Model hat tekerlek lastik üzerindeki kuru ve ıslak hem de yollarda mükemmel yol tutuşu ve iyi iletişim sağlar. İki bağımsız parçadan oluşur ve asimetrik lastik sırt modeli ile donatılmış model. Her biri lastik ne olursa olsun hava ve yol tipi sürdürülebilir performans sağlar ve böylece diğer performansları da olumludur. Optimize edilmiş çevresel oluklar ve sırtın etkili drenajı sayesinde lastikten hızlı su drenajı sağlar. Bu suda kızaklama ve yeterli güvenliği ve sürüş sağlar riskini azaltmaya yardımcı olur. Hankook Ventus S-1 Evo2 K-117 Mühendisleri yapısı üzerine etkiyen basınç dağılımı özen gösterir. Sonuç olarak, sırt yavaş yavaş ve eşit aşınır ve bu modelin ömrü boyunca performansını tam spektrum kullanmanıza olanak sağlar. Hankook Ventus S-1 Evo2 K-117, geniş bir sıcaklık aralığında bir esneklik ile karakterize edilen, modern kauçuk bileşiminin dayanıyordu. Bunun bir sonucu olarak, bu lastiğin yol ile temas yüzeyi artar ve bu daha iyi bir yapışma neden olmaktadır.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,3 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 56 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 111900 3,9
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111110 4,1
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111150 4,5

56 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 28 Kişi
 • 4 26 Kişi
 • 3 1 Kişi
 • 2 1 Kişi
 • 1 0 Kişi

94% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

94%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1606 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 56 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 521000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehir dışı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Stefan
  Değerlendirme: 3,9 111900

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Lastikler üzerinde üstün çekiş olan kuru ya da en iyi olarak kabul edilir michelinów daha ıslak iyi ıslak. Genel olarak, ancak küçük ve hafif araçlar için büyük lastikler ağır ve özellikle RWD büyük otomobiller için bu boyutlarda yapmamalıyız. W / lastikler ile ben 4000zł verdi küçük bantları tüm arka süspansiyonu söz ve nihayet tesadüfen başka bir araba ile tekerlekler koydu ve sallanan ve deliklerin yüzme hangi biz hankooki katliam başladı varsayılır bir kardeşinin arabası için durdurdu. Ben Michelin lastikleri değişti ve sonunda araba istikrarlı ve rut alay değil. Ben büyük ve ağır araçlar için, bu lastik çalışmıyor tavsiye etmem.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: wins
  Değerlendirme: 5,0 11111

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  2 kişi 0 kişi

  Sadece 25 derece veya ısı üzerindeki sıcaklıklarda lastik boyutu 335 Başlangıçta Michelin Sport Cup 2, !!!! Bu sıcaklığın altında, bu kaygan. Yani Hankooki kazanmak onlar 25 derece altındaki sıcaklıklarda neredeyse mükemmel tutmak, ancak çünkü niie az 20 derece. 20 derece kış Michelin, Hankooki da] kayma ile başlamak gerekir görebilirsiniz. Bu güç lastiği yumuşak ve yapışkan Ağustos asfalt olmalıdır için çünkü. Hankook başında kayma, ama eLSD manuel şanzıman dönüştürmek için araba ve dönüştürücü son nesil sizin kaymaya izin vermez. Tavsiye edilen
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: madseason
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben hızlı tur önce yerini almıştı, ben toyo arıyordum, ama ben sadece bu verdstein ya seçmek zorunda kaldı. Ben göğü ve yeri önce olduğunu Fulda (Ben 6mm sırt ile fuldach için bir araba satın aldı) ile karşılaştırıldığında. Suda kızaklama Silence, yapışma yetmezliği, yüksek hızlarda (200) belli davranış. Genel olarak, un, ikinci araba öğrendim ve mutlu, 3k mil odaklı Hankooki K115'm mega, benzer duygular attı - sakin ve kendinden emin çekiş.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Leo Traynor
  Değerlendirme: 4,0 11110

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Mükemmel lastikler. Onlar kavrama her koşulda mükemmel. Lastik su yöneten yolu çok iyi ve ısıtmalı yaz günlerinde lastik iç ısıyı dağıtmak için bir sisteme sahiptir. lastikler yakıt tüketimi biraz daha zor ama büyük bir avantaj orada burada: kavrama daha iyi çünkü orada yumuşak; Ana dezavantajı hızlı giymek olmasıdır. Genel olarak para için orada çok iyi değer söyleyebilirim ve kesinlikle onları tekrar satın olurdu.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Ben
  Değerlendirme: 4,6 111160

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Gerçekten iyi lastikler, kavrama ne olursa olsun hava koşulları bol. Burada olduğu gibi ön arka ve 45 gerçekten hassas lastik ve hatta bu kadar düşük profilde rahat (40. Benim için bunlar üst Michelin, Bridgestone, Pirelli veya Continental ve onlar kadar iyi hatta daha iyi hava koşulları değiştirmekle ilgili olabilir İrlanda'da sadece bir günde dört mevsim. Hankook aşağı izin vermez nerede ...

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Hankook Ventus S-1 Evo2 K-117

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2015 Sport Auto test ebatında: 235/35 R19 değerlendirme: tavsiye edilen
Auto Bild test ebatında: 225/45 R17 3. yer değerlendirme: tavsiye edilen
Gute Fahrt test ebatında: 225/40 R18 değerlendirme: çok iyi