Siparişinizin Durumu
Sipariş numaranızı, soyadınızı ya da TC Numaranızı yazarak sipairşinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş durumunu kontro et

Sipariş durumunu kontro et

NEDEN OPONEO?
 1. SSL Güvenli Ödeme
 2. 2 ve üstü ücretsiz kargo
 3. Yeni ve orjinal ürünler
 4. 2 000 000'dan fazla müşteri
 5. Avrupa Satış Ağı

Hankook Ventus V12 evo2 K120

Lastik ebatı seç:

Üretici:
Hankook
Sezon:
Yazlık
4,3
Değerlendirme: İyi 111130 115 yorum

Hankook Ventus V12 evo2 K120

Hankook Ventus V12 evo2 K120 lastiği, dinamik sürüş tarzında en iyisini hisseden ve standart lastiklerden daha fazlasını gerektiren sürücüler için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Bu lastik modeli, sportif bir seyahat tarzı bile olsa sürücü güvenliği sağlamak için tasarlandı. Hankook Ventus V12 evo2 K120, sürücülerin rahatlığı için aşınma göstergeleri ile donatılmış bir lastiktir. Düzenli olarak lastiği izlemek, lastiklerin değiştirilmesi gereken zamanı özlemeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

Bu anın hızlı bir şekilde gerçekleşmesi mümkün değil çünkü lastiğin özel tasarımı dayanıklılığınızı etkin bir şekilde genişletiyor. Hankook Ventus V12 evo2 K120 lastiğinin her bileşeni lastiğin ömrü boyunca performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır. En önemli unsurlardan biri olan özel kauçuk bileşimi, kuru ve ıslak yüzeylerde iyi çekiş ve düşük yuvarlanma direnci daha az yakıt tüketimi ile sonuçlanır. garantiler. Buna karşılık, özel bir yüksek yoğunluklu polyester minderin uygulanması, yanağın sertliğini ve mukavemetini arttırır , özellikle güvenli viraj algılama ve lastik dayanıklılığı için önemlidir. Diğer lastik bileşenleri şunları içerir: Çok iyi direksiyon ve direksiyona hızlı tepki. Ventus V12 evo2 K120, kişilik ve stilini ifade etmek isteyen spor otomobilleri, sportif coupler ve yüksek performanslı sedanlar için geliştirilen Hankook'un Max Performance Summer lastiğidir. Etkileyici çekiş ve elleçleme sağlamak üzere tasarlanan Ventus V12 evo2 lastikleri, sıcak kuru ve ıslak yol koşullarında konfor ve kontrol sunar. Bununla birlikte, bütün yaz lastiklerinde olduğu gibi, kar veya buzla yakın dondurucu sıcaklıklarda sürülmeleri amaçlanmamıştır. Ventus V12 evo2 radyalin yüksek tutuşlu silika sırtı bileşiği, kuru ve ıslak çekişe maruz kalmadan araç yakıt ekonomisini artırmak için lastik yuvarlanma direncini düşüren yenilikçi bir işlevselleştirilmiş stiren polimer içerir. Bu bileşik, çentikli omuzlar ve kuru taşıma ve çekmeyi artırmak için sürekli bir merkez nervürü çevreleyen 3B ara nervürlerden oluşan yönlendirmeli bir taban yüzü deseni haline getirilmiştir. Çevresel ve Aqua jet yanal oluklar, su pervanesi direncini ve ıslak çekmeyi artırmak için lastiğin temas yamağı merkezinden etkili bir su tahliyesi sağlar. Ara bloklardaki oluklar, gizli teknoloji ve gürültüyü azaltan eşsiz bir kanat ucu tasarımına sahiptir. Lastiğin iç yapısı, iki kat spiral olarak sarılı eklemsiz naylon ile takviye edilmiş iki geniş çelik kuşak içerir. Yüksek sertlikte boncuk dolgu maddeleri, yüksek hızlarda ve viraj alırken bozulmaya direnç göstererek taşıma tepkisini artırmak için yan duvarın polyester kodlu muhafaza katları arasında sert kauçuk sarın.

Gelişmiş teknolojisiyle yüksek performans yaz lastiğidir ve sürüşlerinde göze çarpan performans sunarak tarzlarını göstermek isteyen sürücüler için tasarlanmış performans lastiğidir. Yüksek dağılımlı silika bileşeni ile geliştirilmiş kuru ve ıslak zemin çekiş gücü ve daha düşük yuvarlanma direnci sağlar. Geniş çelik kuşak katmanı sayesinde daha iyi kuru ve ıslak zemin yol tutuş performansı. Yüksek yoğunluklu polyester gövdesiyle arttırılmış yanak sertliği ve dayanıklılığı sağlar. Güçlü, tek parça topuk teli ile bağlantı yeri olmayan topuk teli kullanımıyla kolay lastik montajı sağlar.Hankook, tüm dünyada değer verilen orta sınıf bir lastik markası olan Kore markasıdır. Şirket, 1941 yılında faaliyete geçti. Bu markanın lastikleri, Renault, Volvo, Ford, Mitsubishi, Volkswagen veya Toyota gibi markalar tarafından otomobilin orijinal ekipmanı için seçildi

.

Kullanıcı yorumları

Genel değerlendirme: 4,3 Genel değerlendirme: Genel değerlendirme bireysel performans ağırlıklı ortalama değil aritmetik ortalamasıdır. Toplam değerlendirmede bazı lastiklerde küçük etkilenmeler olmuştur. 115 yorumlar

iyi
 • Kullanım maliyetleri: Lastiklerin araç işletme maliyetine etkisi 11110 4,0
 • Konfor: Lastiklerin sürüş konforuna etkisi 111110 4,1
 • Yol nitelikleri: Lastiklerin sürüş kolaylığına etkisi 111140 4,4

115 Müşterimizin değerlendirmesi

 • 5 59 Kişi
 • 4 47 Kişi
 • 3 4 Kişi
 • 2 4 Kişi
 • 1 1 Kişi

94% Kullanıcıların tavsiye ettiği lastik

94%

Lastikler hakkındaki bilgiler 1409 gündür. toplanmaktadır. Şu ana kadar toplanan 115 yorum.
Müşterilerimiz tarafından yapılan toplam yol mesafesi 1023000 km.

En iyi notu alan özelliği: Kuru zemin yol tutuşu.

Bu lasitik aktif kullanıcılar tarafından değerlendirildi Çoğunlukla şehir dışı.

Bu lastik aynı sürüş tarzına sahip kullanıcılar tarafından değerlendirildi Normal.

Yeni yorumlar:

Sayfa başına yorumlar:

 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: ROB
  Değerlendirme: 2,9 119000

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Bu lastikler sadece 2012 Mazda 6 yeni ve Contiental Sport İletişim 5 olarak 2 kümesinden araba OE olarak Dunlop SP2030 ne her biri için yarısı 26000 KMS, boyut 225 45 18 örtülü var ve normal otoyol eşi tarafından günlük sürüş. Eğer 20,00 kaydetmek istiyorsanız devam edin ve bu lastikleri olsun, ama sen daha iyi diğer markalar gibi devre bunları değiştirmeniz gerekiyor gibi uzun vadede size mal olacak. Dürüst olmak gerekirse ben iyi bir ürün olacak bir premium marka lastiği olarak listelenen Oponeo olan Hankook tarafından düşündüm, bu yüzden değil sanırım. kanallar şimdi tüm farklı olarak, lastik aşınma tamamen düzensiz ve basınç 32PSI muhafaza ve her iki haftada bir kontrol edilmiştir. Ben Orta Sınıf lastiğin bu lastiği havale etmek zamanı olduğunu düşünüyorum. uzak dur bence ve aksi iki satın alacak gerçek bir PREMIUM MARKA karşı bu markanın ömrü boyunca 140,00 € tasarruf 20,00 € daha fazla harcama olduğunu.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Arno
  Değerlendirme: 4,4 111140

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Yılın başında bu lastikleri aldım. Ne hemen fark bu bantları daha az rahat ben, daha önce Dunlop Sport Maxx vardı lastikler daha olduğudur. Lastikler iyi yuvarlak değildir, bu yüzden lastikler sıçrama ve yalpalama başlar başlıca nedeni. Ben bu alışabilirim düşündüm, ama benim kış tekerlekleri koyduk sonra tekrar götürmek için bir zevk altında. Artık darbeleme. Buna ek olarak, yakıt tüketimi 100km başına yaklaşık 0.5 litre ben çok fazla buluyorum Anılan selefi, ilgili geldi olduğunu. Pozitif kuru ve ıslak zeminde kavrama bol güvenli lastikler söyledi. Dahası, onlar aşınma göstergesini yararlı bir özellik iyi bakmak ve. Onlar daha önce vardı lastikler biraz daha gürültüsü, ama ben satın biliyordu. 3 ya da 4'ü db kaydeder.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Alfaholic
  Değerlendirme: 4,7 111170

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  1 kişi 0 kişi

  Hankook listede olmayan bir prim üzerinde sebepsiz. Continentalach önce ne yazık ki, çok hızlı bir şekilde 2 sezon sonra tükendi ki, kullandıktan sonra ben meraktan aldım lastik. Bakımlı yollar ama hala değer / kilometre / kullanımı çok iyi düşmüyor aslında. Hankook oldukça iyi çıktı. Lastikler çok iyi yolun sopa. Bu tahmin viraj bulunmaktadır. Çok iyi dispers su çok hızlı sürüş kolaydır. Biz sırt aşınma olarak nasıl görüneceğini görürsünüz. Bildiğim kadarıyla hacim düzgün yüzeyli doğru yolda olduğu gibi sessiz. Biz binmek ise kötü inşa veya eski kaldırım iyi çünkü sertlik (takviyeli lastik) ve yüksek sesle alır ve benim performans alarak da anlaşılabilir bir durumdur. Şu anda tekrar satın alırdım. Tüketim önceki azdır.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Nicolas
  Değerlendirme: 4,2 111120

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Ben Hankook son model ile çok mutluyum - Hankook Ventus V12 K120 EVO2. Hızlı ve dinamik sürüş için ideal bir lastik. Benim için, sırt yerleştirilen aşınma göstergeleri çok uygun! Lastik Hankook Ventus V12 K120 EVO2 kuru ve ıslak yollarda mükemmel gerilme özelliklerine sahiptir. Bunu kontrol - Ben ne dediğimi biliyorum. Lastikleri seçerek ben dirençli yan duvarlara modelini istedi. Ben üreticilerin sözler beni çok kaliteli bu uzun Koreli ürünü keyfini izin umuyoruz. Hankook Ventus V12 K120 Evo2 özelliklerinden biri haklı olarak uzun bir hayat görüyor çünkü.
 • Çeviri Bu çeviri başka bir dilden geliyor ve profesyonel bir çevirmen doğrulaması bekleniyor.

  Yurtdışından Yorum Kullanıcı: Otoyo
  Değerlendirme: 4,8 111180

  Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır

  0 kişi 0 kişi

  Hankook Ventus V12 K120 EVO2 - benim gereksinimlerini karşılayan orta sınıf bir lastik. Hankook Ventus V12 K120 EVO2 kavrama mükemmel olduğu için kuru ve ıslak yollarda mükemmel .. ben çok mutluyum. Ben bir çok sürücü ve modeli Hankook Ventus V12 K120 EVO2 bir lastik aşınma göstergesine sahip olmasından memnuniyet duyuyorum. Buna ek olarak, yüzey su ve çamur gelen lastikler çok iyi iletken. Şimdi bahar, çok pratik bir avantaj. Hankook Ventus V12 K120 EVO2 bir yönlü sırt deseni olsa bile nispeten sakin. Ben iyi bir fiyat öneriyoruz - kalite oranı!

Sayfa başına yorumlar:

Mevcut lastik ebatları Hankook Ventus V12 evo2 K120

Lastik ebatı seç

Sayfa başına sonuç sayısı:

Tür:

Sayfa başına sonuç sayısı:

Lastik testleri

2015 AUTO Straßenverkehr test ebatında: 225/50 R17 3. yer değerlendirme: tavsiye edilen